Keresés

Részletes keresés

VAMP Creative Commons License 2000.06.01 0 0 37
"Az Iron Maiden koncert sem lesz megtartva a csarnokban, igaz, ez más okból, ugyanis a nagy érdeklődésre való tekintettel a Kisstadionban lesz a remélhetőleg fergeteges buli."

Előzmény: Dob (34)
fasparagus Creative Commons License 2000.06.01 0 0 36
Hello!

Tudja valaki, hogyan lehet a katowicei P.J. koncertre jegyet szerezni? En voltam a Ferenciek teren a Music Mixben, es ott azt mondtak, hogy nem arulnak ilyet.

Kerlek, a valaszt az almos@valerie.inf.elte.hu cimre is kuldd el!

Udv
faspi

holdkölyök Creative Commons License 2000.06.01 0 0 35
vegyél nyugodtan ülőhelyre, úgyis össze-vissza lehet járkálni (legalábbis eddig mindig lehetett)!
Előzmény: Dob (34)
Dob Creative Commons License 2000.05.31 0 0 34
Bánom hogy készültem a PJ koncerte.. most lemaradok a Maidenről.. ott már csak ülőhelyek vannak.. eszem f@szom .. milyen bunkók.. nem veszek több Jam lemezt
P.Tomi Creative Commons License 2000.05.31 0 0 33
Hello mindenkinek!

Én magam nem vagyok P.Jam rajongó, de a barátnőm nagyon szereti. A segitségeteket jérném! A Barátnőm szeretne elmenni a Prágai koncertre 14.-én, de egyedűl nagyon drága volna. Kettő embernek volna hely egy autoban, az utazásiköltség kb.12000-ft/fő volna.Ez tisztán a benzin és az autopályamatrica költsége. A koncert jegyet mindenki maga intézi. De az is megfelelne, ha a barátnőm tudna csatlakozni egy csapathoz akik mennek a koncertre.
Mihamarabbi válaszotokat a 06/70/211-7088-as számra várom.

kozakz Creative Commons License 2000.05.30 0 0 32
eddig hezitaltam, de most mar sajnos nem kell dontenem hogy menjek vagy ne. marad a maiden.
kar.
collateral_damage Creative Commons License 2000.05.30 0 0 31
Miért marad el a koncert? A honlapon azt írják, hogy ügyintézési és engedélyezési probélmák miatt. EZ MIT JELENT?? Csak nem a szigetesek szervezték ezt is?
Alice Creative Commons License 2000.05.30 0 0 30
A SEATTLE??? fórum nem csupán a PJ-ről szól. Azt viszont el kell ismernem, hogy az utóbbi hetekben igen, de ez csak azért lehet, mert közeledik, mármint közeledett (:O((((((( a koncert. Inkább nem is mondok semmit. Szomorúságom határtalan.
Előzmény: Tyke (25)
planar Creative Commons License 2000.05.30 0 0 29
Isten legyen Hozzád kegyes Holdkutya, amiért ezt idefirkantottad.
Előzmény: holdkölyök (28)
holdkölyök Creative Commons License 2000.05.30 0 0 28
hála a jóistennek!
Előzmény: Dob (27)
Dob Creative Commons License 2000.05.30 0 0 27
A Seattle Topicban már írva vagyon, de a koncert elmarad..
Jozo Creative Commons License 2000.05.23 0 0 26
Helló Mindenki!

Hát itt van az új, szép, de nem tól jó PJ.Számomra ez a leggyengébb album.Nem találtam az egész albumon olyan számot, amire azt mondtam volna, hogy igen, ezért megérte.Sajnos szerintem nem a régi Ten, Vs. vonalat követték, inkább olyan No Code-os, de hiányoznak róla a kiemelkedő alkotások.Ed hangja szinte mindig a magasabn, s ez bennem olyan Cris Cornelles érzést keltett, amit abszolute nem szeretek.A lassú számok közt akad egy-két elfogadható, de össze sem mérhetők a korábbi alkotásaikkal.Ezek után már csak az marad, hogy bízom benne, hogy a koncert gerincét nem ez az album fogja adni.Nincs több időm, úgyhogy mindenkinek helló.

Joz

Ui.:Bocs, ha nagyon lehúztam volna, de nekem nagyon nem jött be, és eléggé vártam már, úgyhogy most elég nagy a csalódás.

Tyke Creative Commons License 2000.05.22 0 0 25
Egyrészt a Singles eléggé szines album. Mndjuk az ugynevezett rock-szórakozó helyeken az Even Flow mellett elég sokat adták a State Of Love and Trust-ot, szóval az tényleg egy bejövős szám. Azért a Breath is ott van a szeren, de persze az eléggé más hangulat.

Amugy a PJ habár Seattle-höz kapcsolható, azért nem állitanám, hogy a 19. hozzásszólást tevő topic-tag által megadott linken keresztül megközelithető Seattle topic csak és kizárólag a Pearl Jamről szól/kellene szólni. (Szép mondat...)
Idestova.

Zzzzz....

Előzmény: Alice (24)
Alice Creative Commons License 2000.05.21 0 0 24
Ez nem a híres PJ oldal :O)
nem volt gyanús, hogy ilyen picinyke?
a másik az egy másik :O)
linket lásd a 19. hozzászólásban...
Előzmény: Tyke (21)
clisHe Creative Commons License 2000.05.20 0 0 23
mi????
mivan????

mindegy
amugy a singles cimu filmzenealbumon a ket legjobb szam a State Of Love And Trust a Pearl Jamtol, es a Drown a Smashing Pumpkinstol
sot ez utobbi az magasan zsenialis
hmm

lö páá

clis

Jozo Creative Commons License 2000.05.20 0 0 22
Helló Mindenki!

Van ám új album is, a címe:Binaural.Hogy Mo-n kapható-e már azt még nem tudom, de mindenki informálódhat róla a PJ honlapján(http://www.sonymusic.com/artists/PearlJam/).Egyébként szerintem az összes albumuk nagyon jó lett, kivéve talán a No Code-ot, az egy kicsit gyengébb.
A korábbi koncertjükről pedig annyit, hogy nagyon jó lett volna, ha meg lett volna a közönségük.Szerintem sajnos nagyon sokan nem is ismerték a PJ, és úgy mentek el a koncertjükre, ami elég furán adta ki magát.Pl. valamelyik lassú számon (Daughter, v. Elderly women)óriási pogó indult be az első sorokban.Én biztos ott leszek a koncerten, és remélem, hogy még sokat akik szeretik, és nem csak azért mennek el koncertekre, hogy keménykedjenek, vagy csak elmondhassák magukról, hogy ŐK bizony ott voltak.
Joz

Tyke Creative Commons License 2000.05.20 0 0 21
Hali Gossard, megtaláltalak!

Szóval ez a hires Pearl Jam oldal!

Hát kedves egybegyültek, szeretném ha mindenki megtudhatná, hogy nekem a Yield és a Vs között a legkedvencebb albumom a Ten, ami annyira jó lett, mint a Vitalogy, de ha meggondolom a legtöbb jó szám a Vs-t követően a Ten-en van, na meg a Nevermind-on, ja de az nem PJ. Röviden szólva:
MINDENKI aki ide bekukkantott eddig, annak különböző elképzelése volt a legjobb albumokról.
Ha valaki még nem emlitette volna, esetleg a Singles-ről is benevezhet a 2 legjobb szám, amit szintén a PJ irt. Szerintem akkor legyen az a kedvenc album. Különben a későn érkezők pályázhatnak az uj albumra, aminek a nevét én most nem irom ide, mert Jozo mindjárt megemliti nektek.

Komolyan: Nem tünt fel még senkinek, hogy Pearl Jam van olyan szines együttes, hogy sokféle rock/grunge zenerajongónak tetszen. PL ott a Ten, sokak kedvence, amiből van egy csomó fülbemászó szám, aztán van egy pár, ami ugy tünik sehogy se jön be. Véleményem szerint amikor már rongyosra hallgattad a számokat, még mindig feltünnek ujabb érdekes dolgok a zenében, akár a legrégebbi számokban is, amitől hirtelen ugyérzed, hogy megtetszik.

Azért annak örülök, hogy sokad magunk leszünk ott a PeCsa-ban nemsokára.....

Welcome back Pearl Jam!

Előzmény: Gossard (15)
iron lion zion Creative Commons License 2000.05.19 0 0 20
helyesebben: tudom ám, honnan jössz!
Előzmény: iron lion zion (19)
iron lion zion Creative Commons License 2000.05.19 0 0 19
én tudom, de kérdezd meg itt. Segíteni fognak.
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
(tudom én, ki vagy!)
Előzmény: clisHe (18)
clisHe Creative Commons License 2000.05.17 0 0 18
mi az hogy grunge????
Előzmény: Banan (17)
Banan Creative Commons License 2000.05.17 0 0 17
Sziasztok!

A BS-beli PJ koncert 1996 nov. 17-én vasárnap volt. (Jelen)
A Ten, Vs, Vitalogy albumok szerintem vitathatatlanul jók, rongyosra hallgattam a kazettát/cd-t. A no code már kicsit elvontabb volt, azt már sokszor kellett meghallgatnom, de azért ott is figyel sometimes, in my tree, stb.
A yield viszont már nem tetszett. Talán a wishlist volt jó, meg még néhány szám, de már gyengébb.
Lehet, hogy elmegyek a mostani koncertjükre, bár nem igazán hallgatok manapság grunge-ot.
Banan

iron lion zion Creative Commons License 2000.04.17 0 0 16
nézz szét a dumdum-ban, ott már van valami ruhár rész is, kár, hogy olyan drága az egész.

Miskolcon egy helyen még láthatóak a 96.os koncert plakátjai!!!!

Előzmény: Nutella (7)
Gossard Creative Commons License 2000.04.17 0 0 15
Bocs mindenkitől, akitől már megkérdeztem, de úgy látom, vannak itt új arcok.

Szóval Pearl Jam-európai turné.

Néhányan megyünk egy pár külföldi koncertre, de még társakat keresünk.
Pl. Prága-Katowice-Bp. bérelt kisbusszal mindennel együtt max. 30-35 rongy.
+ Salzburg+Ljubljana(?)
akit érdekel a dolog, az írjon nekem egy mail-t.
Thanx.

Gossard

pok_ussz Creative Commons License 2000.04.14 0 0 14
Azért 4900 forint kicsit sok. :-((
Inkább leheveredés gyepre, pár sör legurul, s örülök majd, hogy két fülem közt a fejem.
quartya Creative Commons License 2000.04.14 0 0 13
Mai indexes cikkből:

"A lemez megjelenése után a zenekar nagyszabású világkörüli promóciós turnén vesz részt. A közel harminc európai helyszín első állomása Lisszabon lesz május 23-án. Ha valaki nagyon akarja, június 18-án Salzburgban elcsípheti őket. "

Ezt megmagyarázná valaki? Ha lesznek Pesten mijért menjek ki Salzburgba?? Vagy változott a turné?? Mivan?

Vikvakk Creative Commons License 2000.04.12 0 0 12
Ha mar a vilag legjobb zenekaranal tartunk, a Dream Theater meg Juli19-en fog Pesten bozsevalni. ;))) Tiszta amerika! Idejonnek az arcunkba ezek a kurv@jo zenekarok.
Előzmény: Wisey (1)
Vikvakk Creative Commons License 2000.04.12 0 0 11
97'-ben volt az a BS-beli PJ koncert nem? A MLB sajnos mar reg nem letezik. Eleg szomoru oka volt a feloszlasuknak. Egyebkent a Pecsaban biztos jobb koncert lesz mint anno a BS-ben. A Ten idejeben kellett volna jonniuk, lett volna jo tomegbeugralos, allvanyzatonmaszkalos, fuggonyletepos buli. Azert biztos ez is jo lesz. Mennyi a jegy?
Senki Andrása Creative Commons License 2000.04.12 0 0 10
Én bizony voltam '96-ban is és most is menni fogok, a kedvenc albumom pedig a Vitalogy. Elég szomorú olyat hallani, hogy a ten óta nem volt normális albumuk, mivel az az első volt és azóta kurva korrekt kis dolgokat csináltak. Egyébként nekem pont a Ten nem tetszett annyira!
SOWHAT Creative Commons License 2000.04.11 0 0 9
Dismemberment Plan lesz az elözenekar- Ne az meg mi lehet ?!
Mr._Bungle Creative Commons License 2000.04.05 0 0 8
Hiába untam magam halálra a Vs. óta az összes lemez hallgatása alatt, ez azért mégis gyönyörüséges lesz .... MLB unalmas???? Az utolsó World Series végső meccsén halálra izgultam magam ;)))) amugy a Mother Love Bone nálam is sokkal izgibb mint bármelyik Pearl Jam lemez ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!