Keresés

Részletes keresés

misirulez Creative Commons License 2006.08.20 0 0 1456
Sziasztok!

Tudom, hogy ez a topik nem kimondottan a tüzijáték kedvelőiről szól, inkább másról.
De nekem egy elég érdekes kérdésem lenne aminek (komolyan!) nem tudtam utánanézni a neten.
Az ok, hogy 9-kor kezdődik a közvetítés, de valójában maga a tüzijáték mikor kezdődik ?
Mert gondolom 9-kor még csak pofázni kedenek róla, hogy mien jó lessz meg érdekes háttéradatokat mondanak.
Szóval ha élőben akarom megnézni mikorra menjek ki? fél 10 ?
Jah és szerintetek a Kálvin téren mennyit lehet látni?
Szerintetek mennyien lesznek?

Igaz pesti vagyok, de még soha nem néztem meg se élőbe se tv-be a tüzijátékot mert nem érdekelt, viszont most a 6 éves hugom totál oda van érte, és őt akarom kivinni.

üdv.:
misi
molnibalage Creative Commons License 2006.08.20 0 0 1455

Nekem azzal lenne problémám ahogy a két kereskedelmi csatorna híradóin kommentálják az eseményt.

 

"Fellövik a tüzijátékokat."  "Fellövik a bombákat."

 

Ez a két leggyakoribb beszólás. Rakétákat vagy max. petárdákat lőhetnek fel, bombát nehezen. Azokat ledobni szokás.

 

Mennyire magyartalan az első beszólás? Ezek végeztek állítólag médiaiskolát és lehetnek riportrek? Még magyarul sem tudnak szerencsétlenek. Szégyen a köbön!

elemes Creative Commons License 2006.08.02 0 0 1454
Lassan aktuálissá válik a topic...
    "Az új szerkezetben felálló, 87 fős Kormányzati Kommunikációs Központot Gál J. Zoltán államtitkár, a Miniszterelnöki Hivatal vezetőjének általános helyettese vezeti majd. A KKK mostantól átvesz számos olyan feladatot, amely korábban a tárcák saját sajtóirodái külön-külön végeztek. A központosításnak köszönhetően Gál J. vezénylete alá kerül a közvélemény-kutatások, a sajtóelemzések koordinációja, de a KKK végzi majd a miniszterelnök közszereplései, valamint az állami ünnepségek szervező munkáját is."

    A kormányzati kommunikációs központ feladata lesz még videofelvétel készítése Gyurcsány Ferenc miniszterelnök nyilvános szerepléseiről.
Előzmény: Törölt nick (1453)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.21 0 0 1453
...hát igen, a pazarlás nem oldalfüggő: a jobb és a bal is gyakorolja...
Előzmény: tüzes fal (1452)
tüzes fal Creative Commons License 2003.08.21 0 0 1452
"Ez nem velemeny kerdese, hanem szamoke, csak meg kell nezni mennyi felesleges protokollaris idiotasagra vertek el a penzt az elmult 2 evben a milleniumi zaszloktol kezdve.2

Ja!
Pontonhíd, plázs, stb. Szórja a pénzt az emeszpé rendesen.
Mennyibe került az idei tüzijáék?
Leszámítva a kigyúladt uszályt meg a kamiont. :)

Előzmény: Derek (1440)
kis pimasz Creative Commons License 2002.08.02 0 0 1450
"TÜZIJÁTÉK ? ORSZÁGIMÁZS ?"

Nem! Tüzijáték, Mekiimázs.

rinpoce Creative Commons License 2002.08.02 0 0 1449
Söt!

Lön uj országimázs is. És milyen érdekes: AZ A CÉG NYERTE MEG A TENDERT,AKI AZ SZDSZ KAMPÁNYÁT VEZÉNYELTE! Fodor Gábor szerint a dolog teljesen rendben van, mert a kormány intézkedéseit el kell magyarázni, és ha tender van (nem hallottunk rola) azt az szdsz kampányát készitö cég is megnyerheti. Mondott valami forintositott tételt, ami igy kiemelve baromság. A nép meg szépen becumizza.

Ugyanugy hmint eddig! Ez már zsigeri...

Előzmény: BaSand (1447)
BaSand Creative Commons License 2002.07.25 0 0 1447
És lőn, és íme, itt az új, az elvtársi, az olcsó tüzijáték !
Most mindenki örülhet.
Előzmény: Vokrug Szveta (1446)
Vokrug Szveta Creative Commons License 2002.05.04 0 0 1446
És most a pénzeszsák szájának összecsukódásával bezár az országblamázs is, lehunnya szemét az APEH a HepiEnd ügyei felett.
Szívjuk még meg utoljára a nagy szőrös cumit, amúgy búcsúzólag.
Előzmény: Törölt nick (1439)
H. Kovács Creative Commons License 2002.01.01 0 0 1445
Hanem miért?
Előzmény: Derek (1443)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.01 0 0 1444
Szerinted az demagógia, ha valaki felhívja a figyelmet arra az esztelen pazarlásra, ami itt folyik kormányszinten?
Nem csak és kizárólag erről (meg az aug.20-i) tüzijátékról van szó, hanem dicső kormányunk hozzáállásáól, a prioritásokról.
Szóval ez demagógia... Jó, hogy tudom...
Előzmény: Törölt nick (1439)
Derek Creative Commons License 2002.01.01 0 0 1443
"És mennyivel jobban használták fel. Szerencsére megszűnt az elvtársi (f)osztogatás."

Helyette lett polgari fosztogatas. Bar ha jol emlekszem 94-98 kozott a szocikat nem annyira a koltsegvetesi penzek lenyulasaert es nem esszeru felhasznalasaert tamadtak.

Előzmény: H. Kovács (1441)
Derek Creative Commons License 2002.01.01 0 0 1442
"Ha második hazádnak a politikájáról mondanám azt, hogy az amerikaiak miért érzik fontosnak, hogy több milliárd dollárt bombázzanak el Afganisztánban, ahelyett hogy azt szétosztanák az ottani szegények közt."

Ha nem tudnad az USA a taliban uralom alatt is tobbszazmillio dollar segelyt juttatott el kulonbozo nonprofit szervezeteken keresztul Afganisztannak . Nem rajtuk mult,hogy ez nem oda jutott elsosorban ahova szantak, akkor meg nem volt ott a US Marine Corps:-)))

Előzmény: Törölt nick (1439)
H. Kovács Creative Commons License 2002.01.01 0 0 1441
És a számok megmutatják azt is, hogy mennyivel több volt a költségvetés, mint korábban. És mennyivel jobban használták fel. Szerencsére megszűnt az elvtársi (f)osztogatás.
Előzmény: Derek (1440)
Derek Creative Commons License 2002.01.01 0 0 1440
Ez nem velemeny kerdese, hanem szamoke, csak meg kell nezni mennyi felesleges protokollaris idiotasagra vertek el a penzt az elmult 2 evben a milleniumi zaszloktol kezdve.
Előzmény: H. Kovács (1438)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.01 0 0 1439
Látom eléggé érdekes vélemények is vannak.
Most volt Magyarországon a Taizé összejövetel is. Kb. 70000 fiatal volt itt a világ összes országából, akik nemcsak vallási összejöveteleken jöttek össze hanem elmentek megismerni Budapestet.
Nos ezen fiatalok többsége el is ment megnézni a szilveszteri bulit.
Ezen fiatalok nagyszerüen érezték magukat és az a közösség is ahol megszálltak nagy élménnyel lettek gazdagabbak és ha csak egy is büszke, hogy itt lehetett már megérte.
Lehetett volna összehözni olcsóbban? Igen.
Lehetett volna nem megcsinálni? Igen.
Lehetett volna drágábban is? Igen.
Dehogy ezt a tüzijátékot és annak költségeit összehozni az egészségügy problámáival, nos ahhoz már erös demagógia kell.
Kedves Derek.
Ha második hazádnak a politikájáról mondanám azt, hogy az amerikaiak miért érzik fontosnak, hogy több milliárd dollárt bombázzanak el Afganisztánban, ahelyett hogy azt szétosztanák az ottani szegények közt.
Ez a véleményem is demagógiának hatna.
Bár van benne igazság is.
Ugye?
H. Kovács Creative Commons License 2002.01.01 0 0 1438
Ezt a véleményedet nem osztom.
Előzmény: Derek (1437)
Derek Creative Commons License 2002.01.01 0 0 1437
Felreertheto volt:MO-on.
Előzmény: H. Kovács (1436)
H. Kovács Creative Commons License 2002.01.01 0 0 1436
Hol itt? Amerikában?
Előzmény: Derek (1433)
Derek Creative Commons License 2002.01.01 0 0 1435
Nem rad vonatkoztattam, hanem Torresre, hogy mondjuk infuzio helyett,nezhetne a tuzijatekot .
Előzmény: Törölt nick (1434)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.01 0 0 1434
Tudod, mióta eltöltöttem három hetet a Csepeli Kórház belgyógyászatán, valahogy nem tudom humorosan felfogni a dolgot :-((((((((((((
Előzmény: Derek (1431)
Derek Creative Commons License 2002.01.01 0 0 1433
Itt a kormany egesz evben szilveszteri bulit tartott.
Előzmény: H. Kovács (1430)
miközödhozzá Creative Commons License 2002.01.01 0 0 1432
Bár a közellátásban, arányaiban ekkora szerepet vállana mint az évvégi buliban és nem az Önkormányzatokra hárítaná a reáeső feladatokat.
Előzmény: Törölt nick (1426)
Derek Creative Commons License 2002.01.01 0 0 1431
"Vagy esetleg te lennél mindennek szenvedő alanya...
Csak amíg kívülállóként nézed, addig nagy a szád... :-("

Odatolnak az ablakhoz,hogy nezhesse a tuzijatekot.

Előzmény: Törölt nick (1429)
H. Kovács Creative Commons License 2002.01.01 0 0 1430
Ha már egy szilveszteri buli is csődbe viszi az országot, akkor ott már tényleg nagy baj van.
Előzmény: Törölt nick (1429)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.01 0 0 1429
Csak legyen kinek az adóját elherdálnotok...
Tudod, ha ez így folytatódik, akkor lassanként egy kisebb influenza járvány miatt is úgy fognak hullani az emberek, mint ősszel a legyek, mert nem lesz aki gyógyítson. Vagy lesz, csak nem lesz hol és miből...
Kíváncsi lennék, mit szólnál, ha mondjuk szüleidet látnád valamelyik csődhelyzetben lévő kórház ágyán feküdni...
Vagy esetleg te lennél mindennek szenvedő alanya...
Csak amíg kívülállóként nézed, addig nagy a szád... :-(
Előzmény: Törölt nick (1426)
Derek Creative Commons License 2002.01.01 0 0 1428
Csak leirtam a tenyeket,minden kommentar nelkul, de ha mar a velemenyemre vagy kivancsi:
Engem nem zavar, ha bizonyos esszeru kereteken belul van es eppen azert jobb lenne ha egy szegenyebb orszag kormanya, de ide ertem az onkormanyzatokat is, visszavenne a rongyrazasbol.\
A fonyodi augusztus 20-i tuzijatek ,amit minden evben megnezek az onkormanyzat penzebol van.
Előzmény: Törölt nick (1426)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.01 0 0 1426
Az egy gazdag ország, ez meg szegényebb.
Miért zavar benneteket ha az állam is szerepet vállal egy szilveszteri buliban?
Ne is törödjetek vele, igy lesz még ez vagy 20 évig.

Előzmény: Derek (1423)
wizes Creative Commons License 2002.01.01 0 0 1425
T. Torres!
Soha ne személyeskedj!
wizes.
Előzmény: Törölt nick (1419)
wizes Creative Commons License 2002.01.01 0 0 1424
Igen.
Álnéven.
Kb. 10 éve?
A valaha élt eddigi legnagyobb sakkzseni!!!!!!
Nincs Rá fogalom!
WG.wizes.w.
Előzmény: Törölt nick (1422)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!