|
|
|
16:30 - 18:00 |
Third World |
|
18:00 - 19:30 |
Sugababes |
|
19:30 - 21:30 |
Anima Sound System |
|
21:30 - 23:00 |
Pet Shop Boys |
|
|
17:00 - 18:00 |
Warsaw Village Band |
|
18:15 - 19:30 |
Lhasa |
|
19:45 - 21:00 |
Rokia Traoré |
|
21:30 - 23:00 |
The Klezmatics |
|
|
16:00 - 17:00 |
Vale Of Tears |
|
17:00 - 18:00 |
Gutted |
|
18:00 - 19:00 |
Casketgarden |
|
19:00 - 20:00 |
Sear Bliss |
|
20:00 - 21:30 |
Christian Epidemic |
|
21:30 - 23:30 |
Cannibal Corpse (USA) |
|
23:30 - 01:00 |
Moby Dick |
|
01:00 - 02:30 |
Ektomorf |
|
02:30 - 04:00 |
Testimony |
|
|
17:30 - 18:10 |
FolkFree |
|
18:30 - 19:40 |
Kamu |
|
20:00 - 21:10 |
La Caravane Electro (F) |
|
21:30 - 22:40 |
Pitchtuner (J-D) |
|
23:00 - 02:00 |
League of XO Gentlemen (NL) |
|
00:50 - 02:00 |
Sun Workshop |
|
02:15 - 03:20 |
Subscribe |
|
|
21:00 - 23:59 |
Paul Oakenfold (UK)
Sterbinszky
Monkz
Kühl |
|
|
19:30 - 20:30 |
Venus |
|
|
23:00 - 04:00 |
Midsummer Night Lauer &, Danny L. &, Soneec + Czibere (kongás) |
|
|
14:00 - 23:59 |
Graham Daniels = Addictive TV, Anton, Sami Mikael Sorvali |
|
20:00 - 22:00 |
The Funk Night |
|
22:00 - 02:00 |
Negro, Infra Ghandi, Cyborg Templar |
|
|
15:00 - 23:59 |
A lugasban |
|
15:00 - 23:59 |
A kertben |
|
18:00 - 23:59 |
Telesport |
|
18:00 - 22:00 |
Dj Jácint |
|
22:00 - 23:00 |
Nyitott zenei kurzus |
|
23:00 - 04:00 |
Prell/Optimal |
|
00:10 - 01:00 |
Oxonometrikum |
|
01:30 - 02:30 |
Surbahar (BG) |
|
02:30 - 09:00 |
Dj Hotel North Pole |
|
|
23:00 - 02:00 |
Pa-Dö-Dö |
|
00:15 - 01:00 |
K.F.T. |
|
01:45 - 03:00 |
Kowalsky meg a Vega |
|
|
17:00 - 18:00 |
Force of Mind |
|
18:00 - 19:00 |
Booboo?s Punch |
|
19:00 - 20:00 |
Bla |
|
20:00 - 21:00 |
Wackor |
|
21:00 - 22:00 |
ZIL |
|
22:00 - 23:00 |
V.I.NY.O. |
|
23:00 - 02:00 |
Ole Lukkoye (RU) |
|
00:30 - 01:00 |
Bumblebees (F) |
|
02:00 - 04:00 |
Irfan Muertes (Serbia) |
|
|
14:00 - 23:59 |
Transrepro Co. |
|
20:00 - 23:00 |
VidaG + VidaL |
|
23:00 - 04:00 |
Karányi |
|
00:00 - 01:00 |
Da.taz (F) |
|
01:00 - 02:00 |
Zoohacker |
|
02:00 - 03:20 |
Tribal Earth |
|
03:30 - 04:00 |
Dr. Victor |
|
|
18:00 - 19:00 |
Szalóki Classic Jazz Band |
|
19:00 - 20:00 |
Dely Roby Trió |
|
20:00 - 21:30 |
Váczi Dániel Trió |
|
21:30 - 23:00 |
Jazzpression |
|
23:00 - 02:00 |
Fusio Group |
|
00:30 - 06:00 |
Session |
|
|
12:00 - 23:59 |
Délutáni beszélgetés |
|
19:00 - 20:00 |
Ponczók Béla és rapper barátai: Rap-port (H) |
|
20:15 - 21:15 |
Váradi Roma Café (H) |
|
21:30 - 22:45 |
Balogh Kálmán és a Gipsy Cimbalom Band (H) |
|
23:00 - 02:00 |
Dhoad Gypsies of Rajasthan (IND) |
|
00:30 - 03:00 |
Dj Kokalo (world music) + Dj Spag (R?n?B) |
|
|
23:00 - 02:00 |
Big Daddy Wilson &, Mississippi Grave Diggers and the Super Group |
|
00:45 - 02:15 |
Shri (Arizona, USA) |
|
02:30 - 04:00 |
Stoned (100% Rolling Stones) |
|
|
16:00 - 17:00 |
Törpecsirke |
|
17:00 - 18:00 |
Sunscreen |
|
18:00 - 19:00 |
Biancaneon (I) |
|
19:00 - 20:00 |
New Fight |
|
20:00 - 21:00 |
Greedy Fly |
|
|
20:00 - 21:00 |
Thesele Company (Dél-Afrika - Soweto): MUPAKU - (utcai musical) |
|
21:00 - 22:30 |
Androgün ? Kuthy Ágnes árnyjátéka |
|
22:30 - 04:00 |
Feria Musica (B): Le Vertige du Papillon (kortárs cirkusz) |
|
00:00 - 02:00 |
Holy Body Tattoo and The Tiger Lillies (Can-UK): Circa |
|
|
15:00 - 23:59 |
Állandó programok |
|
15:00 - 23:59 |
Camera Obscura laboratórium |
|
15:00 - 23:59 |
Mászkáló mutatványok |
|
14:00 - 15:00 |
Ciróka Bábszínház: Mese a Kutyusról meg a Cicusról |
|
15:00 - 16:00 |
Akrobatika és gúlák |
|
16:00 - 17:00 |
Tom Magic Show (bűvész) |
|
17:00 - 18:00 |
Bartha Antal: Paprika Jancsi |
|
18:00 - 19:00 |
Zsonglőr kunszt- és trükkmutató |
|
19:00 - 20:00 |
Olé és Tadam megjönnek |
|
20:00 - 21:30 |
Sunset Open Stage |
|
21:30 - 23:00 |
Fire Time |
|
|
15:00 - 23:59 |
Irodalom |
|
15:00 - 23:59 |
Képzőművészet |
|
15:00 - 23:59 |
Élőkép: Morfománia |
|
15:00 - 23:59 |
Komolyzene |
|
15:00 - 23:59 |
Octogon |
|
15:00 - 23:59 |
Világító Sziget |
|
|
10:00 - 11:00 |
Tai Chi |
|
11:00 - 14:00 |
RitmusDepo |
|
14:00 - 16:00 |
Fúvószene: Chakra Hacker |
|
16:00 - 17:00 |
Zamat |
|
17:00 - 18:00 |
Új Látásmód Fúzió |
|
18:00 - 19:00 |
Milk |
|
19:00 - 20:00 |
Timur Lenk |
|
20:00 - 21:00 |
Mind1 |
|
21:00 - 22:30 |
Satöbbi |
|
|
18:00 - 19:50 |
Los Andinos |
|
19:50 - 21:40 |
Maskarades |
|
21:40 - 23:30 |
Szalonna és barátai |
|
23:30 - 01:00 |
Amaro Suno |
|
|
15:00 - 17:00 |
Film: Titkom virága |
|
17:00 - 18:00 |
Az Esélyegyenlőségi Kormányhivatal képviselője ,megnyitja a 2004-es Magic Mirror Sátor programsorozatát. |
|
18:00 - 20:00 |
Testbeszéd tolmáccsal: |
|
20:00 - 22:30 |
Dj Mozija |
|
22:30 - 06:00 |
Nyitóparti: Krétakör SzínészTáncZenekar |
|
00:00 - 01:00 |
Lady Dömper , Angela, Betty Blue, Irén, Giselle, Nina, Matthias és a jóképűek |
|
01:00 - 06:00 |
Dj Optik |
|
|
18:00 - 21:00 |
Rewind |
|
21:00 - 05:00 |
Palotai - Cadik |
|
|
12:00 - 16:00 |
Karaoke |
|
19:00 - 21:00 |
Bridge együttes |
|
21:00 - 23:00 |
John Lennon emlékzenekar ? Takáts Tamás zenekara |
|
23:00 - 23:30 |
Durex vizespóló-verseny |
|
23:30 - 01:00 |
Korda György és Balázs Klári |
|
01:00 - 06:00 |
Dj. Paplan |
|
|
14:00 - 23:59 |
14:00-tól: Táncdalfesztivál Kultúrház és Happy Singles Party |
|
|
12:00 - 23:59 |
Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont! |
|
|
11:00 - 19:00 |
Kézműves programok |
|
12:00 - 19:00 |
Tánctanítások |
|
14:00 - 18:00 |
Kulturális programok |
|
19:00 - 19:30 |
Sekwele Basotho Cultural Dance Group |
|
19:30 - 21:00 |
Tarika Sammy |
|
21:00 - 21:30 |
Art of Orient |
|
21:30 - 23:00 |
Chalaban |
|
23:00 - 23:00 |
African Khaware (afrikai dalok tanítása a tűz körül ? M Baye Ndiaye, Szenegál) |
|
23:00 - 23:00 |
African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése) |
|
|
14:00 - 16:00 |
Koncert: A ?Zene mindenkié? Egyesület felnőttzenekara |
|
16:00 - 17:00 |
Gondolatok: Miért nem fulladunk bele az információóceánba? |
|
17:00 - 19:00 |
Gondolatok: Az asszony verve jó?? ? NEEM! |
|
19:00 - 21:00 |
Koncert: NNDU IGBO Nigériai Music Band |
|
21:00 - 23:00 |
Zene: Dj Pásztori: Drog disco |
|
23:00 - 01:00 |
Mozi: Nappali álmodozók |
|
|
14:00 - 23:59 |
Az Öltöztetős sátorban |
|
14:00 - 23:59 |
A Játéktár |
|
14:00 - 23:59 |
A Jelnyelvi Kommunikációs Sátorban |
|
14:00 - 23:59 |
A Játszóházban |
|
14:00 - 23:59 |
A Kirakodó vásáron |
|
14:00 - 23:59 |
A Vaklabirintusban, |
|
14:00 - 23:59 |
A sportprogramok és akadálypálya |
|
14:00 - 23:59 |
A Labirintusokban |
|
14:00 - 23:59 |
A képességek próbája |
|
|
15:00 - 16:00 |
Iszapbirkózás |
|
16:00 - 17:00 |
Breakfast at Tiffany, Szelíd motorosok |
|
17:00 - 17:30 |
Nikita divatbemutató |
|
17:30 - 18:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
18:00 - 18:30 |
Iszapbirkózás |
|
18:30 - 19:30 |
Mono Art: Álomképek, Parage |
|
19:30 - 20:00 |
Shake your ass |
|
20:00 - 20:30 |
Kenguru divatbemutató |
|
20:30 - 21:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
21:00 - 21:30 |
mavrákulum@kommunart.com/teremt-és(1+1=1) |
|
21:30 - 22:00 |
A frizurás csoport |
|
22:00 - 22:30 |
Iszapbirkózás |
|
22:30 - 23:00 |
Mandu divatbemutató |
|
23:00 - 23:30 |
Tû,zzsonglõ,r bemutató |
|
23:30 - 04:00 |
Aquanauta divatbemutató |
|
00:00 - 02:00 |
Swing Tsk versenytáncosainak swing bemutatója |
|
00:30 - 01:00 |
Intimissimi fehérnemű bemutató |
|
|
14:00 - 23:59 |
###### |
|
|
14:00 - 23:59 |
Foci, ahogy még sosem, vizen, földön, levegőben, VÍZSZINTESEN és FÜGGŐLEGESEN! Ismét Grundeszliga a Sziget Fesztiválon! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Nézz be mielőtt leszáll az éj!
Verd le a Sziget porát, és lazíts egyet! De ha izgalomra vágysz, itt azt is megtalálod!
Mit kívánsz? |
|
|
15:00 - 16:30 |
Alkonyzóna |
|
16:30 - 18:00 |
Nemi szervek és hermeneutika |
|
18:00 - 19:30 |
Pornográfia? |
|
19:30 - 20:30 |
Fényszomj ? dokumentumfilm 60p |
|
|
22:00 - 23:00 |
Stand up Comedy |
|
|
14:00 - 23:59 |
A Hegyvidék SE Sakk és Go Szakosztályának szervezésében |
|
|
14:00 - 20:00 |
Az Architects of Air bemutatja: Ixilum ? Luminárium
Ha belépsz, majd nézel! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Idén először találkozhatnak a szigetlakók a Maggi óriáskonyhájával a Nagyszínpaddal szemben. |
|
|
14:00 - 23:59 |
Hucurka Dongóberkenyen nyaralkodik: kreatív, szituációs játékáradat egész héten |
|
14:00 - 23:59 |
Dongóberkenyi Kerek-világ építés |
|
10:00 - 18:00 |
Falu-ovi |
|
|
10:00 - 18:00 |
JÁTÉK : néprajzi kiállítás régi gyerekjátékokból |
|
10:00 - 18:00 |
Kézműves műhelyek: |
|
|
12:00 - 23:59 |
Szirtes András Bisztró Hajnal |
|
|
14:00 - 12:00 |
Szigetgenerációs regeneráció (kávé, gyógysör) |
|
12:00 - 17:00 |
Országos RODEÓBIKA ülő verseny, |
|
17:00 - 20:00 |
Karaoke |
|
|
17:00 - 20:00 |
Nyitott vagy a világra? A világ is nyitott rád!
Az Infoturné következő állomása a Sziget Fesztivál! |
|
|
17:00 - 20:00 |
Középkori próbatételek: Csirkedobálás |
|
17:00 - 20:00 |
Power Machine |
|
17:00 - 20:00 |
Lótoló verseny |
|
17:00 - 20:00 |
Focizz vissza a középkorba! |
|
17:00 - 20:00 |
Rexfoci |
|
17:00 - 20:00 |
Csocsó Aréna |
|
17:00 - 20:00 |
Vízifoci |
|
17:00 - 20:00 |
Colosseum Karaokeum |
|
17:00 - 20:00 |
Pepsi Remixer |
|
|
17:00 - 20:00 |
Programok: |
|
|
17:00 - 20:00 |
A Sziget egyetlen oázisa: ROXY SunCity ? A ma legjobb arcai itt Szigetelődnek! |
|
|
22:00 - 23:15 |
Válogatás |
|
23:15 - 01:00 |
Szigorúan piszkos ügyek /Wu jian dao/ |
|
01:00 - 03:00 |
Fegyvertársak /Open range/ |
|
|
14:00 - 16:00 |
A Sziget Hyde sarka |
|
14:00 - 16:00 |
Sziget reklámok |
|
16:00 - 17:00 |
Reflektorfényben - beszélgetés |
|
17:10 - 18:00 |
Szinkron karaoke |
|
18:00 - 19:00 |
Játék |
|
19:00 - 20:00 |
A Tolkien Tár-saság programja |
|
20:00 - 21:30 |
Vetítés |
|
|
14:00 - 16:00 |
Légy csapó! |
|
|
14:00 - 16:00 |
Idén is vár a Sport Sziget (Honvéd üdülő) a Sziget körúton az Elektron Sátor mellett, a medence szomszédságában. |
|
|
14:00 - 16:00 |
Balassi Bálint-emlékév ? ,programok |
|
|
10:00 - 21:00 |
Napozz, pihenj és olvasgass a Sanoma Beach-en! |
|
|
10:00 - 21:00 |
Tájékoztató |
|
|
|
|