Keresés

Részletes keresés

Nautilus_ Creative Commons License 2011.05.24 0 0 237

 

Jut eszembe: Palotai most 50. Ő Tilos. Jellemző, hogy amikor átnézték a dj-szövetség névsorát, külön említette a blogíró, hogy ő nem tag:) 

 

És hát úgy a szövetség...:)))

 

Előzmény: Nautilus_ (236)
Nautilus_ Creative Commons License 2011.05.24 0 0 236

 

A korai estFM a Tilos mellett a rádiózás csúcsa volt. Volt, hogy Superman, Erdélyi Zsolt másfél órán át beszélt, és lekötötte a figyelmem. Néha progresszív underground, Casio Samples, mondjuk, aztán egy kis Rage Against the Machine. Rammstein, aztán yonderboi, aztán a Cow and Chicken zenéje, aztán Tankcsapda (volt egy akusztikus verzió), aztán Motörhead, aztán egy zseniális mix, azóta is próbálom megszerezni, Kispál-mix, az megvan.

 

Az estFM volt a legjobb, és ezt már akkor is tudtam. Emlékszem, egy promóciós buli volt egy diszkóban, a bejelentkező riporter röhögve lehúzta a bulit és a helyet, hogy milyen szar, folyamatosan beszélt. A legjobb fejek!

 

Néha csak beszélgettek a stúdióban, órákig, én röhögtem, elmerengtem. Közben Chemical Brothers, éjszaka filmek, csak a szinkron. Volt kétórás műsor, ahol Szikla Anya vezetésével elmondták, hogy miket értettek félre a dalokból kiskorukban szigorúan a "levelet kaptam lájf"-on kívül, két órát nyomták, két óra röhögés. Ők is röhögtek.

 

EstFM:: te vagy a legjobb! 

Kazettákon ma is megvagy!

 

Senki sem számít a büntető mozidélutánra!

 

MacPhisto Creative Commons License 2011.05.17 0 0 235

R.I.P. estFM / radiocafé :-((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Szarvasember Creative Commons License 2008.09.26 0 0 234
kis nosztalgiázás:
http://www.sendspace.com/file/610an8

Döbrögi Miki utolsó műsora!
chuan Creative Commons License 2003.10.03 0 0 233
Most hallottam a radiocafe-ban, hogy sajnos tényleg... :(
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
chuan Creative Commons License 2003.10.03 0 0 232
Állítólag meghalt Fehér Zoli a forintos percekből? :(
ARIBOY Creative Commons License 2003.07.22 0 0 231
Zsunya:www.radiocafe.hu
Ez a Rádió Cafe weboldala 1-2 hónapja üzemel!
Hallgatod a Rádió Cafét?
Előzmény: zsunya (230)
zsunya Creative Commons License 2003.01.05 0 0 230
Hahó!
Rádió-Café? Tudtok erről valamit? Miért nincs web-oldala? Bármi?

köszi
Zsuny

Old England Creative Commons License 2002.05.29 0 0 229
Felícia apukája Kovács Sándor Iván professzor, ELTE.
Előzmény: Törölt nick (228)
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.28 0 0 228
Semmi ismeretem nincs a mai magyar pop- rock stb könnyűzenéről. FELICIA sem érdekel (soha nem láttam és zenéjét nem hallottam), csak az érdekelne, hogy ki az apukája, mert F. mondta egy interjuban, hogy irodalmár és főszerkesztő. De kicsoda? LEgalább a nevét! Kösz! Vagy melyik topikban vannak a mai magyar pop stb könnyű zene ismerők. Elnézést és kösz.
ARIBOY Creative Commons License 2002.05.28 0 0 227
A volt EST FM-esek a Klubrádióban.
csabor Creative Commons License 2002.04.11 0 0 226
A Bp. Rádióban most megy P.SZ.R pnxntdd Miki műsora !!
Cpg,URH,Neurotic,Europa Kiadó ...:-))))))))))))
csabor Creative Commons License 2002.03.09 0 0 225
Kössz megnézem, sőt felveszem .
Most töltögetem le az est oldalról a gyöngyszemeket, amig még fent van ,.dartvéder, sepsiszentgyőrgy......
Hogy a klasszikusokkal éljek : "hogy a kurva anyját..utálom az egészet.. a kurva anyjának azt
fasszopó picsáját..soha büdös kurva életbe a közelébe nem megyek ennek a rohadt Sepsiszentgyörgynek ..."
Előzmény: Bandanas (224)
Bandanas Creative Commons License 2002.03.08 0 0 224
Vasárnap reggel fél 8-kor az ATV napkelte műsorának vendégei a lapátra tett rádiósok!
csabor Creative Commons License 2002.03.08 0 0 223
Nem kell , semmi nem kell !
Még a semmi sem kell ennyi .
Előzmény: MacPhisto (221)
Gedal Creative Commons License 2002.03.08 0 0 222
Ja, szegény mi.:-)

Na mind1, maradnak az éjszakai hoki-közvetítések, így a néhány éves tapasztalattal már lassan értem is, hogy miről beszélnek, s ez néha olyan jóleső érzés.:-))

A lényeg, hogy valaki monnyon le, vagy legalább mondjatok nekem olyan adót amit ez után lehet még hallgatni....:-((

Előzmény: MacPhisto (221)
MacPhisto Creative Commons License 2002.03.07 0 0 221
Belehallgattam ma, a zenék elég csoffadtnak tűntek (vegyes mint a kódusszar) meg volt du. valami beszélgetés, hát nem mondhatnám hogy érdekes lett vón...

Sikerült megint kibaszni velünk. Nekünk nincs TV műsorunk, sem rádiónk, sem normális sajtótermékünk. Generáció X. Lófasz a seggünkbe.

SOWHAT Creative Commons License 2002.03.07 0 0 220
nagyon fogtok hiányozni :)))
Előzmény: csabor (219)
csabor Creative Commons License 2002.03.07 0 0 219
Az elbocsátott rádiósok
1-800 Móni (műsorvezető)
Zsana (műsorvezető)
Váci Virág (hírszerkesztő)
Betyár (hírszerkesztő)
Galamb (műsorvezető)
Rádió Petra (műsorvezető)
Simon Krisztán (technikus)
Bruzsa Gábor (technikus)
Szabolcs Tokától Bokáig (műsorvezető)
Géza Hétköznapis (műsorvezető)
Ördögi Roy (műsorvezető)
Dj Rob (dj)
Dj Infra Gandhi, (dj)
Feaky D. (műsorvezető)
Szerepi Hella (szerkesztő)
Mickey (hírszerkesztő)
Lovász László (on-air-promoter)
Dj Arab (dj)
Melory (munkatárs)


Előzmény: VLaci_d (217)
mooe Creative Commons License 2002.03.07 0 0 218
Csak néhány kiragadott név: 1-800 Móni, Zsana, Ördögi Roy, Feaky-D, Szabi tokától, Galamb, Géza hétköznapis, Arab ugye felmondott, Virág, Miki hírszerkesztők, stb, stb. Nézzétek meg az www.estfm.hu-n a fórumot.
VLaci_d Creative Commons License 2002.03.07 0 0 217
Azt lehet tudni, hogy ki az a 19 ember akit kirúgtak, vagy erről senki sem nyilatkozik szívesen.
Kíváncsi vagyok, hogy akik meghozták ezt a döntést, tisztában vannak azzal, hogy a rádiózás nem az a szakma ahol ma kirúgok egy embert, s holnap felveszek helyette egy másikat. Vagy ezen személyek csak arra kellettek, hogy kialakítsanak egy bizonyos színvonalat, s ezután a tulajdonosok majd "betanított munkásokkal" folytatják a munkát.
csabor Creative Commons License 2002.03.07 0 0 216
Hajnalban néha betelefonálók is vannak, de nem hiszem, hogy élő műsor ,mert az egyiktől így búcsúztak : kellemes húsvéti ünnepeket :-(((
MOCSKOS CSALÓK,SZÉTBASZ AZ IDEG !!!
Előzmény: MacPhisto (213)
MacPhisto Creative Commons License 2002.03.06 0 0 215
Ezt ne rám válaszold...úgy marhaság ahogy van.
Előzmény: devill (214)
devill Creative Commons License 2002.03.06 0 0 214
Egyesek szerint az estfm magávalrántja az est üzletágat!!
Sokak holnap tiltakozás jeléül nem veszik el az Pestiest-et. Helyette a neten néznek utána a dolgoknak vagy Pestiműsort vesznek!!!!
Előzmény: MacPhisto (213)
MacPhisto Creative Commons License 2002.03.06 0 0 213
Gondoltam.
Előzmény: csabor (211)
kaktusztea Creative Commons License 2002.03.06 0 0 212
És a Nestával mi a helyzet?
Az ő zenéit bírtam a legjobban. Nem is tudom, mi lenne a jobb: ha maradna, vagy ha ő is kilépne. Az utóbbi emberi szempontból lenne értékelendő...

B@ssza meg, ez az egy adó volt (leszámítva a R.Bridge késő esti adásait (Lemeztár fantomja pl.)) ahol nem hulladék tömegízlést kiszolgáló (és eltorzító) "zenét" nyomtak és a műsorvezető dolga nem csak abból állt, hogy fényesre nyalja a legköcsögebb betelefonáló seggét is és addjon neki egy vesztelkilencázgéesemfeltöltőkártyát meg egy pólót :-(((

csabor Creative Commons License 2002.03.06 0 0 211
Van egy lóf@szt :-(((((((((((
Előzmény: MacPhisto (210)
MacPhisto Creative Commons License 2002.03.06 0 0 210
Ja ezért. Majd írd már be hogy volt-e műsor, én most nem bírom hallgatni.
Előzmény: csabor (209)
csabor Creative Commons License 2002.03.06 0 0 209
Mindegy mindkettő Miki vót........
Előzmény: MacPhisto (208)
MacPhisto Creative Commons License 2002.03.06 0 0 208
Pávó és Párizsi (mindig kevertem őket)
Előzmény: csabor (207)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!