|
|
|
16:30 - 18:00 |
Third World |
|
18:00 - 19:30 |
Sugababes |
|
19:30 - 21:30 |
Anima Sound System |
|
21:30 - 23:00 |
Pet Shop Boys |
|
|
17:00 - 18:00 |
Warsaw Village Band |
|
18:15 - 19:30 |
Lhasa |
|
19:45 - 21:00 |
Rokia Traoré |
|
21:30 - 23:00 |
The Klezmatics |
|
|
16:00 - 17:00 |
Vale Of Tears |
|
17:00 - 18:00 |
Gutted |
|
18:00 - 19:00 |
Casketgarden |
|
19:00 - 20:00 |
Sear Bliss |
|
20:00 - 21:30 |
Christian Epidemic |
|
21:30 - 23:30 |
Cannibal Corpse (USA) |
|
23:30 - 01:00 |
Moby Dick |
|
01:00 - 02:30 |
Ektomorf |
|
02:30 - 04:00 |
Testimony |
|
|
17:30 - 18:10 |
FolkFree |
|
18:30 - 19:40 |
Kamu |
|
20:00 - 21:10 |
La Caravane Electro (F) |
|
21:30 - 22:40 |
Pitchtuner (J-D) |
|
23:00 - 02:00 |
League of XO Gentlemen (NL) |
|
00:50 - 02:00 |
Sun Workshop |
|
02:15 - 03:20 |
Subscribe |
|
|
21:00 - 23:59 |
Paul Oakenfold (UK)
Sterbinszky
Monkz
Kühl |
|
|
19:30 - 20:30 |
Venus |
|
|
23:00 - 04:00 |
Midsummer Night Lauer &, Danny L. &, Soneec + Czibere (kongás) |
|
|
14:00 - 23:59 |
Graham Daniels = Addictive TV, Anton, Sami Mikael Sorvali |
|
20:00 - 22:00 |
The Funk Night |
|
22:00 - 02:00 |
Negro, Infra Ghandi, Cyborg Templar |
|
|
15:00 - 23:59 |
A lugasban |
|
15:00 - 23:59 |
A kertben |
|
18:00 - 23:59 |
Telesport |
|
18:00 - 22:00 |
Dj Jácint |
|
22:00 - 23:00 |
Nyitott zenei kurzus |
|
23:00 - 04:00 |
Prell/Optimal |
|
00:10 - 01:00 |
Oxonometrikum |
|
01:30 - 02:30 |
Surbahar (BG) |
|
02:30 - 09:00 |
Dj Hotel North Pole |
|
|
23:00 - 02:00 |
Pa-Dö-Dö |
|
00:15 - 01:00 |
K.F.T. |
|
01:45 - 03:00 |
Kowalsky meg a Vega |
|
|
17:00 - 18:00 |
Force of Mind |
|
18:00 - 19:00 |
Booboo?s Punch |
|
19:00 - 20:00 |
Bla |
|
20:00 - 21:00 |
Wackor |
|
21:00 - 22:00 |
ZIL |
|
22:00 - 23:00 |
V.I.NY.O. |
|
23:00 - 02:00 |
Ole Lukkoye (RU) |
|
00:30 - 01:00 |
Bumblebees (F) |
|
02:00 - 04:00 |
Irfan Muertes (Serbia) |
|
|
14:00 - 23:59 |
Transrepro Co. |
|
20:00 - 23:00 |
VidaG + VidaL |
|
23:00 - 04:00 |
Karányi |
|
00:00 - 01:00 |
Da.taz (F) |
|
01:00 - 02:00 |
Zoohacker |
|
02:00 - 03:20 |
Tribal Earth |
|
03:30 - 04:00 |
Dr. Victor |
|
|
18:00 - 19:00 |
Szalóki Classic Jazz Band |
|
19:00 - 20:00 |
Dely Roby Trió |
|
20:00 - 21:30 |
Váczi Dániel Trió |
|
21:30 - 23:00 |
Jazzpression |
|
23:00 - 02:00 |
Fusio Group |
|
00:30 - 06:00 |
Session |
|
|
12:00 - 23:59 |
Délutáni beszélgetés |
|
19:00 - 20:00 |
Ponczók Béla és rapper barátai: Rap-port (H) |
|
20:15 - 21:15 |
Váradi Roma Café (H) |
|
21:30 - 22:45 |
Balogh Kálmán és a Gipsy Cimbalom Band (H) |
|
23:00 - 02:00 |
Dhoad Gypsies of Rajasthan (IND) |
|
00:30 - 03:00 |
Dj Kokalo (world music) + Dj Spag (R?n?B) |
|
|
23:00 - 02:00 |
Big Daddy Wilson &, Mississippi Grave Diggers and the Super Group |
|
00:45 - 02:15 |
Shri (Arizona, USA) |
|
02:30 - 04:00 |
Stoned (100% Rolling Stones) |
|
|
16:00 - 17:00 |
Törpecsirke |
|
17:00 - 18:00 |
Sunscreen |
|
18:00 - 19:00 |
Biancaneon (I) |
|
19:00 - 20:00 |
New Fight |
|
20:00 - 21:00 |
Greedy Fly |
|
|
20:00 - 21:00 |
Thesele Company (Dél-Afrika - Soweto): MUPAKU - (utcai musical) |
|
21:00 - 22:30 |
Androgün ? Kuthy Ágnes árnyjátéka |
|
22:30 - 04:00 |
Feria Musica (B): Le Vertige du Papillon (kortárs cirkusz) |
|
00:00 - 02:00 |
Holy Body Tattoo and The Tiger Lillies (Can-UK): Circa |
|
|
15:00 - 23:59 |
Állandó programok |
|
15:00 - 23:59 |
Camera Obscura laboratórium |
|
15:00 - 23:59 |
Mászkáló mutatványok |
|
14:00 - 15:00 |
Ciróka Bábszínház: Mese a Kutyusról meg a Cicusról |
|
15:00 - 16:00 |
Akrobatika és gúlák |
|
16:00 - 17:00 |
Tom Magic Show (bűvész) |
|
17:00 - 18:00 |
Bartha Antal: Paprika Jancsi |
|
18:00 - 19:00 |
Zsonglőr kunszt- és trükkmutató |
|
19:00 - 20:00 |
Olé és Tadam megjönnek |
|
20:00 - 21:30 |
Sunset Open Stage |
|
21:30 - 23:00 |
Fire Time |
|
|
15:00 - 23:59 |
Irodalom |
|
15:00 - 23:59 |
Képzőművészet |
|
15:00 - 23:59 |
Élőkép: Morfománia |
|
15:00 - 23:59 |
Komolyzene |
|
15:00 - 23:59 |
Octogon |
|
15:00 - 23:59 |
Világító Sziget |
|
|
10:00 - 11:00 |
Tai Chi |
|
11:00 - 14:00 |
RitmusDepo |
|
14:00 - 16:00 |
Fúvószene: Chakra Hacker |
|
16:00 - 17:00 |
Zamat |
|
17:00 - 18:00 |
Új Látásmód Fúzió |
|
18:00 - 19:00 |
Milk |
|
19:00 - 20:00 |
Timur Lenk |
|
20:00 - 21:00 |
Mind1 |
|
21:00 - 22:30 |
Satöbbi |
|
|
18:00 - 19:50 |
Los Andinos |
|
19:50 - 21:40 |
Maskarades |
|
21:40 - 23:30 |
Szalonna és barátai |
|
23:30 - 01:00 |
Amaro Suno |
|
|
15:00 - 17:00 |
Film: Titkom virága |
|
17:00 - 18:00 |
Az Esélyegyenlőségi Kormányhivatal képviselője ,megnyitja a 2004-es Magic Mirror Sátor programsorozatát. |
|
18:00 - 20:00 |
Testbeszéd tolmáccsal: |
|
20:00 - 22:30 |
Dj Mozija |
|
22:30 - 06:00 |
Nyitóparti: Krétakör SzínészTáncZenekar |
|
00:00 - 01:00 |
Lady Dömper , Angela, Betty Blue, Irén, Giselle, Nina, Matthias és a jóképűek |
|
01:00 - 06:00 |
Dj Optik |
|
|
18:00 - 21:00 |
Rewind |
|
21:00 - 05:00 |
Palotai - Cadik |
|
|
12:00 - 16:00 |
Karaoke |
|
19:00 - 21:00 |
Bridge együttes |
|
21:00 - 23:00 |
John Lennon emlékzenekar ? Takáts Tamás zenekara |
|
23:00 - 23:30 |
Durex vizespóló-verseny |
|
23:30 - 01:00 |
Korda György és Balázs Klári |
|
01:00 - 06:00 |
Dj. Paplan |
|
|
14:00 - 23:59 |
14:00-tól: Táncdalfesztivál Kultúrház és Happy Singles Party |
|
|
12:00 - 23:59 |
Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont! |
|
|
11:00 - 19:00 |
Kézműves programok |
|
12:00 - 19:00 |
Tánctanítások |
|
14:00 - 18:00 |
Kulturális programok |
|
19:00 - 19:30 |
Sekwele Basotho Cultural Dance Group |
|
19:30 - 21:00 |
Tarika Sammy |
|
21:00 - 21:30 |
Art of Orient |
|
21:30 - 23:00 |
Chalaban |
|
23:00 - 23:00 |
African Khaware (afrikai dalok tanítása a tűz körül ? M Baye Ndiaye, Szenegál) |
|
23:00 - 23:00 |
African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése) |
|
|
14:00 - 16:00 |
Koncert: A ?Zene mindenkié? Egyesület felnőttzenekara |
|
16:00 - 17:00 |
Gondolatok: Miért nem fulladunk bele az információóceánba? |
|
17:00 - 19:00 |
Gondolatok: Az asszony verve jó?? ? NEEM! |
|
19:00 - 21:00 |
Koncert: NNDU IGBO Nigériai Music Band |
|
21:00 - 23:00 |
Zene: Dj Pásztori: Drog disco |
|
23:00 - 01:00 |
Mozi: Nappali álmodozók |
|
|
14:00 - 23:59 |
Az Öltöztetős sátorban |
|
14:00 - 23:59 |
A Játéktár |
|
14:00 - 23:59 |
A Jelnyelvi Kommunikációs Sátorban |
|
14:00 - 23:59 |
A Játszóházban |
|
14:00 - 23:59 |
A Kirakodó vásáron |
|
14:00 - 23:59 |
A Vaklabirintusban, |
|
14:00 - 23:59 |
A sportprogramok és akadálypálya |
|
14:00 - 23:59 |
A Labirintusokban |
|
14:00 - 23:59 |
A képességek próbája |
|
|
15:00 - 16:00 |
Iszapbirkózás |
|
16:00 - 17:00 |
Breakfast at Tiffany, Szelíd motorosok |
|
17:00 - 17:30 |
Nikita divatbemutató |
|
17:30 - 18:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
18:00 - 18:30 |
Iszapbirkózás |
|
18:30 - 19:30 |
Mono Art: Álomképek, Parage |
|
19:30 - 20:00 |
Shake your ass |
|
20:00 - 20:30 |
Kenguru divatbemutató |
|
20:30 - 21:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
21:00 - 21:30 |
mavrákulum@kommunart.com/teremt-és(1+1=1) |
|
21:30 - 22:00 |
A frizurás csoport |
|
22:00 - 22:30 |
Iszapbirkózás |
|
22:30 - 23:00 |
Mandu divatbemutató |
|
23:00 - 23:30 |
Tû,zzsonglõ,r bemutató |
|
23:30 - 04:00 |
Aquanauta divatbemutató |
|
00:00 - 02:00 |
Swing Tsk versenytáncosainak swing bemutatója |
|
00:30 - 01:00 |
Intimissimi fehérnemű bemutató |
|
|
14:00 - 23:59 |
###### |
|
|
14:00 - 23:59 |
Foci, ahogy még sosem, vizen, földön, levegőben, VÍZSZINTESEN és FÜGGŐLEGESEN! Ismét Grundeszliga a Sziget Fesztiválon! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Nézz be mielőtt leszáll az éj!
Verd le a Sziget porát, és lazíts egyet! De ha izgalomra vágysz, itt azt is megtalálod!
Mit kívánsz? |
|
|
15:00 - 16:30 |
Alkonyzóna |
|
16:30 - 18:00 |
Nemi szervek és hermeneutika |
|
18:00 - 19:30 |
Pornográfia? |
|
19:30 - 20:30 |
Fényszomj ? dokumentumfilm 60p |
|
|
22:00 - 23:00 |
Stand up Comedy |
|
|
14:00 - 23:59 |
A Hegyvidék SE Sakk és Go Szakosztályának szervezésében |
|
|
14:00 - 20:00 |
Az Architects of Air bemutatja: Ixilum ? Luminárium
Ha belépsz, majd nézel! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Idén először találkozhatnak a szigetlakók a Maggi óriáskonyhájával a Nagyszínpaddal szemben. |
|
|
14:00 - 23:59 |
Hucurka Dongóberkenyen nyaralkodik: kreatív, szituációs játékáradat egész héten |
|
14:00 - 23:59 |
Dongóberkenyi Kerek-világ építés |
|
10:00 - 18:00 |
Falu-ovi |
|
|
10:00 - 18:00 |
JÁTÉK : néprajzi kiállítás régi gyerekjátékokból |
|
10:00 - 18:00 |
Kézműves műhelyek: |
|
|
12:00 - 23:59 |
Szirtes András Bisztró Hajnal |
|
|
14:00 - 12:00 |
Szigetgenerációs regeneráció (kávé, gyógysör) |
|
12:00 - 17:00 |
Országos RODEÓBIKA ülő verseny, |
|
17:00 - 20:00 |
Karaoke |
|
|
17:00 - 20:00 |
Nyitott vagy a világra? A világ is nyitott rád!
Az Infoturné következő állomása a Sziget Fesztivál! |
|
|
17:00 - 20:00 |
Középkori próbatételek: Csirkedobálás |
|
17:00 - 20:00 |
Power Machine |
|
17:00 - 20:00 |
Lótoló verseny |
|
17:00 - 20:00 |
Focizz vissza a középkorba! |
|
17:00 - 20:00 |
Rexfoci |
|
17:00 - 20:00 |
Csocsó Aréna |
|
17:00 - 20:00 |
Vízifoci |
|
17:00 - 20:00 |
Colosseum Karaokeum |
|
17:00 - 20:00 |
Pepsi Remixer |
|
|
17:00 - 20:00 |
Programok: |
|
|
17:00 - 20:00 |
A Sziget egyetlen oázisa: ROXY SunCity ? A ma legjobb arcai itt Szigetelődnek! |
|
|
22:00 - 23:15 |
Válogatás |
|
23:15 - 01:00 |
Szigorúan piszkos ügyek /Wu jian dao/ |
|
01:00 - 03:00 |
Fegyvertársak /Open range/ |
|
|
14:00 - 16:00 |
A Sziget Hyde sarka |
|
14:00 - 16:00 |
Sziget reklámok |
|
16:00 - 17:00 |
Reflektorfényben - beszélgetés |
|
17:10 - 18:00 |
Szinkron karaoke |
|
18:00 - 19:00 |
Játék |
|
19:00 - 20:00 |
A Tolkien Tár-saság programja |
|
20:00 - 21:30 |
Vetítés |
|
|
14:00 - 16:00 |
Légy csapó! |
|
|
14:00 - 16:00 |
Idén is vár a Sport Sziget (Honvéd üdülő) a Sziget körúton az Elektron Sátor mellett, a medence szomszédságában. |
|
|
14:00 - 16:00 |
Balassi Bálint-emlékév ? ,programok |
|
|
10:00 - 21:00 |
Napozz, pihenj és olvasgass a Sanoma Beach-en! |
|
|
10:00 - 21:00 |
Tájékoztató |
|
|
16:30 - 18:00 |
Zanzibar |
|
18:00 - 19:30 |
Bloodhound Gang |
|
19:30 - 21:30 |
Kispál és a Borz |
|
21:30 - 23:00 |
Busta Rhymes |
|
|
17:00 - 18:00 |
Vujicsics |
|
18:15 - 19:30 |
Yat-Kha |
|
19:45 - 21:00 |
Orchestre National de Barbés |
|
21:30 - 23:00 |
Buena Vista Social Club presents Omara Portuondo |
|
|
16:00 - 17:00 |
Szeg |
|
17:00 - 18:00 |
Bridge To Solace |
|
18:00 - 19:00 |
Insane |
|
19:00 - 20:00 |
Cadaveres De Tortugas |
|
20:00 - 21:30 |
Blind Myself |
|
21:30 - 23:30 |
Children Of Bodom (FIN) |
|
23:30 - 01:00 |
Superbutt |
|
01:00 - 02:30 |
Wall Of Sleep |
|
02:30 - 04:00 |
Replika |
|
|
16:30 - 17:15 |
Zagastic |
|
17:30 - 18:10 |
Hagesher |
|
18:30 - 19:40 |
Deti Picasso (RUS) |
|
20:00 - 21:10 |
Hollywoodoo |
|
21:30 - 22:40 |
Neo |
|
23:00 - 02:00 |
Freestylers (UK) |
|
00:50 - 02:00 |
Heaven Street Seven |
|
02:15 - 03:20 |
Toy Division |
|
|
21:00 - 23:59 |
Josh Wink (USA )
Budai
Newl
Junkie |
|
|
19:30 - 20:30 |
Balkan Fanatik |
|
|
23:00 - 04:00 |
The Funk Stars Ladányi &, Lauer &, Zsola és a Vad Orchideák koncert |
|
|
13:00 - 18:00 |
Gaulamin, Skunk |
|
14:00 - 23:59 |
Sami Mikael Sorvali, Rio Rokoko, Csomekré |
|
18:00 - 22:00 |
Bosi, Dermot |
|
22:00 - 02:00 |
Mango, Richard Thair (UK) |
|
|
15:00 - 23:59 |
A lugasban |
|
15:00 - 23:59 |
A kertben |
|
18:00 - 23:59 |
Vj Pixelstar & Vj Haku |
|
09:00 - 14:00 |
dj NagyA |
|
20:00 - 20:50 |
Nyitott zenei kurzus |
|
21:00 - 22:00 |
Meglepetés |
|
22:20 - 23:20 |
Titusz (electronics) &, Márkos Albert (cello) |
|
23:30 - 02:00 |
Korai Quartett |
|
00:30 - 01:00 |
Disham (BG) |
|
02:00 - 03:00 |
Vataff (BG) |
|
03:00 - 09:00 |
Dj Marka/B-side set |
|
|
23:00 - 02:00 |
Dopeman |
|
00:15 - 01:00 |
Ganxsta Zolee és a Kartell |
|
01:45 - 03:00 |
Eleven Hold |
|
|
17:00 - 18:00 |
Eclipse |
|
18:00 - 19:00 |
Carnia |
|
19:00 - 20:00 |
The Deadbeats |
|
20:00 - 21:00 |
Boogie Mamma |
|
21:00 - 22:00 |
Wickeda (BG) |
|
22:00 - 23:00 |
Beat Dis |
|
23:00 - 02:00 |
Másfél |
|
00:30 - 02:00 |
Black Ash (D) |
|
02:00 - 04:00 |
Karabély |
|
|
14:00 - 23:59 |
Lee Unflyable |
|
20:00 - 21:30 |
Seta |
|
21:30 - 23:00 |
Suhaid |
|
23:00 - 04:00 |
Lush Life |
|
00:00 - 01:00 |
Manufactur (CH) |
|
01:00 - 03:00 |
Jutasi |
|
03:00 - 04:00 |
Karchy Bud |
|
|
18:00 - 19:00 |
Bohém Ragtime Jazz Band |
|
19:00 - 20:00 |
Kaltenecker Trió |
|
20:00 - 21:30 |
Balázs Elemér Quartet |
|
21:30 - 23:00 |
László Attila Band & Enrico Granafei (H-USA) |
|
23:00 - 02:00 |
Triton |
|
00:30 - 06:00 |
Session |
|
|
12:00 - 23:59 |
Délutáni beszélgetés |
|
19:00 - 20:00 |
Urban Noises (H) |
|
20:15 - 21:15 |
Ricciotti Ensemble (NL) |
|
21:30 - 22:45 |
Taraf Dékalé (F) |
|
23:00 - 02:00 |
Sandy Lopicic Orkestar (A) |
|
00:30 - 03:00 |
Sunset Cafe: DJ Nafta + DJ Suefo |
|
|
23:00 - 02:00 |
Mystery Gang |
|
00:45 - 04:00 |
Frank Zappa Cirkusz, Energomat |
|
|
16:00 - 17:00 |
Nemérdekes |
|
17:00 - 18:00 |
Spanish Inquisition |
|
18:00 - 19:00 |
Monchichi Pontencial |
|
19:00 - 20:00 |
Mao-Zeitung |
|
20:00 - 21:00 |
Honeyball |
|
|
20:00 - 20:30 |
Dunaújváros Táncszínháza: Zene |
|
20:30 - 21:45 |
Hólyagcirkusz Társulat: Szemétre a vénasszonnyal (anarchista cirkuszi opera) |
|
21:45 - 04:00 |
Whirling Dervishes from the Galata Temple of Istanbul (Tr) ? (tradicionális dervis táncok és zene) |
|
00:00 - 02:00 |
Arab-Izraeli táncest |
|
|
15:00 - 23:59 |
Állandó programok |
|
15:00 - 23:59 |
Camera Obscura laboratórium |
|
15:00 - 23:59 |
Mászkáló mutatványok |
|
14:00 - 15:00 |
Gulyás László: A szépen szóló Pelikánmadár |
|
15:00 - 16:00 |
Akrobatika és gúlák |
|
16:00 - 17:00 |
Tom Magic Show (bűvész) |
|
17:00 - 18:00 |
Langaléta Garabonciások: Horagus Mester |
|
18:00 - 19:00 |
Nyurgaláb vándorcirkusz |
|
19:00 - 20:00 |
Zsonglőr kunszt- és trükkmutató |
|
20:00 - 21:30 |
Sunset Open Stage |
|
21:30 - 23:00 |
Fire Time |
|
|
15:00 - 23:59 |
Irodalom |
|
15:00 - 23:59 |
Képzőművészet |
|
15:00 - 23:59 |
Élőkép: Morfománia |
|
15:00 - 23:59 |
Komolyzene |
|
15:00 - 23:59 |
Octogon |
|
15:00 - 23:59 |
Világító Sziget |
|
|
10:00 - 11:00 |
Tai Chi |
|
11:00 - 14:00 |
RitmusDepo |
|
14:00 - 16:00 |
Fúvószene: Kada |
|
16:00 - 17:00 |
Szaki.hu |
|
17:00 - 18:00 |
Peca |
|
18:00 - 19:00 |
Freak |
|
19:00 - 20:00 |
Mujahid Zoltán (Megasztár) |
|
20:00 - 21:00 |
Soma Jazz Most |
|
21:00 - 21:30 |
Wings Produkció Divatszínház |
|
21:30 - 22:30 |
Budapest Jazz Orchestra |
|
|
18:00 - 19:50 |
Kiyo-Kito Taiko |
|
19:50 - 21:40 |
Berkó |
|
21:40 - 23:30 |
Vujicsics |
|
23:30 - 01:00 |
Greenfields |
|
|
15:00 - 17:00 |
Film: Mindent anyámról |
|
17:00 - 20:00 |
Talk Show |
|
21:00 - 06:00 |
The Tiger Lillies (UK) |
|
22:00 - 23:30 |
Dj Mozija |
|
23:30 - 06:00 |
Erik Palchikov akrobatikus tánc (UKR) |
|
|
18:00 - 19:00 |
Zotyka |
|
19:00 - 22:00 |
Sanyi & Mikusz |
|
22:00 - 05:00 |
Gimmeshot Crew |
|
|
12:00 - 16:00 |
Karaoke |
|
19:00 - 20:00 |
Dust együttes |
|
20:00 - 21:00 |
Gary Moore Jam Band |
|
21:00 - 22:00 |
Open Doors együttes |
|
23:00 - 23:30 |
Durex vizespóló-verseny |
|
23:30 - 01:00 |
Csepregi Éva - Végvári Ádám |
|
01:00 - 06:00 |
Dj. Paplan |
|
|
14:00 - 23:59 |
14:00-tól: Táncdalfesztivál Kultúrház és Happy Singles Party |
|
|
12:00 - 23:59 |
Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont! |
|
|
11:00 - 19:00 |
Kézműves programok |
|
12:00 - 19:00 |
Tánctanítások |
|
14:00 - 18:00 |
Kulturális programok |
|
23:00 - 23:00 |
African Khaware (afrikai dalok tanítása a tűz körül ? M Baye Ndiaye, Szenegál) |
|
23:00 - 23:00 |
African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése) |
|
19:00 - 19:30 |
Sekwele Basotho Cultural Dance Group |
|
19:30 - 21:00 |
Spoity Boys |
|
21:00 - 21:30 |
Thesele Company |
|
21:30 - 23:00 |
Bassrunner Soundtride Feat. El Condorsito (Chile) |
|
|
14:00 - 15:00 |
Gondolatok: A graffiti = mű,vészet! |
|
15:00 - 16:00 |
Gondolatok: Somával a szenvedélyekrő,l |
|
16:00 - 16:45 |
Színház: Romapolice |
|
16:45 - 18:00 |
Színház: Örkény egypercesek |
|
18:00 - 19:00 |
Színház: Valóság Színpad |
|
19:00 - 20:30 |
Koncert: Terni Prahl amatőr roma zenekar |
|
20:30 - 22:15 |
Koncert: Clip Top (funky, rock, reggae) |
|
22:15 - 02:00 |
Filmpremier: Valami angyali, Tékozló fiak |
|
00:00 - 02:00 |
Diavetítés: Merénylet a világűrben |
|
|
15:00 - 16:00 |
Iszapbirkózás |
|
16:00 - 17:00 |
Happy Hippie divatbemutató |
|
17:00 - 17:30 |
Morgan divatbemutató |
|
17:30 - 18:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
18:00 - 18:30 |
Iszapbirkózás |
|
18:30 - 19:30 |
Oszlányi Gyöngyvér divatbemutatója, Bencsik Andrea divatbemutatója |
|
19:30 - 20:00 |
Shake your ass |
|
20:00 - 20:30 |
Pál Anikó és Kiss Tibor divatbemutatója |
|
20:30 - 21:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
21:00 - 21:30 |
Levis divatbemutató |
|
21:30 - 22:00 |
Smink- és hajkreációk másképpen |
|
22:00 - 22:30 |
Iszapbirkózás |
|
22:30 - 23:00 |
Kamchatka Design |
|
23:00 - 23:30 |
Tû,zzsonglõ,r bemutató |
|
23:30 - 04:00 |
Budapest Fashion |
|
00:00 - 02:00 |
Swing Tsk versenytáncosainak samba bemutatója |
|
00:30 - 01:00 |
Psychoscope |
|
|
14:00 - 23:59 |
###### |
|
|
14:00 - 23:59 |
Foci, ahogy még sosem, vizen, földön, levegőben, VÍZSZINTESEN és FÜGGŐLEGESEN! Ismét Grundeszliga a Sziget Fesztiválon! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Nézz be mielőtt leszáll az éj!
Verd le a Sziget porát, és lazíts egyet! De ha izgalomra vágysz, itt azt is megtalálod!
Mit kívánsz? |
|
|
15:00 - 16:00 |
A Pető,fi Irodalmi Múzeum |
|
16:00 - 17:30 |
Kutyák éji dala alternatívák |
|
17:30 - 19:00 |
Egy performance a nyolcvanas évekbő,l: |
|
19:00 - 20:00 |
filmhu filmklub |
|
|
22:00 - 23:00 |
Éles István és Nagy Bandó András |
|
|
14:00 - 23:59 |
A Hegyvidék SE Sakk és Go Szakosztályának szervezésében |
|
|
14:00 - 20:00 |
Az Architects of Air bemutatja: Ixilum ? Luminárium
Ha belépsz, majd nézel! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Idén először találkozhatnak a szigetlakók a Maggi óriáskonyhájával a Nagyszínpaddal szemben. |
|
|
14:00 - 23:59 |
Hucurka Dongóberkenyen nyaralkodik: kreatív, szituációs játékáradat egész héten |
|
14:00 - 23:59 |
Dongóberkenyi Kerek-világ építés |
|
10:00 - 18:00 |
Falu-ovi |
|
|
10:00 - 18:00 |
JÁTÉK : néprajzi kiállítás régi gyerekjátékokból |
|
10:00 - 18:00 |
Kézműves műhelyek: |
|
|
12:00 - 23:59 |
Szirtes András: Madarak Gravitáció Tükör Tükrőződés |
|
|
14:00 - 12:00 |
Szigetgenerációs regeneráció (kávé, gyógysör) |
|
12:00 - 17:00 |
Országos RODEÓBIKA ülő verseny, |
|
17:00 - 20:00 |
Karaoke |
|
|
17:00 - 20:00 |
Nyitott vagy a világra? A világ is nyitott rád!
Az Infoturné következő állomása a Sziget Fesztivál! |
|
|
17:00 - 20:00 |
Középkori próbatételek: Csirkedobálás |
|
17:00 - 20:00 |
Power Machine |
|
17:00 - 20:00 |
Lótoló verseny |
|
17:00 - 20:00 |
Focizz vissza a középkorba! |
|
17:00 - 20:00 |
Rexfoci |
|
17:00 - 20:00 |
Csocsó Aréna |
|
17:00 - 20:00 |
Vízifoci |
|
17:00 - 20:00 |
Colosseum Karaokeum |
|
17:00 - 20:00 |
Pepsi Remixer |
|
|
17:00 - 20:00 |
Programok: |
|
|
17:00 - 20:00 |
A Sziget egyetlen oázisa: ROXY SunCity ? A ma legjobb arcai itt Szigetelődnek! |
|
|
22:00 - 23:15 |
Válogatás |
|
23:15 - 01:00 |
Gyönyörű mocsokságok /Dirty Pretty Things/ |
|
01:05 - 03:00 |
Se ördög, se angyal /Ni pour, ni contre/ |
|
|
14:00 - 16:00 |
A Sziget Hyde sarka |
|
14:00 - 16:00 |
Sziget reklámok |
|
16:00 - 17:00 |
Reflektorfényben - beszélgetés |
|
17:10 - 18:00 |
Szinkron karaoke |
|
18:00 - 19:00 |
Játék |
|
19:00 - 20:00 |
A Star Wars Fanklub programja |
|
20:00 - 21:30 |
Vetítés |
|
|
14:00 - 16:00 |
Légy csapó! |
|
|
14:00 - 16:00 |
Idén is vár a Sport Sziget (Honvéd üdülő) a Sziget körúton az Elektron Sátor mellett, a medence szomszédságában. |
|
|
14:00 - 16:00 |
Balassi Bálint-emlékév ? ,programok |
|
17:00 - 19:00 |
Misztrál együttes |
|
|
10:00 - 21:00 |
Napozz, pihenj és olvasgass a Sanoma Beach-en! |
|
|
10:00 - 21:00 |
Tájékoztató |
|
|
16:30 - 18:00 |
Zdob si Zdub |
|
18:00 - 19:30 |
Soft Cell |
|
19:30 - 21:30 |
Sziámi |
|
21:30 - 23:00 |
Fun Lovin |
|
|
17:00 - 18:00 |
Czilika Gyuszi és Codoban Dorel zenekara Erdélyből |
|
18:15 - 19:30 |
Kolinda |
|
19:45 - 21:00 |
Daniele Sepe |
|
21:30 - 23:00 |
Orchestra Baobab |
|
|
16:00 - 17:00 |
6TEST |
|
17:00 - 18:00 |
Zorall |
|
18:00 - 19:00 |
Auróra |
|
19:00 - 20:00 |
De Facto |
|
20:00 - 21:30 |
Árnyak |
|
21:30 - 23:30 |
The Gathering (NL) |
|
23:30 - 01:00 |
Black-Out |
|
01:00 - 02:30 |
Junkies |
|
02:30 - 04:00 |
Prosectura |
|
|
16:30 - 17:15 |
EZ Basic |
|
17:30 - 18:10 |
Thaifun |
|
18:30 - 19:40 |
Trottel Stereodream Experience |
|
20:00 - 21:10 |
Beef (NL) |
|
21:30 - 22:40 |
Sena First One |
|
23:00 - 02:00 |
Roni Size Live (UK) |
|
00:50 - 02:00 |
Amorf Ördögök |
|
02:15 - 03:20 |
Peet |
|
|
21:00 - 23:59 |
Grooverider + MC Verse (UK)
Adam F + MC-E-LL (UK)
Palotai
Bal
Sizenine vs. Stealth |
|
|
19:30 - 20:30 |
The Perfect Name |
|
|
23:00 - 04:00 |
Funk Phenomena Taylor & Havlik |
|
|
13:00 - 18:00 |
DJ Naga |
|
14:00 - 23:59 |
The Photon Shepperds (UK) |
|
18:00 - 22:00 |
Hotel North Pole |
|
22:00 - 02:00 |
DJ Naga, Beta, Iain Taylor (UK) |
|
|
15:00 - 23:59 |
A lugasban |
|
15:00 - 23:59 |
A kertben |
|
18:00 - 23:59 |
Sfeer |
|
09:00 - 14:00 |
Dj Morcx |
|
20:00 - 20:40 |
Nyitott zenei kurzus |
|
20:40 - 22:00 |
Hangszínház |
|
22:00 - 23:00 |
Tigrics |
|
23:20 - 02:00 |
Kalumet |
|
00:30 - 01:00 |
Pupilla projekt |
|
02:00 - 03:00 |
Abuse (SK) |
|
03:00 - 09:00 |
Dj Oleg |
|
|
23:00 - 02:00 |
Kimnowak |
|
00:15 - 01:00 |
Nyers |
|
01:45 - 03:00 |
Animal Cannibals |
|
|
17:00 - 18:00 |
Fred Astral |
|
18:00 - 19:00 |
Nemtom |
|
19:00 - 20:00 |
Svoboda Mózes és fiai |
|
20:00 - 21:00 |
Gravefruit |
|
21:00 - 22:00 |
Ez a Divat |
|
22:00 - 23:00 |
Brains |
|
23:00 - 02:00 |
Balaton |
|
00:30 - 02:00 |
Children of Picasso (RU?H) |
|
02:00 - 04:00 |
Magura |
|
|
14:00 - 23:59 |
Gördeszkás és graffiti filmek |
|
21:00 - 23:00 |
Koolkasko + Higany + IQ |
|
23:00 - 23:30 |
Ready + A Felkelő Nap Lovagjai |
|
23:30 - 04:00 |
Bobakrome + A Kezdet Phiai + AZA |
|
00:00 - 02:00 |
Muppet Show |
|
00:30 - 01:00 |
Bankos + Norba |
|
01:00 - 01:00 |
N-K-S + Faktorlabor |
|
01:30 - 02:00 |
Az Idő Urai |
|
02:00 - 04:00 |
Vinyl Warriors |
|
|
18:00 - 19:00 |
Topical Transform |
|
19:00 - 20:00 |
Sramkó János Group |
|
20:00 - 21:30 |
Borbély Műhely |
|
21:30 - 23:00 |
Tomasz Stanko Quartet (PL) |
|
23:00 - 02:00 |
Tin Tin Quintet |
|
00:30 - 06:00 |
Session |
|
|
12:00 - 23:59 |
Délutáni beszélgetés |
|
19:00 - 20:00 |
Jávori Sound Machine (H) |
|
20:15 - 21:15 |
Szakcsi-Horváth-Klenyán- Babits Kvartett (H) |
|
21:30 - 22:45 |
Earth-Wheel-Sky Band (Szerbia és Montenegró) |
|
23:00 - 02:00 |
Trio Rosenberg (NL) |
|
00:30 - 03:00 |
Dj Kokalo (world music) + Dj Spag (R?n?B) |
|
|
23:00 - 02:00 |
Deák Bill Blues Band (H) |
|
00:45 - 02:15 |
Hats Off |
|
02:30 - 04:00 |
Visegrádi Négyek |
|
|
16:00 - 17:00 |
Flying TV |
|
17:00 - 18:00 |
Pluside |
|
18:00 - 19:00 |
Raptorz |
|
19:00 - 20:00 |
Dynasztija |
|
20:00 - 21:00 |
ChilZim Entertainment |
|
|
20:00 - 00:00 |
Dunaújváros táncszínháza: A pentelei önkéntes tű,zoltó egylet ritmikus sportgimnaszitkai bemutatója (nagyon éles helyzetben) |
|
21:00 - 00:00 |
Domonkos Csilla és Cakó Ferenc: The story of mind, messages of songs (A tudat története, a dalok üzenetei) |
|
22:30 - 01:00 |
Ballet Preljocaj (F): Near Life Experience ( kortárs tánc) |
|
22:30 - 01:00 |
Theatre Nobodies (BG): Tup Tup (árnyék bábjáték felnő,tteknek) |
|
|
15:00 - 23:59 |
Állandó programok |
|
15:00 - 23:59 |
Camera Obscura laboratórium |
|
15:00 - 23:59 |
Mászkáló mutatványok |
|
14:00 - 15:00 |
Berbencés Vándorszín: Móraházi mesék |
|
15:00 - 16:00 |
Akrobatika és gúlák |
|
16:00 - 17:00 |
Tom Magic Show (bűvész) |
|
17:00 - 18:00 |
Boka Gábor: János Vitéz |
|
18:00 - 19:00 |
Olé és Tadam megint megjönnek |
|
19:00 - 20:00 |
Zsonglőr kunszt- és trükkmutató |
|
20:00 - 21:30 |
Dobtánc |
|
21:30 - 23:00 |
Fire Time |
|
|
15:00 - 23:59 |
Irodalom |
|
15:00 - 23:59 |
Képzőművészet |
|
15:00 - 23:59 |
Élőkép: Morfománia |
|
15:00 - 23:59 |
Komolyzene |
|
15:00 - 23:59 |
Octogon |
|
15:00 - 23:59 |
Világító Sziget |
|
|
10:00 - 11:00 |
Tai Chi |
|
11:00 - 14:00 |
RitmusDepo |
|
14:00 - 15:00 |
Fúvószene: +Pozitiv |
|
15:00 - 16:00 |
Fúvószene: Soulblaster |
|
16:00 - 17:00 |
Hétrét |
|
17:00 - 18:00 |
Tested |
|
18:00 - 19:00 |
Szépülő Városközpont |
|
19:00 - 20:00 |
Pluto |
|
20:00 - 21:00 |
Váczi Eszter & Szörp |
|
21:00 - 22:30 |
SonnyBoy (USA) |
|
|
18:00 - 19:50 |
Técsői Banda |
|
19:50 - 21:40 |
Czilika Gyuszi és Codoban Dorel zenekara (Erdély) |
|
21:40 - 23:30 |
Kolo |
|
23:30 - 01:00 |
Pannonia Klezmer Band |
|
|
15:00 - 17:00 |
Film: Beszélj hozzá! |
|
17:00 - 20:00 |
Talk Show |
|
20:00 - 22:30 |
Dj Mozija |
|
22:30 - 06:00 |
Koncert: Könnyű esti sértés |
|
|
16:00 - 19:00 |
Badihali |
|
19:00 - 21:00 |
Erik Sumo |
|
21:00 - 01:00 |
Cyborg Templar - Infra Ghandi |
|
00:00 - 03:00 |
Pedro |
|
03:00 - 05:00 |
Negro |
|
|
12:00 - 16:00 |
Karaoke |
|
19:00 - 21:00 |
Pink Floyd ? a Hit-Rock előadásában |
|
21:00 - 23:00 |
Sound Track együttes |
|
23:00 - 23:30 |
Durex vizespóló-verseny |
|
23:30 - 01:00 |
Sipos F. Tamás és zenekara |
|
01:00 - 06:00 |
Dj. Paplan |
|
|
14:00 - 23:59 |
14:00-tól: Táncdalfesztivál Kultúrház és Happy Singles Party |
|
|
12:00 - 23:59 |
Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont! |
|
|
11:00 - 19:00 |
Kézműves programok |
|
12:00 - 19:00 |
Tánctanítások |
|
14:00 - 18:00 |
Kulturális programok |
|
23:00 - 23:00 |
African Khaware (afrikai dalok tanítása a tűz körül ? M Baye Ndiaye, Szenegál) |
|
23:00 - 23:00 |
African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése) |
|
18:30 - 19:00 |
Sekwele Basotho Cultural Dance Group |
|
19:00 - 20:00 |
Reggaester |
|
20:00 - 21:30 |
Love Alliance Sound System |
|
21:30 - 23:00 |
Djoliba |
|
|
13:00 - 14:00 |
Koncert: Laár András vezetésével: Bhadzsan koncert |
|
14:00 - 15:00 |
Bemutató: A Gandhi Gimnázium előadása |
|
15:00 - 17:00 |
Gondolatok: Táguló Európa bővülő jogokkal? |
|
17:00 - 18:00 |
Színház: Szentivánéji álom |
|
18:00 - 19:30 |
Színház: Csend művészeti pantomim csoport |
|
19:30 - 21:30 |
Koncert: Hawaii Pop System (világzene) |
|
21:30 - 23:00 |
Koncert: M.W.S (hardcore, metal) |
|
23:00 - 01:00 |
Mozi: Nagyfilmek a kisvilágból |
|
|
15:00 - 16:00 |
Iszapbirkózás |
|
16:00 - 17:00 |
Rotschild Klári Ruhatervező Szakközépiskola divatbemutatója |
|
17:00 - 17:30 |
Persona divatbemutató |
|
17:30 - 18:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
18:00 - 18:30 |
Iszapbirkózás |
|
18:30 - 19:30 |
Beach party divatbemutató |
|
19:30 - 20:00 |
Shake your ass |
|
20:00 - 20:30 |
Zuppa divatbemutató |
|
20:30 - 21:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
21:00 - 21:30 |
Springfield divatbemutató |
|
21:30 - 22:00 |
Ladányi Andrea & a La Dance Company táncprodukciója |
|
22:00 - 22:30 |
Iszapbirkózás |
|
22:30 - 23:00 |
Pipetta divatbemutató |
|
23:00 - 23:30 |
Tû,zzsonglõ,r bemutató |
|
23:30 - 04:00 |
Luminex ? az anyagba szőtt fény |
|
00:00 - 02:00 |
Sivasakti Kalánanda táncszínház |
|
00:30 - 01:00 |
A Nő Négyszer tervezőcsoport divatbemutatója |
|
|
14:00 - 23:59 |
###### |
|
|
14:00 - 23:59 |
Foci, ahogy még sosem, vizen, földön, levegőben, VÍZSZINTESEN és FÜGGŐLEGESEN! Ismét Grundeszliga a Sziget Fesztiválon! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Nézz be mielőtt leszáll az éj!
Verd le a Sziget porát, és lazíts egyet! De ha izgalomra vágysz, itt azt is megtalálod!
Mit kívánsz? |
|
|
15:00 - 16:30 |
Változó emberi gondolkodás |
|
16:30 - 17:30 |
A Pető,fi Irodalmi Múzeum programja |
|
17:30 - 19:00 |
Budapest retro ? ankét |
|
19:00 - 20:00 |
Bereményi Géza: Micsoda útjaim |
|
|
22:00 - 23:00 |
Villon Sziget |
|
|
14:00 - 23:59 |
A Hegyvidék SE Sakk és Go Szakosztályának szervezésében |
|
|
14:00 - 20:00 |
Az Architects of Air bemutatja: Ixilum ? Luminárium
Ha belépsz, majd nézel! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Idén először találkozhatnak a szigetlakók a Maggi óriáskonyhájával a Nagyszínpaddal szemben. |
|
|
14:00 - 23:59 |
Hucurka Dongóberkenyen nyaralkodik: kreatív, szituációs játékáradat egész héten |
|
14:00 - 23:59 |
Dongóberkenyi Kerek-világ építés |
|
10:00 - 18:00 |
Falu-ovi |
|
|
10:00 - 18:00 |
JÁTÉK : néprajzi kiállítás régi gyerekjátékokból |
|
10:00 - 18:00 |
Kézműves műhelyek: |
|
|
12:00 - 23:59 |
Szirtes András: Kedvenc némafilm tekercseim |
|
|
14:00 - 12:00 |
Szigetgenerációs regeneráció (kávé, gyógysör) |
|
12:00 - 17:00 |
Országos RODEÓBIKA ülő verseny, |
|
17:00 - 20:00 |
Karaoke |
|
|
17:00 - 20:00 |
Nyitott vagy a világra? A világ is nyitott rád!
Az Infoturné következő állomása a Sziget Fesztivál! |
|
|
17:00 - 20:00 |
Középkori próbatételek: Csirkedobálás |
|
17:00 - 20:00 |
Power Machine |
|
17:00 - 20:00 |
Lótoló verseny |
|
17:00 - 20:00 |
Focizz vissza a középkorba! |
|
17:00 - 20:00 |
Rexfoci |
|
17:00 - 20:00 |
Csocsó Aréna |
|
17:00 - 20:00 |
Vízifoci |
|
17:00 - 20:00 |
Colosseum Karaokeum |
|
17:00 - 20:00 |
Pepsi Remixer |
|
|
17:00 - 20:00 |
Programok: |
|
|
17:00 - 20:00 |
A Sziget egyetlen oázisa: ROXY SunCity ? A ma legjobb arcai itt Szigetelődnek! |
|
|
22:00 - 23:15 |
Válogatás |
|
23:15 - 01:00 |
Belleville randevú ? Francia rémes / Les Triplettes de Belleville/ |
|
23:15 - 01:00 |
Somlói galuska |
|
01:05 - 03:00 |
A szem /The eye/ |
|
|
14:00 - 16:00 |
A Sziget Hyde sarka |
|
14:00 - 16:00 |
Sziget reklámok |
|
16:00 - 17:00 |
Reflektorfényben - beszélgetés |
|
17:10 - 18:00 |
Szinkron karaoke |
|
18:00 - 19:00 |
Játék |
|
19:00 - 20:00 |
Beszélgetés a Jóbarátok szinkron-hangjaival |
|
20:00 - 21:30 |
Vetítés |
|
|
14:00 - 16:00 |
Légy csapó! |
|
|
14:00 - 16:00 |
Idén is vár a Sport Sziget (Honvéd üdülő) a Sziget körúton az Elektron Sátor mellett, a medence szomszédságában. |
|
|
14:00 - 16:00 |
Balassi Bálint-emlékév ? ,programok |
|
15:00 - 17:00 |
Haditorna: Mathias Rex történelmi hagyományőrző egyesülete |
|
17:00 - 19:00 |
Előadás: Balassi Bálint, a Gyűrű Ura. Előadó: Szentmártoni Szabó Géza |
|
|
10:00 - 21:00 |
Napozz, pihenj és olvasgass a Sanoma Beach-en! |
|
|
10:00 - 21:00 |
Tájékoztató |
|
|
16:30 - 18:00 |
Reamonn |
|
18:00 - 19:30 |
In Flames |
|
19:30 - 21:00 |
Tankcsapda |
|
21:30 - 23:00 |
The Rasmus |
|
|
17:00 - 18:00 |
Parno Graszt |
|
18:15 - 19:30 |
Mostar Sevdah Reunion feat. Ljiljana Buttler |
|
19:45 - 21:00 |
Chumbawamba |
|
21:30 - 23:00 |
Misty In Roots |
|
|
16:00 - 17:00 |
Mantra |
|
17:00 - 18:00 |
Fürgerókalábak |
|
18:00 - 19:00 |
Macskanadrág |
|
19:00 - 20:00 |
Ramones Mánia |
|
20:00 - 21:30 |
Wisdom |
|
21:30 - 23:30 |
Amorphis (FIN) |
|
23:30 - 01:00 |
Depresszió |
|
01:00 - 02:30 |
Cyborn |
|
02:30 - 04:00 |
Steal This System |
|
|
16:30 - 17:15 |
Nem Mind1 |
|
17:30 - 18:10 |
MZ/X |
|
18:30 - 19:40 |
Mantra Porno |
|
20:00 - 21:10 |
Dubians (F) |
|
21:30 - 22:40 |
?agar |
|
23:00 - 02:00 |
Talvin Singh & Sangat (UK) |
|
00:50 - 02:00 |
Korai Öröm |
|
02:15 - 03:20 |
Tanu Tuva |
|
|
21:00 - 23:59 |
DJ Rolando (USA)
Stacey Pullen (USA)
Delano (SLO)
Jay Cortez |
|
|
19:30 - 20:30 |
Marot Viki és a Nova Kultúrzenekar |
|
|
23:00 - 04:00 |
Island Breeze Dj Komori &, Hangya + Czibere (kongás) |
|
|
13:00 - 18:00 |
Dave Tipper (UK), Fine Cut Bodies |
|
14:00 - 23:59 |
Transrepro Co., Laki LU Space Devil |
|
18:00 - 22:00 |
Erka, Marvin &, TBGon |
|
22:00 - 02:00 |
Dave Tipper (UK), Fine Cut Bodies, Raster&,Amb |
|
|
15:00 - 23:59 |
A lugasban |
|
15:00 - 23:59 |
A kertben |
|
18:00 - 23:59 |
Trans Repro Co. |
|
09:00 - 14:00 |
Dj Kaszi &, Dj Era |
|
20:00 - 20:50 |
Nyitott zenei kurzus |
|
20:50 - 22:00 |
Hangszínház |
|
22:00 - 23:00 |
Trottel Stereodream Workshop |
|
23:20 - 02:00 |
Chillum Trio |
|
00:40 - 01:00 |
Secta Chameleon |
|
02:00 - 03:00 |
Negro &, Future |
|
03:00 - 09:00 |
Dj Naga |
|
|
23:00 - 02:00 |
R-Go |
|
00:15 - 01:00 |
Emil.RuleZ! |
|
01:45 - 03:00 |
Varga Zsuzsa |
|
|
17:00 - 18:00 |
Csá, Misi! |
|
18:00 - 19:00 |
Műcsarnok |
|
19:00 - 20:00 |
Lada (D) |
|
20:00 - 21:00 |
Ambersmith |
|
21:00 - 22:00 |
Marlboro Man |
|
22:00 - 23:00 |
ef Zámbó Happy Dead Band |
|
23:00 - 02:00 |
Kampec Dolores |
|
00:30 - 02:00 |
Úzgin Űver |
|
02:00 - 04:00 |
Persona Non Grata |
|
|
14:00 - 23:59 |
Jolly Boots of Doom |
|
21:30 - 23:30 |
Hotel North Pole |
|
23:30 - 02:00 |
Gabriel Lehr Live |
|
00:30 - 02:30 |
Isu + Tégla |
|
02:30 - 04:00 |
Dork + Caramel |
|
|
18:00 - 19:00 |
Hot Jazz Band |
|
19:00 - 20:00 |
Grencsó Kollektíva |
|
20:00 - 21:30 |
Vasvári String Trió |
|
21:30 - 23:00 |
Winand Gábor Quartet és Elsa Valle |
|
23:00 - 02:00 |
Indiego |
|
00:30 - 06:00 |
Session |
|
|
12:00 - 23:59 |
Délutáni beszélgetés |
|
19:00 - 20:00 |
Szilvási Gipsy Folk Band (H) |
|
20:15 - 21:15 |
Egri János és barátai (H) |
|
21:30 - 22:45 |
Kal (Szerbia és Montenegró) |
|
23:00 - 02:00 |
Kumpanya Istanbul (Törökország) |
|
00:30 - 03:00 |
Dj Kokalo (world music) + Dj Spag (R?n?B) |
|
|
23:00 - 02:00 |
Takács Tamás Dirty Blues Band |
|
00:45 - 02:15 |
Dr. Valter & the Lawbreakers |
|
02:30 - 04:00 |
Lead Zeppelin |
|
|
16:00 - 17:00 |
G-Jam Project |
|
17:00 - 18:00 |
Ultra Hide |
|
18:00 - 19:00 |
A Gátnál |
|
19:00 - 20:00 |
Solar Scream |
|
20:00 - 21:00 |
Random Deeds |
|
|
20:00 - 21:00 |
Rumi László: STILT! |
|
21:00 - 22:30 |
Everyman (zenés játék egy felvonásban) |
|
22:30 - 01:00 |
Random Dance (UK) ? AtaXia (kortárs tánc) |
|
00:00 - 02:00 |
H.U.D.I.: A kárhozat kertje |
|
|
15:00 - 23:59 |
Állandó programok |
|
15:00 - 23:59 |
Camera Obscura laboratórium |
|
15:00 - 23:59 |
Mászkáló mutatványok |
|
14:00 - 15:00 |
Mikropódium: Stop! |
|
15:00 - 16:00 |
Akrobatika és gúlák |
|
15:00 - 16:00 |
Boka Gábor és barátai: Mutatványos tanulmányok |
|
16:00 - 17:00 |
Olé és Tadam (már!?) megint itt vannak |
|
17:00 - 18:00 |
Fernam Cardama: Itt a posta! |
|
18:00 - 19:00 |
Kavalkád |
|
19:00 - 20:00 |
Zsonglőr kunszt- és trükkmutató |
|
20:00 - 21:30 |
Sunset Open Stage |
|
21:30 - 23:00 |
Fire Time |
|
|
15:00 - 23:59 |
Irodalom |
|
15:00 - 23:59 |
Képzőművészet |
|
15:00 - 23:59 |
Élőkép: Morfománia |
|
15:00 - 23:59 |
Komolyzene |
|
15:00 - 23:59 |
Octogon |
|
15:00 - 23:59 |
Világító Sziget |
|
|
10:00 - 11:00 |
Tai Chi |
|
11:00 - 14:00 |
RitmusDepo |
|
14:00 - 16:00 |
Fúvószene: Future Café |
|
16:00 - 17:00 |
Salto Mortale |
|
17:00 - 18:00 |
SzegényAnyámHaLátna |
|
18:00 - 19:00 |
Fish! |
|
19:00 - 20:00 |
Annabarbi |
|
20:00 - 21:00 |
Galapagos |
|
21:00 - 22:30 |
Heveny Szívlebeny feat. Ezeknek |
|
|
18:00 - 19:50 |
Rece-Fice |
|
19:50 - 21:40 |
Parno Graszt |
|
21:40 - 23:30 |
Méta |
|
23:30 - 01:00 |
Nikola Parov |
|
|
15:00 - 17:00 |
Film: Eleven hús |
|
17:00 - 20:00 |
Talk Show |
|
20:00 - 22:00 |
Dj Mozija, Total Carlos |
|
22:00 - 22:30 |
Koncert: Hangzó anyag Dévényi Ádám estje |
|
22:30 - 06:00 |
Fülledt Éjszakák, Glamour divatszínház |
|
00:00 - 06:00 |
Nelson Reguera (Cuba-AUS) |
|
|
16:00 - 18:00 |
Sanyi |
|
18:00 - 21:00 |
Toonite &, Szetyő |
|
21:00 - 01:00 |
Mada &, Titusz |
|
01:00 - 03:00 |
IDC (UK) |
|
03:00 - 05:00 |
Freakadella |
|
|
12:00 - 16:00 |
Karaoke |
|
14:00 - 19:00 |
Uhrin Benedek és Chippendale show |
|
19:00 - 21:00 |
Sokol 403 együttes |
|
21:00 - 23:00 |
Inka-H együttes |
|
23:00 - 23:30 |
Durex vizespóló-verseny |
|
23:30 - 01:00 |
Komár László és Muck Ferenc |
|
01:00 - 06:00 |
Dj. Paplan |
|
|
14:00 - 23:59 |
14:00-tól: Táncdalfesztivál Kultúrház és Happy Singles Party |
|
|
12:00 - 23:59 |
Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont! |
|
|
11:00 - 19:00 |
Kézműves programok |
|
12:00 - 19:00 |
Tánctanítások |
|
14:00 - 18:00 |
Kulturális programok |
|
23:00 - 23:00 |
African Khaware (afrikai dalok tanítása a tűz körül ? M Baye Ndiaye, Szenegál) |
|
23:00 - 23:00 |
African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése) |
|
19:00 - 19:30 |
Sekwele Basotho Cultural Dance Group |
|
19:30 - 21:00 |
Sly Ashen & the Rooters |
|
21:00 - 21:30 |
Ritmo Latino tánccsoport |
|
21:30 - 23:00 |
Los Gitanos |
|
|
12:30 - 14:00 |
Színház: Villon testamentuma |
|
14:00 - 16:00 |
Színház: Bach: Jonathan Livingston sirály |
|
16:00 - 17:00 |
Bemutató: A Sahaja Jóga egy órája |
|
17:00 - 19:00 |
Színház: Lázár Ervin: A kút |
|
19:00 - 19:30 |
Koncert: Oláh Cumó Trió (kortárs jazz) |
|
19:30 - 21:30 |
Színház: Amese marad |
|
21:30 - 23:00 |
Koncert: Szilvási Gypsy Folk Band |
|
23:00 - 01:00 |
Mozi: India |
|
|
15:00 - 16:00 |
Iszapbirkózás |
|
16:00 - 16:30 |
Holló |
|
16:30 - 17:00 |
Recycling |
|
17:00 - 17:30 |
Spaceboy |
|
17:30 - 18:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
18:00 - 18:30 |
Iszapbirkózás |
|
18:30 - 19:30 |
Dévai Zsófi &, Feyér Zsuzsa divatbemutatója, AIAIÉ |
|
19:30 - 20:00 |
Shake your ass |
|
20:00 - 20:30 |
GAS divatbemutató |
|
20:30 - 21:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
21:00 - 21:30 |
Mavrákulum és a Szabadkézműves Páholy bemutatja: Senarchism (avagy: Tudd hogy Értsd!) |
|
21:30 - 22:00 |
Hair dressed to kill |
|
22:00 - 22:30 |
Iszapbirkózás |
|
22:30 - 23:00 |
Retrock divatbemutató |
|
23:00 - 23:30 |
Tû,zzsonglõ,r bemutató |
|
23:30 - 04:00 |
Souvenier |
|
00:30 - 01:00 |
Free Zoo hajperformance: Változó oltár |
|
|
14:00 - 23:59 |
###### |
|
|
14:00 - 23:59 |
Foci, ahogy még sosem, vizen, földön, levegőben, VÍZSZINTESEN és FÜGGŐLEGESEN! Ismét Grundeszliga a Sziget Fesztiválon! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Nézz be mielőtt leszáll az éj!
Verd le a Sziget porát, és lazíts egyet! De ha izgalomra vágysz, itt azt is megtalálod!
Mit kívánsz? |
|
|
15:00 - 16:30 |
Fölnyomva egy teve seggébe... |
|
16:30 - 18:00 |
Avantgard politika |
|
18:00 - 19:30 |
Mű,vészet a kirakatban! |
|
19:30 - 20:30 |
filmhu filmklub |
|
|
22:00 - 23:00 |
Dolák-Saly Róbert és Litkai Gergely kétszer fél órában |
|
|
14:00 - 23:59 |
A Hegyvidék SE Sakk és Go Szakosztályának szervezésében |
|
|
14:00 - 20:00 |
Az Architects of Air bemutatja: Ixilum ? Luminárium
Ha belépsz, majd nézel! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Idén először találkozhatnak a szigetlakók a Maggi óriáskonyhájával a Nagyszínpaddal szemben. |
|
|
14:00 - 23:59 |
Hucurka Dongóberkenyen nyaralkodik: kreatív, szituációs játékáradat egész héten |
|
14:00 - 23:59 |
Dongóberkenyi Kerek-világ építés |
|
10:00 - 18:00 |
Falu-ovi |
|
|
10:00 - 18:00 |
JÁTÉK : néprajzi kiállítás régi gyerekjátékokból |
|
10:00 - 18:00 |
Kézműves műhelyek: |
|
|
12:00 - 23:59 |
Szirtes András: Filozófia a budoárban |
|
|
14:00 - 12:00 |
Szigetgenerációs regeneráció (kávé, gyógysör) |
|
12:00 - 17:00 |
Országos RODEÓBIKA ülő verseny, |
|
17:00 - 20:00 |
Karaoke |
|
|
17:00 - 20:00 |
Nyitott vagy a világra? A világ is nyitott rád!
Az Infoturné következő állomása a Sziget Fesztivál! |
|
|
17:00 - 20:00 |
Középkori próbatételek: Csirkedobálás |
|
17:00 - 20:00 |
Power Machine |
|
17:00 - 20:00 |
Lótoló verseny |
|
17:00 - 20:00 |
Focizz vissza a középkorba! |
|
17:00 - 20:00 |
Rexfoci |
|
17:00 - 20:00 |
Csocsó Aréna |
|
17:00 - 20:00 |
Vízifoci |
|
17:00 - 20:00 |
Colosseum Karaokeum |
|
17:00 - 20:00 |
Pepsi Remixer |
|
|
17:00 - 20:00 |
Programok: |
|
|
17:00 - 20:00 |
A Sziget egyetlen oázisa: ROXY SunCity ? A ma legjobb arcai itt Szigetelődnek! |
|
|
22:00 - 22:15 |
NEEM ? Ne Bántsd a Nőket! |
|
22:15 - 23:15 |
Válogatás |
|
23:15 - 01:00 |
Kontroll |
|
01:05 - 03:00 |
21 gramm /21 Gramms/ |
|
|
14:00 - 16:00 |
A Sziget Hyde sarka |
|
14:00 - 16:00 |
Sziget reklámok |
|
16:00 - 17:00 |
Reflektorfényben - beszélgetés |
|
17:10 - 18:00 |
Szinkron karaoke |
|
18:00 - 19:00 |
Játék |
|
19:00 - 20:00 |
A Tolkien Tár-saság programja |
|
20:00 - 21:30 |
Vetítés |
|
|
14:00 - 16:00 |
Légy csapó! |
|
|
14:00 - 16:00 |
Idén is vár a Sport Sziget (Honvéd üdülő) a Sziget körúton az Elektron Sátor mellett, a medence szomszédságában. |
|
|
14:00 - 16:00 |
Balassi Bálint-emlékév ? ,programok |
|
15:00 - 17:00 |
Haditorna: Mathias Rex történelmi hagyományőrző egyesülete |
|
17:00 - 19:00 |
Vándor Vokál |
|
|
10:00 - 21:00 |
Napozz, pihenj és olvasgass a Sanoma Beach-en! |
|
|
10:00 - 21:00 |
Tájékoztató |
|
|
16:30 - 17:30 |
Scissor Sisters |
|
18:00 - 19:00 |
Seeed |
|
19:30 - 21:00 |
Sex Action |
|
21:30 - 23:00 |
Anthrax |
|
|
17:00 - 18:00 |
Ricardo Lemvo &, Makina Loca |
|
18:15 - 19:30 |
Kíla |
|
19:45 - 21:00 |
Oi Va Voi |
|
21:30 - 23:00 |
Rachid Taha |
|
|
16:00 - 17:00 |
Watch My Dying |
|
17:00 - 18:00 |
Fekete Sereg |
|
18:00 - 19:00 |
Iron Maidnem |
|
19:00 - 20:00 |
Linea 77 (I) |
|
20:00 - 21:30 |
Dying Wish |
|
21:30 - 23:30 |
My Dying Bride (UK) |
|
23:30 - 01:00 |
Nevergreen |
|
01:00 - 02:30 |
Sin Of Kain |
|
02:30 - 04:00 |
Stereochrist |
|
|
16:30 - 17:15 |
Blood Is Fire |
|
17:30 - 18:10 |
Ludditák |
|
18:30 - 19:40 |
Hippikiller |
|
20:00 - 21:10 |
Anselmo Crew |
|
21:30 - 22:40 |
Vopli Vidopliassova (UKR) |
|
23:00 - 02:00 |
ColorStar |
|
00:50 - 02:00 |
Hiperkarma |
|
02:15 - 03:20 |
A kutya vacsorája |
|
|
21:00 - 23:59 |
Junkie XL (NL)
DJ Observer (A)
Slam Jr
Szeifert
Pöli |
|
|
19:30 - 20:30 |
Titusz és a Carbonfools |
|
|
23:00 - 04:00 |
Muzzaik Productions Night Pres. Sullivan &, Belocca &, Danny L. + Czibere (kongás) |
|
|
13:00 - 18:00 |
Cop, Mesterházy (Syrup) |
|
14:00 - 23:59 |
Rio Rokoko, Somito Son, Zden (SK) |
|
18:00 - 22:00 |
Isu + Tégla, Nandee |
|
22:00 - 02:00 |
Palotai, Smash FX (CH), Pedro |
|
|
15:00 - 23:59 |
A lugasban |
|
15:00 - 23:59 |
A kertben |
|
18:00 - 23:59 |
Sfeer |
|
09:00 - 14:00 |
Dj Gelka &, Dj Akasha |
|
20:00 - 20:50 |
Nyitott zenei kurzus |
|
20:50 - 22:00 |
Hangszínház |
|
22:00 - 23:00 |
Interzone Inc. |
|
23:20 - 02:00 |
caracasUnderpop (YV) |
|
00:40 - 01:00 |
ION |
|
02:00 - 03:00 |
mindMap (SK) |
|
03:00 - 09:00 |
Dj Crimson &, Dj Chrom |
|
|
23:00 - 02:00 |
Jamie Winchester &, Hrutka Róbert |
|
00:15 - 01:00 |
Ágnes Vanilla |
|
01:45 - 03:00 |
Sugarloaf |
|
|
17:00 - 18:00 |
Paparazzi |
|
18:00 - 19:00 |
The Odorants |
|
19:00 - 20:00 |
Juff |
|
20:00 - 21:00 |
Insipid |
|
21:00 - 22:00 |
Tundravoice |
|
22:00 - 23:00 |
Nulladik Változat |
|
23:00 - 02:00 |
Pop Iván |
|
00:30 - 02:00 |
Brain of Morbius (UK) |
|
02:00 - 04:00 |
Korog |
|
|
14:00 - 23:59 |
Lee Unflyable |
|
21:00 - 22:30 |
Skunk |
|
22:30 - 04:00 |
Dermot |
|
00:00 - 02:00 |
Copy Con Live |
|
00:30 - 01:00 |
PASO vs. Gimmeshot |
|
01:30 - 02:00 |
Gathkins |
|
02:00 - 03:30 |
Bosi |
|
03:30 - 04:00 |
Áfonya |
|
|
18:00 - 19:00 |
Frankie Látó Djangologhy |
|
19:00 - 20:00 |
Dél-alföldi Szaxofon-együttes |
|
20:00 - 21:30 |
Pege Quartet |
|
21:30 - 23:00 |
Szakcsi Lakatos BélaTrió |
|
23:00 - 02:00 |
Bacsó Kristóf Trió |
|
00:30 - 06:00 |
Session |
|
|
12:00 - 23:59 |
Délutáni beszélgetés |
|
19:00 - 20:00 |
Impro-rom (H) |
|
20:15 - 21:15 |
Kanizsa Csillagai (H) |
|
21:30 - 22:45 |
Romano Drom (H) |
|
23:00 - 02:00 |
Pascual Gallo and the gypsies of Aragon (F/ESP) |
|
00:30 - 03:00 |
Dj Kokalo (world music) + Dj Spag (R?n?B) |
|
|
23:00 - 02:00 |
Török Ádám és a Mini |
|
00:45 - 02:15 |
Ferenczi György Neomatyó Show |
|
02:30 - 04:00 |
Jeff and the Wild Slivovitz (I) |
|
|
16:00 - 17:00 |
Hopika |
|
17:00 - 18:00 |
Stinkyfish Co. |
|
18:00 - 19:00 |
Falcongate |
|
19:00 - 20:00 |
Nexam |
|
20:00 - 21:00 |
Vortex |
|
|
20:00 - 21:00 |
A Kortárs Táncszínházi Egyesület estje I. |
|
21:00 - 22:30 |
44 FEET - A Színház? és Filmmű,vészeti Egyetem másodéves színészhallgatóinak táncelő,adása |
|
22:30 - 01:00 |
Frenák Pál Társulat: KáOsz |
|
00:00 - 02:00 |
A Kortárs Táncszínházi Egyesület estje II. |
|
|
15:00 - 23:59 |
Állandó programok |
|
15:00 - 23:59 |
Camera Obscura laboratórium |
|
15:00 - 23:59 |
Mászkáló mutatványok |
|
14:00 - 15:00 |
Árgyélus Színház: Angyalbárányok |
|
15:00 - 16:00 |
Akrobatika és gúlák |
|
15:30 - 16:00 |
Olé és Tadam parádézni mennek |
|
16:00 - 17:00 |
Boka és cirkusza |
|
16:00 - 17:00 |
Felvonulás: kitörünk a helyszínről! |
|
17:00 - 18:00 |
Fernam Cardama: Itt a posta! |
|
18:00 - 19:00 |
Naptársulat: mesék Mátyás királyrúl |
|
19:00 - 20:00 |
Zsonglőr kunszt- és trükkmutató |
|
20:00 - 21:30 |
Sunset Open Stage |
|
21:30 - 23:00 |
Fire Time |
|
|
15:00 - 23:59 |
Irodalom |
|
15:00 - 23:59 |
Képzőművészet |
|
15:00 - 23:59 |
Élőkép: Morfománia |
|
15:00 - 23:59 |
Komolyzene |
|
15:00 - 23:59 |
Octogon |
|
15:00 - 23:59 |
Világító Sziget |
|
|
10:00 - 11:00 |
Tai Chi |
|
11:00 - 14:00 |
RitmusDepo |
|
14:00 - 16:00 |
Fúvószene: Project 11 |
|
16:00 - 17:00 |
Passage |
|
17:00 - 18:00 |
AB/CD (AC/DC Tribute) |
|
18:00 - 19:00 |
Supersonic |
|
19:00 - 20:00 |
Rage Against The Machine Tribute |
|
20:00 - 21:00 |
Faith No More Tribute |
|
21:00 - 22:30 |
Luca Brasi feat The Idoru |
|
|
18:00 - 19:50 |
Simply English |
|
19:50 - 21:40 |
Shannon |
|
21:40 - 23:30 |
Pravo |
|
23:30 - 01:00 |
Téka |
|
|
15:00 - 17:00 |
Film: Kika |
|
17:00 - 20:00 |
Talk Show |
|
20:00 - 22:30 |
DJ Mozija ? Kenguru ? Dj Blondino |
|
23:00 - 06:00 |
Raphael Kaney & Guillaume Segouin (F) |
|
|
16:00 - 17:00 |
Kanada Káosz |
|
17:00 - 19:00 |
Lee n?Gum |
|
19:00 - 22:00 |
Erik Sumo &, Haze |
|
22:00 - 02:00 |
Infra Ghandi |
|
00:00 - 01:00 |
Mada |
|
01:00 - 03:00 |
Titusz |
|
03:00 - 05:00 |
Negro |
|
|
12:00 - 16:00 |
Karaoke |
|
19:00 - 20:00 |
Zed együttes |
|
20:00 - 21:00 |
Toto Tribute együttes |
|
21:00 - 23:00 |
Hollywood Rose |
|
23:00 - 23:30 |
Durex vizespóló-verseny |
|
23:30 - 01:00 |
Szűcs Judith |
|
01:00 - 06:00 |
Dj Paplan |
|
|
14:00 - 23:59 |
14:00-tól: Táncdalfesztivál Kultúrház és Happy Singles Party |
|
|
12:00 - 23:59 |
Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont! |
|
|
11:00 - 19:00 |
Kézműves programok |
|
12:00 - 19:00 |
Tánctanítások |
|
14:00 - 18:00 |
Kulturális programok |
|
23:00 - 23:00 |
African Khaware (afrikai dalok tanítása a tűz körül ? M Baye Ndiaye, Szenegál) |
|
23:00 - 23:00 |
African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése) |
|
19:00 - 19:30 |
Sekwele Basotho Cultural Dance Group |
|
19:30 - 21:00 |
Dub 4 You |
|
21:00 - 21:30 |
Afro Keguys |
|
21:30 - 23:00 |
Afro Magic |
|
|
10:00 - 14:00 |
Színház: Láthatatlan Színház |
|
14:00 - 15:00 |
Zene: Down Alapítvány Mű,vészeti Mű,hely - magyar slágerek |
|
15:00 - 16:00 |
Gondolatok: Globális felmelegedés kontra atomenergia |
|
16:00 - 17:00 |
Bemutató: AIESEC |
|
17:00 - 18:15 |
Bemutató: Jógabemutató és Bhadzsan koncert |
|
18:15 - 18:30 |
Színház: Dühöm, álmom |
|
18:30 - 20:00 |
Tánc: Roll Dance Kerekesszékes Kombi Táncegyüttes |
|
20:00 - 21:30 |
Koncert: Over The Noise Zsombok Ferenc Emlékzenekar |
|
21:30 - 22:45 |
Koncert: Részemről OK! (blues) |
|
22:45 - 02:00 |
Mozi: Mami Blue |
|
|
15:00 - 16:00 |
Iszapbirkózás |
|
16:00 - 17:00 |
Veszedelmes viszonyok |
|
17:00 - 17:30 |
Levis divatbemutató |
|
17:30 - 18:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
18:00 - 18:30 |
Iszapbirkózás |
|
18:30 - 19:30 |
Bara Marianne kalap- és táskabemutatója / Amnesia divatbemutató |
|
19:30 - 20:00 |
Shake your ass |
|
20:00 - 20:30 |
Jaffa Váci u. 8. divatbemutató |
|
20:30 - 21:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
21:00 - 21:30 |
Hajas László mesterfodrász Wella trend bemutatója |
|
21:30 - 22:00 |
Karmakamikaze |
|
22:00 - 22:30 |
Iszapbirkózás |
|
22:30 - 23:00 |
Prizma - Azonosítatlan fények |
|
23:00 - 23:30 |
Tû,zzsonglõ,r bemutató |
|
23:30 - 04:00 |
Vonzások és taszítások |
|
00:30 - 01:00 |
Women' Secret |
|
|
14:00 - 23:59 |
###### |
|
|
14:00 - 23:59 |
Foci, ahogy még sosem, vizen, földön, levegőben, VÍZSZINTESEN és FÜGGŐLEGESEN! Ismét Grundeszliga a Sziget Fesztiválon! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Nézz be mielőtt leszáll az éj!
Verd le a Sziget porát, és lazíts egyet! De ha izgalomra vágysz, itt azt is megtalálod!
Mit kívánsz? |
|
|
15:00 - 16:30 |
Pornográfia és politika a popköltészetben |
|
16:30 - 17:30 |
A Pető,fi Irodalmi Múzeum programja: |
|
17:30 - 19:00 |
Hermann Zoltán: Kontrafals |
|
19:00 - 20:00 |
Parti Nagy Lajos Sárbogárdi Jolán |
|
|
22:00 - 23:00 |
Szőke András és Badár Sándor mesél |
|
|
14:00 - 23:59 |
A Hegyvidék SE Sakk és Go Szakosztályának szervezésében |
|
|
14:00 - 20:00 |
Az Architects of Air bemutatja: Ixilum ? Luminárium
Ha belépsz, majd nézel! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Idén először találkozhatnak a szigetlakók a Maggi óriáskonyhájával a Nagyszínpaddal szemben. |
|
|
14:00 - 23:59 |
Hucurka Dongóberkenyen nyaralkodik: kreatív, szituációs játékáradat egész héten |
|
14:00 - 23:59 |
Dongóberkenyi Kerek-világ építés |
|
10:00 - 18:00 |
Falu-ovi |
|
|
10:00 - 18:00 |
JÁTÉK : néprajzi kiállítás régi gyerekjátékokból |
|
10:00 - 18:00 |
Kézműves műhelyek: |
|
|
12:00 - 23:59 |
Szirtes András: Tiszta szívvel |
|
|
14:00 - 12:00 |
Szigetgenerációs regeneráció (kávé, gyógysör) |
|
12:00 - 17:00 |
Országos RODEÓBIKA ülő verseny, |
|
17:00 - 20:00 |
Karaoke |
|
|
17:00 - 20:00 |
Nyitott vagy a világra? A világ is nyitott rád!
Az Infoturné következő állomása a Sziget Fesztivál! |
|
|
17:00 - 20:00 |
Középkori próbatételek: Csirkedobálás |
|
17:00 - 20:00 |
Power Machine |
|
17:00 - 20:00 |
Lótoló verseny |
|
17:00 - 20:00 |
Focizz vissza a középkorba! |
|
17:00 - 20:00 |
Rexfoci |
|
17:00 - 20:00 |
Csocsó Aréna |
|
17:00 - 20:00 |
Vízifoci |
|
17:00 - 20:00 |
Colosseum Karaokeum |
|
17:00 - 20:00 |
Pepsi Remixer |
|
|
17:00 - 20:00 |
Programok: |
|
|
17:00 - 20:00 |
A Sziget egyetlen oázisa: ROXY SunCity ? A ma legjobb arcai itt Szigetelődnek! |
|
|
22:00 - 23:15 |
Válogatás |
|
23:15 - 01:00 |
Mix |
|
01:05 - 03:00 |
Szamuráj /Zatoichi/ |
|
|
14:00 - 16:00 |
A Sziget Hyde sarka |
|
14:00 - 16:00 |
Sziget reklámok |
|
16:00 - 17:00 |
Reflektorfényben - beszélgetés |
|
17:10 - 18:00 |
Szinkron karaoke |
|
18:00 - 19:00 |
Játék |
|
19:00 - 20:00 |
A Tolkien Társa-ság programja |
|
20:00 - 21:30 |
Vetítés |
|
|
14:00 - 16:00 |
Légy csapó! |
|
|
14:00 - 16:00 |
Idén is vár a Sport Sziget (Honvéd üdülő) a Sziget körúton az Elektron Sátor mellett, a medence szomszédságában. |
|
|
14:00 - 16:00 |
Balassi Bálint-emlékév ? ,programok |
|
|
10:00 - 21:00 |
Napozz, pihenj és olvasgass a Sanoma Beach-en! |
|
|
10:00 - 21:00 |
Tájékoztató |
|
|
16:30 - 17:30 |
Electric Eel Shock |
|
18:00 - 19:00 |
Ash |
|
19:30 - 21:00 |
Európa Kiadó |
|
21:30 - 23:00 |
Basement Jaxx |
|
|
17:00 - 18:00 |
Mardi Gras BB |
|
18:15 - 19:30 |
Justin Adams & The Wayward Sheiks |
|
19:45 - 21:00 |
Besh o droM |
|
21:30 - 23:00 |
Afro Celt Sound System |
|
|
16:00 - 17:00 |
Cross Borns |
|
17:00 - 18:00 |
Cool Head Clan |
|
18:00 - 19:00 |
Dirty Dance |
|
19:00 - 20:30 |
Pokolgép |
|
21:30 - 23:30 |
Saxon (UK) |
|
23:30 - 01:00 |
P. Box |
|
01:00 - 02:30 |
Akela |
|
02:30 - 04:00 |
Stress |
|
|
16:30 - 17:15 |
Fallen into Ashes |
|
17:30 - 18:10 |
Bankrupt |
|
18:30 - 19:40 |
Üllői Úti Fuck |
|
20:00 - 21:10 |
Strong Deformity |
|
21:30 - 22:40 |
Rémember |
|
23:00 - 02:00 |
La Ruda (F) |
|
00:50 - 02:00 |
Alvin és a Mókusok |
|
02:15 - 03:20 |
HétköznaPI CSAlódások |
|
|
21:00 - 23:59 |
Felix Da Housecat (USA)
Electric Indigo (A)
Hot X
Coyote |
|
|
19:30 - 20:30 |
Hooligans |
|
|
23:00 - 04:00 |
Latin thing Dj Wallas &, Danny L. + Czibere (kongás) |
|
|
13:00 - 18:00 |
Negro, Suhaid |
|
14:00 - 23:59 |
Anton, Somito Son, Gerilla |
|
18:00 - 22:00 |
Erik Sumo, Cadik |
|
22:00 - 02:00 |
Bomb The Jazz |
|
|
15:00 - 23:59 |
A lugasban |
|
15:00 - 23:59 |
A kertben |
|
18:00 - 23:59 |
Csontrakéta |
|
09:00 - 14:00 |
Dj XRC &, Dj Dizzy |
|
20:00 - 20:50 |
Nyitott zenei kurzus |
|
21:00 - 21:50 |
Zum (RO) |
|
22:00 - 23:00 |
TranceZenDance |
|
23:20 - 02:00 |
Blackmilk és a FUCCS |
|
00:40 - 01:00 |
Mars (turntables) &, Márkos (cello) |
|
02:00 - 03:00 |
Ethnica Music Project Feat. Mox (RU) |
|
03:00 - 09:00 |
Dj El |
|
|
23:00 - 02:00 |
Back II Black |
|
00:15 - 01:00 |
United |
|
01:45 - 03:00 |
Sub Bass Monster |
|
|
17:00 - 18:00 |
Numb |
|
18:00 - 19:00 |
Someday Baby |
|
19:00 - 20:00 |
Brownfield |
|
20:00 - 21:00 |
Malacka és a Tahó |
|
21:00 - 22:00 |
Kelet-Nyugat |
|
22:00 - 23:00 |
Bert Shaft Orchestra (UK) |
|
23:00 - 02:00 |
Egy Kiss Erzsi Zene |
|
00:30 - 02:00 |
Vidámpark |
|
02:00 - 04:00 |
Flash |
|
|
14:00 - 23:59 |
Lotus Fusion |
|
21:00 - 23:00 |
Görgő |
|
23:00 - 04:00 |
Turbopauza Live Act |
|
00:00 - 01:00 |
Quantum State Live Act |
|
01:00 - 02:00 |
"PsyBaba ""Namaska"" (AUS)" |
|
02:00 - 04:00 |
Oleg + Virág + Fatima + Didjeridoo Men |
|
|
18:00 - 19:00 |
Jazz Steps Band |
|
19:00 - 20:00 |
Nagy János Trió |
|
20:00 - 21:30 |
Tűzkő Csaba Septet |
|
21:30 - 23:00 |
Ad Matai (Izrael) |
|
23:00 - 02:00 |
Nigun |
|
00:30 - 06:00 |
Session |
|
|
12:00 - 23:59 |
Délutáni beszélgetés |
|
19:00 - 20:00 |
Roma Jilo (H) |
|
20:15 - 21:15 |
Terne Čhave (CZ) |
|
21:30 - 22:45 |
Nadara (RO) |
|
23:00 - 02:00 |
Esma Redzepova (MK) |
|
00:30 - 03:00 |
Dj Kokalo (world music) + Dj Spag (R?n?B) |
|
|
23:00 - 02:00 |
Full Blues Session 2004 |
|
00:45 - 02:15 |
Lord Bishop and the Rockadellic Kings (USA) |
|
02:30 - 04:00 |
Chicagói blues gála |
|
|
16:00 - 17:00 |
Nadene |
|
17:00 - 18:00 |
Funkadelic Beat Session |
|
18:00 - 19:00 |
Moliendo Café |
|
19:00 - 20:00 |
Jeffo?s Dream |
|
20:00 - 21:00 |
F&J |
|
|
20:00 - 21:00 |
Méhek |
|
21:00 - 22:30 |
Kortárs Táncszínházi Egyesület estje III. |
|
22:30 - 01:00 |
Georges Momboye Company (F): Tahaman (kortárs afrikai és Hip-Hop tánc) |
|
00:00 - 02:00 |
Ágens: Purcell piknolepszia (kortárs opera) |
|
|
15:00 - 23:59 |
Állandó programok |
|
15:00 - 23:59 |
Camera Obscura laboratórium |
|
15:00 - 23:59 |
Mászkáló mutatványok |
|
14:00 - 15:00 |
Márkuszínház: Mátyás mesék |
|
15:00 - 16:00 |
Akrobatika és gúlák |
|
16:00 - 17:00 |
Tom Magic Show (bűvész) |
|
17:00 - 18:00 |
Pilári Gábor: Vitéz László |
|
18:00 - 19:00 |
Naptársulat: Mesék a lótuszvirágból |
|
19:00 - 20:00 |
Olé és Tadam jól érzik magukat |
|
20:00 - 21:30 |
Sunset Open Stage |
|
21:30 - 23:00 |
Fire Time |
|
|
15:00 - 23:59 |
Irodalom |
|
15:00 - 23:59 |
Képzőművészet |
|
15:00 - 23:59 |
Élőkép: Morfománia |
|
15:00 - 23:59 |
Komolyzene |
|
15:00 - 23:59 |
Octogon |
|
15:00 - 23:59 |
Világító Sziget |
|
|
10:00 - 11:00 |
Tai Chi |
|
11:00 - 14:00 |
RitmusDepo |
|
14:00 - 16:00 |
Fúvószene: Road Six Sax |
|
16:00 - 17:00 |
Jesus Christ Smokes Holy Gasoline (A) |
|
17:00 - 18:00 |
Mind the Gap |
|
18:00 - 19:00 |
Alvilági Mókusok |
|
19:00 - 20:00 |
Doors Emlékzenekar |
|
20:00 - 21:00 |
Egyszercsak |
|
21:00 - 22:30 |
Supernem |
|
|
18:00 - 19:50 |
Karaván |
|
19:50 - 21:40 |
Tatros |
|
21:40 - 23:30 |
Pireusz |
|
23:30 - 01:00 |
Nadara (RO) |
|
|
15:00 - 17:00 |
Film: Tű,sarok |
|
17:00 - 20:00 |
Talk Show |
|
20:00 - 22:30 |
Dj Mozija, Dj Sabda |
|
23:00 - 06:00 |
Andrey Kolotenko (UKR) |
|
|
18:20 - 20:00 |
Jinx |
|
20:00 - 22:00 |
Grasshop |
|
22:00 - 01:00 |
TBGon &, Marvin |
|
01:00 - 03:00 |
Waxman |
|
03:00 - 05:00 |
Kevin |
|
|
12:00 - 16:00 |
Karaoke |
|
19:00 - 21:00 |
Tequila Chicken Brass |
|
21:00 - 23:00 |
Queen emlékzenekar |
|
23:00 - 23:30 |
Durex vizespóló-verseny |
|
23:30 - 01:00 |
Dolly Roll |
|
01:00 - 06:00 |
Dj Paplan |
|
|
14:00 - 23:59 |
14:00-tól: Táncdalfesztivál Kultúrház és Happy Singles Party |
|
|
12:00 - 23:59 |
Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont! |
|
|
11:00 - 19:00 |
Kézműves programok |
|
12:00 - 19:00 |
Tánctanítások |
|
14:00 - 18:00 |
Kulturális programok |
|
23:00 - 23:00 |
African Khaware (afrikai dalok tanítása a tűz körül ? M Baye Ndiaye, Szenegál) |
|
23:00 - 23:00 |
African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése) |
|
19:00 - 19:30 |
Sekwele Basotho Cultural Dance Group |
|
19:30 - 21:00 |
Onyx |
|
21:00 - 21:30 |
Grupo Capoeira Brasil & Samba Brasil |
|
21:30 - 23:00 |
RE-G |
|
|
12:00 - 14:00 |
Beszélgetés: Tűsarok, NEEM? ? A gender szempontok érvényesülése |
|
14:00 - 15:00 |
Beszélgetés: Roma újságírók szerepe a médiában |
|
15:00 - 16:00 |
Film: A kísérlet |
|
16:00 - 17:30 |
Színház: Tényleg szeretsz |
|
17:30 - 18:00 |
Koncert: Komolyzene |
|
18:00 - 19:00 |
Mazs-Haver sátor |
|
19:00 - 20:30 |
Színház: Korszakalkotó |
|
20:30 - 22:00 |
Koncert: Tér (rock) |
|
22:00 - 23:00 |
Koncert: B-terv (világzene) |
|
23:00 - 01:00 |
Mozi: Debra Chasnoff: One Wedding and a Revolution, That |
|
|
15:00 - 16:00 |
Iszapbirkózás |
|
16:00 - 17:00 |
Grease |
|
17:00 - 17:30 |
Guru divatbemutató |
|
17:30 - 18:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
18:00 - 18:30 |
Iszapbirkózás |
|
18:30 - 19:30 |
Chance Divatiskola divatbemutatója |
|
19:30 - 20:00 |
Shake your ass |
|
20:00 - 20:30 |
Frenetic divatbemutató |
|
20:30 - 21:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
21:00 - 21:30 |
Mavrák Erik (Hair Point by Perényi) alternatív haj show |
|
21:30 - 22:00 |
GAS divatbemutató |
|
22:00 - 22:30 |
Iszapbirkózás |
|
22:30 - 23:00 |
tóthvirág divatbemutató |
|
23:00 - 23:00 |
Tû,zzsonglõ,r bemutató |
|
23:00 - 04:00 |
Nagy Fruzsina divatperformance |
|
00:00 - 02:00 |
Lagrimas de Oro táncegyüttes & a Fandango duó |
|
00:30 - 01:00 |
Calzedonia |
|
|
14:00 - 23:59 |
###### |
|
|
14:00 - 23:59 |
Foci, ahogy még sosem, vizen, földön, levegőben, VÍZSZINTESEN és FÜGGŐLEGESEN! Ismét Grundeszliga a Sziget Fesztiválon! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Nézz be mielőtt leszáll az éj!
Verd le a Sziget porát, és lazíts egyet! De ha izgalomra vágysz, itt azt is megtalálod!
Mit kívánsz? |
|
|
15:00 - 16:00 |
A Pető,fi Irodalmi Múzeum programja |
|
16:00 - 17:30 |
Nyolcvanas évek felolvasóest: |
|
17:30 - 19:30 |
Vallai Péter Petri ? estje |
|
19:30 - 20:30 |
filmhu filmklub |
|
|
22:00 - 23:00 |
Galla-parádé |
|
|
14:00 - 23:59 |
A Hegyvidék SE Sakk és Go Szakosztályának szervezésében |
|
|
14:00 - 20:00 |
Az Architects of Air bemutatja: Ixilum ? Luminárium
Ha belépsz, majd nézel! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Idén először találkozhatnak a szigetlakók a Maggi óriáskonyhájával a Nagyszínpaddal szemben. |
|
|
14:00 - 23:59 |
Hucurka Dongóberkenyen nyaralkodik: kreatív, szituációs játékáradat egész héten |
|
14:00 - 23:59 |
Dongóberkenyi Kerek-világ építés |
|
10:00 - 18:00 |
Falu-ovi |
|
|
10:00 - 18:00 |
JÁTÉK : néprajzi kiállítás régi gyerekjátékokból |
|
10:00 - 18:00 |
Kézműves műhelyek: |
|
|
14:00 - 23:59 |
Szirtes András: film - Napló - jából |
|
|
14:00 - 12:00 |
Szigetgenerációs regeneráció (kávé, gyógysör) |
|
12:00 - 17:00 |
Országos RODEÓBIKA ülő verseny, |
|
17:00 - 20:00 |
Karaoke |
|
|
17:00 - 20:00 |
Nyitott vagy a világra? A világ is nyitott rád!
Az Infoturné következő állomása a Sziget Fesztivál! |
|
|
17:00 - 20:00 |
Középkori próbatételek: Csirkedobálás |
|
17:00 - 20:00 |
Power Machine |
|
17:00 - 20:00 |
Lótoló verseny |
|
17:00 - 20:00 |
Focizz vissza a középkorba! |
|
17:00 - 20:00 |
Rexfoci |
|
17:00 - 20:00 |
Csocsó Aréna |
|
17:00 - 20:00 |
Vízifoci |
|
17:00 - 20:00 |
Colosseum Karaokeum |
|
17:00 - 20:00 |
Pepsi Remixer |
|
|
17:00 - 20:00 |
Programok: |
|
|
17:00 - 20:00 |
A Sziget egyetlen oázisa: ROXY SunCity ? A ma legjobb arcai itt Szigetelődnek! |
|
|
22:00 - 23:15 |
Válogatás |
|
23:15 - 01:00 |
Kill Bill 1 / Kill Bill: Vol.1/ |
|
01:05 - 03:00 |
Kill Bill 2 / Kill Bill: Vol.2/ |
|
|
14:00 - 16:00 |
A Sziget Hyde sarka |
|
14:00 - 16:00 |
Sziget reklámok |
|
16:00 - 17:00 |
Reflektorfényben - beszélgetés |
|
17:10 - 18:00 |
Szinkron karaoke |
|
18:00 - 19:00 |
Játék |
|
19:00 - 20:00 |
A Tolkien Társaság programja |
|
20:00 - 21:30 |
Vetítés |
|
|
14:00 - 16:00 |
Légy csapó! |
|
|
14:00 - 16:00 |
Idén is vár a Sport Sziget (Honvéd üdülő) a Sziget körúton az Elektron Sátor mellett, a medence szomszédságában. |
|
|
14:00 - 16:00 |
Balassi Bálint-emlékév ? ,programok |
|
15:00 - 16:00 |
Arbeau Táncegyüttes |
|
16:00 - 19:00 |
Reneszánsz táncház |
|
|
10:00 - 21:00 |
Napozz, pihenj és olvasgass a Sanoma Beach-en! |
|
|
10:00 - 21:00 |
Tájékoztató |
|
|
16:30 - 17:30 |
Tito & Tarantula |
|
18:00 - 19:00 |
Die Ärzte |
|
19:30 - 21:00 |
Bëlga |
|
21:30 - 23:00 |
Faithless |
|
|
17:00 - 18:00 |
Romano Drom |
|
18:15 - 19:30 |
Makám (és Bognár Szilvia, Palya Bea, Szalóki Ágnes) |
|
19:45 - 21:00 |
Boban Markovic Orkestar |
|
21:30 - 23:00 |
Los de Abajo |
|
|
16:00 - 17:00 |
Obstruction |
|
17:00 - 18:00 |
Morpheus |
|
18:00 - 19:00 |
Bon Scott Tribute (Omen-tagokkal) |
|
19:00 - 20:00 |
Demonlord |
|
20:00 - 21:30 |
Lord |
|
21:30 - 23:30 |
Grave Digger (D) |
|
23:30 - 01:00 |
Kalapács |
|
01:00 - 02:30 |
Beatrice |
|
02:30 - 04:00 |
Zero G |
|
|
16:30 - 17:15 |
Le Panic |
|
17:30 - 18:10 |
Ska Hecc |
|
18:30 - 19:40 |
Tigris |
|
20:00 - 21:10 |
Pannonia Allstars Ska Orchestra |
|
21:30 - 22:40 |
La Familia (F) |
|
23:00 - 02:00 |
Ladánybene 27 |
|
00:50 - 02:00 |
Zuco103 (NL) |
|
02:15 - 03:20 |
Ch.I.P. |
|
|
21:00 - 23:59 |
Jeff Mills (USA)
Takaaki Itoh (JPN)
Daho &, Ginger (CZ)
Igor Do'Urden
Goodspeed |
|
|
19:30 - 19:30 |
Unique |
|
|
23:00 - 04:00 |
House Session Lauer &, Danny L. &, Soneec + Czibere (kongás) |
|
|
13:00 - 18:00 |
Grasshop &, Jinx, Psure |
|
14:00 - 23:59 |
Transrepro CO., Csomekré, Spacedevil |
|
18:00 - 22:00 |
Aafro + Diziek + Phicks |
|
22:00 - 02:00 |
DJ Naga &, Fine Cut Bodies, Tipper (UK), Mango |
|
|
15:00 - 23:59 |
A lugasban |
|
15:00 - 23:59 |
A kertben |
|
18:00 - 23:59 |
PPML President |
|
09:00 - 14:00 |
Dj Intro |
|
20:00 - 21:00 |
Nyitott zenei kurzus |
|
21:20 - 22:20 |
OM (BG) |
|
22:30 - 23:10 |
Gergye Krisztián |
|
23:30 - 02:00 |
RVN |
|
00:40 - 02:00 |
TaTu Sound System |
|
02:00 - 06:00 |
Dj Christian aka Gaulamin &, Dj Áfonya |
|
|
23:00 - 02:00 |
Crystal |
|
00:15 - 01:00 |
Roy és Ádám |
|
01:45 - 03:00 |
Unisex |
|
|
17:00 - 18:00 |
Haelo |
|
18:00 - 19:00 |
Rend |
|
19:00 - 20:00 |
Sajt |
|
20:00 - 21:00 |
Flop |
|
21:00 - 22:00 |
The Buttholes |
|
22:00 - 23:00 |
Vialka Marching Band (F-CAN) |
|
23:00 - 02:00 |
Tudósok |
|
00:30 - 02:00 |
Ági és a Fiúk |
|
02:00 - 04:00 |
Sziámi |
|
|
14:00 - 23:59 |
Jolly Boots of Doom |
|
22:00 - 23:30 |
Suzuki Samurai |
|
23:30 - 01:00 |
SKC |
|
01:00 - 02:00 |
Anorganik Live Act |
|
02:00 - 03:30 |
Chris.su |
|
03:30 - 04:00 |
Longman + Bratwa |
|
|
18:00 - 19:00 |
Pflum Orsi & The Cap |
|
19:00 - 20:00 |
Cumó Electronic Dream |
|
20:00 - 21:00 |
Eichinger Quartet |
|
21:30 - 23:00 |
Gadó Gábor Quartet (H-F) |
|
23:00 - 02:00 |
European Mantra |
|
00:30 - 06:00 |
Session |
|
|
12:00 - 23:59 |
Délutáni beszélgetés |
|
19:00 - 02:00 |
Guca Fesztivál-nap |
|
00:30 - 03:00 |
Sunset Café: DJ Jutasi |
|
|
23:00 - 02:00 |
Janis Joplin Emlékzenekar |
|
00:45 - 02:15 |
Jimi Hendrix Tribute |
|
02:30 - 04:00 |
Canned Heat Memorial (Sk) |
|
|
16:00 - 17:00 |
Fragments |
|
17:00 - 18:00 |
Brigád |
|
18:00 - 19:00 |
Kollega és Káder |
|
19:00 - 20:00 |
Aljas Kúszóbab |
|
20:00 - 21:00 |
Nullify |
|
|
20:00 - 21:30 |
GNM Tanoda: Vívóleckék |
|
21:30 - 22:30 |
Bozsik Yvette Társulat: Táncterápia |
|
22:30 - 01:00 |
Lajkó Félix és bandája koncertje |
|
00:00 - 02:00 |
Közép Európa Táncszínház: Szindbád (Hommage á Gyula Krúdy) |
|
|
15:00 - 23:59 |
Állandó programok |
|
15:00 - 23:59 |
Camera Obscura laboratórium |
|
15:00 - 23:59 |
Mászkáló mutatványok |
|
14:00 - 15:00 |
Levendula Színház: Világszép nádszálkisasszony |
|
15:00 - 16:00 |
Akrobatika és gúlák |
|
16:00 - 17:00 |
Tom Magic Show (bűvész) |
|
17:00 - 18:00 |
Ládafia Bábszínház: Cirkusz |
|
18:00 - 19:00 |
Hökk, avagy a hökkentően? |
|
19:00 - 20:00 |
Zsonglőr kunszt- és trükkmutató |
|
20:00 - 21:30 |
BAM ? Kékhordó Show (ütőképes komédia) |
|
21:30 - 23:00 |
Fire Time |
|
|
10:00 - 11:00 |
Tai Chi |
|
11:00 - 14:00 |
RitmusDepo |
|
14:00 - 15:00 |
Fúvószene: Mágnes Matiné - Brezo Quartet |
|
15:00 - 16:00 |
Fúvószene: Mágnes Matiné - Sumo Light |
|
16:00 - 17:00 |
Porno 69 |
|
17:00 - 18:00 |
Night Fly |
|
18:00 - 19:00 |
Interpál |
|
19:00 - 20:00 |
Hybrid |
|
20:00 - 21:00 |
Equus |
|
21:00 - 22:30 |
Coda |
|
|
18:00 - 19:50 |
Klezmer's |
|
19:50 - 21:40 |
Xarnage (Baszkföld) |
|
21:40 - 23:30 |
Méz |
|
23:30 - 01:00 |
Zurgó |
|
|
15:00 - 17:00 |
Film: Matador |
|
17:00 - 20:00 |
Talk Show |
|
20:00 - 22:30 |
Dj Mozija, Ashramm |
|
23:00 - 06:00 |
Záróparti: |
|
|
18:00 - 21:00 |
Solid &, Nandee |
|
21:00 - 05:00 |
Palotai - Cadik |
|
|
19:00 - 21:30 |
Virgin One, Nighthawks, T35 együttesek |
|
21:30 - 23:00 |
Sárga Taxi |
|
23:00 - 23:30 |
Durex vizespóló-verseny |
|
23:30 - 01:00 |
Sárgarózsa |
|
01:00 - 06:00 |
Dj Paplan |
|
|
14:00 - 23:59 |
14:00-tól: Táncdalfesztivál Kultúrház és Happy Singles Party |
|
|
23:00 - 23:00 |
African Khaware (afrikai dalok tanítása a tűz körül ? M Baye Ndiaye, Szenegál) |
|
23:00 - 23:00 |
African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése) |
|
19:00 - 19:30 |
Sekwele Basotho Cultural Dance Group |
|
19:30 - 21:00 |
Skeg |
|
21:00 - 21:30 |
Elekoto Cultural Group |
|
21:30 - 23:00 |
Ba Cissoko |
|
|
13:00 - 15:00 |
Gondolatok: Mentális leképezés avagy őrület és gyógyítása a filmművészetben |
|
15:00 - 16:00 |
Színház: Rögv-est |
|
16:00 - 17:00 |
Koncert: Samadhi |
|
17:00 - 18:30 |
Film: A kísérlet |
|
18:30 - 20:00 |
Koncert: Jim Amstrong Jam Session |
|
20:00 - 21:30 |
Koncert: Still Cross (hard rock) |
|
21:30 - 23:00 |
Koncert: Klez Jam (hagyományos zsidó dalok másképp) |
|
23:00 - 01:00 |
Mozi: a Menta Sátor szervezésében |
|
|
15:00 - 16:00 |
Iszapbirkózás |
|
16:00 - 17:00 |
Gengszterek klubbja, Hajlakk |
|
17:00 - 17:30 |
Miju divatbemutató |
|
17:30 - 18:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
18:00 - 18:30 |
Iszapbirkózás |
|
18:30 - 19:30 |
Extravaganza divatbemutató |
|
19:30 - 20:00 |
Shake your ass |
|
20:00 - 20:30 |
meglepetés |
|
20:00 - 20:30 |
meglepetés |
|
20:30 - 21:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
21:00 - 21:30 |
Csergő Noémi & Fehér Beatrix divatbemutatója |
|
21:30 - 22:00 |
Spaceboy |
|
22:00 - 22:30 |
Iszapbirkózás |
|
22:30 - 23:00 |
NOS Collection divatbemutató |
|
23:00 - 23:30 |
Tû,zzsonglõ,r bemutató |
|
23:30 - 04:00 |
A Pucc divatbemutató |
|
00:00 - 02:00 |
Mighty Duck hip-hop tánccsoport bemutatója |
|
00:30 - 01:00 |
Xthismo divatbemutató |
|
|
14:00 - 23:59 |
###### |
|
|
14:00 - 23:59 |
Foci, ahogy még sosem, vizen, földön, levegőben, VÍZSZINTESEN és FÜGGŐLEGESEN! Ismét Grundeszliga a Sziget Fesztiválon! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Nézz be mielőtt leszáll az éj!
Verd le a Sziget porát, és lazíts egyet! De ha izgalomra vágysz, itt azt is megtalálod!
Mit kívánsz? |
|
|
14:30 - 16:00 |
Kon-takt-art |
|
16:00 - 17:30 |
Üvegfalkontakt |
|
17:30 - 20:00 |
Alexandero Jodorowsky pánikmeséi |
|
20:00 - 21:00 |
Dadaista évszakok filmvetítés és elő,adás |
|
|
22:00 - 23:00 |
L'art pour l'art |
|
|
17:00 - 20:00 |
A Sziget egyetlen oázisa: ROXY SunCity ? A ma legjobb arcai itt Szigetelődnek! |
|
|
22:00 - 23:15 |
Válogatás |
|
23:15 - 01:00 |
Csak az a szex /Anything else/ |
|
01:05 - 03:00 |
Igazából szerelem /Love Actually/ |
|
|
16:00 - 17:00 |
Reflektorfényben - beszélgetés |
|
17:10 - 18:00 |
Szinkron karaoke |
|
18:00 - 19:00 |
Játék |
|
19:00 - 20:00 |
A Tolkien Társaság programja |
|
20:00 - 21:30 |
Vetítés |
|
|
14:00 - 16:00 |
Légy csapó! |
|
|
14:00 - 16:00 |
Idén is vár a Sport Sziget (Honvéd üdülő) a Sziget körúton az Elektron Sátor mellett, a medence szomszédságában. |
|
|
14:00 - 16:00 |
Balassi Bálint-emlékév ? ,programok |
|
15:00 - 17:00 |
Reneszánsz táncház |
|
|
10:00 - 21:00 |
Tájékoztató |
|
|
|
|