Keresés

Részletes keresés

soldier22 Creative Commons License 2004.08.10 0 0 49

Elismerésem, az írás szerzője már tavaly látta a jövőt. Ilyen ultraszar fost még életemben nem láttam, pedig a Futrinka utcán nottem fel én is.

 

Van itt minden, ami egy igazi, meghitt seggfejfelvonuláshoz elengedhetetlen: ellenszenves musorvezető (a Gyökér szerepében: Líviusz, meglepően hiteles alakítás),  affektáló musorvezető (A Hülye, Aki Úgy Beszél Mintha Folyton Rágózna: Novák Péter), semmiről se szóló riportok (Rieger Johanna, amint sokadszor csinál hülyét magából, szerinte nagy humor, hogy pl. a lacikonyhán kölcsön akarja kérni valakinek a kolbászát, aztán csodálkozik, hogy elküldik a pics@ba).
Menthetetlen, nagy szar az egész, nincs mit szépíteni.

 

Egy meginterjúvolt (mellesleg hullarészeg) páros is a mikrofonba okádta a véleményét (szeleksön by Líviusz, hasonló a hasonlónak örül):
"Szabadon élünk. Szabadon iszunk. Kurva sokat." Aztán még bazmegeltek egy kicsit és továbbáltak. De még pocsolyarészegen is remek definícióját adták a neoliberalizmusnak.

 

Köszönet az ízléses szerkesztésért az elfogulatlan és mértékadó Vágvölgyi B. úrnak. Végső soron jó dolog a Sziget TV, meg hatékony is: elég néhány percig nézni, hogy az ember SOHA ne akarjon kimenni egy ilyen hányásvetélkedőre.

Varga Elek Creative Commons License 2004.07.06 0 0 48

VÉRCIKI!!! Sok pesti sznob köcsög nyalja egymás psicáját :-)

zoli79 Creative Commons License 2004.07.05 0 0 47
Tegnap este a Szerb televízió leadta az Exit fesztivál Iggy Pop and the Stooges koncertjét teljes hosszában. Nálunk az ilyesmi miért nem megy?! Miért kell Sziget TV címszóval egy vérciki műmájer borzalmat nézni a lényeg (vagyis teljes koncertek) helyet?
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.22 0 0 46
Szerintem azért nem írnak, mert szót sem érdemel!
Előzmény: zoli79 (45)
zoli79 Creative Commons License 2004.06.19 0 0 45
Csodálkozom, hoy igen kevesen írnak ide, mióta újraindult ez a förtelem.

Eddig két adást néztem. Az elsőt és a tegnapit. Hihetetlenül rossz. Az egy dolog, hogy a műsorvezetők ellenszenvesek. Ez még lehet egy alaptalan szubjektív vélemény is. De az már tény, hogy felkészületlenek és sok esetben buták is. Így már nem kéne ilyen űberlazának lenni. Ha jól tudom élőben megy az adás. Minek?! Hogy ne legyen idő kivágni a rengeteg bakit? Hogy ne lehessen egy jól megszerkesztett adást leadni? Ne legyen idő leadni végig a Living Colours videót, mert valami nagyon fontosat kell hirtelen közölnie a műsorvezető hölgynek? Hogy mindenkinek végig kelljen nézni, ahogy 3 előnytelen nőszemély arról értekezik, hogy milyen volt megfogni egy "híres foci játékos" feszes fenekét? (itt át kellett kapcsolnom - szégyeltem magam helyettük is...)

A tegnapi adásban a műsorvezetőnő párja a fickó miután feltett néhány abszolút idióta kérdést a macsosz vezetőnek ("azt hallottam, vannak szabályok, például nem lehet malomkörözni a rúddal" - wowie-zowie!), közölte a tisztelt nézőkkel, hogy hamarosan ismét lesz "Zene ünnepe" fesztivál. És már vagy második, harmadik alkalommal rendezik meg itthon... A hölgy tudálékosan kijavította. Egy műsorban, ahol a könnyű zene ilyen központi szerepet kap, ott nem megengedhető egy ilyen hülyeség. Szóval miért is kell ennyire amatőr emberekkel élő műsort csinálni? Az élő műsornak nem csak az a hátránya, hogy a műsorvezető mondhat valami rögtönzött "gyűlöletbeszédet", hanem az, hogy nagyon profi szakemberek kellenek hozzá!

A Lovasi által készített Menyhárt Jenő interjú zseniális volt! Ingerszegény környezetben M. J. beszél a kilátástalanságról, Lovasi könyököl és tenyerével tartja fejét, majdnem elalszik és ezzel akarja stimulálni alanyát. Egy rettentő unalmas interjú, amit csak hard-core Európa Kiadó rajongók nézhettek végig. De ők már úgyis elolvasták a Narancs interjút, ahol majdnem ugyanezek a gondolatok hangzottak el...

Az a sejtésem, hogy a könnyű zenével továbbra sem fognak sehol komolyan foglalkozni...

Az SMS sávnak egy funkciója van: elárulja a műsor és annak nézőinek értelmi színvonalát...

Előzmény: citromcica (44)
citromcica Creative Commons License 2004.06.19 0 0 44
sznobszar! Mármint a 2004-es!
zoli79 Creative Commons License 2004.05.04 0 0 43
Pont ma láttam a Wan2-ban, de nem olvastam el a cikket, mint ahogy az újságot se vettem meg...
Pont ez hiányzott a közsszolgálatinak...
Előzmény: képhiba (42)
képhiba Creative Commons License 2004.05.04 0 0 42
Hamarosan ismét indul!
bindera Creative Commons License 2003.09.13 0 0 40
proba
szappanopera Creative Commons License 2003.09.06 0 0 39
Mocskos gyenge volt!
citromcica Creative Commons License 2003.08.13 0 0 37
A Magyar Narancs elnevezésű hölgyújság enyhe kritikával illette az m2 produkcióját! Felháborító! Hol a sajtószabadság?
Télikánikula Creative Commons License 2003.08.10 0 0 36
Ez napszúrást kapott!
Vagy csak védi a mundér becsületét?
Előzmény: zoli79 (35)
zoli79 Creative Commons License 2003.08.10 0 0 35
Sajnos az MH archívumban nem találtam meg azt a bizonyos cikket, csak ezt:

"Gerendai elégedett a Sziget Tv-vel



Az idei Sziget Fesztiválon jelentkezett először a Sziget önálló televíziós produkciója a TV Sziget. A Magyar Televízió és a Sziget Kft. közös produkciója napi másfél órában az M2-n jelentkezett július 29-től augusztus 5-ig este tíztől fél tizenkettőig.
A Sziget Tv ötlete a fesztivál nyitónapja előtt két héttel vetődött fel a MTV vezetőségében. A Sziget Fesztivál főszervezője, Gerendai Károly - aki egyben a Sziget Kft. ügyvezető igazgatója is - ugyanis arról tárgyalt a királyi tévé vezetőivel, hogy nem csak a fesztiválról, hanem a későbbiekben a Sziget Kft. programjaiból is készítenek összeállításokat. A Sziget Kft. szervezte azt a stábot, amely szerintük leginkább beszéli és érti a célközönség nyelvét. Gerendai szerint nézett produkció született."

Ha ezzel elégedett, akkor az már az ö baja...

Orgia007 Creative Commons License 2003.08.10 0 0 34
Több koncert, kevesebb (vagy semmi) duma. Főleg nem ilyen Majkaféléktől!
Előzmény: zoli79 (33)
zoli79 Creative Commons License 2003.08.09 0 0 33
Van a Magyar Hírlapban egy rövid, de velös írás róla, majd megkeresem és berakom ide.
Különben sokkal nagyobb értelmét látom annak, hogyha inkább közvetítenének koncerteket a Szigetröl, pl. minden Nagyszinpadost. Nagyon kevés koncertet adnak le a TV-ben. Duna TV valamit elkezdett mostanában, ezt kellene folytatni!
dunavize Creative Commons License 2003.08.09 0 0 32
Ez korrekt írás!
Előzmény: Törölt nick (31)
Friderikusz Calligarisz Creative Commons License 2003.08.08 0 0 30
Bővebben?
Előzmény: Sanyi_d (3)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.07 0 0 29
Mindegy. Vége van. Hátha jövőre több agyuk lesz a szervezőknek!
Előzmény: Törölt nick (28)
stevebi Creative Commons License 2003.08.07 0 0 27
Szerintem ezzel újból igazolta szellemi szintjét és maximálisan leégette magát egy olyan műsorban, ahol se előtte, se utána nem hozta szóba senki a politikát és a kérdésben sem utaltak rá.
Tuti, hogy a Gerendai is balos, de őt mégis becsülöm abból a szempontból, mert a médiában nem acsarkodik, ahogy azt a Müller teszi minden interjúban és koncertjén.
Előzmény: bolabek (26)
bolabek Creative Commons License 2003.08.07 0 0 26
Az azért jó volt amikor Sziámi Orbán Viktort fikázta. Ennyi pozitivum 7-8 nap alatt!
LAJKA Creative Commons License 2003.08.07 0 0 25
nem tudjátok, hol lehetnek a neten a Patti koncertről készült képek?
Előzmény: blues12 (21)
lumi Creative Commons License 2003.08.06 0 0 24
Ha nem elég az indexen látható képmennyiség akkor látogass el a http://www.beats.hu -ra s máris csemegézhetsz tovább a szigeten készült képekből.

B.R.:
lumi » http://www.beats.hu »

magyar_g Creative Commons License 2003.08.06 0 0 23
a műsorukból k.vára nem jön le a sziget feelingje, szegény csiszár .... hetihetes után... nyilván már megbánta hogy nem érte be "Jaguár szolgálatiautó és duplafizetés és heti új öltöny" alatt :)

fun(?):

Előzmény: képhiba (22)
képhiba Creative Commons License 2003.08.06 0 0 22
Sajnálom, hogy véget ért a Sziget!
A Sziget TV-ért viszont nem fáj a szívem!
blues12 Creative Commons License 2003.08.06 0 0 21
Szerintem is többet ért volna Patti Smith mint ezek a pojácák!
Előzmény: cas (20)
cas Creative Commons License 2003.08.05 0 0 20
Ez mire volt jó? Inkább adtak volna le 1-2 jobb koncertet, mint hogy ott pofáztak.
Télikánikula Creative Commons License 2003.08.05 0 0 19
Remélem Krausz Barnabás majd ír egy jó kis kritikát erről a hipergagyi Sziget TV-ről a szombati Népszabadságban!
fika2 Creative Commons License 2003.08.05 0 0 18
De ma még lesz! SAJNOS!
Előzmény: bolabek (17)
bolabek Creative Commons License 2003.08.04 0 0 17
Remélem ma már nem lesz szigetévé!
képhiba Creative Commons License 2003.08.04 0 0 16
A ciki műsorok cikije!
Előzmény: fika2 (15)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!