Keresés

Részletes keresés

PBenc Creative Commons License 2021.10.21 0 0 83

PBenc Creative Commons License 2021.10.21 0 0 82

Képek a gépről

PBenc Creative Commons License 2021.10.21 0 0 81

Üdv mindenkinek,

Az alábbi levilágító géphez keresek használati leírást.

plfi2142@gmail.com cimre várom az anyagot ha van esetleg valakinek.

Előre is köszönöm

P.Bence

pitike52 Creative Commons License 2019.09.18 0 0 80

Eladó szitanyomó vállalkozásból megmaradt kellékek. 80x60 az rugós szárító,levilágító,kimosó,sziták különböző méretben,10 m2 sárga 120 as szövet,hőprés,az általam gyártott matricák filmjei, vágóplotter,leszedő asztal.A szitaasztal elkelt.

 

defomatrica@gmail.com

 

06 70 3309869

Mindenamiiroda Creative Commons License 2019.08.21 0 0 79

helló! Cégünk

emblémázáshoz szitanyomás és tamponnyomás területén Keresünk gépeket, komplett megoldásokat.  ha valaki felszámolná a vallakozasát, vagy műhelyét, ahol kompletten a rendszert tudjuk megvenni, keressen! Többek között ezeket keressük szitázáshoz: karusszel, száritó, levilágító, asztallap, hőprés, keretek, kimosó. Félautomata szitagép is szóba jöhet! 

Tampongépnél legalább 2-3 fej jó lenne. 

Ajánlatokat képeket, leírást ide várom nyomda@mindenamiiroda.hu 06703370847

celebra Creative Commons License 2018.11.20 0 0 78

Üdv!

Tudja esetleg valaki, hogy angolul hogyan lehetne kifejezni a "montírozó" -t mint szakmát?

Köszönöm

nanaka Creative Commons License 2018.10.12 0 0 77

Sziasztok,

régi, nyomdai fa betűket keresek, nem kell hogy készletben legyen, kisebb-nagyobb méretben, különböző betűtípusokat.

Köszönöm!
anna@korolovszky.com

 

 

Persona Lilla Creative Commons License 2018.01.25 0 0 76

Filmnyomók, szitázók figyelem, uj munkalehetöseg!  

 

A fekete-erdei Offenburg -Lahr régióba keresünk filmnyomo szakembereket! Szallaskeresesben segitünk, magyar nyelvü teljeskörü ügyintezest biztositunk!

 

Az Ön feladatai:

Csomagoloipar reszere inline kivitelü nyomatok keszitese: cimkék, zsugorfóliák, csomagolóanyagok

 

Elvarasok:

A német nyelv A2-B1-es szintü ismerete!

Jogositvany es sajat auto

Szita, vagy filmnyomasban,  szerzett tapasztalat es/vagy flexografiai ismeretek

 

Elöny:

Dombornyomás, laminálás, lyukasztás technika ismerete

Legmodernebb nyomdagépek biztonságos működtetése

 

Amit kinalunk:

német bejelentett alkalmazotti munkaviszony

munkavégzés azonos helyszínen

pontos fizetés, igény szerint havonta 2 részletben

stabil, korrekt es hosszútávú munkahely

német nyelvtanfolyam A2 -töl

segítünk a beilleszkedésben

szallas megszervezese, mindenkinek sajat szobaval,internettel, parkolassal

 

Fényképes szakmai önéletrajzát bizonyítvánnyal és referenciával

a következő e-mail címre várjuk: laki.lilla@persona.de

 

Erdeklödni:

Laki Lilla: +49 781 914829 (munkanapokon: 8:00 – 17:00)

Niedermayer Edit: +49 781 914828 (munkanapokon: 8:00 – 17:00)

Henrik78 Creative Commons License 2017.02.26 0 0 75

Szia!a nyomtatási képet ellenőrizd le mielőtt nyomtatnád.ctrl+p.

és ott is be kell állítani a paramétereket.

Előzmény: Nicola43 (70)
kogersara Creative Commons License 2016.06.24 0 0 74

Sziasztok! Ha megbízható nyomdát kerestek, akkor Keskeny Nyomda! Olcsó és gyors! :) Nekem csak jó tapasztalataim vannak eddig velük, rendkívül profik és segítőkészek. Itt elérhetitek őket: http://keskenynyomda.hu/

Dávid123456 Creative Commons License 2012.11.07 0 0 73

Hát nem is tudom én találtam egy egész jól működő kalkulátort. Ez a címe: http://www.olcsogyorsnyomda.hu . Jól számol gyorsan fel is keresnek és még segítőkészek is. Bár inkább nagy anyagokkal foglalkoznak. Remélem segítettem ezzel bárkinek is.

Előzmény: HUCsa (65)
KiskuN modell 1:160 Creative Commons License 2011.10.07 0 0 71

Üdv mindenkinek!

 

Modellezéshez szeretnék készíttetni vizesmatricára (vagy esetleg rádörzsölős matricára - bocs, nem tudom a hivatalos nevét, olyan mint az "Alfaset" betük) különböző feliratokat fehér ill. RAL színekben, de nem találok olyan nyomdát, amelyik vállalna akár 0,02-0,03 mm vonalvastagság kinyomtatását is. 0,06 mm-nél megállt a tudomány.

 

Az én igényeim túl nagyok?

Egyáltalán van olyan technológia, amelyik alkalmas ilyen minőség kinyomtatására?

 

Tamponozással is készültek feliratok közvetlenül a modellre, az hozta is az elvárt minőséget, de az csak sorozatgyártásnál éri meg, itt viszont egyedi darabokról lenne szó, max. 5-10 db-ig feliratonként.

 

Tudtok esetleg ajánlani egy nyomdát, ahol ez a minőség elkészíttethető?

 

Előre is köszönöm a válaszokat!

Nicola43 Creative Commons License 2011.02.07 0 0 70

CorelDraw-ból nyomtatnék, és fontos lenne, hogy a kép az A4-es lap közepére kerüljön (center page), ez rendben is van a progiban, de amikor nyomtatom, a nyomtató a jobb oldalon több helyet hagy, mint a balon (fekvő formátum). Így nagyon hülyén néz ki végül.

Biztos valamit kellene állítanom a progiban a nyomtatóbeállításban (elég sok lehetőség van, de ezeket nem értem).

Tudna valaki segíteni?

Előre is kösz.

 

Nicola

artcopy@freemail.hu

 

kobbold Creative Commons License 2010.01.29 0 0 69
Foltosan nyomtató digitális nyomda: egy barátom küzd ezzel a problémával. Állítólag a háttérben az alacsony páratartalom áll. Mit tudtok erről?
kobbold Creative Commons License 2010.01.29 0 0 68
Foltosan nyomtató digitális nyomda: egy barátom küzdd ezzel a problémával. Állítólag a háttérben az alacsony páratartalom áll. Mit tudtok erről?
HUCsa Creative Commons License 2007.05.22 0 0 67
...hát, ha nem számít, hogy miért mennyit fizetsz...
Nyugodtan hasonlítsd össze néhány árukat EZEN AZ OLDALON. Töltsd ki az űrlapot a megvalósult print24-es munká(i)d adataival, és rövidesen kapsz árajánlatot, amit összevethetsz azzal, amit fizettél...
Előzmény: UtosPubi (66)
UtosPubi Creative Commons License 2007.05.21 0 0 66
Na szeva. vegulis a print24 mellett dontottem. Aztan rendelte is par munkat. Es bevallt a dolog szerencsere. :)
HUCsa Creative Commons License 2007.02.18 0 0 65
Szinte minden nyomdai munka egyedi paraméterekkel rendelkezik, és ezáltal egyedi kalkulációt kell rá készíteni. Szerintem aki felrak a netre akár egy árlistát, akár egy kalkulációs programot, annak jó nagy tartalékot bele kell építeni a feltüntetett árakba. Vagy csak néhány munkára, néhány paraméterre "hegyezi ki" a kalkulációt (lásd print24.hu)
A kalkulációt nem árt, ha szakember végzi, mert csak ő vesz figyelembe minden részletet, és csak így lehetsz biztos abban, hogy maximálisan azt kapod, amit elképzeltél - persze kifogástalan minőségben.
Tehát azt javaslom, hogy igenis várd meg, hogy emailben válaszoljanak. Egy idő után már tuti meglesz az, aki minden szempontból megfelel, és már nem kell árakat hasonlítgatnod.
Egyébként nem mindig a legolcsóbb a legolcsóbb - és ez nem elírás volt.
Ha nem szeretsz e-maileket írogatmni, akkor itt egy árajánlatkérő űrlap: KATT IDE!
Előzmény: UtosPubi (64)
UtosPubi Creative Commons License 2007.02.15 0 0 64
Szeva!

na igazad van. Kiderult, hogy beborult :) gondom volt a Windows-al.... aztan ujra kellett nyomnom a a rendszert. Szal ja jol irtad nekem is ugyanazt irja ki a print24.hu -s oldalon. Amugy nem tudsz olyan oldalt meg ahol igy beirom a kivant adatokat es kiirja rogton az arat. en ilyen netes allat vagyok :) szertem rogotn latni az arat, telefon es kocsizas mellezesevel. Akkor ugy jobban tudnek arakat hasonlitani. de neke maz se jon be ha elkuldom az adatok Email cimre. :( szal irja ki aztan annyi amennyi.
Szal ha megadnal par ilyen cimet orulnek neki. elore is kossz.
HUCsa Creative Commons License 2007.02.09 0 0 63
Az árakat nézted különböző időpontok beállításakor? Érdemes összehasonlítani egymással is és egy másik nyomdával is ugyanezekkel a határidőkkel számolva.

Itt vannak a részletek egy nagyon általános szórólapra (8 napon belül érkező, 6 napon belül érkező és 24 órás beállítás mellett).

Megjegyzem, hogy te se adtál meg részleteket, a paraméterektől is függ, hogy mennyi idő alatt lehet normális minőségben legyártani.
De ha neked jó, akkor rendelj náluk.

8 napon belül érkező

6 napon belül érkező

24 órás
Előzmény: UtosPubi (62)
UtosPubi Creative Commons License 2007.02.09 0 0 62
en max nem ertelek. Most beirtam 8 napot es 14.02.2007-ig tortenik. mondjuk ok nem magyar sorrendben van a datum. Ez gaz. De ha 8 napot allitok be, akkor ez max korrekt. sot meg rovidebb is. Szoval max egy dolgodat se tudom lecsekkolni, mert nekem masokat ir ki. De lehet ez a beallitott adataid miatt vannak, csak sosem irod, meg, hogy melyik odlalon melyik adatok hasznalod. Szoval igy nem tudom megnezni mirol is beszelsz. en a szorolap24.hu nezem. Es itt minden korrekt.
Lehet bongeszőként változik a kiírás? :) bar az van naluk, hogy déli 12-ig kell leadni a rendelést ha utána adod le akkor mar tolódik egy nappal ha minden igaz. Ja amugy magyarok dolgoznak nekik, szoval magyarul valaszolnak neked, vagyis a havernak magyarul inteztek a dolgait.
HUCsa Creative Commons License 2007.02.08 0 0 61
Tölts csak ki nyugodtan egy árajánlatkérést a honlapjukon, állítsd be az anyagleadási időt (pl "8 vagy 6 napon belül érkező") és meglátod. Mai anyagleadásra "normál" áron 19-i szállítást adott.

Lehet kérni 24 órás szállítást is, ha a munka jellege megengedi, de a24 órás árról meg ne is beszéljünk.

A fizetett linkek között valóban a prospektus24.hu jelenik meg a keresőben lévő "nyomda" szó miatt. Én nem a fizetős linkekre gondoltam, mert a fizetős helyre bárki bekerülhet aki megfizeti.

Ha meg vagy velük elégedve, akkor fordulj hozzájuk bátran.
Csak annyit akartam mondani, hogy érdemes máshol is szétnézni, mert attól, hogy német cég, nem biztos, hogy a legjobb. A magyarországi nyomdák nagy részében ugyanolyan jó minőségű (vagy akár jobb) gépek vannak. Az se mindegy, hogy az esetleges reklamációk esetén külföldre kell menned, vagy itthon is foglalkoznak veled.
Előzmény: UtosPubi (60)
UtosPubi Creative Commons License 2007.02.08 0 0 60
Szeva!
Hat nem mondom, hogy nincs jobb ennel, de en ezt ismertem meg. Szal nekem kircsi. Bar egyatalan nem tudtam leellenorzni a te alltalad leirt adatokat, mert egy az, hogy 8 nap a leghosszabb kiszallitasi ido. Nincs is 10-12 napos szallitas naluk, ahogy en latom. Bar az igaz, hogy 8 az munkanapokra van megadva.
Ja es darabszamot se adta meg se papir meretet se semmit. Szoval...na mindegy.
Egyebkent a linkeden is nekem a prospektus24.hu jott be,ami ugyanaz az mint a print24.hu
na jo hagyom a temat, de en max meg vagyok elegedve.
HUCsa Creative Commons License 2007.02.08 0 0 59
Igazad van, ott a pont!
Előzmény: Sam R.A. Banesh (58)
Sam R.A. Banesh Creative Commons License 2007.02.08 0 0 58

Nézd már meg a két lelkesedő hozzászólásainak a számát. :)

 

Online marketingből még némi gyakorlati képzésre szorul a cég.

Előzmény: HUCsa (56)
HUCsa Creative Commons License 2007.02.08 0 0 57
Előzmény: HUCsa (56)
HUCsa Creative Commons License 2007.02.08 0 0 56
Hát nem mondanám, hogy a print24 árai jók.
Megnéztem néhány nálunk futó munka árát náluk is (a honlapon lévő kalkuláció segítségével), és szinte mindegyik magasabb volt legalább 15%-kal. Ráadásul 10-12 napos szállítási határidővel vállalta ezért az árért a legkisebb munkát is.
Lehet kérni 24 órás szállítást is, de azt többszörös áron vállalják (pl A4 2 oldal 158000,- Ft körül 12 napra, másnapra 932000,- (!!!)).
Szerintem azért lehet találni Magyarországi nyomdákat is, akik éjjel-nappal dolgoznak, és a munka jellegétől függően akár másnapra legyártják az anyagot, különösebb felár nélkül: <a href="http://www.google.hu/search?hl=hu&q=nyomda+%C3%A9jjel-nappal&meta=" target="_blank">Google.</a>
Előzmény: UtosPubi (53)
Sam R.A. Banesh Creative Commons License 2007.02.06 0 0 55
Höhö. :)
akacmez Creative Commons License 2007.02.06 0 0 54
na akkor print24.hu -ra visszaterve :) szoval kossz a valaszt. akkor ez igy nagyon szuper. mert nekem arra nincs szuksegem a nyomtatasnal, szoval igy joval kedvezobb az aron dolgozik ez a nyomda. kossz a valaszt ma is tanultam valamit. :)
UtosPubi Creative Commons License 2007.02.05 0 0 53
Hali! Perforalas az az amikor a lapod le tudod tepni. Tudod amikor be van lyugasztgatva a lap es konnyen letepheto, mint pl. egy mozijegynel. Ja amugy ismerem a print24.hu -t. Nagyon jo aron dolgoznak es megbizhato preciz ceg. Lattam toluk sok anyagot es nagyon jo minosegbe csinaljak. Ez egy nemet nyomda ha minden igaz.
Na udv es sok szerencset!
Előzmény: akacmez (52)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!