Keresés

Részletes keresés

Fortissimo Creative Commons License 2005.06.08 0 0 513

milyen csónyán viselkedett megválasztásakor az MSZP_SZDSZ

 

EGY VÁLASZTÁSI PROCEDÚRA ANTINÓMIÁJA
Ami hétfőn és a mai napon történt a parlamentben, azon túl, hogy szégyen, egyben elgondolkodtató. Ehhez fogható történésekre (van belőlük elég) érzékeny, előítéletektől ódzkodni próbáló ember, minthogy más nem maradhat hátra: elméleteket kezd kieszelni.
1.számú elmélet: baloldal szavazott nemmel;
2.számú elmélet: a jobboldal szavazott nemmel .
És itt rögtön megtorpanok. Tulajdonképpen KI, MIÉRT és MI CÉLBÓL hazudik? Hiszen az ÖRDÖGI TERV most sorra kerülő fejezetében nem nehéz meglátni azt a mesterien megkomponált lélektani csapdát, amibe Mádl Ferencet ejtették. A MEGTÉVESZTÉS prókátorai briliáns mozdulattal ültették el a kételkedés, a gyanakodás, a bizalmatlanság lélekölő magját immáron köztársasági elnökünkbe. Tudniillik, ha az 1.számú elmélet igaz, akkor az elkövetkezendő négy évben a baloldallal áll SZEMBEN, így erősítve a jobboldalt; ha a 2.számú elmélet igaz, akkor a jobboldalra fog sandán tekinteni, a baloldal megtépázott szárnyai alá fújva a szelet. Mivel három a magyar igazság, a 21.századi JAGO-k az általunk feltételezett elméletek antinómiájára építve, ezen a forró, hosszú nyár eleji napon Mádl Ferencből egyből BÁBFIGURA elnököt formáltak. Nagyon sajnálom a magára hagyott, csupán megérzéseire hagyatkozó Mádl Ferencet, aki az elkövetkezendőkben hosszasan töprenghet a magyar parlament retorikus mocskában a MODUS VIVENDI-k képlékenységén, esetleg a VANITATUM VANITAS nem éppen képletes igazságán.

Előzmény: Rhiannon (463)

www.end.hu Creative Commons License 2000.08.03 0 0 512
Én szerettem Göncz Árpádot, gondolom ez az eddigiekből is kiderült! Remélem Mádl Ferencet is szeretni fogom. Bölcs döntésnek tartom, hogy őt választották.
Ariel Creative Commons License 2000.08.03 0 0 511
hormonalis gyula!

fuggetlen. ha kered elmagyarazom a jelenteset...
se nem szimpatikus se nem antipatikus. nem ismerem.
majd a kovetkezo par ev alatt eldol.

Előzmény: Hormon Gyula (510)
Hormon Gyula Creative Commons License 2000.08.03 0 0 510
Független? Remekül titkoltad eddig, elismerésem.
Mondhatjuk tehát, hogy neked szimpatikus Mádl?
Előzmény: Ariel (509)
Ariel Creative Commons License 2000.08.03 0 0 509
hormon gyula!

a magadfajtaknal vszinu a partfegyelem nem engedi meg a kulonbozo velemenyt.
1. en fuggetlen vagyok.
2. ha partalkalmazott lennek csak olyan partban ahol nem kerik rajtam szamon a velemenykulonbseget, mint nalatok.

Előzmény: Hormon Gyula (508)
Hormon Gyula Creative Commons License 2000.08.03 0 0 508
Miért hazudtolod meg texanert?
Ő már Almaital megjelenése előtt megmondta, hogy hihetetlenül sötét, ellenszenvhormontermelés-stimuláló az öreg.
Előzmény: Ariel (506)
www.end.hu Creative Commons License 2000.08.03 0 0 507
Nem sok hozzászólást olvastam vissza, de ha vki belenéz, nem hiszem, hogy a tpic eszébe jutna róla!
Vajon milyen lenne az igazi hírműsor? Milyet szeretne a közönség? Mi az az objektivizmus? Kia az a Mádl Ferenc?:))))
Ariel Creative Commons License 2000.08.03 0 0 506
ha valamitol unszimpatikus lesz madl az az almaital felek mocskolodasa goncz-el szemben es seggnyalasa madl fele.
ez a piszkos fred effektus...(a fidesz pr meg nem jutott el odaig, hogy rajojjon, hogy a hiteltelen emberek fikazasa pozitiv modon hat. lasd mdf'94)

papen Creative Commons License 2000.08.03 0 0 505
libsi!

Mér' pont a felét? Nem lehetne 53,6% legalább? Meg mér' kell mindenáron hasonlítgatni, meg összeugrasztani? Hol itt a nemzeti egység?

Előzmény: libsi (481)
JIMMY Creative Commons License 2000.08.02 0 0 504
:DDD

Gönczöt nagyon ügyesen eladta a szoclib média a népenek, mint népünk szeretetre méltó nagybácsiját. Demszky mellett ő volt az a politikus akit kizárólag pozitív beállításban szerepeltettek mindig.

Viszont sokkal ügyesebben csinálták, mint amilyen ez a valóban idétlen TV-reklám.

Előzmény: anteus (498)
medve Creative Commons License 2000.08.02 0 0 503
Ellenség lesz ő is. Nem a brancsból való.
Előzmény: Hormon Gyula (500)
Hormon Gyula Creative Commons License 2000.08.02 0 0 502
biztosan bennem van a hiba,

Hát ha nem is örökletesen, de talán a neveltetésedben. Nyilván elönt a düh, ha valaki "hazáról", "nemzetről", "felemelkedésről" beszél.

Vagy - mint (vszeg) műszaki dolgozó - tudsz valami más racionális indokot adni erre a "hormontermelésre"?

Előzmény: texaner (477)
Hormon Gyula Creative Commons License 2000.08.02 0 0 501
No és hogyan jött ki ez a Mádl=50%, Göncz=100%?
Előzmény: libsi (481)
Hormon Gyula Creative Commons License 2000.08.02 0 0 500
Ezt nemtom. Függ persze Mádltól is, de főleg attól, hogy ballibék mennyire érzik rászorulva magukat a "békejobbjára".
Eddig volt, aki megelőlegezte neki a bizalmat, de már így is érte egy nagy csomó támadás. (Hol is beszélt, ami annyira felháborított egyeseket? Ausztriában vagy Németországban?)
Előzmény: medve (497)
Hormon Gyula Creative Commons License 2000.08.02 0 0 499
Vájjá má', apa, lemaradt egy sor szmájli. Vagy ezt komolyan gondoltad?
Előzmény: anteus (498)
anteus Creative Commons License 2000.08.02 0 0 498
Fijug, azt nem vette észre dicső kormányunk, hogy Göncz azért (is) lehetett annyira népszerű, mert nem próbálták ezerrel a népek arcába tolni? Ott van sok okos, felnőtt ember és nem képesek belátni, hogy ezzel az idétlen kampánnyal lehetetlenné teszik szerencsétlent.
medve Creative Commons License 2000.08.02 0 0 497
Gyula! Azt jósolod, hogy előbb-utóbb meg is támadják majd őt?
Előzmény: Hormon Gyula (476)
wizes Creative Commons License 2000.08.02 0 0 496
Provokáció? Oh
Semmire nem válaszolsz!
"Már megmondtam. Mivel a média 100 százalékig náci kézben van (az SZDSZ-es libsi biztos jobban tudja, mint bárki más, mert ôk a szellemi elit), így a kezembôl kiadott cikkek is szükségszerűen nácik, ergo én is náci vagyok, ahogy Aczél-Acsádi Endre, Fajkasházi Tivadaj, Verebes István is. "
NNnna most gusztutalan vagyok, mert .../copyztam!/
Hogyan zűlhet valaki eddig!!!
Hogyan zűlhettek valakik eddig!!!
Előzmény: Almaital Returns (495)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.08.02 0 0 495
Nem nyughatsz?
Kérdésemre hol a válasz?

Már megmondtam. Mivel a média 100 százalékig náci kézben van (az SZDSZ-es libsi biztos jobban tudja, mint bárki más, mert ôk a szellemi elit), így a kezembôl kiadott cikkek is szükségszerűen nácik, ergo én is náci vagyok, ahogy Aczél-Acsádi Endre, Fajkasházi Tivadaj, Verebes István is.

Előzmény: wizes (494)
wizes Creative Commons License 2000.08.02 0 0 494
Nem nyughatsz?
Kérdésemre hol a válasz?
Előzmény: Almaital Returns (493)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.08.02 0 0 493
Mi az a média amit odaadtak a náciknak?

Minden. Ma Magyarországon minden náci, MIÉP-es kézben van, szegény Vásárhelyi Júliának, Máriának, Haraszti Mikinek, Bródy Jancsikának, Weyer Béluskának, TGM-nek ezért kell vacak nyugati lapokban megírniuk az igazságot errôl a rohadt náci országról. Idehaza nincs szólásszabadság, minden zsidót a Dunába lônek, tudod?

Előzmény: Sanyi bácsi (492)
Sanyi bácsi Creative Commons License 2000.08.02 0 0 492
Mi az a média amit odaadtak a náciknak?
Előzmény: libsi (487)
aggályos Creative Commons License 2000.08.02 0 0 491
"100 százalékig náci kézben levô médiában dolgozom"

aztán hol ?

Méhtenyésztők Lapja ?

libsi !

Az m1 sokat javult az utóbbi fél évben és gyakran azon kapom magam, hogy bizony azt nézem, mert némi civilizáció is jön ki belőle nem csupán híg fos, mint a kereskedekmiekből.

Előzmény: Almaital Returns (490)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.08.02 0 0 490
És te?
"Ezek szerint Bolgár György is náci? :-O "

Minthogy a – libsi szerint – 100 százalékig náci kézben levô médiában dolgozom, valószínűleg én is náci vagyok. Itt mindenki náci, aki újságot ír. Legalábbis bolsi… azaz libsi szerint.

Előzmény: wizes (489)
wizes Creative Commons License 2000.08.02 0 0 489
És te?
"Ezek szerint Bolgár György is náci? :-O "
Almaital Returns Creative Commons License 2000.08.02 0 0 488
Bocsesz, de a médiát odaadtátok a veletek szövetséges náciknak. Igaz, a kutya se nézi pl a magyaregyet.

Ezek szerint Bolgár György is náci? :-O

Előzmény: libsi (487)
libsi Creative Commons License 2000.08.02 0 0 487
Bocsesz, de a médiát odaadtátok a veletek szövetséges náciknak. Igaz, a kutya se nézi pl a magyaregyet.
Előzmény: Almaital Returns (486)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.08.02 0 0 486
Elfelejted, hogy Ovi van kormányon. De a híveinek a paranoiája nélkül már régen megbukott volna. Almaital szövegeiből úgy látszik, ezt a politikai oldalt a tehetetlenségtől való majré tartja fent. Mert hogy nem a konzervativizmus, az tuti.

Nem, nem a tehetetlenségtôl való félelem, hanem az SZDSZ-MSZP duó mindenre kiterjedô (pénzvilág, média stb.) hatalma. Ezért sem meri szinte senki a saját nevével vállalni jobboldali véleményét. A Fidesznek maximum politikai hatalma van – egyebe semmi. Ugyanúgy, mint Antalléknak.

Előzmény: libsi (485)
libsi Creative Commons License 2000.08.02 0 0 485
Elfelejted, hogy Ovi van kormányon. De a híveinek a paranoiája nélkül már régen megbukott volna. Almaital szövegeiből úgy látszik, ezt a politikai oldalt a tehetetlenségtől való majré tartja fent. Mert hogy nem a konzervativizmus, az tuti.
Előzmény: Almaital Returns (483)
libsi Creative Commons License 2000.08.02 0 0 484
Oké, legyen nudli.
Előzmény: Almaital Returns (482)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!