Állásajánlatok

2006.09.18. 11:29
Ezt a cikket nem az Index szerkesztősége készítette. Bővebben a PR cikkről, mint hirdetési formátumról itt olvashat.

Telekommunikációval foglalkozó cég keres budapesti munkavégzésre hosszú távra tapasztalt és megbízható rendszergazdát.

Szakmai követelmények:

  • Linuxismeret (Debian)
  • Apache , Dns webszerver adminisztráció
  • Tűzfaladminisztráció, Hálózati adminisztráció
  • MySQL
  • ( Postfix)
  • Asterisk-ismeret nem feltétel, de előny

Fiatal csapatba, komplex rendszerekkel végzett munkára, különösen érdekes feladatokkal és folyamatos szakmai fejlődéssel, versenyképes fizetéssel keresünk jelöltet.

Önéletrajzokat az allas@opennet.hu címre várunk.

Ugyanitt keresünk komplex, nagyteljesítményű rendszerek fejlesztésére - TCP/IP protokollban jártas - C, C++ programozási nyelvekben legalább haladó szinten jó fejlesztőt.

Általános tulajdonságok:

Csapatban dolgozni szerető, de önálló munkavégzésre képes fejlesztő 1-2 év programozói tapasztalattal

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • ötletgazdag feladatok
  • sokrétű szakmai fejlődési lehetőség