Keresés

Részletes keresés

MrMundr. Creative Commons License 2023.10.30 0 0 1546

Megnéznék egy Árpa-Tyson meccset

Doctor Morreau Creative Commons License 2023.08.27 0 0 1544

Vajon Usyk minden idők legjobb cirkálósúlyú bokszolója?

vjv1 Creative Commons License 2023.01.01 0 0 1543

Buék.

:)))

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.16 -1 2 1541

Mike Tyson: Más ember lettem

 

"A földkerekség legrosszabb emberének is nevezték már. Folyamatos botrányairól híresült el a ringben és azon kívül is. Az egykori nehézsúlyú profi ökölvívó világbajnok, a legendás és ellentmondásos Mike Tyson a nyers hangvételű one-man-showjá-ban mesél életéről. Monacóban találkoztunk vele."

 

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=123&v=5FbxcwF66y4&feature=emb_logo

Törölt nick Creative Commons License 2019.08.13 -1 2 1540

HIVATALOS: December 7. Szaúd-Arábia – Ruiz VS Joshua visszavágó

 

 

https://www.boxtv.hu/hivatalos-december-7-szaud-arabia-ruiz-vs-joshua-visszavago/

Törölt nick Creative Commons License 2019.07.23 0 0 1539

Belehalt a sérüléseibe a pénteki meccse után egy orosz profi bokszoló

 

https://444.hu/2019/07/23/belehalt-a-seruleseibe-a-penteki-meccse-utan-egy-orosz-profi-bokszolo

Törölt nick Creative Commons License 2019.07.21 -1 2 1538

A 40 éves Manny Pacquiao megverte a veretlent  

 

 

"A Fülöp-szigeteki legenda magyar idő szerint vasárnap hajnalban pályafutása 73. profi mérkőzését vívta, és ha csak megosztott döntéssel is, de nyert a WBA váltósúlyú világbajnoki övéért vívott meccsen. Ellenfele az az amerikai Keith Thurman volt, aki azon túl, hogy makulátlan, 29-0-0 és győzelmi mutatóval érkezett Las Vegasba, még tíz évvel fiatalabb, és öt centivel magasabb, de a kar-fesztávolsága is nagyobb ugyanennyivel."

Törölt nick Creative Commons License 2019.07.19 -1 2 1537
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.27 0 0 1536

Szerintem ez a félkövér dizájn a box erejét és nagyságát adja vissza! De nem én kértem! :D

Előzmény: Törölt nick (1534)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.27 0 0 1535

Hétvégén kiderül, ki lesz Joshua következő ellenfele

 

https://www.lokal.hu/2019-01-hetvegen-kiderul-ki-lesz-joshua-kovetkezo-ellenfele/

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.27 0 0 1534

Valaki csinálja már meg a topikot, durva ez a félkövér dizájn

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.27 0 0 1533

Jól kezdte az évet Tyson Fury! Ez az év nyilatkozata! :D

 

– Fitt vagyok, részemről akár most is jöhet az amerikai. Bunyózni akarok. Rendezzük meg most a visszavágót, Wilder, nehogy összeszard nekem magad – üzent a 30 éves Fury.

 

https://www.lokal.hu/2019-01-fury-mar-most-vissza-akar-vagni/

akárkibárki Creative Commons License 2017.08.26 0 0 1532

Szerintem egyértelműen Vitalijt,méghozzá a mentalitása miatt.

Előzmény: [fidelio] Pirandus (1530)
[fidelio] Pirandus Creative Commons License 2017.08.11 0 0 1531

No, kérem.

[fidelio] Pirandus Creative Commons License 2017.08.10 0 0 1530

Üdv a topiknak.

A Sport 1 (2)-n (?) most ismételték az "év mérkőzését. (Joshua-Klicsko.) Kérdésem a 2 Klicsko (Vitalij és Vlagyimir) közül melyiket tartja nagyobb boxolónak a sportközvélemény, a szakértők, a boxtörténet?

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.18 0 0 1529

Csötönyi Sándor és Rácz Félix rendesen összecsaptak! :O A bokszban nem vagyok olyan járatos, így nem is foglalok állást senki oldalán sem! De inkább mindkét fél maradjon a saját feladatánál! :)

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.16 0 0 1528

Tyson Fury Vacates World Titles, Temporarily Loses Boxing License

http://www.herald.ng/tyson-fury-vacates-world-titles-temporarily-loses-boxing-license/

 

 

Rövid uralkodás volt az övé... :((

Törölt nick Creative Commons License 2016.09.07 0 0 1527
Sokugoru SiHun Creative Commons License 2016.02.14 0 0 1526

Hello! Eladó Ütőpárnám Fujimae kb 55x30x15 akasztható alig használt.Budapest xi.kerület,0630 490 75 48 bruceleesan345]gmail.com Ár:5000Huft


Törölt nick Creative Commons License 2016.02.05 0 0 1525

Őrült ajánlatot kapott Fury és Klicsko

 

Index

 

Őrült ajánlatot kapott Fury és Klicsko

120 millió dollárért bokszolhattak volna egy arab sejk jachtján. Egymillió lett volna a belépő a visszavágóra. Tovább »

forrás: Index.hu

Törölt nick Creative Commons License 2016.01.10 0 0 1524

Fury Vs. Klitschko

 

Már várom a visszavágót! Persze akkor, ha lesz!

fitosi Creative Commons License 2015.12.03 0 0 1523

Pedig megfogja ismételni. Azt meg ne feledd, hogy Klicskot még senki sem verte pontozással azelőtt.

Előzmény: Neeskens (1519)
perempe Creative Commons License 2015.12.03 0 0 1522

nyert, és énekelni is tud.

Előzmény: KE80 (1517)
Törölt nick Creative Commons License 2015.11.30 0 0 1521

Nem gondolom, hogy Vlad nagyképű lenne: sportszerű és szimpatikus fickó, de a stílusa teljesen egysíkúvá vált, mivel ez is elég volt a korábbi ellenfelei ellen. Ez a vereség viszont kellett ahhoz, hogy kicsit felrázza, és szerintem a boksz színvonalának is jót fog tenni. A visszavágóra nagyon kíváncsi leszek, mert ott minden eldől.

Neeskens Creative Commons License 2015.11.30 0 0 1520

Amúgy pedig miért is nagyképű? Nem áll ki állandóan az emberek elé mutogatni magát, vagy nem szerepel az újságokban. Ha valaki már 10 éve "ül a trónon", akkor annak már van mire felvágnia a sportban.

Előzmény: Törölt nick (1516)
Neeskens Creative Commons License 2015.11.30 0 0 1519

Majd meglátjuk, legyen a jövő titka. Nem olyan biztos. Ha valaki csak pontozással nyer, akkor a visszavágón nem biztos, hogy megismétli.

Előzmény: Törölt nick (1516)
KE80 Creative Commons License 2015.11.29 0 0 1518

Vladimir Klicskót letaszították a trónról – majd’ tíz év után!

 

Düsseldorfban szombat késő este Vladimir Klicsko elveszítette a Bokszvilágszervezet (WBO), a Nemzetközi Bokszszövetség (IBF) és a Nemzetközi Bokszszervezet (IBO) nehézsúlyú világbajnoki övét, továbbá a Bokszvilágszövetség (WBA) szuper-világbajnoki státuszú övét az előzetesen inkább showmannek, mintsem bokszbajnoknak tartott brit Tyson Fury ellenében, aki egyhangú pontozással diadalmaskodott (115:112, 115:112, 116:111). Ez az évtized legnagyobb meglepetése nehézsúlyban!

 

VLADIMIR KLICSKO–TYSON FURY

1. MENET

A nyitányban tánc folyt, ütést keveset láttunk, Fury kicsit bohóckodott, Klicsko koncentrált, de ütést ő sem nagyon vitt be. Nem nagyon volt akció. Aztán a menet végén megvolt az első összekapaszkodás is.

 

2. MENET

Klicsko továbbra sem tudott balegyeneseivel operálni, igaz, a brit sem, tény, az egyik jobbhorga célba ért. Fury pattogott, látszott, az ukránnak szokatlan volt, termetre ellenfele nem kisebb, sőt! Komolyabb ütésváltás nem volt.

 

3. MENET

Fury rendre leeresztett karral hátrált, Klicsko nem ült fel a cselnek, továbbra is óvatos volt. A brit messziről próbált indítani, Vladimir sem találta az ütőtávot. Ahhoz nagy volt a tét, hogy belépjenek a veszélyes zónába… Az ukrán roppant óvatos volt.

 

4. MENET

Meglepetésre a rutinos Klicsko nem tudott kiötleni semmit. Balegyenesei elől a brit ellépett, ráadásul az ukrán láthatóan nem mert kockáztatni, vagy fogalmazzunk úgy, várt a lehetőségre.

 

5. MENET

Nem változott a koreográfia, egyik fél sem tett fel mindent egy lapra. Ám lábon továbbra is mozgalmas volt a meccs, ráadásul Klicsko bal járomcsontja vérezni kezdett. A menet vége inkább Vladimiré volt.

 

6. MENET

Fury friss, pattogós volt, jobbal, ballal betalált, Klicsko ment utána, de nem is ütött, mert érezte, hogy le van rövidülve. Láthatóan gondot okozott – igenis, a méret számított. Fury hátratett kézzel alázta a világbajnokot, ha meg kellett, rádőlt ellenfelére, és általában egy „mesés veséssel" lépett el.

 

7. MENET

A briten nem látszott, hogy fáradna, de a meccsből hiányzott a szakmai látványosság. Fury egy parasztlengővel vétette észre magát, Klicsko továbbra is kereste – leginkább – önmagát. Sebe egy ideig nem nyílt ki jobban, bár a brit rendre arra az oldalára dőlt rá. Aztán a menet végére szépen elkezdett vérezni a seb.

 

8. MENET

Klicsko mintha aktívabban jött volna ki erre a felvonásra, bár járomcsontja miatt kerülte a belharcot. A brit továbbra is frissen mozgott, találomra indított ritka ütései be-betaláltak. Az ukrán balegyenesei nem működtek. Fury betartotta, amit ígért, hogy készül ezekre, s ha lehet, kiiktatja.

 

9. MENET

Klicskót szorítósarka nagyobb erőbedobásra biztatta, a taktika az lett volna, hogy menjen jobban Fury közelébe. A menet második felében Klicsko jobbegyenessel végre betalált. Igaz, Fury válaszolt, egy kemény balhorog majdnem megrendítette az ukránt. A menet végén egy egyenessel még egyszer betalált.

 

10. MENET

Klicsko továbbra sem tudta elérni ellenfelét, Fury pedig néhány kaszáló mozdulattal el is ijesztette. A címvédő nem is jutott ütéshez, folyt a körtánc, ez volt Fury célja. Egyre több volt a támaszkodás, néha Klicsko kifordult.

 

11. MENET

A látottak alapján Furynak két menetet kellett már csak kihúznia. Klicsko mindent egy lapra tett fel, jött előre, a brit már csak tördelte az akcióféleségeket, vigyázott, bele ne lépjen egy nagy ütésbe. A két emberhegy fáradni látszott – mondjuk, ez nem csoda. Fury néhányszor tisztán talált is, igaz, Tony Weeks mérkőzésvezető megintette, ezért nem vihette el a menetet, amelyet megnyert volna. Klicsko jobb szemöldöke is felrepedt.

 

12. MENET

Fury fúriaként jött ki az utolsó etapra, Klicsko ismét kifordult, egyébként sem színes boksza teljesen elszürkült. Klicsko egy remek csapottal fejre mégis betalált, de hiába lett agresszívebb, későinek tűnt az igyekezet.

 

PONTOZÁS

Két pontozó 115:112-vel, a harmadik 116:111-re Furynak adta a találkozót, ezzel a veretlen kihívó élete első vb-címmérkőzésén legyőzte a többszörös övbirtokos Vladimir Klicskót, aki 2004 óta őrizte veretlenségét, és 2006 tavasza óta ült a trónon.

Az évtized legnagyobb meglepetése nehézsúlyban!

Előzmény: KE80 (1511)
KE80 Creative Commons License 2015.11.29 0 0 1517

Klicsko nem bírt a gyors Furyval, visszavágót akar

 

A világbajnoki öveitől megfosztott Vladimir Klicsko elismerte, nem tudott mit kezdeni Tyson Fury gyorsaságával, de a vereség nem töri meg, jövőre visszavágót akar. A nehézsúly új királya az eredményhirdetés után is bizonyította, igazi showman, rögtönzött „szerenádot” adott felségének.

 

„Tyson olyan gyors volt, több tiszta ütést szerettem volna bevinni. Nem hittem volna, hogy sikerül neki. Nem találtam meg hozzá a megfelelő távolságot" – mondta Vladimir Klicsko csalódottan, ugyanakkor sportszerűen gratulált a legyőzőjének. Közölte, hogy visszavágót akar Tyson Furyval.

A szerződésük tartalmazott erre vonatkozó pontot, így 2016-ban sor kerülhet az újabb ütközetre, az azonban még nem világos, erre megint Németországban vagy Angliában kerül sor.

„Egy álom vált valóra. Hat hónapig készültem erre. Alig akarom elhinni. Nem könnyű elmenni külföldre, és pontozással nyerni. Nagyon sokat jelent nekem, hogy engem láttak jobbnak. Előzetesen a kételkedők száma sokkal nagyobb volt, mint akik hittek bennem, de most értem egy huszonhét évig tartó út végére" – mondta Tyson Fury, aki még a ringben elénekelt egy szerenádszerű dalt feleségének. Kiderült, Paris pénteken tudta meg, hogy terhes a harmadik gyerekükkel.

Fury elmondta, ha fele olyan jó bajnok lesz, mint Klicsko, már nagyon boldog lesz. 

 

Fury nagybátyja, Peter, aki az edzéseit is irányítja, hozzátette, Tyson átment az első nagy teszten, és ha megint el kell jönniük Németországba, meg fogják tenni. Fury Bob Fitzsimmons, Lennox Lewis, Frank Bruno éa David Haye után az ötödik brit nehézsúlyú világbajnok.

Vladimir Klicsko bátyja, a jelenleg Kijev polgármesteri tisztségét betöltő Vitalij alig akarta elhinni, milyen rosszul bokszolt a testvére:

„Ismerem az erősségeit, de ezeket egyáltalán nem tudta most megmutatni. Ez talán csak egy rossz este volt, biztos vagyok benne, hogy megragadja a visszavágón az alkalmat arra, hogy bebizonyítsa, mit is tud valójában."

Klicsko 2004 óta őrizte veretlenségét, és 2006 tavasza óta ült a trónon, az este előtt kevesen gondolták volna, hogy most fog megszakadnia nagy sorozata.

Előzmény: Törölt nick (1516)
Törölt nick Creative Commons License 2015.11.29 0 0 1516

Jövőre is leveri Fury a nagyképű Klicskot.

Előzmény: Neeskens (1514)
Törölt nick Creative Commons License 2015.11.29 0 0 1515

Épp itt volt már az ideje. Meg is érdemelte a vereséget. Szóval: Klicsko konyec!

Előzmény: KE80 (1513)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!