Keresés

Részletes keresés

lopánka Creative Commons License 2002.07.28 0 0 731
Sztm. egyezünk ki jó?:-) Általánosságban véve mindenkinek kommersz. Ha meg vele esik meg, akkor meg egyedi, nem?:-) Ez a szép a szerelemben. Meg ettől nem értjük soxor, hogy az ki van csukva, hogy az a szuper pasi abba a szerencsétlen, randa libába... Ilyen kivülről. Soxor.:-) Lényeg: kívülről

Tévedsz.:-) A kiállított tárgyakat néha lehet tapperolni is.:-) Tudod, ha túl nehéz ahhoz, hogy zsebre vágjad és elvigyed, továbbá nem túl érzékeny/törékeny. Választhattam volna köztéri szobrot is. Az is szép (néha) meg egyedi.

Najó nyertél. A példa nem volt a legjobb, de azért látom átment.:-)

Nájt!:-)

Előzmény: Ingatag Igric (730)
Ingatag Igric Creative Commons License 2002.07.28 0 0 730
Mutárgy a kiállításon. Mindenki megfoghatja, megérintheti és mindenki birtokolni akarja, mert azt hisszük a szépségével jobbá-szebbé válunk magunk is.

Tévedsz. A kiállított tárgyakat nem lehet megérinteni, csak a jogosoltaknak, akik elnyerték ezt a jogot. Még a kiállítás-szervezőknek sem lehet :-)))

Kommersz. Nem a no. A sztori. De azér' részvétem.

Aki átéli, annak egyedi. Aki úgy gondolja, ez a sztori kommersz, annak kommersz a gondolkodása.

Előzmény: lopánka (725)
lopánka Creative Commons License 2002.07.28 0 0 729
Módosítok túl sokra, jó? Tekintve, hogy a férfiak által megd***ó nők skálája igen széles és ilyen értelemben rengeteg jó nő van.
Arról beszélek, hogy egy-egy ember nekünk valamiért egyedi. Ha másoknak is, és ha sokaknak akkor rossz nekünk.

A saját értelmezésemben én is a jó pasikra bukom és csak azokra. Csakhát egy pár év alatt rájöttem, hogy mennyi mindenki lehet jó pasi nekem és hány trendi értelemben vett jó pasivan nem állnék soha mégcsak szóba sem, nemhogy másba.

Valami ilyesmi. És most lépnem kell. Kösz a jókívánságot!

Különben hazudtam. Nem direkt:-) Csak gyorsan felejtek. Pénteken már valaki kívánt. Németországból.:-) Nem családtag. 'Csak' egy barát.:-)

Fura ez. Ők a családom.:-)))

Előzmény: Keselylábú Ártány (728)


Keselylábú Ártány Creative Commons License 2002.07.28 0 0 728

sok nő kell rajtam kívül másnak is

már csak azért, mert engem a jó nő érdekelnek

ezen nem tudok változtatni, nem is akarnék

Előzmény: lopánka (727)
lopánka Creative Commons License 2002.07.28 0 0 727
Akkor simán peched van. A legutóbbi szerelmemről ezeket nem lehetett általában véve elmondani. Számomra az volt, persze. Lenyűgöző és szép és jó az ágyban. Mások nem így gondolták, vagyis legalábbis biztos sokan nem, merthát ez ált. szubjektív. Nekem ő jött be, kész.

De ha tiedről mások is ezt gondolják az elég gáz - miattad.
Ha a kezed a bal feleden: vajon mennyire kell azért, mert másnak is kell?

Előzmény: Keselylábú Ártány (726)
Keselylábú Ártány Creative Commons License 2002.07.28 0 0 726

nemcsak azért, mert szép

nem az a legfontosabb

hanem lenyűgöző a személyisége

és nagyszerű az ágyban

meg szép is, végülis

Előzmény: lopánka (725)
lopánka Creative Commons License 2002.07.28 0 0 725
Műtárgy a kiállításon. Mindenki megfoghatja, megérintheti és mindenki birtokolni akarja, mert azt hisszük a szépségével jobbá-szebbé válunk magunk is.

Kommersz. Nem a nő. A sztori. De azér' részvétem.

Előzmény: Keselylábú Ártány (724)
Keselylábú Ártány Creative Commons License 2002.07.28 0 0 724

nem ő akart engem, nem ő akar most sem

én akartam, én akarom

mert különleges és kivételes

csöppet se kommersz

ezért fontos

Előzmény: lopánka (723)
lopánka Creative Commons License 2002.07.28 0 0 723
Sose fogom megérteni:-( Jó az neked, ha beéred a kisujjával? Ha valamiféle pótlék vagy egy kerek életben ami kerek nélküled is?

Te tudod. Csak nem értem, ez van. Legyen már szüksége rád és viszont. Ilyesmik. Baromira nem bírnám, hogy le-fel-kicserélhető vagyok, mert nélkülem is épp oly tök jó mint velem. Nem. Legyen már jobb együtt, ilyesmi.

Hm?

Előzmény: Keselylábú Ártány (722)
Keselylábú Ártány Creative Commons License 2002.07.28 0 0 722

még nem

nem siet :(

Előzmény: lopánka (721)
lopánka Creative Commons License 2002.07.28 0 0 721
Ja, szerintem is. Csak nem érek rá:-( Messze van. Kocsival 15 perc volt, így meg két óra utazgatás csak oda:-((( Franc. Megyek és tusolok inkább.

Na jobban vagy? Megjött a leány?:-)

Előzmény: Keselylábú Ártány (720)
Keselylábú Ártány Creative Commons License 2002.07.28 0 0 720

strandra kellene menned

Előzmény: lopánka (719)
lopánka Creative Commons License 2002.07.28 0 0 719
Erre már nem is emlékzetem:-) Kár.
Ide nekem egy gerendááááát:-))) Mert már így maradok.

Éssss?:-))) Ha gerenda jön ez aligha lesz probléma. Ki fogjuk egészíteni egymást ugyanis.

Mégcsak nem is rom.

Üres szoba amit be kell rendezni. Néha lázad azért...:-) De eszement hasonlatok. De lehet szép és lehet csúnya. Szépet szeretnék. Álmodozó vagyok. Az is maradok.:-) Le lehet válni, de az élet semmit sem ér, ha már nem álmodsz tovább. Ott a vége. Hogy aztán élsz-e még vagy sem, semmit sem számít.

Érdekkapcsolatok. Mind. De ez sem baj. Míg az érdekek egyeznek annyira, hogy megszereted azt aki az "igényeid" (tudatos és tudat alatti vágyaid) legjobban elégíti ki - és persze fordítva.

Mennyi marhaság jut eszembe. A zene miatt. Oldfield azt hiszem. Erre normálisabb emberek vagy szexelnek. Vagy meditálnak, képzeletben az űrben lebegve ahol semmi sincs, csak béke:-)))

- lopánka voltam tisztelettel -
és hadd süllyedjen. Az enyém volt, a funkcióját betöltötte és ma már semmit sem jelent. De ha sokat cibáljuk megbánom azt is, hogy létezett. Függetlenül a jó kis írásoktól.

Mesekönyv a sárban, megtaposva, rongyos lapok és már csak én emléxem talán milyen volt fénykorában:-) Álom.

Előzmény: Ingatag Igric (716)
Ingatag Igric Creative Commons License 2002.07.28 0 0 718
Pedig ezt te tudod. Nem bonyolult. Egyszerű. Minden dolog az, csak te bonyolítod túl.
Előzmény: Keselylábú Ártány (717)
Keselylábú Ártány Creative Commons License 2002.07.28 0 0 717

ez kurva bonyolult ahhoz képest, amennyire zombinak érzem most magam

Előzmény: Ingatag Igric (716)
Ingatag Igric Creative Commons License 2002.07.28 0 0 716
Ezért pölö érdemes volt felhozni.
Hogy ne kelljen keresni:
"Zs4zet válasz erre | adatok | e-mail 2000.06.06 11:44 (210)

Üdv,

"Mindig egyedül vagyunk, az összes többi csak pár szép nap, illúzió, de valójában egyedül vagyunk."

Erről az jutott az eszembe, hogy a Tibeti halottaskönyvben az áll: "Az élet nem más, mint folytonos haldoklás" ...
És valahol ott van a lényeg...
De ne mejünk el ilyen irányba... :o)

Az ürességről:
Alapvető buddhista tanitás, hogy az ember olyan mint a hagyma: ha megfosztjuk a gondolati és érzelmi rétegektől, akkor mi marad?... a semmi - az Üresség. :-)
Ezt meditációs tapasztalatok nélkül elég nehéz elképzelni, de így van.

Igazából én csak annyit akartam mondani, hogy akár magányos-magány, akár társas-magány. A magány belülről jön. Belül mindig egydül vagy (kivétel a tantrikus szex) hogy menyire is érzi magát az ember egyedül az szerintem egyrészt attól függ mennyire tudja valaki magát elfogadni, önmagában mennyire bizonytalan (mennyire harmonikus személyiség) - és ez szerintem a válasz GE kérdésére is. Aki elfogadta önmagát, az nem támszkodik másra, nem vetiti ki saját bizonytalanságát, és irreális vágyakat (mivel nincs is), az békében él magával. Társra van szüksége, és nem állványzatra... :-)
Másrészt az embereknek társas lény voltából kifolyólag különböző a szeretet/megértés igénye. És ez különféle módokon nyilvánul meg. Van akinek az a szükséglete, hogy család vegye körül, van akinek elég ha időnként kiruccan a kupiba, van akinek elég a macskája, vagy a növényei, és van akinek még erre sincs szüksége...
Mindenki a maga egyedi világában él, és a saját igényei határozzák meg a teljes és a tökéletes fogalmát. Az érzelmi sivárság is lehet valakinek a teljesség - ha megmutatod neki hogy az összetörsz egy üveggömböt - de nem tudsz semmit a helyére állitani. Van aki fél közelebb menni a délibábhoz, mert szép, és tudja, ha közelebb megy eltűnik - így inkább ő megy el és a szép emléke megmarad - csak az az illúzió amiról kiderült hogy illúzió...
A tanitások azt mondják a világ csak álom (mája) és egyedül az álmodó a valóságos, aki nélkül nem létezhetne az álom... és mindenki a saját álmát alussza...

Na elég is lesz már belőlem... igazából Windykének akartam írni, de elkószáltak a gondolataim... bocs.
Zs4zet.

És ez egyénenként eltérő.

Előzmény: Zs4zet (211)
jedi1 Creative Commons License 2002.07.27 0 0 715
Én is szerettem ezt a helyet.
Más kérdés hogy a reinkarnációban hiszek,de a feltámadásban nem.

Mindazonáltal én nem állok semmiféle esély útjába.:-)

Előzmény: Keselylábú Ártány (714)
Keselylábú Ártány Creative Commons License 2002.07.27 0 0 714

én azonban egy kicsit szeretem ezt a topikot

hátha más is szereti

meg kell adni az esélyt erre

Előzmény: jedi1 (713)
jedi1 Creative Commons License 2002.07.27 0 0 713
Ezt mondod egy olyan embernek aki semmit se szokott elfelejteni?Sem a jót sem a rosszat?:-)

A feledést éppen abban az értelemben mondtam hogy nekem nem kell hogy egy topic napirenden legyen.Attól még tudom hogy mi vólt.

Előzmény: Keselylábú Ártány (712)
Keselylábú Ártány Creative Commons License 2002.07.27 0 0 712

a múltat elfeledni fasság

olyan, mintha értékes tapasztalatokat kidobnál az ablakon

Előzmény: jedi1 (711)
jedi1 Creative Commons License 2002.07.27 0 0 711
Látom az Indexes Randik mindenféle variációját szeretted.:-)
Nem voltak rossz topicok,de engem nem zavar a feledés.Számomra az emberek fontosabbak,és a legtöbb ma is itt van.
Előzmény: Keselylábú Ártány (710)
Keselylábú Ártány Creative Commons License 2002.07.27 0 0 710

ezt a topikot egy kicsit kevésbé szerettem, de egy kicsit azért szerettem

Mr.Seventh Creative Commons License 2001.07.19 0 0 708
A vicc iszonyat gyenge volt, de ez a beszolas pontot erdemel :-)
Előzmény: Törölt nick (707)
Mr.Seventh Creative Commons License 2001.07.19 0 0 706
Orommel tudatom, hogy vegre ezen a nikkemen is ujra veletek lehetek... valakinek a tokeit holnap elkapom tuti...ami elromolhat el is romlik, Murphy optimista volt?
Mr.Seventh Creative Commons License 2001.07.19 0 0 705
Windike!
felhoztam a topikodat....biztos elfelejtettetek mar...
hagyjuk meg Husitesonak a terepet odaat
__________________________________________________
zs0m Creative Commons License 2001.04.28 0 0 704
Hát lehet erre nemet mondani?
Előzmény: hWindy (703)
hWindy Creative Commons License 2001.04.27 0 0 703
:))))))
Köszi! Ez annyira kedves és aranyos volt!
Mélben felelek inkább, jó?
Előzmény: zs0m (702)
zs0m Creative Commons License 2001.04.27 0 0 702
Őőőő, te, szal, hmmm, gurf, nincs kedved, őőő,
szal van egy, őő, a várban van, őőő, egy, őőő, pince. Bocs, ha nem értesz, de zavarban vagyok, őőő, szóval, nincs kedved randizni egy, őőő, biztos nem tetszem, az a baj, szal, őőő, mit szólnál egy vacsihoz?
Előzmény: hWindy (701)
hWindy Creative Commons License 2001.04.25 0 0 701
M éve nem működött:))) De itt nyugodtan dumálhatunk. Amit leírunk az továbbra is felhozható ellenünk, de legalább nem offolunk - néha tök jogosnak érzem, ha rossz néven veszik:)

Szóval itt lehet üzengetni, cuppogni, ceretni a másikat, meg bármit amihez kedved érzel, -zük, akárki érez:)

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.16 0 0 700
shana@index.hu
De holnap este valszeg nem tudok majd nyugodtan beszélni, mert teljes lesz a háztartásom. Napközben próbállak majd elérni. Kitartás.
Előzmény: hWindy (699)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!