Keresés

Részletes keresés

Bikrod Creative Commons License 2000.07.28 0 0 55
Kedves Translator !

"Amúgy olyat hallottam, hogy az R6EW restimulálja az OT3-at, ezért jön létre a be nem avatkozási zóna."

Ezt sajnos nem tudom. Annyit tudok az R6EW-ről, hogy "solo auditálás" (Grade VI) és a kurzus tartalmaz még két bizalmas filmet is. A jó benne az, hogy saját magad csinálsz magadból Cleart.

Üdv,

Bikrod

Előzmény: Translator (54)
Translator Creative Commons License 2000.07.26 0 0 54
Köszi Bikrod!

Amúgy olyat hallottam, hogy az R6EW restimulálja az OT3-at, ezért jön létre a be nem avatkozási zóna.

Translator

Előzmény: Bikrod (53)
Bikrod Creative Commons License 2000.07.25 0 0 53
Kedves Csaba és Translator !

Mindkettőtöknek igaza van. Ha a New Era Dianetics-el mész fel Clear-ig, akkor a be nem avatkozási zóna OT1-től OT3-ig tart. Ha az alternatív úton mentek (R6EW) akkor már a Clear is benne van.

No-Interference Zone:

HCO Bulletin of 23 December 1971RA

" That zone between the start of New OT I and the comletition of OT III (for those who went Clear on NED), or from the beginning of R6EW to the completition of OT III (for those who did not go Clear on NED)...
LRH"

Sziasztok,

Bikrod

Előzmény: Translator (52)
Translator Creative Commons License 2000.07.25 0 0 52
Ezt valamelyik Source-ban olvastam, de lehet, hogy igazad van és OT1-től van. Tehát az, hogy valaki az OT3 előtt veszélyben van, az nem titkos.
Utánanéznél a nép okulása kedvéért?

Translator

Előzmény: csabaffy (51)
csabaffy Creative Commons License 2000.07.25 0 0 51
Kedves Transzlátor!

"Akkor a be nem avatkozási zóna az micsoda? Úgy tudtam, hogy a cleareknek a lehető leghamarabb meg kell csinálniuk az OT 3-at, mert veszélyben vannak." - én úgy tudom, hogy ez az OTI elkezdése után van. Majd ha ott leszek, beszámolok róla.
Üdv: Csaba

Előzmény: Translator (47)
csabaffy Creative Commons License 2000.07.25 0 0 50
Kedves Transzlátor!

"Akkor az upstatoknak ingyenes? "
tudom:) :)

Jól értem?

Előzmény: Translator (47)
csabaffy Creative Commons License 2000.07.25 0 0 49
Kedves Birkod!
Bizonyára igazad van, utánakérdezek.
Üdv: Csaba
Előzmény: Bikrod (48)
Bikrod Creative Commons License 2000.07.24 0 0 48
Szia Csaba !

Ezt írtad:

"Nemrég jött haza egy ismerősöm Dániából, és mesélte, hogy szinte naponta jönnek Oroszországból az emberek, akik csak dianetika auditálással érték el a Clear állapotot. "

Itt valami nem stimmel. Félinformációkat hallhattál. A könyv Dianetikával nem lehet a Szcientológia Clear állapotot elérni.

Idézek a HCO BULLETIN, 1966. április 3 -ból:

"A release-szint, amelyet a dianetikai auditálással érhetünk el, valószínűleg a 0-ás szint alatt fekszik, és aszerint is kell kezelni. Ezt a Kval "Dianetika-release-nek" nyilvánítja - anélkül, hogy szintszámot rendelnének hozzá.
L. RON HUBBARD
Alapító"

Szerintem Te a "New Era Dianetic" -ről hallottál,
melyet Class 5-ös auditorok adnak és tényleg fel lehet menni vele Clear-ig. De ez nem a Dianetika könyv technológíája, hanem annak továbbfejlesztése.

Üdv.

Bikrod

Előzmény: csabaffy (46)
Translator Creative Commons License 2000.07.21 0 0 47
Kedves csabaffy!

>>De mint Te is tudod, először az Etikát kell berakni, és csak utána jöhet a technológia. <<

Akkor az upstatoknak ingyenes?

>>A Dianetika auditálás technológiája szinte ingyenes (a Dianetika könyv, és egy csomó ingyenes nyílt nap...). <<

Ez igaz, csak a könyv szerintem kissé csúsztat pár helyen. Tényleg, elolvastad Pilot véleményét a dologról?

>>Ha mindenki, aki azon veri a nyálát, hogy ilyen drága, meg olyandrága, az mind addig auditálna dianetikával, míg el nem éri a Clear állapotot, akkor egészen jól állnánk - és itt most a józanabb felét értem az országnak. <<

Akkor a be nem avatkozási zóna az micsoda? Úgy tudtam, hogy a cleareknek a lehető leghamarabb meg kell csinálniuk az OT 3-at, mert veszélyben vannak.

Translator

Előzmény: csabaffy (46)
csabaffy Creative Commons License 2000.07.19 0 0 46
Szia! Transzlator!
Találtam egy újabb Ritalinos cikket:
http://www.harmonet.hu/lelekemelo/rita2.html

Ami az ingyenes tech-et illeti, tényleg jó lenne.
De mint Te is tudod, először az Etikát kell berakni, és csak utána jöhet a technológia.
Fordítva nem megy.

A Dianetika auditálás technológiája szinte ingyenes (a Dianetika könyv, és egy csomó ingyenes nyílt nap...).
Nemrég jött haza egy ismerősöm Dániából, és mesélte, hogy szinte naponta jönnek Oroszországból az emberek, akik csak dianetika auditálással érték el a Clear állapotot.

namost. Ha mindenki, aki azon veri a nyálát, hogy ilyen drága, meg olyandrága, az mind addig auditálna dianetikával, míg el nem éri a Clear állapotot, akkor egészen jól állnánk - és itt most a józanabb felét értem az országnak.

Csaba

Előzmény: Translator (45)
Translator Creative Commons License 2000.07.15 0 0 45
Kedves csabaffy!

>>Sajnos nem tudom, hogy mi van a Fővámtéren, így nem értem a leveledet. <<

Természetesen a Közgáz. A BME-vel pontosan szemben, a bal parton :)

>>Szerinted?<<

Véleményem szerint az ingyenes technológia plusz alacsonyárú disztribúció (á lá Linux) lenne az ideális. Így meg lehetne nyerni az egyháztól idegenkedő embereket a technológiának. Emellett nem lenne szabad a Windows-használókat (bocsánat, a freezone-osokat, buddhistákat, pszichiátereket, stb.) eltiltani a technológiától.

Translator

Előzmény: csabaffy (44)
csabaffy Creative Commons License 2000.07.08 0 0 44
Kedves Translator!
Sajnos nem tudom, hogy mi van a Fővámtéren, így nem értem a leveledet.
Én úgy gondolom, hogy minden magyarországi dolgozó 10x annyi fizetést kaphatna, ha egyesek nem rabolnák le az országot.
Megvan a személyes véleményem a dolgokról, de mivel e topicnak egyáltalán nem ez a témája, most nem fejteném ki.
De arra gondolok, hogy 10x-es fizetés mellett nem lenne annyira sok pénz a szellemi szabadság mindenki számára elérhető útja.
Szerinted?
Előzmény: Translator (43)
Translator Creative Commons License 2000.07.08 0 0 43
Kedves csabaffy!

Én nem közgazdász vagyok, hanem mérnök. Amire te gondolsz, az a bal part. A Fővám téri Szabadidőközpont és Tanfolyamda :)

Hadd ne mondjam, a jobb partnak mi a véleménye a balról :)

Translator

Előzmény: csabaffy (42)
csabaffy Creative Commons License 2000.07.07 0 0 42
Szia translator!
Boccs, ha pontatlanul fogalmazok.
Bizonyára az állami méretű bank nincs, és az olajszőkítők nem is kerestek olyan sokat.
Mindenesetre kb 3 hete hallottam, hogy 9 millió dollárt kap a magyarországi pszichiátria USA szenátusi pénzből, hogy kutassa a magyarországi tanulók depressziójának okát - vagy valami ilyesmit.
Azért, gondolom, Te is jobban éreznéd magad, ha 10x annyi lehetne a fizetésed. És miért nem annyi?
csak a Dollárhoz kellene igazítani a forintot nem? Persze én ehhez nem értek, inkább nem is feszegetem.
Csak azon csodálkozok el, hogy évente x közgazdász végez az egyetemeken, miért tartunk itt, ahol tartunk?
Nem tudják megoldani a gazdasági gondokat, vagy nem akarják?
???
Előzmény: Translator (41)
Translator Creative Commons License 2000.06.29 0 0 41
Kedves csabaffy!

Találtam pár csúsztatást a szövegedben.

>>Számolj utána. Évente félretennéd, kamatozna, 20 év alatt mennyire rúgna? <<

A jelenlegi életbiztosításom szerint a befizetett összeg kétszeresét kapom havi életjáradékként. De ez kis pénz. Az állam máshogy működik. Tudsz olyan bankot itt, amelyik az állam költségvetésével egy nagyságrendben gazdálkodik?

>>Mennyi pénzt vettek ki a zsebedből az olajszőkítők azáltal, hogy az a pénz nem folt be az államkasszába? fejenként 3 millió forint, csecsemőket és aggokat is beleszámítva. <<

Ez egy kicsit túlzás, az ország örülne, ha ennyit keresnének az emberek. Ez ugyanis 3E6*10E6=30E12 Ft, azaz 30 billió forint. Nem sok ez? Mintha a GDP ennél kevesebb lenne.

>>Ki várja el egyébként a tagoktól, hogy ennyit fizetniük kell? Honnan szeded ezt? <<

Ezt tőlem is szedhette, én meg a xenu.net-en olvastam. De szerinted mibe kerül OT8-nak lenni?

>>Nagyon érdekes volt a kirándulás a mémek birodalmába, bár sokkal bonyolultabban írta le a reaktív elme működését, mint a Dianetika. <<

Szerintem olvasd el még egyszer a mémeket. Nem értetted meg, miről van szó. Ugyanis ezek nem rögzült mondatok mintái.
A "szcientológiával mindent meg lehet oldani" mondat is egy mém. Annak a technikája, hogy hogyan szedsz fel egy lányt, az is. És a legsikeresebb viselkedésminták túlélnek. Ha ez valahol engram, akkor legfeljebb 3D engram, én meg olyat még nem láttam, hogy az egyháznak erre lenne az 1D-vel egyszintű technológiája.

Translator

csabaffy Creative Commons License 2000.06.21 0 0 40
a
Előzmény: akala (34)
csabaffy Creative Commons License 2000.06.21 0 0 39
Kedves Akala!
Nagyon érdekes volt a kirándulás a mémek birodalmába, bár sokkal bonyolultabban írta le a reaktív elme működését, mint a Dianetika. A Dianetika könyvben a végletekig leegyszerűsítve, szinte szájbarágósan olvashatsz a reaktív elméről, az abberációs fertőzésről, meg ilyenekről. A Dianetika könyvben szerencsére le van írva az is, hogy mi a módszer arra, hogy ezt a fertőzést megállíthasd.
üdv: csaba (csabaffy@tar.hu)
Előzmény: akala (34)
csabaffy Creative Commons License 2000.06.21 0 0 38
Kedves c3po!
Ha Te kíváncsi vagy valamire, akkor kit kérdezel meg felőle? Azt, aki beszél róla, vagy azt, aki csinálja.
Nem kétlem, hogy fenntartásaid lehetnek attól, hogy aki csinálja, az elfogult lehet. Igaz.
Én 10 éve csinálom, kiértékeltem kb 2000 ember tesztjét. Tudom mit beszélek. Azt is tudom, hogy mikor vagyok elfogult. Az előadásokon hangsúlyozni is szoktam, hogy nem kell elhinni, amit mondok, mert meg lehet tapasztalni.
Pl. ha a szcientológus által szerkesztett honlap azt állítja, hogy a szcientológia vallás, akkor csak azért, mert szcientológus szerkesztette, hülyeségnek kell lennie?
Kérdezd már meg egy szcientológust, hogy miér vallás. Ha akarod, én megírom neked, hogy miért (lehet, hogy nem fogsz neki örülni, mert nem kis falat ez, nem csoda, hogy sokaknak megakad a torkán).
javaslom, hogy olyanoktól kérdezz, akik tudják, hogy mit beszélnek.
Ha bemész akármelyik misszióba, keress egy "Golden Age of Tech" végzett tanfolyamfelügyelőt, vagy egy osztályos auditort, és tőlük kérdezz. Ők tudják a tényeket, és nem fogják eltitkolni előled azokat. Semmi okuk nincs arra sem, hogy elferdítsék azokat.
Üdv: Csaba
Előzmény: c3po (14)
csabaffy Creative Commons License 2000.06.20 0 0 37
Üdv, ezen a topicon is!

Te mennyi adót fizetsz az államnak évente?
Számolj utána. Évente félretennéd, kamatozna, 20 év alatt mennyire rúgna?
És mit kapsz érte cserébe?
Mennyi pénzt vettek ki a zsebedből az olajszőkítők azáltal, hogy az a pénz nem folt be az államkasszába? fejenként 3 millió forint, csecsemőket és aggokat is beleszámítva.
Ki várja el egyébként a tagoktól, hogy ennyit fizetniük kell? Honnan szeded ezt?

Ha nem akarsz tovább menni, megteheted. Senki nem kötelezhet téged a haladásra. Hogy kudarc lenne? Ugyan miért?

Üdv: Csaba

Előzmény: Prester John (31)
csapo Creative Commons License 2000.04.18 0 0 36
Ezen is érdemes komolyan elgondolkodni
akala Creative Commons License 2000.04.18 0 0 35
Kedves olvasó!

Egy új fórum bejegyzés lett létrehozva a hipnózis megbeszélése véget. Látogass el

Na mi lehet ez a link?


Üdvözlettel

Akala

akala Creative Commons License 2000.04.18 0 0 34
Kedves olvasó!

Egy elgondolkodtató link:


Mémekről


Üdvözlettel

Akala

csapo Creative Commons License 2000.04.17 0 0 33
Kedves doodoo!

Miért volna rögeszme? Mindig mondjak valami mást? Vagy mi.
Az önkéntességről meg már válaszoltam Neked valahol.

Cső

Előzmény: doodoo (30)
csapo Creative Commons License 2000.04.17 0 0 32
Kedves doodoo!

Miért volna rögeszme? Mindig mondjak valami mást? Vagy mi.
Az önkéntességről meg már válaszoltam Neked valahol.

Cső

Előzmény: doodoo (30)
Prester John Creative Commons License 2000.04.14 0 0 31
Azert az OT8-ig vezeto ut 80 millio forintos ara kisse kulonbozik attol az osszegtol, amit akar az allam, akar mas szervezet megkovetel a tagjaitol... Vagy Te nem igy latod ?
Ha pedig beindul a "mokuskerek" akkor mar ugysem mondhatod azt, hogy Te itt megallsz lenne meg egy kis penzed, de nem akarsz ra tobbet kolteni. Akkor az nyilt elismerese lenne a kudarcodnak az egyhazon belul....
Referenciak : Szcientológia - vallás? biznissz? maffia indexes listan boven talalhatok, eleg csak Eleven utolso hozzaszolasait elolvasni.

Udv :

Prester John

Előzmény: doodoo (30)
doodoo Creative Commons License 2000.04.14 0 0 30
Szia Csapó!

Ez a "vallások-megfejik-a-hívőket" valami rögeszme Nálad? :)

Az állam is kér (sőt követel) bizonyos anyagi forrásokat állampolgáraitól és ezért nyújt valamit (és nem mindig azt, amit ígér).
Hacsak egy szervezet (vallási-nem vallási) nem kiveri a tagjaiból a pénzt, akkor a tagok önként adnak! Ha nem bízol annyira azokban az emberekben, akik önszántukból elkötelezik magukat, akkor magadat is kérdőre vonhatod, hogy miért élsz ebben az országban. Bepaliztak, vagy szándékosan vagy itt? :)

Előzmény: csapo (29)
csapo Creative Commons License 2000.04.14 0 0 29
Translator!

"Mert a pénz a felső vezetőkhöz áramlik. Mint minden jó szektánál."

Ez minden egyháznál így van. Az utolsó szektától az ú.n. nagy világvallásokig. A lényeg mindenhol: Jól megfejni a hívőket és ha lehet másokat is.

csapo

Előzmény: Translator (26)
csapo Creative Commons License 2000.04.14 0 0 28
Translator

"Mert a pénz a felső vezetőkhöz áramlik. Mint minden jó szektánál. És ha a túlélésért küzdesz, kevesebbet szekálod a vezetőséget."

Ez minden egyháznál így van. Az utolsó szektától az ú.n. nagy világvallásokig. A lényeg mindenhol megfejni a hívőket és esetleg másokat is.

csapo

Előzmény: Translator (26)
Prester John Creative Commons License 2000.04.14 0 0 27
Valaki tud mar valamilyen hirt a Windowssal kapcsoaltban ? Folyik a vizsgalat, letettek rola, vagy egyszeruen agyonhallgatjak ?
Egyaltalan nez valaki erre a listara ? :)

Udv:

Prester John

Translator Creative Commons License 2000.03.24 0 0 26
>>Egyebkent ismerek egy-ket szcientologust kozelebbrol, s hat nem jellemzo rajuk az a fene nagy gazdagsag. Eleg bemenni a missziojukba s megkukkantani, hogy hogyan neznek ki. <<

Mert a pénz a felső vezetőkhöz áramlik. Mint minden jó szektánál. És ha a túlélésért küzdesz, kevesebbet szekálod a vezetőséget.

Translator

Előzmény: wanderer (24)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!