Keresés

Részletes keresés

Neville2004 Creative Commons License 20 órája 0 0 244076

"Banyus a legjobb, mikor beállít Kingához, hogy fizesél, mert Vilibának elszedték a pénzét a neten, és miattad vett számítógépet."

Mondjuk ez sajnos annyira nem elrugaszkodott a valóságtól, pár év ügyfélkapcsolatos munka után simán kinézem ezt a szintet a Magdi anyus típusú nyuggerekből :D

Előzmény: Adani12345 (244074)
holli gold Creative Commons License 20 órája 0 0 244075

Ideje mar hogy HOSSZUFUL PLETYKAS BANYA megkapja melto jutalmat. A PEZSGÖ be van keszitve arra az alkalomra a hutöbe, mar csak ki kell bontani ! ! ! ! !

Előzmény: Adani12345 (244074)
Adani12345 Creative Commons License 22 órája 0 0 244074

Banyus a legjobb, mikor beállít Kingához, hogy fizesél, mert Vilibának elszedték a pénzét a neten, és miattad vett számítógépet. Jóhogy nem attól kéri a pénzt, aki feltalálta a netes meg a bankkártyát. Mondjuk eleve érthetetlen, 2007-ben még nem adtak automatica dombornyomott kártyát, ami alkalmas netes vásárlásra, ill. csak akkor lehet pénzt levenni róla, ha nincs limit. Na meg bejelentés után a bank visszautalja, akkor még nem volt azonnali átutalás, tuti még át se ment, vissza lehet vonni még.  

 

Adani12345 Creative Commons License 27 órája 0 0 244073

Eriknek volt egy jó dumája:
Pali: Nem kényszeríthetjük Imit arra, hogy együtt éljen valakivel, akit nem szeret
Erik: Engem se, hogy együtt éljek sok másik férfivel, akit nem szeretek :)
Mondjuk utána meg igaza volt, ők szóltak előre, hogy ne keresse meg, hogy ne jöjjön össze vele, és még volt is olyan hülye, hogy ki is tálalt, viselje a következményeket. Mondjuk azt se értem miért paráznak ennyire, ha elmenne egy ügyvédhez Sára, akkor az is azt tanácsolná vélhetően, hogy inkább maradjon csendben, mert ha újranyitják a nyomozást akkor a biztosító nem fog fizetni, ha megvan a tettes, akkor mossák kezeiket, mondván indítson polgári pert és perelje ki a tettesből.
Na meg bizonyíték mégis honnan lenne? ami volt már rég eltűnt a felújítással, hiszen anno nem nyomoztak, mert úgy volt ,hogy elektromos zárlat miatt volt tűz, rendőrség nem keresett pl. ujjlenyomatot se mást, merthát nem volt bűncselekmény akkor úgy tudták. elég ha mindketten tagadnak, mondván Imi hazudott, ha ő mégis vall, akkor meg elviszi a balhét egyedül.
Valószínűleg amúgy Noémi mea culpás önfeljelentésének sem lesz semmi következménye, legszivesebben elhajtották volna vélhetően mint Mariska a magzatot, hogy ne szórakozz már velünk, csak mivel kötelező volt meghallgatták készült egy jegyzőkönyv, majd amint kitették a lábukat ment azzal a lendülettel az irattárba a másolat, az eredeti meg ketéttépve a kukába, és készült egy másik, hogy bizonyítékok hiányában megszüntetjük a nyomozást, van épp elég dolgunk a valós bűnesetekkel is.

 

 

Mondjuk az sem tiszta, hogy ha Erik ennyire parázik merthát felfüggesztettje van, azért boxolni mégis kiállt volna Kotonddal, sőt előtte is fenyegette veréssel. Pedig ugyebár, ha csak épp meglegyinti, amire tanú is van, akkor már szaladhat is a rendőrségre, hogy könnyű testi sértés, és akkor jöhetnek a börtönévek, vélhetően letöltendőt azért nem kapna, de a korábbit le kéne ülnie. 

Adani12345 Creative Commons License 2 napja 0 1 244072

Igen, ez se érthető, Miki is megtehette volna korábban is, mikor pl. munkanélküli volt ,hogy alapít egy új céget és a régi ügyfeleket átviszi oda. Na meg családi cégnél, mikor mindenki abból él, akkor sosincs ilyen, hogy olyan harcok folynak azért ki legyen az ügyvezető, hogy ahhoz képest Szátlingrád ostroma is csak egy rosszul sikerült babazsúr. Inkább az a jellemző, hogy valaki papíron ügyvezető aztán bárkinek ha van jó ötlete, akkor bedobja a közösbe és megbeszélik mi legyen.

Előzmény: Neville2004 (244070)
FreMa Creative Commons License 2 napja 0 0 244071

Több ismerőst láttam sajnos akinek elhunyt a gyereke.Nem voltak olyan hamar annyira jól,mint Miki.Nevetgél,kombinál,elegáns,mintha mi sem történt volna.Kicsit lehetett volna ez életszerűbb.

Neville2004 Creative Commons License 2 napja 0 0 244070

Én már azt sem értem, mi olyan érték van a Berényi Kft-ben, hogy megérje ez az állandó marakodás, hogy ki épp az ügyvezető. Ha Klaudia vagy bármelyikük úgy gondolja, jobban csinálná, miért nem alapított ő is saját építőipari céget? Ebben a bizniszben az informális (és politikai, de ugye ebben a sorozatban ez nem létezik) kapcsolatok amúgy is többet számítanak, mint a formális cég.

Előzmény: Adani12345 (244064)
DAttis Creative Commons License 3 napja 0 0 244069

Hmmm hát én se mindent látok, nézek meg a FB-on

Előzmény: Elhaym1 (244068)
Elhaym1 Creative Commons License 3 napja 0 0 244068

Facebookon ki volt írva. Pl. a Média Klub oldalán. 

Előzmény: DAttis (244067)
DAttis Creative Commons License 3 napja 0 0 244067

Egyébként volt valahol hírdetve, hogy szombat-vasárnap folytatják és nem hétfőn??

DAttis Creative Commons License 3 napja 0 0 244066

 "...nem Vágási Feri anyja, aki begyújtott a villanysütőbe aprófával? Olyan ismerős..."

Az Hacser Józsa volt a Szomszédokban, emez meg Drahota Andrea (stáblistában benne volt), akinek mond a név valamit ő volt a feketeruhás hölgy az Égigérő fűben akinek unokahúga az Ulmann Mónika volt. Egyébként Kozák András volt a férje a való életben.

Előzmény: Adani12345 (244046)
Adani12345 Creative Commons License 4 napja 0 0 244065

Hol éltek ezek, akik írták a sorozatot? Postán kiküldött érettségi eredmény? Érettségizni sem voltak, vagy a feladatsort is postán küldték el? 

Adani12345 Creative Commons License 4 napja 0 0 244064

Pálcika erőlködése is érthetetlen, hogy a futárcéget meg akarja venni, miközben Lúzer nem akarja eladni.  Miért kell neki pont Laci romokban lévő cége? Egyszerűbb lenne alapítani egy futárcéget aztán az elpártolt ügyfeleket megszerezni úgy, hogy árban alá igér Lacinak, ha már volt olyan hülye, hogy hatalmas áremelést csinált. 

Adani12345 Creative Commons License 5 napja 0 0 244063

Itt már mindneki hülye. Mikinek azonkívül, hogy volt autója mi a bűne pontosan? Nóra is, hogy hát hol voltál mikor kellett volna? Miért ő hol volt? Elhúzott majd egy éve és le se szarta Tónit.

Előzmény: Alexandra0325 (244062)
Alexandra0325 Creative Commons License 5 napja 0 0 244062

Atyaég….Laci fogsz te még sírni a Mikinek… a Nóra meg😵💫😵💫😵💫😵💫Noémi hogy mert megszólalni a temetésen nem is értem…..

FreMa Creative Commons License 6 napja 0 0 244061

Nóra Mikire mondja,hogy nem ismer el semmit mikor pont ő az akinek semmit nem lehet mondani,mert akkor már nem Miki a hibás és őrjöng.Nagyon idegesítő...

Mateo97 Creative Commons License 6 napja 0 0 244060

Gondoltam valami becenevet adjunk neki is :-)

Előzmény: Gatyabandi2 (244058)
Mateo97 Creative Commons License 6 napja -2 0 244059

Ha a Netflix készítette volna a BK-t :-)

Gatyabandi2 Creative Commons License 6 napja 0 0 244058

Ja értem, ezt a Zozót nem tudtam hova tenni hogy a Berényi Zoltánra gondolsz. 

Előzmény: Mateo97 (244057)
Mateo97 Creative Commons License 6 napja 0 0 244057

Arra gondoltam, hogy Zoltán segítette Lacit pénzzel és egyengette útjait. Bartha is ugye azért tűnt fel mert Zoltán halála után Laci nem tudta kifizetni tartozásait. És Zozó után Miklós kezdett el gondoskodni a lúzer Novákról. 

Előzmény: Gatyabandi2 (244055)
Alex Simon Creative Commons License 6 napja 0 0 244056

de amúgy a Sárának nem tűnik fel, hogy az Ágika, akihez a Zümi elvileg járt a kórházba sehol nincs, és soha egy szó nem esett róla azóta sem? 

Gatyabandi2 Creative Commons License 2024.04.27 0 0 244055

Ugyebár Zozó protezsálgatta őt a sorozat előtt, és Miki tőle örökölte meg Lacit úgymond. 

 

Ezt nem értem itt mire gondolsz?

Előzmény: Mateo97 (244053)
Alexandra0325 Creative Commons License 2024.04.26 0 2 244054

Uhhh ez a Nóra….jobb volt amíg nem láttam …

Mateo97 Creative Commons License 2024.04.26 0 0 244053

Laci is egy reménytelenül lúzer ember. Szerintem benne van a top 5 legélhetetlenebb, leglúzerebb karakterbe(Alíz és Géza is pl. benne van).

Ugyebár Zozó protezsálgatta őt a sorozat előtt, és Miki tőle örökölte meg Lacit úgymond. 

Előzmény: Alexandra0325 (244051)
Mateo97 Creative Commons License 2024.04.26 0 0 244052

Na az a Zsófi-Miklós szál is egy jókora baromság volt szvsz. Szerintem semmi kémia nincs a két karakter között és soha nem is volt. Persze Zsófi tiniként is beizgult nála 20-30 évvel idősebb pasasokra, de ennek a szálnak így sem volt értelme szerintem. 

Előzmény: Adani12345 (244050)
Alexandra0325 Creative Commons License 2024.04.26 0 0 244051

Lacinak 1milliot sem adnék kölcsön mert buta mint a föld…megmondták neki hogy ne csinálja a dolgokat de ő azért is…mit vár?hogy valaki odadob 20misit mert haver?na ne már… a Nóra meg….tiszta szégyen egy karakter csak akkor érdekes ha a Mikivel van de amúgy nem…. Miki karaktere akkor hozhatott volna változást mikor a Noraek véletlenül meg lövik a Csete pate közben és találkozik a halottakkal ..de ehelyet gyakorlatilag az egész RTL a gödörbe került mert azóta zuhan lefelé … ezt sem értettem Noratol…Miki a hibás mert a fiának akit az intézetből szedett minden fajta előny bármi nélkül csak mert megszerette Jövőt akart hogy legyen belőle valaki?akkor egyből deogoznom kell hogy tanuljak?es ezért egyből a szülő aki törődik vele a hibás?nem az aki elhúzott csak a saját gyereket a szem előtt tartva a másikat letojva????

Előzmény: Adani12345 (244050)
Adani12345 Creative Commons License 2024.04.26 0 0 244050

Volt asszem ilyen is, mikor megjavult, aztán Zsufi és Clau jól átkúrta a fejét kisemmizve utána közölte, hogy ennyi volt jön vissza a régi miki, és demostratíve falécekkel szegelte be a lakás és az iroda közötti ajtót.

 

 

Amúgy igen most fog jönni az, hogy mindenért mindig Miki a hibás, ha Nóra elsózza a levest azért is. 

Laci már dúvadként rontott rá, mikor felajánlotta, hogy megveszi a tulajdonrészét. Ha kifizetheti belőle az uzsorakamatot, és még jut a cég megmentésére sőt még nyaralásra is, az szép summa lehet min. 50 misi. Most ez miért genyóság részéről? És Laca miért nem gondolkodik el rajta, ahelyett, hogy kapásból ajtót csapkodva kérné ki magának. 

Mertha eladom it hagyom a gyerekkere? Rengeteg adósságot, az tényleg jobb.  

Na meg ,hogy senki sem ad neki haveri alapon kölcsön? Mikor egyik hülyeséget követi el a másik után? Ablakon kidobott pénz lenne. 

Mateo97 Creative Commons License 2024.04.26 0 0 244049

Egyébként szerintem kimondottan érdekes lett volna egy megjavult Miklóst látni. Csak dramaturgiailag nagyon jól meg kellett volna írni, hogy ne legyen ez a fordulat életszerűtlen, és ne válljon unalmassá se a karakter.

Előzmény: Adani12345 (244040)
Mateo97 Creative Commons License 2024.04.26 0 2 244048

Ha Pénz&Sárm egy szokásosnál büdösebbet fingik, Nóra fél percen belül dörömböl is az ajtaján, hogy ezt mégis hogy képzeli :-)

Előzmény: FreMa (244044)
Adani12345 Creative Commons License 2024.04.26 0 0 244047

Na igen elhúzott jó messze és le se szarta majd egy évig, aztán most visszajött magas lóról észt osztani.

Előzmény: FreMa (244044)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!