|
|
|
16:30 - 17:30 |
Tito & Tarantula |
|
18:00 - 19:00 |
Die Ärzte |
|
19:30 - 21:00 |
Bëlga |
|
21:30 - 23:00 |
Faithless |
|
|
17:00 - 18:00 |
Romano Drom |
|
18:15 - 19:30 |
Makám (és Bognár Szilvia, Palya Bea, Szalóki Ágnes) |
|
19:45 - 21:00 |
Boban Markovic Orkestar |
|
21:30 - 23:00 |
Los de Abajo |
|
|
16:00 - 17:00 |
Obstruction |
|
17:00 - 18:00 |
Morpheus |
|
18:00 - 19:00 |
Bon Scott Tribute (Omen-tagokkal) |
|
19:00 - 20:00 |
Demonlord |
|
20:00 - 21:30 |
Lord |
|
21:30 - 23:30 |
Grave Digger (D) |
|
23:30 - 01:00 |
Kalapács |
|
01:00 - 02:30 |
Beatrice |
|
02:30 - 04:00 |
Zero G |
|
|
16:30 - 17:15 |
Le Panic |
|
17:30 - 18:10 |
Ska Hecc |
|
18:30 - 19:40 |
Tigris |
|
20:00 - 21:10 |
Pannonia Allstars Ska Orchestra |
|
21:30 - 22:40 |
La Familia (F) |
|
23:00 - 02:00 |
Ladánybene 27 |
|
00:50 - 02:00 |
Zuco103 (NL) |
|
02:15 - 03:20 |
Ch.I.P. |
|
|
21:00 - 23:59 |
Jeff Mills (USA)
Takaaki Itoh (JPN)
Daho &, Ginger (CZ)
Igor Do'Urden
Goodspeed |
|
|
19:30 - 19:30 |
Unique |
|
|
23:00 - 04:00 |
House Session Lauer &, Danny L. &, Soneec + Czibere (kongás) |
|
|
13:00 - 18:00 |
Grasshop &, Jinx, Psure |
|
14:00 - 23:59 |
Transrepro CO., Csomekré, Spacedevil |
|
18:00 - 22:00 |
Aafro + Diziek + Phicks |
|
22:00 - 02:00 |
DJ Naga &, Fine Cut Bodies, Tipper (UK), Mango |
|
|
15:00 - 23:59 |
A lugasban |
|
15:00 - 23:59 |
A kertben |
|
18:00 - 23:59 |
PPML President |
|
09:00 - 14:00 |
Dj Intro |
|
20:00 - 21:00 |
Nyitott zenei kurzus |
|
21:20 - 22:20 |
OM (BG) |
|
22:30 - 23:10 |
Gergye Krisztián |
|
23:30 - 02:00 |
RVN |
|
00:40 - 02:00 |
TaTu Sound System |
|
02:00 - 06:00 |
Dj Christian aka Gaulamin &, Dj Áfonya |
|
|
23:00 - 02:00 |
Crystal |
|
00:15 - 01:00 |
Roy és Ádám |
|
01:45 - 03:00 |
Unisex |
|
|
17:00 - 18:00 |
Haelo |
|
18:00 - 19:00 |
Rend |
|
19:00 - 20:00 |
Sajt |
|
20:00 - 21:00 |
Flop |
|
21:00 - 22:00 |
The Buttholes |
|
22:00 - 23:00 |
Vialka Marching Band (F-CAN) |
|
23:00 - 02:00 |
Tudósok |
|
00:30 - 02:00 |
Ági és a Fiúk |
|
02:00 - 04:00 |
Sziámi |
|
|
14:00 - 23:59 |
Jolly Boots of Doom |
|
22:00 - 23:30 |
Suzuki Samurai |
|
23:30 - 01:00 |
SKC |
|
01:00 - 02:00 |
Anorganik Live Act |
|
02:00 - 03:30 |
Chris.su |
|
03:30 - 04:00 |
Longman + Bratwa |
|
|
18:00 - 19:00 |
Pflum Orsi & The Cap |
|
19:00 - 20:00 |
Cumó Electronic Dream |
|
20:00 - 21:00 |
Eichinger Quartet |
|
21:30 - 23:00 |
Gadó Gábor Quartet (H-F) |
|
23:00 - 02:00 |
European Mantra |
|
00:30 - 06:00 |
Session |
|
|
12:00 - 23:59 |
Délutáni beszélgetés |
|
19:00 - 02:00 |
Guca Fesztivál-nap |
|
00:30 - 03:00 |
Sunset Café: DJ Jutasi |
|
|
23:00 - 02:00 |
Janis Joplin Emlékzenekar |
|
00:45 - 02:15 |
Jimi Hendrix Tribute |
|
02:30 - 04:00 |
Canned Heat Memorial (Sk) |
|
|
16:00 - 17:00 |
Fragments |
|
17:00 - 18:00 |
Brigád |
|
18:00 - 19:00 |
Kollega és Káder |
|
19:00 - 20:00 |
Aljas Kúszóbab |
|
20:00 - 21:00 |
Nullify |
|
|
20:00 - 21:30 |
GNM Tanoda: Vívóleckék |
|
21:30 - 22:30 |
Bozsik Yvette Társulat: Táncterápia |
|
22:30 - 01:00 |
Lajkó Félix és bandája koncertje |
|
00:00 - 02:00 |
Közép Európa Táncszínház: Szindbád (Hommage á Gyula Krúdy) |
|
|
15:00 - 23:59 |
Állandó programok |
|
15:00 - 23:59 |
Camera Obscura laboratórium |
|
15:00 - 23:59 |
Mászkáló mutatványok |
|
14:00 - 15:00 |
Levendula Színház: Világszép nádszálkisasszony |
|
15:00 - 16:00 |
Akrobatika és gúlák |
|
16:00 - 17:00 |
Tom Magic Show (bűvész) |
|
17:00 - 18:00 |
Ládafia Bábszínház: Cirkusz |
|
18:00 - 19:00 |
Hökk, avagy a hökkentően? |
|
19:00 - 20:00 |
Zsonglőr kunszt- és trükkmutató |
|
20:00 - 21:30 |
BAM ? Kékhordó Show (ütőképes komédia) |
|
21:30 - 23:00 |
Fire Time |
|
|
10:00 - 11:00 |
Tai Chi |
|
11:00 - 14:00 |
RitmusDepo |
|
14:00 - 15:00 |
Fúvószene: Mágnes Matiné - Brezo Quartet |
|
15:00 - 16:00 |
Fúvószene: Mágnes Matiné - Sumo Light |
|
16:00 - 17:00 |
Porno 69 |
|
17:00 - 18:00 |
Night Fly |
|
18:00 - 19:00 |
Interpál |
|
19:00 - 20:00 |
Hybrid |
|
20:00 - 21:00 |
Equus |
|
21:00 - 22:30 |
Coda |
|
|
18:00 - 19:50 |
Klezmer's |
|
19:50 - 21:40 |
Xarnage (Baszkföld) |
|
21:40 - 23:30 |
Méz |
|
23:30 - 01:00 |
Zurgó |
|
|
15:00 - 17:00 |
Film: Matador |
|
17:00 - 20:00 |
Talk Show |
|
20:00 - 22:30 |
Dj Mozija, Ashramm |
|
23:00 - 06:00 |
Záróparti: |
|
|
18:00 - 21:00 |
Solid &, Nandee |
|
21:00 - 05:00 |
Palotai - Cadik |
|
|
19:00 - 21:30 |
Virgin One, Nighthawks, T35 együttesek |
|
21:30 - 23:00 |
Sárga Taxi |
|
23:00 - 23:30 |
Durex vizespóló-verseny |
|
23:30 - 01:00 |
Sárgarózsa |
|
01:00 - 06:00 |
Dj Paplan |
|
|
14:00 - 23:59 |
14:00-tól: Táncdalfesztivál Kultúrház és Happy Singles Party |
|
|
23:00 - 23:00 |
African Khaware (afrikai dalok tanítása a tűz körül ? M Baye Ndiaye, Szenegál) |
|
23:00 - 23:00 |
African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése) |
|
19:00 - 19:30 |
Sekwele Basotho Cultural Dance Group |
|
19:30 - 21:00 |
Skeg |
|
21:00 - 21:30 |
Elekoto Cultural Group |
|
21:30 - 23:00 |
Ba Cissoko |
|
|
13:00 - 15:00 |
Gondolatok: Mentális leképezés avagy őrület és gyógyítása a filmművészetben |
|
15:00 - 16:00 |
Színház: Rögv-est |
|
16:00 - 17:00 |
Koncert: Samadhi |
|
17:00 - 18:30 |
Film: A kísérlet |
|
18:30 - 20:00 |
Koncert: Jim Amstrong Jam Session |
|
20:00 - 21:30 |
Koncert: Still Cross (hard rock) |
|
21:30 - 23:00 |
Koncert: Klez Jam (hagyományos zsidó dalok másképp) |
|
23:00 - 01:00 |
Mozi: a Menta Sátor szervezésében |
|
|
15:00 - 16:00 |
Iszapbirkózás |
|
16:00 - 17:00 |
Gengszterek klubbja, Hajlakk |
|
17:00 - 17:30 |
Miju divatbemutató |
|
17:30 - 18:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
18:00 - 18:30 |
Iszapbirkózás |
|
18:30 - 19:30 |
Extravaganza divatbemutató |
|
19:30 - 20:00 |
Shake your ass |
|
20:00 - 20:30 |
meglepetés |
|
20:00 - 20:30 |
meglepetés |
|
20:30 - 21:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
21:00 - 21:30 |
Csergő Noémi & Fehér Beatrix divatbemutatója |
|
21:30 - 22:00 |
Spaceboy |
|
22:00 - 22:30 |
Iszapbirkózás |
|
22:30 - 23:00 |
NOS Collection divatbemutató |
|
23:00 - 23:30 |
Tû,zzsonglõ,r bemutató |
|
23:30 - 04:00 |
A Pucc divatbemutató |
|
00:00 - 02:00 |
Mighty Duck hip-hop tánccsoport bemutatója |
|
00:30 - 01:00 |
Xthismo divatbemutató |
|
|
14:00 - 23:59 |
###### |
|
|
14:00 - 23:59 |
Foci, ahogy még sosem, vizen, földön, levegőben, VÍZSZINTESEN és FÜGGŐLEGESEN! Ismét Grundeszliga a Sziget Fesztiválon! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Nézz be mielőtt leszáll az éj!
Verd le a Sziget porát, és lazíts egyet! De ha izgalomra vágysz, itt azt is megtalálod!
Mit kívánsz? |
|
|
14:30 - 16:00 |
Kon-takt-art |
|
16:00 - 17:30 |
Üvegfalkontakt |
|
17:30 - 20:00 |
Alexandero Jodorowsky pánikmeséi |
|
20:00 - 21:00 |
Dadaista évszakok filmvetítés és elő,adás |
|
|
22:00 - 23:00 |
L'art pour l'art |
|
|
17:00 - 20:00 |
A Sziget egyetlen oázisa: ROXY SunCity ? A ma legjobb arcai itt Szigetelődnek! |
|
|
22:00 - 23:15 |
Válogatás |
|
23:15 - 01:00 |
Csak az a szex /Anything else/ |
|
01:05 - 03:00 |
Igazából szerelem /Love Actually/ |
|
|
16:00 - 17:00 |
Reflektorfényben - beszélgetés |
|
17:10 - 18:00 |
Szinkron karaoke |
|
18:00 - 19:00 |
Játék |
|
19:00 - 20:00 |
A Tolkien Társaság programja |
|
20:00 - 21:30 |
Vetítés |
|
|
14:00 - 16:00 |
Légy csapó! |
|
|
14:00 - 16:00 |
Idén is vár a Sport Sziget (Honvéd üdülő) a Sziget körúton az Elektron Sátor mellett, a medence szomszédságában. |
|
|
14:00 - 16:00 |
Balassi Bálint-emlékév ? ,programok |
|
15:00 - 17:00 |
Reneszánsz táncház |
|
|
10:00 - 21:00 |
Tájékoztató |
|
|
|
|