Keresés

Részletes keresés

Málna84m Creative Commons License 2018.07.04 0 0 6546

Sziasztok!

 

Régi topiknak tűnik, de még mindig érdekes lehet a randik világa, főleg manapság amikor egyre többen a neten próbálják a párjukat megtalálni, születnek elég érdekes sztorik.

Régóta keresem a társam, ezért volt pár jobbnál jobb randim nekem is. Kíváncsi voltam, hogy másokkal is történtek-e hasonló élmények az első találkozások alkalmával. Pl. teljesen máshogy nézet ki az illető a randin, vagy a valamivel nagyon beégett... A neten is találtam egy jó összefoglaló írást a randikról, elég kínosak is voltak közöttük. Nektek is voltak hasonlóan kínos randi élményeitek, amiről másoknak pl. nem szívesen beszéltek? 

 

Málna.

Törölt nick Creative Commons License 2016.02.29 0 1 6545

ez a tenderezés elképesztően beteg dolog

Előzmény: Hetedik (49)
Joana Creative Commons License 2004.08.01 0 0 6542
Hülyevagyok: eredeti= a második rész
Előzmény: Joana (6541)


Joana Creative Commons License 2004.08.01 0 0 6541
Mert jobb, mint az eredeti.
Előzmény: g_mac (6540)
g_mac Creative Commons License 2003.05.20 0 0 6540
Ezt meg miért kellett felhozni????
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.20 0 0 6539
Ha valakit "nem tartok érdemesnek hogy stb..." (eleve ez elég vicces sztm., mert honnan tudom ki mennyire érdemes, mikor semmit nem tudok róla...) akkor nem beszélgetek vele. Vagy finoman közlöm vele, hogy nem szeretnék vele csacsogni.
Előzmény: rice (6535)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.15 0 0 6538
Eszembe sem jutott volna, hogy ilyen címe legyen ennek az izének. Topicnyitási jog megvonás ezért elég gáz. Tudjátok ki nyisson nektek még egy topicot?!
:))

Na de akkor lényeg a lényeg.
Várjuk a történeteket akkor ide.

Törölt nick Creative Commons License 2003.02.15 0 0 6537
Sziasztok!
Várom ide az olyan történeteket, akár álnickekkel is, ami ilyen eseményről szól. Volt már HUSZ-os szerelmi kapcsolatod? Milyen tapasztalatokkal lettél gazdagabb?
Nagyon KÍVÁNCSI vagyok mindenre. :))

ps:
Kérem a tisztelt moderátor urakat és úrhölgyeket, hogy ne vonják össze a chates és netes izé topikokkal mert ez azért merőben más. Az idelátogatók előtt felcsillantja a reményt a társtaláláshoz.

rice Creative Commons License 2002.11.29 0 0 6535
"Sosem értettem mire jó visszafogni a gondolatainkat, az őszinteségünket, bármit, ami szorosan hozzánk tartozik."

ha nem tart valaki érdemesnek valakit arra, hogy megossza vele a gondolatait, az még nem jelenti azt, hogy azok nem léteznek, vagy nem lennének őszinték.

rizsa

Előzmény: Indyvidual (6518)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.29 0 0 6534
Van az egoizmus meg a tapintat.
Az egoizmus el akar mondatni velünk mindent, mert NEKÜNK attól jobb. MI attól őszintének tartjuk magunkat.
A tapintat meg tudja, hogy egy számunkra lényegtelen kétszavas "hír" a másiknak esetleg mocskosul fájhat. Ezért aztán NÉHA nem árt előbb gondolkodni és nem rázúdítani a másikra mindent.
Előzmény: Indyvidual (6518)
Indyvidual Creative Commons License 2002.11.29 0 0 6528
Nézd. Julisnak biztos marhajó a csarnoki 140-es fagyott és enyhén penészes ananász is.
Holmi szomjazó pedig simán beéri a possadt vizzel.

Possad viz meg észre se veszi a hasonlóan possadttal való keveredést, főleg ha közben 30 nikken üvöltik, hogy "mi vagyunk a kristálytiszta patak". Én nem irigyellek, de a privát véleményem az, hogy zsák a foltját, akarom mondani ubi az uborkafáját.

Ez értékrendi kérdés. Nekem ő emberileg selejt. De mivel te is, igy alig hiszem, hogy hosszú indexes (le)szereplésetek és a visszjelzések alapján felfognátok mi van.

Szal igy kár érte, én fáradt... a mosógép lejárt, sok boldogságot meg ijjjjenek, halál őszintén csak lécci ne kukkoljatok már két orgi közt az életembe, mert az annyira nem jön be, mellesleg meg sokat ront eme hihetetlen bódogsááág hitelességén.

Ámbár jobban belegondolva ezt is lekakilom. Csá.

Indyvidual Creative Commons License 2002.11.29 0 0 6520
Komolyan na, nincs filingesebb annál amikor az ember igy éjfél után és mellesleg a munkától hullafáradtan azon filózik, hogy jelelegije most kefél az exel vagy nem kefél. Annál is inkább mert feltűnően érdekes hangulatváltásnak találom az ex hétvégi látogatása utáni hirtelen hideg hangulatváltást. Ahogy azt is, hogy "hivatalosan" nem létezem se az ex előtt se a család előtt.

Dekurvajóóóis nekem.

Viszont tény és való, hogy rég nem éltem ilyen kényelmesen (igaz az is, hogy rámegy az egész - és mostmár nem kevés keresetem - meg az is, hogy szeretek:()

Indyvidual Creative Commons License 2002.11.29 0 0 6518
Mint láthatod, nincs válasz...:]
Sosem értettem mire jó visszafogni a gondolatainkat, az őszinteségünket, bármit, ami szorosan hozzánk tartozik.

Szóval nekem ez egy pofis kis közhely.

(Azé' néha lenyelem ám. De mindig gázos, mert a belebetegedésig rosszul birom, ha nem lehetek önmagam, ahogy azt is, ha nincs őszinteség és BIZALOM.

Előzmény: Törölt nick (6517)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.27 0 0 6517
Visszaszólni valakinek megy csuklóból is.
Sokkal nagyobb erő kell ahhoz, hogy ne szólj vissza valakinek....
Előzmény: Indyvidual (6516)
Indyvidual Creative Commons License 2002.11.26 0 0 6516
Bocs, de nem birom megállni és tisztán tudhatod, hogy még neked is bármikor visszaszólok.:)
Nem én foglalkozom vele, hanem Te. Ici-pici különbség... Azé' elég megdöbbentő volt, mikor mesélted, az tutti. Belegondolva ugyanis iszonyatos energia (és pénz) kell ahhoz, hogy ilyen mértékig figyeltessenek bennünket. Tudod (amit mondtam), ahhoz, hogy tudják, hogy a tied a kocsi, legalább 2x, de inkább 3x el kell autózni a ház előtt, méghozzá olyankor mikor itthon vagyuk (cseppet se eccerű, nem?). Vagy valami nagyon jó rendőrségi v. fene tudja milyen fejes haverral kell rendelkezni (LHV?), aki hozzáférhet mindenféle nem public nyilvántartásokhoz.

Ekkora energiát...
1. Miért is?
2. Ez szerinted normális? Két év után? (Több asszem.)

Komolyan, ennyire még senkinek se voltam a mániája. Mert ez az.

Amúgy hazaeshetnél már. Ma nem birok várni, fáradt vagyok:(

Sztm. hagyjuk ezt a topikot (is) a fenébe, oszt kész. Én úgyse járok ide, te meg ha olvasod, hát ne meséld el.
...Ki mitől élvez, tudod, úgy tűnik ő(k) csak ettől, illetve, ha ezt a műsort nem csinálnák a kutya se venné észre őket.
És én nem ettől szeretnék továbbra se, még akkor se, ha hovatovább egy csökött Hannibál legújabb peches szároltjának érzem magam. Valaminő erős érzelem motiválta, különbejáratú monomániának.

---
* (arcodra)

Előzmény: CAIN (6508)
közösnick Creative Commons License 2002.11.26 0 0 6515
mivan????
:)
Előzmény: Keselylábú Ártány (6502)
KicsiM Creative Commons License 2002.11.26 0 0 6513
Most látom csak, hogy valamelyik köcsög elcseszte a malacos nikkemet:( Kurva anyját az ilyennek.
Előzmény: Sehonnai Bitang Malac (6512)
Ahab kapitány Creative Commons License 2002.11.26 0 0 6511
Nem.
Előzmény: KicsiM (6510)
KicsiM Creative Commons License 2002.11.25 0 0 6510
Tulajdonképpen milyen projectben nyomulsz te itt? Az világos, hogy valami szörnyű sérelem érhetett egy kövér nőtől, de pontosan miféle, és kitől? Na, mesélj valamit, legalább itt, az anyatopikban:)

Te, most jövök rá. Nincs neked véletlenül malacos nikked?

Előzmény: Ahab kapitány (6509)
Ahab kapitány Creative Commons License 2002.11.25 0 0 6509
A lazac finom és gusztusos, de mi ez a vastag drága bálnazsírhoz képest? Közös rész: mindkettő ragadozik...
Előzmény: KicsiM (6507)
CAIN Creative Commons License 2002.11.25 0 0 6508
Szvsz ne foglalkozz velük. Ha titkosügynökösdit akarnak játszani, hát csinálják :). Végülis szabad országban élünk. Gyermeteg dolog, de ha ez okoz nekik örömet...
Előzmény: Indyvidual (6497)
KicsiM Creative Commons License 2002.11.25 0 0 6507
Keszeg? Ez most így nem ugrik be. Esetleg lazac?
Előzmény: Ahab kapitány (6506)
Ahab kapitány Creative Commons License 2002.11.25 0 0 6506
Nem láttátok egy barátomat? Az is földitek volt, csak elkóborolt szegény nyughatatlan lélek... Ő nem a bálnákat szerette - a keszegek elkötelezett híve volt.
Előzmény: Holland Pár (6496)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.25 0 0 6505

Bocs, de nem veled kezdődött mindent - mondhatnám Bárány Tamás könyvének címét kissé kifordítva. [olvasd el, abban van egy örökérvényű mondat... "Te a jobbik részt választottad: szerettél."]

Valóban megígértem valakinek. És a topic eleje igenis jó! Lehet belőle tanulni, szórakoztató, és mindig is nosztalgiával fogok erre a darabra gondolni, nemcsak azért, mert itt debütáltam a Huszban, hanem azért is, mert egy olyan jó csapat jött össze itt közel három éve, ami enélkül a topic nélkül nem lett volna. Anno meg is köszöntem Caixának a topicnyitást.

Nekem se mindig könnyű betartani, hogy "túllépek én e mai kocsmán / az értelemig és tovább..."

Előzmény: Indyvidual (6495)
Korpusz Kriszti Creative Commons License 2002.11.23 0 0 6503
Úgy érti hogy ő minimum 2 személy. Ráadásul abból a kettőből az egyik férfi, a másik meg nő.
Előzmény: az utolsó kuructigris (6501)
Keselylábú Ártány Creative Commons License 2002.11.23 0 0 6502

hallottál már olyanról, hogy "közösnikk"?

Előzmény: az utolsó kuructigris (6501)
Keselylábú Ártány Creative Commons License 2002.11.23 0 0 6499

"hirtelen felindulásból elkövetett ólálkodás" csínytettének büntetési tételei:

- ha az agglomerációban, akkor 2-től 5 óráig terjedő ordas kúrás a husz sármjával;

- ha a fővárosban, akkor 6-tól 8 óráig terjedő tömény röhögés a legjobb csapattal

szerintem az ólálkodók vállalják a zord büntit

szíves örömest

Indyvidual Creative Commons License 2002.11.22 0 0 6497
Jaja. Én nem érek rá indexet olvasgatni, meg nem is nagyon érdekel, de CAIN néha mesél. Azon filóztam, miután bizonyosságot nyert, hogy elsörő boldogságotok perceinek nagy részét renszeres kémkedésre áldozzátok, mint CAIN korrekt lakcime, házának és kocsijának leirása, továbbá az én egyik munkahelyem kinyomozása, hogy veszünk valami pofás nászajándékot, elvégre CAIN szerint (engem kurvára hidegen hagy) Cemende lakja innek kb. 5 km vagy ilyesmi. Sajna mi kissé lusták vagyunk nyomozgatni, továbbá motiváció sincs, de ha megirjátok, igérjük kaptok valamit eljegyzési emlékül, s igy reméljük letudtuk magamutogatásotok összes igényét végre és nem kémkedtek folyon a ház, kocsi és munkahely körül.

a redőny leegendve. A nemi életük (is) a mienk. Mellesleg a helyetekben óvatosabb lennék. Ahogy bizonyitani tudom és lesz csöpp ráérő időm hatósági ügy lesz belőle.

De azért maradéktalan boldogságot, csak eccer magyarázzátok el, hogy mijafrancért kellünk ehhez mi????

Két nárcisztikusnak 3. és/vagy 4. kéne, hogy valaki élvezze a "látványuk"

Dr. Agykurkász Indy mára bezárt, de a rendelőmben, ha eccer marhára ráérek, lehet folytatni. Addig is sok boldogságot a ripacs léthez, bár szivemből kivánnám, lenne őszinte, mert ez olyan pokolian apadkás.

Éjt

//Ps: nem indexem szal felesleges ujabb nikkeket kreálni, CAIN ugyan mesélt valami Öreg Faszgász és patyolatlelkű bálnáról, de ehhez én lusta vagyok s eléggé szelektiv az a kör aki ténylegesen érdekel.

na legyetek jók.

Gondoltam azért kegyelmezek. irto szar lehet ha valaki ennyire tojik valakikre, holott akkora erőt fektettek bele. By the way. A magánszimat mibe kerül????
:)

Én a helyetekbe pszichológusra költeném, tutti jobb befektetés lenne. Részvétem, de az se őszinte, mert van egy embertipus, akit még szánni se tudok. A Narcisszok.

Előzmény: Holland Pár (6496)
Indyvidual Creative Commons License 2002.11.22 0 0 6495
Kár volt. Rózsaszin lufi.:) A Titanic elsüllyedt igy sose derült ki, hogy Leonardo és Kate milyen marhára utálhatták volna egymást egy életen át, akár.:)

Kidurrant.

Mit csámcsogunk (- oksz) egy nem létező mese nem létező döglegyek járta, bűzhödt-férges mocsigjain?

Nem álmodni kell, hanem valóra váltani a mesét. Ki nem kevés hozzá?:))))

Amúgy nem értem. Sorry.:(
Csak a fölös energiám irkálom, mig őt hagyom aludni:) Igy humánus:))))))

Előzmény: Törölt nick (6494)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.21 0 0 6494

Megígértem valakinek, hogy felhozom. Tanulni akar..., szereti a történelmet, és kutatómunkát végezne régészeti ásatások keretében...

[már közel van a három évhez a topic története... szörnyű...]

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!