Keresés

Részletes keresés

Centurios Creative Commons License 2000.08.24 0 0 18
Hi!
Az én gépemnek semmi baja.Még egyszer se fag.........
Dr.Brain Creative Commons License 2000.08.24 0 0 17
Látom nem csak nekem adódott tehát problémám.
Én meg vettem egy új tápot, ami kifele fúj, de az magasabb volt a fekvő házamba, mint kéne, úgyhogy visszavittem a boltba, és megvettem hozzá az álló házat, mert nem volt másmilyen táp. A csákó körbehívott 3 boltot, senki nem halott még ilyen, "alacsony" tápról. Mindegy, az bosszant, hogy ezt a fekvő házat, ami a befele fújó táppal volt, két hónapja vettem. Talán nincs is annyi. Most meg, vehettem új házat, és mivel a fekvő házak, amiben normális méretű táp van, piszok drágák. Na, ez még annyira nem is baj, de az egész szobámúgy volt berendezve x éve, hogy az asztal bal sarkában figyel a fekvő ház, tetején a monitor. Nade! Hát most az álló ház megzavarta az egészet, át kellett rendeznek az egész szobámat.

Ja! És még hőelvezető pasztát is kentem a proci, és a hűtőbordái közé. Így most működik rendesen a gépem, bár ma már nem volt olyan nagyon meleg. De most is már rég megy, és csak 47°-os a proci ;)))

JIMMY Creative Commons License 2000.08.24 0 0 16
Ideiglenesen visszavettem a szabványos sebességre, mert fagyogatott néha (BSOD). Ja meg újabban azt jácca, hogy bekapcsoláskor nem indul el, csak ha nyomok neki egy reset-et.
oleg gontar Creative Commons License 2000.08.24 0 0 15
Bontott gépház, extra huto a videokártyának, de így is rántottát lehetne sütni rajta. De most lekapcsolom, holnap este hatig csak lehiggad...
zako Creative Commons License 2000.08.24 0 0 14
Én jól megszívtam, CPUIdle van fönn, az meg úgy volt beállítva, hogy 40 fok alaplaphőmérséklet fölött max. hűtésre kapcsol és lassítja a gépet. No, de mire én erre rájöttem! Lelőttem az összes taszkot, virusirtó kikapcs, minden vackot megnéztem, mire rájöttem az okra. Most oldalfal le, szobaventillátor gép mellett és 33 fokos az alaplap. :-)
Caris Creative Commons License 2000.08.22 0 0 13
Nekem jól viseli... vízhűtés rulez!
pint Creative Commons License 2000.08.22 0 0 12
Ma délelőtt arra érkeztem a munkahelyemre, hogy az előző este bekapcsolva hagyott gépem csöndes, mint a Don. Bekapcsolási kísérletre semmiféle reakciót nem kaptam tőle. Egy órás minden-eszköz-kicserélése játék után végül is az alaplap bizonyult romos állapotúnak. Nem tudom, hogy a melegnek ehhez mi köze, de azt tudom, hogy ilyen melegben, ingerülten gépet reparálni nem mulatság.

Remélem az új alaplap legalább nem játsza azt az idegesítő játékot, hogy szirénázik ezerrel, pedig a saját hőmérője szerint a hőmérsékletek alacsonyabbak a beállított riasztási hőmérsékletnél.

lolka_bolka Creative Commons License 2000.08.22 0 0 11
Ilyen melegben meg a windows sem fagy :)

Lolka

Törőlt_nick Creative Commons License 2000.08.22 0 0 10
Pedig szét kő' azt szedni. Nekem a PC-m meg a jó öreg AMIGÁ-m is romokban figyel itt mellettem.
Előzmény: Dr.Brain (9)
Dr.Brain Creative Commons License 2000.08.22 0 0 9
Anteris - Levettem, úgy persze tovább bírja, de az nálam nem állípot, mivel fekvő házam van, a monitor meg a házon figyel, elég rossz úgy gépelni, hogy közben egész máshova kell nézni mint eddig. Egy székre tudom tenni magam mellé, de úgy oldalt, és egy kicsit lefele kéne nézni. Nem jó az úgy...
Előzmény: Törőlt_nick (7)
Dr.Brain Creative Commons License 2000.08.22 0 0 8
hrl - Hmm, ventillátort megfordítani? Inkább nem...
Nekem a videokártyának van egy külön nagy ventillátor, ami csinálja is rendesen amit kell.
Szóval szerinted inkább vegyek még ventillátort, és hagyjam ezt a tápot? Vagy ha veszek egy új tápot, akkor az elég lesz szerinted?
Előzmény: hrl (6)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.08.22 0 0 7
Borítólemezt levetted a géprol?
Előzmény: Dr.Brain (3)
hrl Creative Commons License 2000.08.22 0 0 6
DrBrain - miért nem fordítod meg a ventillátort a tápban? Nam ollyan nagy ördöngösség, és akkor majd szívni fog mint a torkosborz.
Kérdésedre: a gépem minden lehetséges helyén plusz ventillátorok vannak: kettô a házban (egy szívó-egy nyomó [kereszthuzat], külön hűtômodul a videokártyának, meg egy hűtô, két ventillátorral a winchesternek.
Összesen kábé négyezer forint volt a cucc + félóra beszerelés, - de most ezt a meleget is simán bírja.
Mbrio Creative Commons License 2000.08.22 0 0 5
Ezt a tápot fújhatod. :))
Előzmény: Dr.Brain (4)
Dr.Brain Creative Commons License 2000.08.22 0 0 4
jaj első mondtaom helyesen: Idióta egy tápegységem van, ami nem bentről kifele, hanem kintről befele fúj.
Már én sem bírom ezt a nagy meleget ;)
Dr.Brain Creative Commons License 2000.08.22 0 0 3
Idióta egy tápegységem van, ami nem bentről kifele, hanem kintről befele. És kint meleg van, ez megy befele, és a meleg levegő ahogy beér a házba rögtön beleütközik a processzorba, és az meg nem bírja ezt. 60°C-nál a bios már riaszt, hogy baj van. Ez így, amióta ez a nagy meleg van, tehát lassan egy hete, 1 óra alatt bekövetkezik. És hát akkor ugyebár én kikapcsolom a gépem, és várok 30-40 percet, míg végre lehül egy picit.
Szóval így bírja ez a gép... De most már tervezek egy új, normális, bentrpl kifele fújó táp vásárlását.
Előzmény: Törőlt_nick (2)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.08.22 0 0 2
és az miben nyilvánul meg?
Előzmény: Dr.Brain (1)
Dr.Brain Creative Commons License 2000.08.22 0 0 1
Hát nem túl jól. Neked?
Előzmény: Törőlt_nick (0)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.08.22 0 0 0
és a tiéd?
Előzmény: Dr.Brain (-)
Dr.Brain Creative Commons License 2000.08.22 0 0 topiknyitó
Nos emberek, a kérdés adott. Hogy bírja a gépetek ezt az iszonyatosan nagy meleget?

Dr.Brain - The BrainTransplantator

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!