Pavlov disznaja

Pavlov disznaja

Jókai és a szervezett bűnözés I.

2000. 08. 01., 15:09 | Frissítve: 2007. június 28., csütörtök 11:07

A FarmerA 60-as évek közepén egy nyugat-szibériai farmer különös hangokra lett figyelmes. A hátsó udvarba sietett, ahol egy nagy magyar író halványan derengő képmása tekintett rá a disznóól mellett. Mi köze Jókainak a földönkívüliekhez? Van-e létjogosultsága a szervezett bűnözés és a földönkívüliek összefonódásáról szóló összeesküvés-elméleteknek? Cikksorozatunkban erre próbálunk választ adni, tudományos módszerekkel, elsőként a világon.

Mi volt a disznó szerepe?
Halálos látomás
Pavlov és a "jelenés"
Sokasodó kérdőjelek
1973-at írtunk, amikor egy japán magyarságkutató megfejtette Jókai Mór, a Kőszívű ember fiai c. regényének rejtett üzenetét. Döbbenetes volt a hatás, a felfedezés alapjaiban rengette meg a világról eddig kialakult képünket. Miértek és hogyanok sora vár azóta is válaszra, könyvespolcok telnek meg az ún. "Pavlov-Jókai-esemény" szakirodalmával, ám egyelőre nincs válasz. Valószínűleg nem igaz az a feltételezés, hogy Jókai a tér-idő görbe másodfokú extrém görbületének az intenzív napszéltevékenység utóhatásaként bekövetkezett pszeudo-transzport materializálódása volt Pavlov disznóólja mellett, sokkal hihetőbb a Frankó fizikusának következtetése, miszerint a farmer biztosan nem_volt_maga_Jókai.

Hiszen honnan ismerhette Pavlov Jókait? Sehonnan. Mi mégis megkérdezzük: milyen erők kezében voltak az esemény szálai, állhatott-e valakik érdekében megtéveszteni a gyanútlan földművest és rajta keresztül az egész világot? Gondolhatunk-e esetlegesen egy olyan globális szerveződésre (szándékosan nem használjuk az összeesküvés kifejezést) amely mindent és mindenkit manipulál?

"Pavlov, hol a vodka?"

Jókai Mór és egy gabonakör
Rejtélyes kapcsolat
Arra, hogy Pavlov mégis nagy írónkat vélte látni azon a délutánon magyarázatot adhat az előbb említett japán tudós értekezése, aki szerint "ha a Kőszívű ember fiainak első fejezetéből tetszőleges sorrendben kiválasztunk háromszáz betűt, és azokat a késő-trák kabbalisztika szabályai alapján osztályozzuk, a kimaradt kilenc betűt a színkódjuk alapján elhelyezzük a Windows-színskálán, a következő szót olvashatjuk ki: GABONAKÖR."

Hihetetlen és hátborzongató, ugye? Mi elvégeztük a kísérletet, és számunkra is bizonyítást nyert a tudós állítása. Mi köze a gabonaköröknek Jókaihoz, a szibériai farmerekhez, majd rajtuk keresztül a magyar olajmaffiához, illetve Pallag konyhai csillárjához? Ha érdekli Önöket az Igazság, kövessék sorozatunkat továbbra is megkülönböztetett figyelemmel.

# Gyilkosság telekinézissel [A parafenomének sötét titkai]
# Ufókongresszus a Pilisben
# 1947 - Roswell [Mi történt Új-Mexikóban?]
# Sertések a Szíriuszról [Jókai és a szervezett bűnözés II.]
# Pavlov disznaja [Jókai és a szervezett bűnözés I.]

hirdetés
hirdetés