Keresés

Részletes keresés

Daoldin Creative Commons License 2000.07.17 0 0 8
Tényleg lesz pénteken Tereskova koncert??
Mer' a hivatalos programfüzetben mintha nem találtam volna, de a Mogyorók hp-ján meg szerepelt. Akkor most ?!
Dzsabb Creative Commons License 2000.07.17 0 0 7
Tegnap megjártam a völgyet, és nagyon kellemes meglepetés volt.
Varga Illés Levente Creative Commons License 2000.07.16 0 0 6
Ne higgyétek el azt, amit az index ír ! Eddíg két cikk jelent meg a fesztiválról. Az kisüt belőle, hogy az éjszakai élet és a kocsmázások terén jeles újságíróink igen rutinosak. Aki a Bach-koncertet, a Doromb-koncertet, Dinnyés József estjét, a felolvasó estet, a Diavetítést ( Jordán Tamással ) választotta, ( az Új Színház előadásáról is jót hallottam, oda nem fértünk be) esetleg a Plébánia-galéria tárlatát, az biztos nem bánta sem a zuhét, sem a száraz kiflit. Bár száraz kiflivel nem találkoztam, kézséggel elhiszem az Index tudósítójának, hogy valamely falusi vegyesboltban nem a DunaPlaza színvonalának megfelelő szolgáltatást kap. Akinek tömegközlekedés kell, vagy reggelig nyitvatartó kocsmasor, az maradjon a körúton. Amit Márta Istvánék csinálnak, az egy egyedülálló vállalkozás. És addíg, amíg nem PepsiVölgynek hívják az eseményt, addíg a kultúrarajongók mekkája lesz. Addíg a többieknek ott a PepsiSziget és a Coca Cola Beach House.
mud Creative Commons License 2000.07.16 0 0 5
Voltam ket MV-n.
Az az erezesem, hogy Marta Istvan pont az ellenkezojet erte el, mint azt fennen hirdeti.
Magyarul, egy kedves rendezvenynek indult, ami kezd elkurvulni. Velemenyem szerint az osszes patosszal teljes nyilatkozata ellenere ez is volt az eredeti celja. Exhibicionizmus, profit, anyagi vagy szellemi, ez most mellekes.
Ismet egy szep resze az orszagnak, amelyik megszunt az lenni. Turisták mekkája? Brrr....
Mondjuk, meg mindig jobb, minta dáridó...
uff
Rastaman Creative Commons License 2000.07.16 0 0 4
Ajanlom a Volan tavolsagi buszait (un. sarga busz)
Mult evben vhogy ugy mentem le, h 9 korul indult a Zerzsébet terrol, es ejfelre ert le, azt hiszem akkor az volt az utso...

En meg csak most tudtam meg, hogy most van a Muveszetek Volgye!
Nem figyelte, azt hittem megint augusztus eleje fele lesz...
:((
Most sajna nem erek ra...dolgozom...
talan jovo hetvegen

Előzmény: különböző béla (3)
különböző béla Creative Commons License 2000.07.11 0 0 3
kannabál felolvasztóest? hmmm, nem hangzik rosszul!

különben nem tud valaki valamilyen Bp-Kapolcs viszonylatban jojózó buszjáratról koradélutáni indulással, hajnali retúrral?

Előzmény: Hentes.k. (2)
Hentes.k. Creative Commons License 2000.07.11 0 0 2
ize.

azt tudja vki, h az animal kanibal, vagy miaf, mit fog ott csinalni? felolvasoestet tart, vagy?

udv s.k.

különböző béla Creative Commons License 2000.07.10 0 0 1
Tegnap kultúrális előtanulmányokat folytattam Kapolcson a Mi Kocsmánkban, ahun megállapításra kerültek a következők:

1. az aszalt szilvával bélelt pulykamell valamint a túrós palacsinta Tuborggal öblítve megfelelő spirituális hátteret képes biztosítani szellemi nívónk mindenféle további kecsegtető, ámbátor reménytelen felvirágoztatási kísérletének
2. borbarátok inkább vigyenek magukkal muníciót, ui. az üveges bor ára 1200-1600 Ft között mozog
3. az új tulaj meglehetősen bizniszcentrikus, érdemes preferálni a cityben fellelhető, a polgármester által is favorizált közdülleszkedőt

Remélem értékes megfigyeléseimmel sikerült kellőképp kivenni részemet a kultúrkampfból

üdv mindenkinek

Előzmény: Kollányi Bence (-)
GroundZero Creative Commons License 2000.07.10 0 0 0
0nál sokkal több szerencsét és kitartást kívánok, szerintem jó nagy mailboxra lesz szükséged!
Előzmény: Kollányi Bence (-)
Kollányi Bence Creative Commons License 2000.07.10 0 0 topiknyitó
sziasztok
iden az Index elvallalta a kapolcsi fesztival online mediatamogatasat. tiz napig folyamatosan tudositunk a lenti esemenyekrol - irunk kritikat, ajanlunk programot, szolgaltatunk informaciot. ha barmi tobbre masra van igeny irjatok mailomra. ma vegre az oldal is elkeszult, melyet a http://kapolcs.index.hu-n talaltok. kulon koszonet erte: pozsinak, festernek, valamint forestnak es etelenek
udv mindenkinek>bence

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!