Keresés

Részletes keresés

dummi Creative Commons License 2003.01.11 0 0 62
KI az a Zambo JimmmY?
Előzmény: raba (61)
raba Creative Commons License 2001.11.05 0 0 61
Tisztelet!!!
Nem szerették volna látni Jimmy arcát, mert akkor végig az Ő sérthetetlen mivoltára, szűziességére, fájdalmas elvesztésére gondolt volna mindenki, és így tönkretette volna az esküvő/lagzi hangulatát!

raba mester

ui.: de biztos vagyok benne, hogy így is tudatalatt mindenki arra gondolt, hogy: "igen ezen darab vászon alatt az Ő képmása, a Királyunk freskója található, akit annyira, de annyira szerettünk!"
Majd amikor vége lett a lagzinak, mindenki hazament, és egymás vállára borulva kisírták szemüket, megkönnyezték a csillagot, hiszen egy csillag még most is, fent az égen, fent a mennyországban, aki dalaival örökké a szívünkben, lelkünkben fog élni, és mi szeretni, tisztelni fogjuk, míg világ a világ!

raba mester

Előzmény: Belial (60)
Belial Creative Commons License 2001.11.04 0 0 60
Már újra Anna Hotel. Biztos nem ment a biznisz.
Azt hallottam, hogy volt ott egy lagzi, amit csak akkor voltak hajlandók ott tartani, ha letakarják a Jimmy képeket.
Előzmény: isdurth (59)
isdurth Creative Commons License 2001.08.30 0 0 59
Mar nem ZJ a hotel, legalábbis nem láttam már kiírva.
cyber.greg Creative Commons License 2001.04.23 0 0 58
Tényleg, mi újság most arrafelé?
raba Creative Commons License 2001.01.03 0 0 57
Gyászoljunk együtt!

raba mester

Előzmény: cyber.greg (56)
cyber.greg Creative Commons License 2001.01.03 0 0 56
Nem gondoltam, hogy rég elsüllyedt topikomnak ilyen szomorú aktualitása is lesz...

Fekete zászlók és gyász. Ez ma a Jimmy Hotel.

gillettemacska Creative Commons License 2001.01.02 0 0 55
Röstellem ugyan, hogy ilyen hírrel lépek a topicba - amely elég kihaltnak tűnik - de ma reggel minden rádió azt harsogja, hogy a Király meglőtte magát hajnalban a fegyvere tisztogatása közben... : (

pech.

cyber.greg Creative Commons License 2000.08.12 0 0 54
:-)))
Szeretem, ha hasznos üzenettel hozzák föl a topikomat!!!
Előzmény: Dead (53)
Dead Creative Commons License 2000.08.12 0 0 53
de kurva ronda ez a ember
jpm Creative Commons License 2000.06.03 0 0 52
Srácok, ez nem semmi...
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.31 0 0 51
A tulajnő pedig mint a Márta néni, a mindig nyafogó Gesztimama. A színvonala is hasonló lehet. Hányinger.
BahnScorper Creative Commons License 2000.05.31 0 0 50
Bazer, Jimmy papa tisztára olyan, mintha a Drakulából snittelték volna ki...
Előzmény: raba (49)
raba Creative Commons License 2000.05.31 0 0 49
Tehát itt van:

raba bácsi
Ketchup Creative Commons License 2000.05.25 0 0 48
Zámbó (J)Immy Hotel.....
Mi jöhet még?
Horváth Charlie Hotel???

Kitty Creative Commons License 2000.05.25 0 0 47
Talám a falamat mégsem piszkítottam volna be vele, de a netre tuti fölraktam volna. Esetleg modelleztem volna a fejét 3D-ben és az forgott volna a honlap két felső sarkában.
Előzmény: raba (46)
raba Creative Commons License 2000.05.23 0 0 46
Remélem utána kinagyítattad volna a képét - legalább 25X30-asra -, majd kiraktad volna az ágyad fölé, hogy vele ébredj, vele térj nyugovóra!
raba bácsi
Előzmény: Kitty (45)
Kitty Creative Commons License 2000.05.23 0 0 45
Na nem vagyok én paparazzo, de nagyon jó poén lett volna!!!!
raba Creative Commons License 2000.05.23 0 0 44
Na ez az egy kép már nagyon mély nyomokat hagynana a Királyunk magánéletében! Mellesleg Ő nyilatkozta, hogy imádja, ha felismerik, megszólítják az utcán és ellentétben a többi nagy sztárral, egyáltalán nem zavarja, ha fényképezik, sőt ezt szereti is.
Előzmény: pok_ussz (43)
pok_ussz Creative Commons License 2000.05.23 0 0 43
Én rülök, hogy nem fotóztátok le, s így nem tudtátok a netre feltenni.
Szerintem egy dolog a zrikálás, a poénkodás, megint másik a keményebb vélemény róla.
De azért elég gekkóság a másik magánéletébe _ilyen_ módon belemenni...
szvsz azért valahol meg kell húzni a határt.

Mellesleg egy videotékába járunk !

Előzmény: Kitty (42)
Kitty Creative Commons License 2000.05.23 0 0 42
Tegnap du. 4 körül éppen a videotékából tartottunk haza a párommal. A XII. kerületben lakunk, a videotéka a Fodor utcában van, tőle 2 háznyira van egy plasztikai sebészeti klinika (Grigalek Gáboré Grigalek ). Mindig meg szoktam nézni az előtte parkoló autókat, mert néha lehet elég durva autócsodákat is látni. Tegnap egy JIMMY-1-es rendszámú fekete Merdzsó állt előtte - többek között. Mondom a páromnak, rohanjunk haza a digifényképezőért mert ez a Zámbó Jimmy kocsija. Mondanom sem kell, hogy 3 perc alatt visszértünk, de akkor már a vezetőülés melletti ajtó nyitva volt, benne ült a király aranykeretes napszemüvegben. Életben sokkal rondább mint képen vagy tvben, brrrrrrrrrrrrrrrr. Sajna meg kellett fordulnunk, mivel nem tudtunk azon az oldalon parkolni, de mire elindultunk, ő is elindult a hajóval. Sajnos nem sikerült lefényképezni, pedig nagyon fölraktuk volna a netre a képet...
Végül azzal vigasztaltuk magunkat, hogy biztos azért ment el olyan hamar, mert az orvos nem vállalta a műtétet :)))))))))
Lejon Creative Commons License 2000.05.01 0 0 41
Drága nyálzenéken megőszült ungarische drugi!
Vót má enné nagyobb baromsegg is a magyar médejába.
Mé baj ha gymi szállólett?
Zenéje csupa harmónija/max 4 accord/ de a textúra az a csúcs,.
Éncsak toom mer profi mjuzékos valék.
Oszt a jó büdös izlésficam se tuggya mé de erre indula nőjinemihormon.
Mosmá csak egy piros lámpa kő az ajtó fölé és leszen találka-hej!
Ne sziggyuk Gymit gyerekek! Ő csak van:eu a maji állapot.Megoszt nekünk is van egy Királyunk nemcsak azoknak a vércapitalista hollywoodi buznyákoknak!
Összevetve és bízva nagyértelműségtekben:Aggyatok választ:a sajgajsz,vagy a biboys vagy a .....akrmi az jobban illett vón namenek?
Akkor má inkább:Készüjjünk fel.akarmire.
Gyön aminek gyönnije kell! Éjjen Május 2
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.01 0 0 40
Jaj, elnézést mán'. Tulajhölgy, nem fickó. :)
Előzmény: Törölt nick (39)
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.01 0 0 39
Kétségtelen, ez is csak egy üzlet. És a fickó, aki kitalálta ért hozzá, miként lehet sokat leakaztani. Szegény miskolciak. Osztozom fájdalmukon. Én is ott születtem.
Alexa30 Creative Commons License 2000.05.01 0 0 38
Mint miskoci lokálpatrióta nézek be ide.

"Ezt úgy értettem, hogy "Kedves miskolci Tasztaltársak, tényleg örültök és/vagy büszkék vagytok rá?" "

Szerinted minket megkérdeztek erről? Gondolod, hogy a tulajhölgy közvéleménykutatást tartott a kérdésről?Sejtheted, hogy nem.
Egy szép nap hajnalán arra ébredt a város, hogy egyszercsak "megtörtént" ez a baromság - akár akartuk, akár nem. Ezzel az erővel történhetett volna ez Szegeden vagy Kaposváron vagy Pesten is - hülyék mindenhol vannak.Az már persze a mi pechünk, hogy éppen itt történt. De attól még nem kell az egész városlakosságra általánositani - főleg mivel, ha jól tudom, a tulajhölgy, aki egyúttal az ötletgazda, pesti...aztán nehogy én is általánositani kezdjek...

Előzmény: cyber.greg (29)
pok_ussz Creative Commons License 2000.04.28 0 0 37
Jaja,
aztán a végén szántóföldek helyett is csak Zámbóföldek lesznek.
Torgyánó Brúnó persze azokon is regnálni fog.
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.28 0 0 36
Remélem, nem csak szállodatulajdonos rajongói vannak, hanem más körökből is, így majd hamarosan megjelennek országunkban a Zámbó Jimmy Kórbonctan, Zámbó Jimmy Kupleráj, Zámbó Jimmy Fogászat, Zámbó Jimmy McDonalds, Zámbó Jimmy Nyilvános WC, Zámbó Jimmy Zálogház (bár ez a pataky biznisze), Zámbó Jimmy Vágóhíd nevű intézmények.
csinnnKA Creative Commons License 2000.04.28 0 0 35
Bagojj!
Télleg-télleg! Hogy ez nekem nem jutott eszembe.
Hiszen akkor Jimmynkről már neveztek el város(rész)t is! Most nagyon +nyugtattál.
Éljen a király!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (az én fizetésemből - én meg az ő jövedelméből)
Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.27 0 0 34
Ott van Pestszentimre, nem elég? ;)
Előzmény: csinnnKA (28)
pok_ussz Creative Commons License 2000.04.27 0 0 33
Erőt, egészséget,

Isten ments, hogy Imrust védjem,
de azért ha a nevemet nyomnák egy hotelre, akkor tényleg ne fűrészeljenek mondjuk kecskefejet a bejárat előtt. Én is kikötném.

Előzmény: dzsungelnyuszi (30)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!