Keresés

Részletes keresés

Kisvadász19 Creative Commons License 2013.05.19 0 0 91

Sziasztok! 

 

Tudok mondani Miskolc vagy környékén valami jó helyet ahol, thai boxra tudnék járni? 

Olyan edzőt keresnék aki ha, jó vagy vinne versenyre.

monfriez Creative Commons License 2013.05.01 0 0 90

Sziasztok.

Kecskeméten hol lehet thai box-ot tanulni?

üdv.

d.balazs Creative Commons License 2013.02.11 0 0 89

Zuglóban egy jó hangulatú klub, ahol box, thai-boksz, vagy akár TRX edzésre is jöhetsz. Perfect Fight Club!!! Csatlakozzatok a facebook oldalukhoz is, minden nap van valami érdekesség!

pityesz29 Creative Commons License 2012.11.15 0 0 88

Ezeknek nem sok értelme van, látogasd meg ezt a honlapot:

 

thai-box.info

kickboxzuglo Creative Commons License 2011.12.14 0 0 86

Tisztelt Egyesület Vezetők, Edzők!

 

Szeretnénk tájékoztatni Önöket, hogy Budapesten a 14. kerületben új edzőtermet nyitunk, várhatóan 2012.január 1-től.

A teremben lehetőség lesz első körben, Kick-Box, Box, Thai-Box edzések megtartására. Későbbiekben más küzdősportoknak megfelelő kialakításra is sor kerül.

 

Részletes leírások:

 

http://boxterem.hu

 

Érdeklődés, a honlapon található elérhetőségen.

 

 

 

yesitis Creative Commons License 2011.05.17 0 0 84

Szia szerintem az egyik legfontosabb hogy normálisan kapjá levegőt. Ha komolyan gondolod és (tegyük fel) dohányzol akkor arról szokj le.Szerintem kezdj el néha kicsit kocogni,futni és figyelj a normális levegővételre.Thai boxban a hajlékonyság is fontos de szerintem az idővel kialakul az edzéseken.A bütyköket nem árt ha kicsit megedzed mert mi legalább is öklön csináljuk edzésen a fekvőtámaszokat de nemkell túlzásba vinni, de ahogy te érzed úgyis lesz bandázsod az meg végülis valamilyen szinten megvédi a kezedet.Remélem tudtam valamit segíteni :D

Előzmény: legio etrangere (83)
legio etrangere Creative Commons License 2011.02.19 0 0 83

Üdv !

 

Valaki nem tud esetleg egy olyan edzés tervet ami jó lenne "felvezetőnek" (futás fekvőtámasz stb.) mielőtt nekiálnék ennek a sportnak ?

 

A kezemen a bütyköket feltétlenül üssem le szépen lassan vagy annak semmi értelme nincs ?

dom18 Creative Commons License 2011.01.19 0 0 82

Azt szeretném meg kérdezni hogy tud e valaki a X.kerületben illetve a XVII.be thai vagy kick box klubbot.

Geri85sz Creative Commons License 2010.11.07 0 0 81

Sziasztok!

 

Agusztusban kezdtem el ismerkedni e sporttal Sopronban. Edzések heti háromszor vannak. Előtte 5 évig kyokushinkai karatéztam, majd másfél évig capoeirát is kipróbáltam. Kyo- nek köszönhetően az erőnléttel nincs probléma, a full contakt sem aggaszt, bár a kesztyú és a fejre való támadás újdonság.

A thai box az egyszerűsége és hatékonysága, keménysége miatt fogott meg. A fájdalom leküzdése a legnagyobb kihívás eddig.

De szeretem csinálni és egyre jobbnak érzem magam. :)

 

Tong-Poo Creative Commons License 2010.10.01 0 0 80
Szia! Ha komolyan gondolod az edzéseket és kemény lány vagy akkor várunk... ha érdekel akkor várom a válaszod, edzéseinket a 13-dik kerüketben tartjuk.
Előzmény: VReeka (78)
morte Creative Commons License 2010.10.01 0 0 79
aterem.hu 13. Keszkenő u. 18.
hétfő-szerda-péntek : 19.30-21.30
Előzmény: VReeka (78)
VReeka Creative Commons License 2010.10.01 0 0 78
Sziasztok

Thaibox edzést keresnék, a 13ker környékén, ha tudna vki segiteni??? Ill mindenki azzal akar eltántoritani ,hogy lányként rögtön szarrá vernek, amit azért annyira nem hinnék:)Soha semmi küzdősportot nem próbáltam stb stb...
Köszi
Réka
rohadzrepa Creative Commons License 2010.02.28 0 0 77
Sziasztok!

Régebbi thai-boxosoktól többször hallom a pinkundo (v. pinkunedo) nevezetű, thai boxhoz hasonlító küzdősportot, de nem találok róla infót neten. Tudtok esetleg ebben segíteni?
eashei Creative Commons License 2009.11.12 0 0 76
Szia!

Gyere Zuglóba, könnyű megközelíteni az Erzsébet királyné-Fűrész utca sarka, PFC (Perfect Fight Club) az egyesület neve! Van külön Boksz, és Thai boksz! Vannak nagyon kezdők, kezdők ás haladók! Az edzők a tanítványokra kiemelten figyelnek, érdemes megnézni egy edzést! Heti 4 alkalommal van edzés!
Előzmény: marcella88 (75)
marcella88 Creative Commons License 2009.10.27 0 0 75
Sziasztok , tudnátok esetleg valami edzés lehetőséget (totális kezdő) Budapesten , a 11 kerület (kelenföld) és 3. kerület ( főként Békásmegyer) környékén?

köszönöm
msd1981 Creative Commons License 2009.05.31 0 0 74

 Az Amszterdam Arénában, az It’s Showtime gálán Badr Hari az első menetben kiütötte Semmy Schilt-et!

 

http://www.youtube.com/watch?v=5GFCakkSWXQ

rohadzrepa Creative Commons License 2009.03.24 0 0 73
Sziasztok!

Vácon vagy Dunakeszin tudtok esetleg edzésről?
KameH 86 Creative Commons License 2008.10.12 0 0 72
1
KameH 86 Creative Commons License 2008.10.12 0 0 71
Hello
Zuull Creative Commons License 2008.08.24 0 0 70
Sziasztok!Segitség kellene.Nem tud valaki eselleg arról,hogy dvd vagy könyv létezik a muay thai technikákról.Mert kb 2 évig nem lesz lehetőségem máskénnt tanulni a munkám miatt.Előre is köszi.Szép napot!
dig the pig Creative Commons License 2008.08.21 0 0 69
Edzések kedd, péntek: 18-19,30 Közgé tornaterem de csak szeptemberben, nyári szünet alatt Honvéd sportpálya
Edzö: Holló József
Sawadee
dig the pig Creative Commons License 2008.08.21 0 0 68

 

Kiskunfélegyházi Muay Thay szakosztály elérhetősege:http://www.khse.eoldal.hu vagy nézétek meg iwiw-en kiskunfélegyházi thai box klub.
Sawadee

Apollo94 Creative Commons License 2008.07.27 0 0 67
Sziasztok!
Keresek a III. Kerületben thai box edzéseket...aki tudna nekem segiteni azt megköszönném =)) Előre is köszi.
Play_Boy16 Creative Commons License 2008.07.13 0 0 66
Sziasztok!Én szeretném elkezdeni a muay thai-t kiskunfélegyházán!Aki odavalosi vagy tuggya az edzések idöpontját és helyét az irjon egy e-mailt erre a címre:fasza_gyerek@citromail.hu a névért elnézést kérek csak már régi kicsit:P:D
Aki tud az irjon nagyon fontos lenne:D
stgoofy Creative Commons License 2008.05.02 0 0 65
Sziasztok!

Valaki esetleg tud segiteni abban hogy a XIX kerben van e egyesület ,vagy a környéken?
Egyébként nagyon szeretném ki probálni a sportot,és verseny szerüen üzni ,ehez gondolom nagyon sokat kell tanulni.
Itt a versenyek súly csoportra vannak osztva?
Jelent valami hátrányt ebben a sportba hogy ha mondjuk 8 éve kosarzok?,de nem vagyok 2 méter felett:)

Előre is köszi a segítséget.
KisZab Creative Commons License 2008.04.18 0 0 64
Ezt a számot tudom én is, de nem kapcsolható.
KisZab Creative Commons License 2008.04.15 0 0 62
Hallott már vki, az Underground Martial Arts klubról?
Tudja vki, hogy merre található, esetleg mikor vannak edzések?
Egy pontos elérhetőség is jó lenne (tel.szám).
Tomato Justice Creative Commons License 2008.01.25 0 0 61
Hátha szüksége van valakinek rá:

BULLS Boxkesztyű, bőr
lovingod Creative Commons License 2008.01.01 0 0 60

Üdv.

Az érdekelne hogy a gerinc mennyira van itt kitéve sérüléseknek, mert volt egy gerincsérülésem(összenyomódott egy csigolyám) másfél éve és nem tudom merjek e belevágni. Jelenleg kick és thai box között vacilálok, hogy melyikkel járnék jobban egészségügyi szempontból.

bee-boy Creative Commons License 2007.12.11 0 0 59
Sziasztok! A III. kerületben keresek thai box klubbot, aki tud ilyet kérem segítsen, Óbuda lenne a legjobb.
Előzmény: Sibu (33)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!