Keresés

Részletes keresés

doktor wang Creative Commons License 2000.06.28 0 0 189
Ja, sajnos nincs hozzáférése.
Előzmény: cyberpop (188)
cyberpop Creative Commons License 2000.06.13 0 0 188
Ezek a gonosz E-gyerekek, nem hagyják Apucit a géphez ülni :-))
Előzmény: moon (164)
originalqszi Creative Commons License 2000.06.11 0 0 187
Dehogy, csak tükörből nézed!
Nyuszi neked miből van a mézed?????:)))))
Előzmény: méznyúl (186)
méznyúl Creative Commons License 2000.06.10 0 0 186
arcom e görbe tükörben
százmillió betü körben
originalqszi Creative Commons License 2000.06.09 0 0 185
Jéééééééééé, tényleg:))))) És a parkettára állították???? Hogy ezek az építészek mit meg nem engednek maguknak:DDDDDD
Előzmény: moon (183)
méznyúl Creative Commons License 2000.06.09 0 0 184
Ennek így lett vége? Semmiből semmibe? Stílszerű.
moon Creative Commons License 2000.06.09 0 0 183
Hella qszi,

az egy oszlop, es a mennyezetet tartja.

moon

Előzmény: originalqszi (179)
babarczyeszter Creative Commons License 2000.06.09 0 0 182
Szia,

hatha meg olvasod, kozben nem akartam belepofatlankodni.

Erdos Viragrol alkotott velemenyed erdekelne. Birom a not.

eszter

Előzmény: Esterházy Péter (44)
borzimorzi Creative Commons License 2000.06.09 0 0 181
Kedves E. P.!

Püff neki, jól elkéstem, kérem bocsánatát.
Remélem, belekukkant majd a topickány utóéletébe, s talán válaszol is.

Tisztelettel kérdem, Önnek adtak esélyt a Vígben, hogy beleszólhasson az Egy nő színre vitelébe? Vagy nem is tartott rá igényt, esetleg eleve lemondott a beleszólási jogról? Vagy tetszett Önnek az előadás?

Megvallom, én bizony rosszul éreztem magam. Túl azon, hogy az a lerobbant, alig szellőztethető tetőtér nem volt alkalmas arra, hogy a "nézőtér" befogadóképességét ötszörösen meghaladó nézősereglet még ne érezze állatkertben magát (különös tekintettel az oroszlánszagra), a tetejébe még össze-vissza tekergették, csavargatták, vagdalták és nyálazták-csirizelték, kupacolták, (kardélre is) hányták az Ön könyvét. Gondolom, az "Itt pedig sztori lesz belecsinálva a szövegbe, ha kell, ha nem!" dicső elve vezethette őket. (Még szerencse, hogy Anton Pavlovics nem tőlük tanult dramaturgiát.) Ennél még az is sokkal többet ért volna, ha Igó Éva felveszi a legkényelmesebb ruciját, elhelyezkedik egy belakható karosszékben és felolvassa a könyvet. Elejétől a végéig, azon varázslatos hangján, amelyért még ezt a fullasztó előadást is kibírtam valahogy, bár énekelni nem tud szegény, nem is azért szeretjük. (Mellesleg menekülési útvonalat amúgy se hagytak, ugyanakkor dohányzás volt. Meg faszerkezetű tetőtér, benne jó sok papundeklivel, ronggyal és emberrel...)

Elnézést, kicsit bedühödtem a jelek szerint. Kérdés lényege: legalább megkérdezték Önt? Tájékoztatták, hogy joga van nem adni hozzá a nevét? Vagy ez fel sem merült, mert tetszett Önnek? Vagy nem tetszett, de marketingnek elment?

Tisztelője: borzimorzi

originalqszi Creative Commons License 2000.06.09 0 0 180
ja, és gratulálok a fehér, kék, fekete qszihoz:-))))))
originalqszi Creative Commons License 2000.06.09 0 0 179
Ez Te vagy, Moncsi???? Mi az a hengeralakú sárga szar a gróf úr mögött?????:-))))))
doktor wang Creative Commons License 2000.06.08 0 0 178
Bár én elfogult vagyok, de nem értek egyet hucullal, és nem akarom, hogy ő legyen a topik tetején.
hucul Creative Commons License 2000.06.08 0 0 177
Nem volt idom, de azert most leirnam, hogy tudom, hogyan kellene gondozni EP-t. Nem akarom kiirni nevet, mert nem erdemli meg.
Eloszor is talan Magyarorszagon kivul kellene keruljon, aztan ott kellene gondozasba venni.
INNEN KIIRTA MAGAT.
Bonobo Creative Commons License 2000.06.08 0 0 176

sajna csak így offline tudok utólag újra hozzászólni, egy választ, tán inkább reagálást adnék még, utólagos eljutásban reménykedve. Lehet hogy kérdés is van benne...

EP: Nem gyanakszom, ne érts félre, annál jobban imádom azt amit csinálsz; csak keresem a Te motivációdat, hiszen túl fontos (sok) Nálad az idézet csupán izgalmas idegen testnek (nicsak, mégis hallottalak nyilatkozni erről, mert a válaszod így utólag már ismerős) -- ez már alapvető írói eszköz. Az se baj, ha tényleg önös játék (legyen ez a sz. o. definíciója első közelítésben), persze hogy nem rossz az, különösen ha még a kukkolók is közben jól érzik magukat. (Márpedig érzik, túlnyomóan.) Az eredmény tehát végül pozitív, izgalmas is, de ez nem is volt kérdés, hanem a miért. A válaszod ezért nem elégített ki (pun not intended, véletlen szójáték) -- ezek szerint már régebben sem. Megjegyzem, a kvíz óhatatlanul el-elkezdődik, bár lehet hogy csak a sznobizmus veszít egy katarzist.

Másik kérdésben (műveltség, sötétség), örülök az egyetértésnek. Tényleg.

B.

P.S. Remélem nem idegesítettünk halálra ki-ki saját testreszabott sötétségeivel (értsd: pl én az enyémeimmel); itt mindenki f*szá gyérék, csak ki kevésbé, ki sehogy nem tud cimbalmozni. (Egy hasonlat igenis sántítson, ugye.) Köszönjük, hogy itt voltál.

Előzmény: Esterházy Péter (59)
Messire Creative Commons License 2000.06.08 0 0 175
Kedves Esterhazy Peter!

Egy jobb sorsra erdemes iro ugy szokta definialni a fuggetlen ertelmisegi statuszat, hogy "fuggetlennek lenni annyi, mint tavolmaradni a partoktol." Nekem ugy tunik, hogy Onnek ez nem sikerul mindig. Ugyan egyik partnak sem fizet tagdijat, de kotodese - publicisztikai - folytan nyilvanvalo, ha nem is egy parthoz, hanem egy blokkhoz. Lehetne ezt elegansabban is csinalni. Ezert (es szerintem nem a konyvei miatt) - bizonyos ertelmisegi csoportok - hihetetlen nagy, polgari izlestol tavol allo unneplesben, tomjenezesben reszesitik. Tobben szinte maguk ala elveznek, mar elnezest. Nem zavarja Ont ez?

Masreszt megeri egy bon motert hitelteleniteni az elegans kivulallo igyekvoen apolgatott statuszat? Meger egy oregecske szovicc ennyit? Miert kell publikalni irodalmi lapnak alcazott politikai revolverujsagokban? ES miert nem ir a Magyar Nemzetbe? Egyebirant regebbi muveit tisztelem es helyukon kezelem oket. A munkaibol keszult filmeket megneztem. Rackevei Anna melle (es alakitasa) tetszett. A masik alkotas nehany jelenete (amelyben egy ujgazdag karaktert ohajtott megformalni, de beletorott a bicskaja) szinten emlekezetes maradt a szep ciganylany es az esztetikus tajkepek miatt. Marci pedig szep golokat rugott a valogatottban. Kerem adjat at udvozletemet.

Ujra termekeny eveket kivanva,
kivalo tisztelettel,

Messire

getom Creative Commons License 2000.06.08 0 0 174
Uhh, uhh, itt vagyok, rohantam, elkéstem volna? Uhh, uhh.

Damn it.

Pozsi Creative Commons License 2000.06.08 0 0 173

A Törzsasztal vendége volt Esterházy Péter

taksi Creative Commons License 2000.06.08 0 0 172
Koszonom a linket, rogton meg is neztem! Jo lesz!
egyelore tehat: 1no", Fuharosok es a Lady
de hiheto, h tenyleg rohamosan boviteni akarjak

(most mar csak igy magunk kozott:
annak fenyeben, h a DIA hivatalosan csak nehany napja letezik, mint ahogy ezt ott olvastam,
EPpicit kioktato hangu volt a valaszod :-| )

Előzmény: moon (136)
Jungfrau Creative Commons License 2000.06.08 0 0 171
És akkor egy utolsó, ha itt vagy(n) még:
- van fönököd ?
Előzmény: Esterházy Péter (143)
anteus Creative Commons License 2000.06.08 0 0 170
Nekem megvan otthon :-)) (megjelent a Mozgó mellékleteként anno...)
Előzmény: maplesyrup (166)
topicnyitó Creative Commons License 2000.06.08 0 0 169
Függöny, kedves, most az a kérdés (az ezerből), hogy tudunk-e mi olyan mondatot írni-mondani, amit EP beleszőhetne legújabb ezer oldalas regényébe (amivel a futballista kollégákat ijesztgette)? EP-nek igaza van, hülye kérdésre minek válaszolni, az maga a válasz.
Valiant Creative Commons License 2000.06.08 0 0 168
Megfeledkezett rólam EP! Pedig fontos kérdésem volt! (40)
topicnyitó Creative Commons License 2000.06.08 0 0 167
Függöny, drága, persze Ottlik az rendben, egy lapra, a szöveg mint táj(kép), de most, hogy itt botránykodnak, hogy nem is Ottlik, hanem Medve, akkor most mi legyen, elvégre a Hajnali háztetők mégse az Iskola... Nekem meg mindig van ezer kérdésem, de kábé 999-et nincs kedvem feltenni, mindig csak azt az egyet, amit éppen kérdezek... (Ez a Péter nem is tud gépelni, csak viccel...)
maplesyrup Creative Commons License 2000.06.08 0 0 166
Ha valaki szeretné látni az "EP-kézzelírt-Ottlik" könyvet, Székesfehérváron, a Deák Képtárban megnézheti!! Érdemes.
Előzmény: függöny (161)
Havária Creative Commons License 2000.06.08 0 0 165
Megértem, néha engem is nyomasztanak az levelek. Köszönöm, hogy válaszolt. Olvasom Önt! :)

Havária

Előzmény: Esterházy Péter (160)
moon Creative Commons License 2000.06.08 0 0 164
Köszönjük Esterházy Péternek, hogy két óra hosszat élőben válaszolt a kérdésekre, és bírjuk ígéretét, hogy néhány napon belül (gyermekei internet-hozzáférését használva) még válaszol.

A szerk.

undoc Creative Commons License 2000.06.08 0 0 163
Peter bacsi, azt szeretnem kerdezni, hogy
kinek Drukkol?

Tisztelettel:Undoc.

doktor wang Creative Commons License 2000.06.08 0 0 162
Felhívnám a figyelmét a Szigligeti topikunkra, ahol Murcos nyerte a költészeti fődíjat, én pedig a versmennyiségi különdíjat kaptam meg.
függöny Creative Commons License 2000.06.08 0 0 161
topicnyitó kedves,
téged itten ejtettek azt hiszem, de gondolkozz(unk) el azon, -megválaszolatlan kérdésed nyomán- hogy valaki biztosan sokra becsülheti a könyvet, amit kézzel egylapra leírt...kézzel... Biztos tudod, Ottlik "az isten" s az Iskola az ő prófétája...
Vagy legalább is EP-Mesternek az előbbi okokból kifolyólag, feltehetőleg benne van az első valahányban...
üdvözöllek
függöny
Előzmény: topicnyitó (150)
Esterházy Péter Creative Commons License 2000.06.08 0 0 160
Havária:
Van számítógépem, amelyet alig használok, vagy inkább csak írógépként, de ezen változtatni fogok. E-mailcímem azért nincs, hogy ne érjenek el. Már a leveleket is alig tudom megválaszolni. Nyomasztana az e-mailcím.
Előzmény: Havária (144)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!