Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.09 0 0 35
Momentcityn próbáld, a csajom most nyert egyet!! Egy párat még kisorsolnak...
Előzmény: buuni (30)
Hugyos Jóska Creative Commons License 2004.10.05 0 0 34
Eladom Guano Apes - Guano TApes-VHS-emet, tartalma: koncertfelvételek, videoklipek, interjúk. Akit érdekel, dobjon meg egy levéllel: b.marci@dpg.hu !
pilotilka Creative Commons License 2004.07.27 0 0 33
Szigetjegy (hetijegy) eladó 18.000-ért. Nóra 20/372-2404
adameck Creative Commons License 2004.07.08 0 0 32
ffeerrii! Még jó, hogy nem sztereotípiák alapján ítéled meg a szigetet. TE VOLTÁL MÁR KINN? Vagy csak a sajtó által írottak alapján ítélsz, ami köztudott, hogy mindig sarkos egy kicsit. TUDOD MIT? NE IS GYERE, NEHOGY BEPISZKOLD A SZÉP TISZTA ZOKNIDAT, AMIT ANYUCI KIMOSOTT :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: ffeerrii (13)
ALLEZ AMÉLIE Creative Commons License 2004.07.03 0 0 31

Hali!

 

Én idáig mindegyik kocijukon kint voltam.

Én a szigeten lévő koncerteket is nagyon élveztem, bát lehet, hogy csak a sok ember idézte hangulat miatt. :))

A PeCsában nagyon jók voltak, imádom Sandra hangját! Nagyon fogom sajnálni, ha tényleg feloszlanak :((( nem tudom, hogy a szétválás vajon jót, vagy rosszat tesz e velük, hogy fog elsülni a szólókarrierjük.

Eljöhettek volna utoljára ide a szigetre, mint Guano Apes..... :((((

buuni Creative Commons License 2004.06.22 0 0 30
hi, kéne nekem eladó szigetjegy, ha esetleg vki már most megunta, az nyugodtan írhat nekem egy emilt!!!! köszi
Chylla Creative Commons License 2004.06.22 0 0 29
bizony, bizony... csak a honlapon állt meg az idő
Előzmény: Egyenes ostorcsapás (28)
Egyenes ostorcsapás Creative Commons License 2004.06.20 0 0 28
Na, akkor már nem is tizenhat éves vagy, hanem tizenkilenc? :)
Előzmény: Chylla (27)
Chylla Creative Commons License 2004.06.18 0 0 27
hihi... azt az oldalt inkább felejtsd el, évekkel ezelőtt csináltam (úgy 3 éve), és az extra valamiért kitalálta, hogy nem enged belépni, szóval nem tudok vele semmit sem csinálni... leginkább leszedném, mostanában már nem izgat ez a személyes honlapkészítés.. annak idején is csak a honlapkészítés volt a lényeg..
Előzmény: Egyenes ostorcsapás (26)
Egyenes ostorcsapás Creative Commons License 2004.06.16 0 0 26
Bizony. Ma is ott voltam már, "előkészítettem a terepet".

Én meg megnéztem a te oldaladat. Mikor lesznek képek?

Előzmény: Chylla (25)
Chylla Creative Commons License 2004.06.16 0 0 25
olvasgatok, olvasgatok.
nahát, holnap vonultok studióba?
Előzmény: Egyenes ostorcsapás (23)
Chylla Creative Commons License 2004.06.16 0 0 24
"Jópofa, hogy mindig akkor írsz, mikor véletlenül éppen itt vagyok"

Akkor azért van, hogy amikor benézek, mindig látom, hogy írtál :) most nézem a Mindflowers honlapot

Előzmény: Egyenes ostorcsapás (23)
Egyenes ostorcsapás Creative Commons License 2004.06.15 0 0 23
Hosszú lenne felsorolni. Én eleve öt zenekarban játszom.

Augusztus tizedikén leszek a Sziget jazzszínpadán a Cap (másik nevén Pflum Orsi Quintet) zenekarral.

Saját zenekarom honlapjának címe: www.mindflowers.hu

Jópofa, hogy mindig akkor írsz, mikor véletlenül éppen itt vagyok.

Előzmény: Chylla (22)
Chylla Creative Commons License 2004.06.15 0 0 22
hogy érdekel-e? mi az hogy! kifejezetten érdekel, szeretem a jazzt és a rockot, de hogy őszinte legyek nem hiszem hogy tisztában vagyok a jazz-rock-al... milyen előadók játszanak a tiédhez hasonló zenét? (csak hogy kicsit képezzem magam..)
Előzmény: Egyenes ostorcsapás (21)
Egyenes ostorcsapás Creative Commons License 2004.06.14 0 0 21
Nem, azt még nem hallottam. Azóta már másmilyen zenét hallgatok.

Basszusgitáros vagyok. Jazziskolát végeztem, de főleg jazz-rockot, rockot, világzenét játszom. Meg színházi zenész is vagyok.

Játszom pl. idén a Sziget jazzszínpadán - ha érdekel, bővebben is írok erről...

Előzmény: Chylla (20)
Chylla Creative Commons License 2004.06.14 0 0 20
idén jelent meg a live albumuk, és limitált példányban mellékeltek hozzá DVD-t is. ez a legutolsó turnéjukat dokumentálta, a Walking on a thin line megjelenése után. szerintem az elég szépen szól, azt hallottad? bár én biztos hogy nem értek hozzá annyira mint te (mármint szakmailag), meg meggyőzni sem akarlak, elhiszem, hogy gyengén szerepeltek a Szigeten.
de egy próbát azért megér, nem? :)

kicsit off, de te milyen zenét játszol? és min?

Előzmény: Egyenes ostorcsapás (19)
Egyenes ostorcsapás Creative Commons License 2004.06.13 0 0 19
Én mondjuk nem vagyok fanatikus, de régebben (az első lemezük idején) szerettem a Guano Apes-t. Hivatásos zenész vagyok egyébként. Aláírom, hogy elég profi módon van megcsinálva az összes általam hallott Guano Apes-lemez, de ahány koncertet vagy koncertfelvételt láttam-hallottam, mindnél jelen voltak a lentebb írt problémák. A Petőfi Csarnok-bélit pont nem láttam.

A basszusgitáros egyébként elég jó, a dobos és a gitáros átlagos, az énekeshölgy meg tud nagyon jó és nagyon rossz is lenni, ahogy' elnéztem.

Előzmény: Chylla (18)
Chylla Creative Commons License 2004.06.13 0 0 18
igen, ezt mások is mondták már.. a Petőfi Csarnok-beli koncert viszont fantasztikus volt, ott nagyon rendben szóltak a dalok, és maga Nasic kisaszony is. :)
a Szigeten sajnos nem láttam őket, de még a legnagyobb fanatikusok is azt mondták, amit te..
Előzmény: Egyenes ostorcsapás (17)
Egyenes ostorcsapás Creative Commons License 2004.06.12 0 0 17
A Guano Apes-t eddig kétszer láttam a Szigeten. Mindkettő csalódás volt. A profin megcsinált lemezek dalai szétesve, hiányosan szólaltak meg élőben, és Nasic kisasszony is olyan hamisan énekelt mindkétszer, mint a bűn.
Chylla Creative Commons License 2004.06.12 0 0 16
mármint eséLYét természetesen

jöhet blink is, de idén sztem a Rasmus-t szánják nagy dobásnak :(((

Előzmény: Chylla (14)
oleee Creative Commons License 2004.06.12 0 0 15
ÉN BLINKET AKAROK ASZIGETRE!!!!!!!!
(de azért egy Guano sem lenne roszz:)
Chylla Creative Commons License 2004.06.11 0 0 14
igen, március elején volt koncertjük, de 2003-ban :) szóval ez nem kizáró ok, az már viszont annál inkább, hogy fel akarnak oszlani, ha jól tudom szeptemberben. addig lesz egy-két koncert egy-két kiemelt fesztiválon, pl. Portugáliában. szóval nem lenne lehetetlen Mo-ra is elcsalni őket, de sajnos nem sok eséjét látom... :(
Előzmény: ALLEZ AMÉLIE (12)
ffeerrii Creative Commons License 2004.03.27 0 0 13
Lehet anyázni, de hogyha v.kinek az az igénye, hogy a sz.rban, h.gyban, szemétben térdig járva, benarkózott, földön fetrengő alakokat kerülgetve szórakozzon, hát tegye, én biztos nem megyek el.
ALLEZ AMÉLIE Creative Commons License 2004.03.25 0 0 12
Szeretném, hogy idén is jöjjenek, dehát... március elején volt koncijuk a PeCsában, és amúgy is pihiznek asszem idén, szóval.... kb 10% esélyt sem látok sajnos! :((((((((((((
Shitty Steve Creative Commons License 2001.12.24 0 0 11
én elmegyek veled jövőre nagyon szívesen
fogunk szeretkezni utána?
Előzmény: Libro (8)
Libro Creative Commons License 2001.08.02 0 0 10
Kedves Mlc!
Nagyon örültem felajánlásodnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Igazán aranyos vagy!Szerencsére találtam vkit,aki eljön velem és nála aludhatok,de attól még találkozhatnánk.Kedvelem azokat,akik szeretik
Henningéket!
kissfam@mail.datanet.hu
Ha van kedved,írjál erre a címre.
mlc Creative Commons License 2001.07.31 0 0 9
Féltenek a szülők, ezért nem? Mondd, hogy velem jössz, akkor biztos megnyugszanak. :-)
Komolyan: ha találkozunk valahol, visszafelé (a városban alszom, Újesten) elkísérlek. Ez persze, nem garantálja, hogy nem lesz bajod (20 kg vagyok vasággyal), de ha az ősöket megnyugatja, bevállalom.
Előzmény: Libro (8)
Libro Creative Commons License 2001.07.30 0 0 8
Sziasztok!
Hallottam az isteni hírt,hogy jönnek a Szigetre!
Csakhogy van egy nagy bajom:nincs kivel elmennem,
egyedül meg nem engednek.
Na most mit csináljak???????????????????????????
baghira Creative Commons License 2001.07.30 0 0 7
a tied is:-)) én imádom őket...
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.29 0 0 6
Itt van. Eljött megint.
A kurva anyjukat. Meg a tiéteket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!