Keresés

Részletes keresés

Itep Creative Commons License 2000.04.08 0 0 54
Ötöt kapott az Amerikai szépség???Jó film,de hát volt ott más is...
Bookshie Creative Commons License 2000.04.04 0 0 53
A magyar kommentar valoban kritikan aluli volt, de nem eloszor. A Golden Globe-on szintugy, valamint az elmult evekben sem volt jobb. A poenokat nem ertik, ezert nem is forditjak, a Panna meg a neveket is ugy mondja, hogy veletlenul se lehessen erteni, mert o aztan nagyon tud angolul... Rettenetesen gyenge.
SunshineSally Creative Commons License 2000.03.31 0 0 52
Idézném Pannát: .... és jelölve van még Denzel W. is, a hurrikán megformálásáért.... hihi

Kevin azt nyilatkozta, hogy elfelejtett mindent a színpadon... jó nagy hazugság, kapásból egy hatalmas pojénnal kezdett, aztán megemlékezett Jack Lemmon bácsiról, meg okosakat mondott a filmről, aztán jött a barátnő és a végén anyuci... szépen fel volt ez építve...

A legdurvább meg az volt, hogy nem engedték vissza Hilary Swank-ot hogy a férjének is köszönetet mondhasson, mert ő már csak akkor jutott eszébe, amikor ellépett a mikrofontól és megszólalt a zene... de az uncsi énekes kakira volt idő...

GYG Creative Commons License 2000.03.31 0 0 51
Egyet értek veled a pozitív és negatív "csúcseseményeket" illetően. De a két magyar kommentátor volt nálam az abszolút csúcs, egész egyszerűen elviselhetetlenek voltak.
Előzmény: Boribon (50)
Boribon Creative Commons License 2000.03.29 0 0 50
En mindig nagyon szoktam elvezni a dijkiosztot, hiaba minden -mostanaban annyira divatos- fanyalgas. Sok sok szinesz egy rakason, en szeretem latni oket a filmeknel kevesbe beallitott helyzetekben (bar amennyire egy ilyen dijkiosztot spontannak lehet nevezni az elore begyakorolt, udvarias vesztes mosolyokkal es tapsokkal, illetve a nyertesek mellenyzsebebol/kistaskajabol elohuzott tobb oldalas listakkal, es a mentegetozo "nem mintha szamitotam volna az Oscar-ra, de ki ne maradjon senki a koszonetbol!" felkialtasokkal.)

De engem akkor is erdekel. Viszont ebben a mostaniban tenyleg keves erdekes esemeny volt.
Az esemenyek toplistaja nalam:
Kevin Spacey es az O Oscarja
Almodovar es a tobbi spanyol
Michael Caine
Edward Norton (az a fel perc! es a le nem forditott poenja)
..
..
..
negativ csucs:
Gwyneth Paltrow es a kombineja
Balazsy Panna es musorvezeto tarsa

EasyFriend Creative Commons License 2000.03.29 0 0 49
Én Albert Györgyin nőttem fel - hozzá képest Balázsy Panna kész felüdülés volt. :-)
Előzmény: Tracy Mills (48)
Tracy Mills Creative Commons License 2000.03.29 0 0 48
Az Oscar, mindig hosszabb, mint amilyennek feltüntetik és mindig unalmas. Az idei ráadásul tényleg visszafogottabbra sikerült, de sokkal izlésesebb volt, mint a tavalyi. A PRO7 ráadásul narrátor nélkül adta, úgyhogy Balázsy Pannáék baromságait se kellett hallgatnia annak, aki nem akarta. Az HBO egyébként is mellényúlt (nem számolt az óraállítással :))).
Előzmény: GYG (47)
GYG Creative Commons License 2000.03.28 0 0 47
Fölháborító vagy sem, de mindenkinek ugyanannyi idő áll rendelkezésére beszélni. Persze én is szívesebben hallgattam volna tovább Almodovárt, mint mondjuk a "legjobb betétdalok" címén futó borzalmakat. Az igazán fölháborító egyébként az, hogy a műsorújságokban vagy egy órával rövidebbnek tüntették föl az egész ceremóniát.
A legjobb fejek szerintem: Michael Cain, a spanyol banda, Kevin Spacey és az angolul alig beszélő animációs rendező voltak.
Előzmény: meeko (46)
meeko Creative Commons License 2000.03.27 0 0 46
Na én se nézek többet Oscart!Teljesen felháboritónak tartom,hogy az összes amerikai elmondhatja a köszönőbeszédét,de bezzeg Almodóvárt lekeverték!Undoritó az egész,és még Meryl Streep sem kapta meg!
Bateman Creative Commons License 2000.03.27 0 0 45
Micsoda unalmas szar díjkiosztó volt!!! Évről évre egyre rosszabb a színvonal.Teljesen lelassult az egész ceremónia. 4 és fél óra!!! Maga a dög unalom.Egy két izgatóbb ruhába öltözött színésznő(Cameron Diaz, Vanessa Williams), aztán nuku. A Mátrix meglepetésen kívül minden papírforma.Ezért fennt maradni. Kész őrület.
Bookshie Creative Commons License 2000.03.27 0 0 44
Van igazság a földön!!! Kevin megkapta!!! Ha ezért nem adták volna neki, nem tudom, mit kellett volna ahhoz művelnie, hogy kiérdemelje! Azért jó látni, hogy vannak még értelmes emberek a világon...
backspace Creative Commons License 2000.03.27 0 0 43
Na jo Kevin Spacey megkapta... es a lepcso se szakadt le :-), na meg bakizik is
visszavonva, megis csak lett elore kivalasztott tarolo, most meg a rendezo is az amcsi beautybol, pedig mar kezdtem remenykedni.
Aha meg Dreamworksek is. Mehetek aludni.
bs
bocs
backspace Creative Commons License 2000.03.27 0 0 42
aztan ez az amcsi szepseg megse kaszal, na jo kettot mar elvitt, de a noi foszerep azert megis csak ...
backspace Creative Commons License 2000.03.27 0 0 41
Hoppa, Matrix elvitte a legjobb vago-t is.
backspace Creative Commons License 2000.03.27 0 0 40
Banderas eleg boldog volt a spanyol Oscarnak, persze Crystal baromsagaira van ido, de az hogy egy unnepelt elmongya, amit akar arra nincs es "le"zenelik a szinpadrol.
Original score - Red violin, John Corigliano, o persze mondhatta a magaet.
Csak ez a sok reklam... :-(
A legjobbak a kulisszak moguli snittek tetszenek, amikor latszik, hogy az egesz diszlet milyen szakadt (hatulrol meg kozelrol).
Hu lehet hogy ez a King - Green Miles jo film??

bs
sorry, ha hosszu vagyok

backspace Creative Commons License 2000.03.27 0 0 39
Remelem nezitek az Oscar dijatadast!
A Matrix eddig harmat kapott, Vajda kapott eletmudijat es nagyon tetszett hogy lengyelul beszelt, Winona Rider gyonyoru volt (meg meg ezer masik holgy), most eppen Ray Charles nyomja, viszont a Billy Cristal eleg faraszto. Az kiraj volt amikor az animacios film kategoriaba a Toy Story foszereploi konferaltak fel a jelolteket, Mr. Potatohead megint szetesett, amikor G. Paltrow-t nezte es Mrs Potatohead fejbevagta.
Egyebkent eddig Star Wars megerdemelt modon semmit se kapott.
Aki elotte latta az E!-n a red carpet riportokat, azert az adott meg egy kis elohangulatot. A South Parkosok eleg lazara vettek a figurat, noi ruhakban jelentek meg.
Helen Hunt es Emma Thomson eleg kiralyul neztek ki a sok fiatal "csirke" kozott.

bs

ambrozia Creative Commons License 2000.03.26 0 0 38
Óriási ellentmondásba keveredtél! A Titanic-ért egyetlen szereplő sem kapott díjat, viszont a szakmai díjakat mind bezsebelte.
Előzmény: bowler (14)
Itep Creative Commons License 2000.03.26 0 0 37
Én nem...
Előzmény: Tracy Mills (36)
Tracy Mills Creative Commons License 2000.03.26 0 0 36
Csak nem megszavaztad? Én a helyedben a klasszikusokra fogadnék.
Előzmény: Itep (35)
Itep Creative Commons License 2000.03.23 0 0 35
Na,ki fog nyerni?A fiú a Hatodik Érzékből csak megkapja a szobrát!!!
EasyFriend Creative Commons License 2000.03.21 0 0 34
:-) Ugyan már, mindig annyira uptodate szokott lenni, biztos most is lesz erről valami.
Bár az életnél durvábbat szerintem se fog tudni kitalálni.
Előzmény: Tracy Mills (33)
Tracy Mills Creative Commons License 2000.03.21 0 0 33
Sajnálom azért szegény Billyt, mert bizos már egy hónapja megírta a szövegét, most meg kidobhatja az egészet. Az élet túllicitálta.
Előzmény: EasyFriend (32)
EasyFriend Creative Commons License 2000.03.21 0 0 32
Egy biztos. A gálán Billy Crystal alakítja majd a kukázót. :-)
Előzmény: Tracy Mills (31)
Tracy Mills Creative Commons License 2000.03.21 0 0 31
Azért az idei díjakról már most elmondhatjuk, hogy (szó szerint) messziről bűzlenek :))
Itep Creative Commons License 2000.03.20 0 0 30
Ez igaz?A végén még megmenekül az OSCAR!(bár azért még 1-2 merénylet csak lesz!)
Előzmény: EasyFriend (29)
EasyFriend Creative Commons License 2000.03.20 0 0 29
Megtalálták a szobrokat. Remélem, közben már elkészült a második garnitúra is.
13 millió forintért (kb. ennyi az 50 ezer dollár) már érdemes guberálni, nem igaz?
Itep Creative Commons License 2000.03.20 0 0 28
Szerintem maga a terem robban fel pár órával az átadás előtt...
Tracy Mills Creative Commons License 2000.03.20 0 0 27
A legjobb női mellékszereplőnek járó díjat sírva tépi ki Gwyneth Paltrow Brad Pitt kezéből a Tehetséges Mr. Ripley-ért.
Tracy Mills Creative Commons License 2000.03.20 0 0 26
Hacsak addig el nem lopják a lépcsőfokokat :))
Előzmény: EasyFriend (25)
EasyFriend Creative Commons License 2000.03.20 0 0 25
Szerintem a pódiumra vezető lépcső fog beomlani, amikor Kevin Spacey átvenné a díjat. De Kevinnek nem lesz baja, csak kificamítja a bokáját.
Előzmény: Tracy Mills (24)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!