Három új városba megy a Malév
2009.03.16. 14:29 - Index
Három új város és járatsűrítések szerepelnek a Malév 2009. március 29-én életbe lépő nyári menetrendjében - közölte a légitársaság. A kelet-európai útvonalhálózatot két új célállomással erősítik, a népszerű turista és kulturális célpontnak számító Szentpétervárral és a légitársaság ötödik romániai célállomásával, Jászvásárral. Újdonság a Jordánia fővárosába, Ammanba közlekedő Malév járat is, ezen az útvonalon heti két alkalommal repül majd a magyar légifuvarozó. Az új célállomások és Budapest között a Malév egyedüliként biztosítja a menetrend szerinti összeköttetést.




Kommentek
2009.03.16 15:13:44BalagePi
"Az új célállomások és Budapest között a Malév egyedüliként biztosítja a menetrend szerinti összeköttetést."
Nem egészen. Ammanba jelenleg kedden és vasárnap, nyári menetrendben pénteken és vasárnap a Royal Jordanian RJ130-as járata biztosit heti két közvetlen csatlakozást.
2009.03.16 15:14:28rkb9y5
Kerdes, Amman mennyire uj. A Royal Jordanian mar vagy ket eve repuli heti ket jarattal, Malev code-share-rel. Most meg hozzajon a ket Malev, igy heti negy MA/RJ lesz, ezt azert nem neveznem "egyedulikent"-nek. :)
2009.03.16 19:02:19DC-3
Igen ám! De a honlapon lévő teljes közlmény korrektül leírja, hogy júniustól megy a Malév Ammanba, az RJ pedig leáll.
Szóval a Malév fog repülni, persze az RJvel code-share-ben.