Keresés

Részletes keresés

im2lazytosetthis Creative Commons License 2001.08.21 0 0 49
Az RTL klub megcsinálhatná.
im2lazytosetthis Creative Commons License 2001.08.21 0 0 48
Hát éppen ez az. Hogy csak egy év...
Előzmény: Vajk (47)
Vajk Creative Commons License 2001.08.21 0 0 47
azota eltelt egy ev....:))
Előzmény: im2lazytosetthis (46)
im2lazytosetthis Creative Commons License 2001.08.21 0 0 46
Háááát RG soft-ék archívuma felettéb bugos.
Előzmény: Teve99 (44)
Vajk Creative Commons License 2001.08.21 0 0 45
ralinak felhozva
Teve99 Creative Commons License 2000.09.07 0 0 44
itt van a cikk h legyen kedvetek jatszani.
Teve99 Creative Commons License 2000.09.05 0 0 42
linkeld mar majd be plz..vagy megkeresem majd magam, csak emlitsd meg, h el ne felejtsem. mert bringaval jarok.
Előzmény: Törölt nick (41)
jeegynullas Creative Commons License 2000.08.16 0 0 39
En a Svarcinak drukkolok.
razzia cattani Creative Commons License 2000.07.11 0 0 37
üdv, betettem a topikot a cikkhez. jó dolog ez. én beírtam Kiskunfélegyházát a javasolt városok közé, de még nem került be az élbolyba, ahogy látom. yo.

[riszpekt Vomit még]

Vajk Creative Commons License 2000.07.11 0 0 36
Levedeni? Nem igazan tudjak, hiszen mi a Police 07 nevu asztali tarsasjatekot jatszuk eloben, nem?

Hogy miert kell egybol penzt csinalni belole? Mert ha nem mi, akkor megcsinalja mas.
Es korantsem biztos, hogy ebbol lenne penz, maxa jatekosoknak, de ha nem probaljuk meg, akkor biztos nem lesz belole semmi.

Mikor indulunk?

Törölt nick Creative Commons License 2000.07.11 0 0 35
Hi!

Szerintem egyenlőre maradjatok a "játszós" verziónál. Miért kellene mindjárt üzletet csinálni belőle? Hát nem a játék a lényeg?

Teve99 Creative Commons License 2000.07.11 0 0 34
ok, ez igy igaz.
Viszont mint mar korabban is emlitettek, lehet, h mar le van ez az egesz vedve..

Na jo, nem kotekszem:)

Előzmény: Vajk (33)
Vajk Creative Commons License 2000.07.10 0 0 33
A Tegla cimu musornak mi volt a reklamerteke? A Fort Boyardnak mi a reklamerteke?
Ezek a musorok a nezettssegert es nem a reklamertekert mennek.
A nezettseget pedig meg lehet dobni azzal, hogy a nezoket(civileket) valahogy belevonjuk a jatekba. Pl hogy ok is tippelhetnek, vagy tanacsot adhatnak az uldozoknek.
Viszont a 2. szamu verziohoz kell egy csomo mindent kitalalnai. Mert a jatekos, ha nyerem,eny van kilatasban, mitol nem fog a baratja lakasahoz menni es utana osztozni a penzen? Mert a biztos x jobb, mint a bizonytalan(elkaphatjak) 100xFt. Nem?
Előzmény: Teve99 (32)
Teve99 Creative Commons License 2000.07.10 0 0 32
Szerintem az elso verzio siman mukodne. Bar azt nem ertem, miert akarna vki csalni, mikor nem nyerhet vele semmit, csak a sajat szorakozasat rontja el..

A masodik meg, hat, szerintem nincs ennek az otletnek tul nagy reklamerteke...mert addig ok, h benne vagy a fokuszban, de ott nem mondjak be, h teged a Traubi-soda tamogat..

Előzmény: Vajk (31)
Vajk Creative Commons License 2000.07.10 0 0 31
Hat igen, az elkepzelesek masok. De lehet csinalni egy tesztverziot , magunknak, azonban a masik, a penzes, szponzoros jatek lehetosegeit sem kellene eldobnunk magunktol:))

A harmadikos gimisek, a sokat dolgozok nincsenek kizarva termeszetesen, csak a szervezesben (szerintem) nem tudnanak kello munkaerovel resztvenni.
Jatszani, az mas, arra mindenki tud, ha akar idot szakitani, azonban egy bizonytalan kimenetelu vallalkozasra idot szanni az mar rizikosabb.

Akkor leirom, szerintem hogy lehetne, aztan javitgatunk:))

1 Csupan a jatszo verzio.
Talalka egy helyen, kijelolni a startot(mondjuk Kelenfoldi palyaudvar) es a celt(Duna plaza) Csak hogy ne legyen egyszeru a dolog:)) A Futo kap 3perc elonyt, aztan indulnak a Hunterek.
Autot, taxit, motort nem lehet hasznalni, (stoppolni lehessen? ugysem veszik fel, kiveve ha a sogor "veletlenul" arra jar. Elegge rizikos, mert igy kockaztat, hogy eszreveszik az uldozok, azonban ha felveszik, akkor elegge egyszeru dolga van.), csak BKV-t, de abbol is mondjuk csak villamost vagy csak buszt.
Idokorlat legyen?

2.Az "uzleti "verzio:
A szponzorok dijaert megy a futas, ez talan izgibbe teszi a dolgot: a szponzor mindenkeppen kiadja a penzt, mert annak adja, aki nyer: vagy az uldozonek vagy az uldozotteknek(aki megtalalja). Ez mar komolyabb, maximalis teljesitmenyt kivano dolog lenne. Itt nem is biztos, hogy kellene cel hely, eleg lenne mondjuk x idot kibirni leleplezes nelkul.(Bar ezt elegge szigoruan kellene szabalyozni, mert a ficko hazamegy aztan kivarja. Ez ellen megoldas a testre szerelt radioado.)

Mindket jatekra kerdesek(szabalyok),amiket meg kell hoznunk: hany uldozo es uldozott lesz?
Mennyi ido alatt kell teljesiteni a celt(az uzleti verzioban szerintem jo sok idot kell hagyni, hogy legyen eselye annak is, hogy valaki gyalog megy, kerulo utvonallal.Igy mindenki figyelni foga "civilek"kozul, aki hallott a jatekrol.) Hogy segithetnek a kivulallok?

Most hiretlen ennyit, mert sietnem kell, de varom a gondolatokat.

Teve99 Creative Commons License 2000.07.10 0 0 30
jaa, es ugye azert a harmadikos gimisek is jacchatnak?:>
Előzmény: Vajk (24)
Teve99 Creative Commons License 2000.07.10 0 0 29
fantomkepet..?
/me mar nem ert semmit..
Nem az lenne a lenyeg, h mondjuk van 10 uldozo meg 2 uldozott, es akkor 5 perc elonnyel 1 ora alatt el kell jutni vhova?
Előzmény: Ozon (28)
Ozon Creative Commons License 2000.07.09 0 0 28
Szerintem(!) érdemes lenne egy teszt verziót beiktatni a szponzorált játék elindítása előtt. Azaz játszani egyet 'csak úgy' saját szórakozásra. Sok bugot ki lehetne iktatni ezáltal.
Másik javaslatom pedig az lenne, hogy az üldözők 'fantomképet' kapjanak az üldözöttekről. Így lenne fair.
Előzmény: nickwarren (27)
nickwarren Creative Commons License 2000.07.09 0 0 27
azt hiszem, hogy itt most picit szétváltak az elképzelések. Megpróbálom összefoglalni a szerint, ahogy én látom:

1. van aki szeretne egy jót játszani a saját maga szórakozására itt Pesten
2. van aki úgy gondolja, hogy mi is megcsinálhatjuk ezt a játékot szervezetebb keretek között, "idegen" résztvevőkkel, szponzorokkal, pénzkereséssel, felhajtással

nekem mindkettő tettszik, szerintem nem kell egyik mellet sem egyértelműen letenni a voksot. Nem zárják ki egymást

nw

Előzmény: Törölt nick (26)
nickwarren Creative Commons License 2000.07.09 0 0 25
okés, elfogadom :)

de nem tartanád-e hasznosabbnak, ha már az első találkozóra is úgy kerülne sor, hogy gyakorlati lépéseket tettünk az ÜGY érdekében?

nw

nem vagyok gimis, sokat dolgozom, ismerőseim száma igen magas és igen sokféle területről valók

Előzmény: Vajk (24)
Vajk Creative Commons License 2000.07.09 0 0 24
hogy mit akarunk? megcsinalni nalunk is ezt a jatekot.Ez ilyen egyszeru.
Nem hiszem, hogy egymas kulso jegyei szamitananak, hiszen eloszor azt kell megvizsgalnunk, egyaltalan alkalmasak vagyunk-e az egesz dologra. Mert ha pl te egy harmadikos gimis vagy, valoszinuleg nem fogsz olyan kapcsolatokkal rendelkezni, ami ahhoz szukseges, hogy ezt vegig is vigyuk, ne csak elkezdjuk. Valamint ha te ( vagy mas innen) pl napi 10 orat dolgozik, akkor megint nem lesz alkalmas arra, hogy erdemben hozzajaruljon a dolgokhoz.

A feladat eleg egyszeru(igy elso megkozelitesre biztosan): kell egy par ember, akiket osszeszedunk, ok lesznek a hunterek, es kell szinten par ember(ebbol kevesebb, mondjuk max. 5 fo), akik menekulni fognak.Ehhez kell szponzort talalnunk es kesz is.
A gondok ugyis menet kozben fognak elojonni, de ha nem kezdjuk el sosem, akkor (ilyen)gond nelkul megusszuk es majd nezzuk, hogy masok milyen jol megszerveztek.
En elkezdem, mert ugy erzem rendelkezem azokkal a kapcsolatokkal, hatterrel es szabadidovel, ami ehhez kell.Aztan majd meglatjuk, hogy sikerul:))

Előzmény: nickwarren (23)
nickwarren Creative Commons License 2000.07.09 0 0 23
no, azért addig míg nem tudjuk pontosan, hogy mit akarunk addig feleselges találkoznunk, ahol először úgyis azzel telne az idő, hogy hát én vagyok a gipszjakab, te meg a kovácspisti? jéééé, hát nem is így képzeltelek el, aszittem, te olyan laza/kövér/macsó/szemüveges/tüsihajú srác vagy :)

lehet egy két dolgot itt is szervezni, hiszen attól, hgoy találkozunk még senki nem fogja komolyabban venni :)

de nagyon örülök neki, hogy ennyire határozott elképzelésekkel álltok hozzá az egészhez :)

nw

Vajk Creative Commons License 2000.07.09 0 0 22
Ossze kellene jonnunk megbeszelni a reszleteket, mert abbol rengeteg van:))
Meg azert is jo egy ilyen osszejovetel, mert akkor kiderul, ki az aki komolyan gondolja (az eljon) es ki az aki csak irogat ide.Nem?
Meg aztan ha ez elindul nem jo, ha mindenki a gazdaja lesz, hanem kell egy szukebb csapat, aki szervezi es aldoz is ra(akar penzt is, de most foleg idore, kozremukodesre gondoltam)

Szerda jo? Vagy legyen elobb?

Előzmény: nickwarren (21)
nickwarren Creative Commons License 2000.07.09 0 0 21
elképzelések?
szvsz sok hunter kellene, nagy távolság, nagy időkeret, teljesítendő feladatok és komoly időelőny a runnernek

taxi nem játszik,
bkv, bérlet nélkül az király :)
a futást szerintem elmegy...

a végén pedig egy painballos móka :)))

nw
ebből még akármi is lehet

Ozon Creative Commons License 2000.07.09 0 0 20
Én még véletlenül sem, de nem lakom messze. 30 km nem távolság. Egyébként én sem használok bkv-n jegyet, bérletet. Csak fapofát, de ez már off...
Teve99 Creative Commons License 2000.07.09 0 0 19
eeen is akaroooook:)

Honlapban en is tudok segiteni, meg minden masban is:>

Ozon Creative Commons License 2000.07.09 0 0 17
ha Budapest közig határain belül zajlik a játék, lehetne nehezíteni péel azzal, h bkv járatokon _tilos!_ jegyeket, bérleteket használni. Ehh...;)
Vajk Creative Commons License 2000.07.08 0 0 16
Az internetes szervert, meg honlapot tudom vallalni, meg meg egyebeket is....

SZERVEZZUK !!

(a mail cimem mar sajna nem el, ha valaki szeretne mailt kuldeni, majd adok masik elerhetoseget.)

Vajk Creative Commons License 2000.07.08 0 0 15
Az ilyeneket en is szeretem:)))
Bar mi ezt paintballban szoktuk jatszani, az sem rossz:))

Viszont a jogokat es a levedeteseket nezve nem igazan van megkotve a kezunk, hiszen lehet azt mondani, hogy a Police 07 nevu tasasjatekot elevenitjuk fel IRL, kicsit atszabva azt.

Na, szervezzuk?

Ozon Creative Commons License 2000.07.08 0 0 14
wOw, nem rossZ 5let. Eléggé kell ismernie a várost mind az üldőzőknek, mind az üldözöttnek a játékhoz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!