Keresés

Részletes keresés

Kellek Creative Commons License 2009.05.20 0 0 67
Sziasztok!A lényeg,hogy nagyjából tetszik mindenkinek!Nekem se jön be annyira ez az íz,a reklám jobban tetszik,mondjuk több csaj lehetett volna benne!Arra mindig odafigyelnek.
peleke87 Creative Commons License 2009.05.20 0 0 63
Oké balage!Akkor te igazából tartozkodsz?Hmmm?Jó lenne tudni!
gagaba Creative Commons License 2009.05.20 0 0 60
A cc-t szeretem inkább,abból is a zérót(jéghidegen)
A lightot ittam eddig,de van az a hülye édesítős utóíze.
peleke87 Creative Commons License 2009.05.20 0 0 58
Halihó!Egy szavazat a Cocára!!!De nem édi a videó?http://videa.hu/videok/vicces/lehetseges-atveres-coca-cola-m2nHgJgWiIH3v4YP
De szerintem az!
baratnono901 Creative Commons License 2009.05.19 0 0 55
Sziasztok!!

Nekem csak a coca cola jött be,abból is a zerót szeretem igazán.
Persze az eredeti is nagyon finom,de azt nem ihatom a cukortartalma miatt.
apnh Creative Commons License 2001.11.08 0 0 54
Tegnap felmentem a Humusz honlapjára és hozzá kívántam szólni a Pepsi cirkuszhoz, de hiába. A vendégkönyvbe nem tudtam beírni. Ezért az indexre teszem fel a hozzászólást, remélem elolvassák.

Tisztelt Humusz aktivisták!

Mint kívülálló (nem Pepsi dolgozó és jellemzően nem Pepsi fogyasztó) szeretnék néhány gondolatot hozzáfűzni a Pepsi elleni kampányanyagukhoz.

Véleményem a kampányról finoman szólva felemás. Egyrésztről örülök a környezet megvédése érdekében kifejtett aktivitásuknak, másrészről úgy érzem, az ügyet csak kihasználják egy kis önreklámra.

Nem értem miért nem tettek egy lépést sem azon cégek ellen, akik meg sem próbáltak visszaváltható palackban üdítőt forgalmazni. Az, hogy pl. a Tesco, Plus -hogy csak kettőt említsek a sok cég közül- soha nem árulta termékeit visszaváltható palackban, láthatólag egyáltalán nem zavarja önöket. (Szóvátették-e valaha ezen cégek "bűnös" magatartását, kezdtek-e kampányt ellenük? Nem? Miért? Érdekes.) Elég nyilvánvaló volt, hogy eszük ágában sincs visszaváltható palackokkal bíbelődni. Vagy önöknek netán ez nem tünt fel? A Pepsi és a Coca legalább megpróbálta.
Azt is furcsállom, hogy a kiváltó okokat meg sem próbálták felkutatni. Többek között azt, hogy az egész magyar termékdíj rendszer rossz. Csakúgy mint a (nem létező) szelektív hulladékgyűjtési rendszer. Normális helyeken nem ekkora gond az eldobható palackok léte, mert ezek a palackok ált. újrahasznosíthatóak, és a szelektív hulladékgyűjtés révén az újrahasznosítás meg is történik. Arról is megfeletkeznek, hogy az emberek zöme -sajnos- az eldobható palackot prererálja, mert azzal nincs macera.
(Megjegyzem, a döntés a visszaváltható palackok kivonására a Coca-nál is megszületett, ők kicsit később tervezik kivonni ezen palackokat, bár ezt egyenlőre -nagyon okosan- nem hirdetik.

Fentiek okán úgy érzem akciójuk valós oka az, hogy a "megyünk tüntetni a Pepsi ellen" jól hangzik, fel lehet kelteni néhány ember figyelmét, míg a "tüntetünk a lónyál kóla ellen"-re senki nem figyel.

Tudom, hogy szinte csak kritikát írtam akciójukról, de úgy gondolom, az önök melletti érvek megtalálhatóak a honlapjukon.

További munkájukhoz sok sikert kívánva, maradok tisztelettel:
SzL

Ui.: Amúgy az üveg jó ötlet, de a PE palackok létjogosultsága sem kérdőjelezhető meg. (Ha valaki hétvégén vásárol mondjuk 5l étolajat, 10-15ü ásványvizet, 2-3ü citromlevet, 5-6l tejet, stb és minden üvegbe van csomagolva, ki fogja hazacipelni?)

Vámpír Creative Commons License 2001.08.03 0 0 53
Kólából csakis a Coca-Cola. Azonban mostanában inkább Vadmálnát veszek, és van még egy, ami nekem nagyon bejött: Schweppes Bitter Lemon! Kellemes, kesernyés-citromos íz (kininnel). Rulez!
(De azért inkább az Edelweiss Kristallklar)
:)
larzen Creative Commons License 2001.03.06 0 0 52
Kéremszépen a Fanta szekciót tessék kirúgni!
Az eredeti, narancsos Fanta oké, a citromos még inkább oké. Aztán itt indult el az agymenés. Az Exotic már elég gyenge, esetleg ásványvízzel higítva elfogadható. A Vadmálna meg egy csapás. Kóstolta valaki? Iszonyú.
Megjegyzem még, hogy a Schweppes narancsnak még narancsíze is van. (A Fanta narancsnak nincs, de jóízű, ugyanígy a Fanta citromnak sincs citromíze, de azért jó.)
Összességében így plusz három pont a PepsiCo-nak. Már csak kb. 200 hiányzik, hogy jobbak legyenek a Cocánál (szvsz). :)
Rae Creative Commons License 2001.02.13 0 0 51
Ezt javasolnam!

>




Janibacsi Creative Commons License 2001.02.12 0 0 50
Én csak kájt lolát iszom, meg cinta fatront!
psmith Creative Commons License 2001.02.12 0 0 49
Nem hiszem el, hogy értelmes emberek ilyen hülyeségen vitáznak.
torpicsek2001 Creative Commons License 2001.02.12 0 0 48
Vegre: www.coca-cola.hu
ASIMOV Creative Commons License 2000.12.29 0 0 47
Gyere El!epedve varlak LE a kekekkel!!!!!!
Cseresznye Creative Commons License 2000.12.29 0 0 46
Coca-Cola light. :-)
rzoli Creative Commons License 2000.12.29 0 0 45
Csakis Coca, Light nélkül.

Ha bemegyek valahová mindig az a kérdés: milyen colajuk van? S ha pepsi: akkor kérek egy juice-t.

Mylady Creative Commons License 2000.12.29 0 0 44
LE A PEPSIVEL!! PFÜÜ, PFÜÜ!! A HÁNYINGER KERÜLGET HA RÁ GONDOLOK!
Bye: Mylady
ABSENT Creative Commons License 2000.12.29 0 0 43
leginkább ásványvíz :))
de ha már, akkor csak coca no light :)
a pepsi ragacsosabb...
eccer tesztelt a pespi (ja, asszem a szigeten) pepsi és coca colát kellett összehasonlítani, melyik is a finomabb. persze névtelenül (mer' máshogy nem lenne értelme). és a család egyértelműen a cocacolára szavazott :)
le a pepsivel!
deltoid Creative Commons License 2000.12.29 0 0 42
Az ember Cocát iszik, és Pepsit húgyozik.
Ámen.
De ha komolyan gondolja, inkább vesz egy rekesz ceské budejovicei Budweisert.
Mylady Creative Commons License 2000.12.29 0 0 40
Üdv.!
Akkor elmondok egy történetet, amit lehet, hogy egyszer már le írtam.:
Régen, egyszer, valamikor egy úriember(kémikus) kísérletei során valahogy előállított egy különleges ízt. Ez volt a cola íz. Nem sokkal később ezt megmutatta egy barátjának, aki rávette, hogy szabadalmaztasa. És éppen ez a barát alálta ki a cola nevet, illetve a COCA COLA emblémát is. Aztán pár évvel később a feltaláló meghalt, és a barát vitte tovább az üzletet. Csak egy hibát követett el, nem védte le a COLA nevet. Így aztán annak a nagyon tehetséges MÁSOLÓNAK sikerült megcsinálnia a pepsi colát, aminek az íze sokkal inkább moslék, mint COLA!!
Tehát A COCA COLA AZ IGAZIII! a pepsi meg szar!!!
A pepsinek még a nevét is rosz leírni, vagy kiejteni.
Mellesleg a Lightokat én sem szeretem, de az IGAZI COCA az jó!!
Bye: Mylady
Gabesz_ Creative Commons License 2000.12.23 0 0 39
Szerintem Coca,de mintha kihat volna ez a topic.
Előzmény: ChAtMaN (38)
ChAtMaN Creative Commons License 2000.12.16 0 0 38
hát szerintem a Coca-Cola a nyero...
elmondom, mit beszéltem eccer az ircen:

egy fazon mondja: Pepsi a nyero mert sok
zenés programja van...
erre én: a pepsinek CSAK zenés programja van...

legalábbis rengetegszer...

CM

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.26 0 0 36
én a nem répacukor és E-komponens plusz kátrány alapú italokat bírom

Coca?
Pepsi?

ugyan...
ne már
nehogy már ezek közül kelljen választani

májkrém vagy löncshús?
HÉV vagy Volánbusz?
RTL Klub vagy TV2?
Sájgájsz vagy Bébiszittersz?
soroljam még?

gíerekek, vannak minőségi dolgok is ám az életben, amikbe mondjuk egy ilyen "colaízű szénsavas üdítőital" nem fér bele

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.26 0 0 35
Én a Pepsi Light-ot bírom.
minarik ede Creative Commons License 2000.09.26 0 0 32
Nem értem, ha mindenki utálja (én szeretem), akkor ki issza meg azt a horrorisztikus mannyiséget, ami eladnak?
MrPete Creative Commons License 2000.09.26 0 0 31
Coca, csak és kizárólag. A light-okat meg mindenben utálom. Nem tudom mi a baj a Coca-cola reklámokkal, nekem pont, hogy nagyon bejönnek ( kivéve a télapósokat), a jegesmedve, meg a vigyorgó napocska különösen. Mindenképpen jobb, mint az egy kaptafára menő reklámok ( ez jobb, mint a többi, ezt vedd meg)
experte Creative Commons License 2000.09.26 0 0 30
Coca Cola Light.
Ja igen, és fogyasztás előtt gondosan ki kell rázni belőle a szénsavat, csak úgy az igazi.
zsosz Creative Commons License 2000.09.26 0 0 29
pepsi

no comment

zsosz

Titán625 Creative Commons License 2000.09.26 0 0 28
UUUUUtalom a CocaCola-t.
chrta Creative Commons License 2000.09.26 0 0 27
a piaci versenyben támogassuk a kihívó felet!
pepsi - generation next...
K.
Bure Creative Commons License 2000.09.26 0 0 25
A Pepsi a jobb. Jobb az íze. Ezen felül a Cocát még le is nézem a primkó gagyi és bugyuta, mosolygós jegesmacis reklámjai miatt. Mintha hülyének akarnának nézni engem. A sima piros is, meg a light coca is ihatatlan.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!