|
|
|
16:30 - 18:00 |
Zanzibar |
|
18:00 - 19:30 |
Bloodhound Gang |
|
19:30 - 21:30 |
Kispál és a Borz |
|
21:30 - 23:00 |
Busta Rhymes |
|
|
17:00 - 18:00 |
Vujicsics |
|
18:15 - 19:30 |
Yat-Kha |
|
19:45 - 21:00 |
Orchestre National de Barbés |
|
21:30 - 23:00 |
Buena Vista Social Club presents Omara Portuondo |
|
|
16:00 - 17:00 |
Szeg |
|
17:00 - 18:00 |
Bridge To Solace |
|
18:00 - 19:00 |
Insane |
|
19:00 - 20:00 |
Cadaveres De Tortugas |
|
20:00 - 21:30 |
Blind Myself |
|
21:30 - 23:30 |
Children Of Bodom (FIN) |
|
23:30 - 01:00 |
Superbutt |
|
01:00 - 02:30 |
Wall Of Sleep |
|
02:30 - 04:00 |
Replika |
|
|
16:30 - 17:15 |
Zagastic |
|
17:30 - 18:10 |
Hagesher |
|
18:30 - 19:40 |
Deti Picasso (RUS) |
|
20:00 - 21:10 |
Hollywoodoo |
|
21:30 - 22:40 |
Neo |
|
23:00 - 02:00 |
Freestylers (UK) |
|
00:50 - 02:00 |
Heaven Street Seven |
|
02:15 - 03:20 |
Toy Division |
|
|
21:00 - 23:59 |
Josh Wink (USA )
Budai
Newl
Junkie |
|
|
19:30 - 20:30 |
Balkan Fanatik |
|
|
23:00 - 04:00 |
The Funk Stars Ladányi &, Lauer &, Zsola és a Vad Orchideák koncert |
|
|
13:00 - 18:00 |
Gaulamin, Skunk |
|
14:00 - 23:59 |
Sami Mikael Sorvali, Rio Rokoko, Csomekré |
|
18:00 - 22:00 |
Bosi, Dermot |
|
22:00 - 02:00 |
Mango, Richard Thair (UK) |
|
|
15:00 - 23:59 |
A lugasban |
|
15:00 - 23:59 |
A kertben |
|
18:00 - 23:59 |
Vj Pixelstar & Vj Haku |
|
09:00 - 14:00 |
dj NagyA |
|
20:00 - 20:50 |
Nyitott zenei kurzus |
|
21:00 - 22:00 |
Meglepetés |
|
22:20 - 23:20 |
Titusz (electronics) &, Márkos Albert (cello) |
|
23:30 - 02:00 |
Korai Quartett |
|
00:30 - 01:00 |
Disham (BG) |
|
02:00 - 03:00 |
Vataff (BG) |
|
03:00 - 09:00 |
Dj Marka/B-side set |
|
|
23:00 - 02:00 |
Dopeman |
|
00:15 - 01:00 |
Ganxsta Zolee és a Kartell |
|
01:45 - 03:00 |
Eleven Hold |
|
|
17:00 - 18:00 |
Eclipse |
|
18:00 - 19:00 |
Carnia |
|
19:00 - 20:00 |
The Deadbeats |
|
20:00 - 21:00 |
Boogie Mamma |
|
21:00 - 22:00 |
Wickeda (BG) |
|
22:00 - 23:00 |
Beat Dis |
|
23:00 - 02:00 |
Másfél |
|
00:30 - 02:00 |
Black Ash (D) |
|
02:00 - 04:00 |
Karabély |
|
|
14:00 - 23:59 |
Lee Unflyable |
|
20:00 - 21:30 |
Seta |
|
21:30 - 23:00 |
Suhaid |
|
23:00 - 04:00 |
Lush Life |
|
00:00 - 01:00 |
Manufactur (CH) |
|
01:00 - 03:00 |
Jutasi |
|
03:00 - 04:00 |
Karchy Bud |
|
|
18:00 - 19:00 |
Bohém Ragtime Jazz Band |
|
19:00 - 20:00 |
Kaltenecker Trió |
|
20:00 - 21:30 |
Balázs Elemér Quartet |
|
21:30 - 23:00 |
László Attila Band & Enrico Granafei (H-USA) |
|
23:00 - 02:00 |
Triton |
|
00:30 - 06:00 |
Session |
|
|
12:00 - 23:59 |
Délutáni beszélgetés |
|
19:00 - 20:00 |
Urban Noises (H) |
|
20:15 - 21:15 |
Ricciotti Ensemble (NL) |
|
21:30 - 22:45 |
Taraf Dékalé (F) |
|
23:00 - 02:00 |
Sandy Lopicic Orkestar (A) |
|
00:30 - 03:00 |
Sunset Cafe: DJ Nafta + DJ Suefo |
|
|
23:00 - 02:00 |
Mystery Gang |
|
00:45 - 04:00 |
Frank Zappa Cirkusz, Energomat |
|
|
16:00 - 17:00 |
Nemérdekes |
|
17:00 - 18:00 |
Spanish Inquisition |
|
18:00 - 19:00 |
Monchichi Pontencial |
|
19:00 - 20:00 |
Mao-Zeitung |
|
20:00 - 21:00 |
Honeyball |
|
|
20:00 - 20:30 |
Dunaújváros Táncszínháza: Zene |
|
20:30 - 21:45 |
Hólyagcirkusz Társulat: Szemétre a vénasszonnyal (anarchista cirkuszi opera) |
|
21:45 - 04:00 |
Whirling Dervishes from the Galata Temple of Istanbul (Tr) ? (tradicionális dervis táncok és zene) |
|
00:00 - 02:00 |
Arab-Izraeli táncest |
|
|
15:00 - 23:59 |
Állandó programok |
|
15:00 - 23:59 |
Camera Obscura laboratórium |
|
15:00 - 23:59 |
Mászkáló mutatványok |
|
14:00 - 15:00 |
Gulyás László: A szépen szóló Pelikánmadár |
|
15:00 - 16:00 |
Akrobatika és gúlák |
|
16:00 - 17:00 |
Tom Magic Show (bűvész) |
|
17:00 - 18:00 |
Langaléta Garabonciások: Horagus Mester |
|
18:00 - 19:00 |
Nyurgaláb vándorcirkusz |
|
19:00 - 20:00 |
Zsonglőr kunszt- és trükkmutató |
|
20:00 - 21:30 |
Sunset Open Stage |
|
21:30 - 23:00 |
Fire Time |
|
|
15:00 - 23:59 |
Irodalom |
|
15:00 - 23:59 |
Képzőművészet |
|
15:00 - 23:59 |
Élőkép: Morfománia |
|
15:00 - 23:59 |
Komolyzene |
|
15:00 - 23:59 |
Octogon |
|
15:00 - 23:59 |
Világító Sziget |
|
|
10:00 - 11:00 |
Tai Chi |
|
11:00 - 14:00 |
RitmusDepo |
|
14:00 - 16:00 |
Fúvószene: Kada |
|
16:00 - 17:00 |
Szaki.hu |
|
17:00 - 18:00 |
Peca |
|
18:00 - 19:00 |
Freak |
|
19:00 - 20:00 |
Mujahid Zoltán (Megasztár) |
|
20:00 - 21:00 |
Soma Jazz Most |
|
21:00 - 21:30 |
Wings Produkció Divatszínház |
|
21:30 - 22:30 |
Budapest Jazz Orchestra |
|
|
18:00 - 19:50 |
Kiyo-Kito Taiko |
|
19:50 - 21:40 |
Berkó |
|
21:40 - 23:30 |
Vujicsics |
|
23:30 - 01:00 |
Greenfields |
|
|
15:00 - 17:00 |
Film: Mindent anyámról |
|
17:00 - 20:00 |
Talk Show |
|
21:00 - 06:00 |
The Tiger Lillies (UK) |
|
22:00 - 23:30 |
Dj Mozija |
|
23:30 - 06:00 |
Erik Palchikov akrobatikus tánc (UKR) |
|
|
18:00 - 19:00 |
Zotyka |
|
19:00 - 22:00 |
Sanyi & Mikusz |
|
22:00 - 05:00 |
Gimmeshot Crew |
|
|
12:00 - 16:00 |
Karaoke |
|
19:00 - 20:00 |
Dust együttes |
|
20:00 - 21:00 |
Gary Moore Jam Band |
|
21:00 - 22:00 |
Open Doors együttes |
|
23:00 - 23:30 |
Durex vizespóló-verseny |
|
23:30 - 01:00 |
Csepregi Éva - Végvári Ádám |
|
01:00 - 06:00 |
Dj. Paplan |
|
|
14:00 - 23:59 |
14:00-tól: Táncdalfesztivál Kultúrház és Happy Singles Party |
|
|
12:00 - 23:59 |
Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont! |
|
|
11:00 - 19:00 |
Kézműves programok |
|
12:00 - 19:00 |
Tánctanítások |
|
14:00 - 18:00 |
Kulturális programok |
|
23:00 - 23:00 |
African Khaware (afrikai dalok tanítása a tűz körül ? M Baye Ndiaye, Szenegál) |
|
23:00 - 23:00 |
African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése) |
|
19:00 - 19:30 |
Sekwele Basotho Cultural Dance Group |
|
19:30 - 21:00 |
Spoity Boys |
|
21:00 - 21:30 |
Thesele Company |
|
21:30 - 23:00 |
Bassrunner Soundtride Feat. El Condorsito (Chile) |
|
|
14:00 - 15:00 |
Gondolatok: A graffiti = mű,vészet! |
|
15:00 - 16:00 |
Gondolatok: Somával a szenvedélyekrő,l |
|
16:00 - 16:45 |
Színház: Romapolice |
|
16:45 - 18:00 |
Színház: Örkény egypercesek |
|
18:00 - 19:00 |
Színház: Valóság Színpad |
|
19:00 - 20:30 |
Koncert: Terni Prahl amatőr roma zenekar |
|
20:30 - 22:15 |
Koncert: Clip Top (funky, rock, reggae) |
|
22:15 - 02:00 |
Filmpremier: Valami angyali, Tékozló fiak |
|
00:00 - 02:00 |
Diavetítés: Merénylet a világűrben |
|
|
15:00 - 16:00 |
Iszapbirkózás |
|
16:00 - 17:00 |
Happy Hippie divatbemutató |
|
17:00 - 17:30 |
Morgan divatbemutató |
|
17:30 - 18:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
18:00 - 18:30 |
Iszapbirkózás |
|
18:30 - 19:30 |
Oszlányi Gyöngyvér divatbemutatója, Bencsik Andrea divatbemutatója |
|
19:30 - 20:00 |
Shake your ass |
|
20:00 - 20:30 |
Pál Anikó és Kiss Tibor divatbemutatója |
|
20:30 - 21:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
21:00 - 21:30 |
Levis divatbemutató |
|
21:30 - 22:00 |
Smink- és hajkreációk másképpen |
|
22:00 - 22:30 |
Iszapbirkózás |
|
22:30 - 23:00 |
Kamchatka Design |
|
23:00 - 23:30 |
Tû,zzsonglõ,r bemutató |
|
23:30 - 04:00 |
Budapest Fashion |
|
00:00 - 02:00 |
Swing Tsk versenytáncosainak samba bemutatója |
|
00:30 - 01:00 |
Psychoscope |
|
|
14:00 - 23:59 |
###### |
|
|
14:00 - 23:59 |
Foci, ahogy még sosem, vizen, földön, levegőben, VÍZSZINTESEN és FÜGGŐLEGESEN! Ismét Grundeszliga a Sziget Fesztiválon! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Nézz be mielőtt leszáll az éj!
Verd le a Sziget porát, és lazíts egyet! De ha izgalomra vágysz, itt azt is megtalálod!
Mit kívánsz? |
|
|
15:00 - 16:00 |
A Pető,fi Irodalmi Múzeum |
|
16:00 - 17:30 |
Kutyák éji dala alternatívák |
|
17:30 - 19:00 |
Egy performance a nyolcvanas évekbő,l: |
|
19:00 - 20:00 |
filmhu filmklub |
|
|
22:00 - 23:00 |
Éles István és Nagy Bandó András |
|
|
14:00 - 23:59 |
A Hegyvidék SE Sakk és Go Szakosztályának szervezésében |
|
|
14:00 - 20:00 |
Az Architects of Air bemutatja: Ixilum ? Luminárium
Ha belépsz, majd nézel! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Idén először találkozhatnak a szigetlakók a Maggi óriáskonyhájával a Nagyszínpaddal szemben. |
|
|
14:00 - 23:59 |
Hucurka Dongóberkenyen nyaralkodik: kreatív, szituációs játékáradat egész héten |
|
14:00 - 23:59 |
Dongóberkenyi Kerek-világ építés |
|
10:00 - 18:00 |
Falu-ovi |
|
|
10:00 - 18:00 |
JÁTÉK : néprajzi kiállítás régi gyerekjátékokból |
|
10:00 - 18:00 |
Kézműves műhelyek: |
|
|
12:00 - 23:59 |
Szirtes András: Madarak Gravitáció Tükör Tükrőződés |
|
|
14:00 - 12:00 |
Szigetgenerációs regeneráció (kávé, gyógysör) |
|
12:00 - 17:00 |
Országos RODEÓBIKA ülő verseny, |
|
17:00 - 20:00 |
Karaoke |
|
|
17:00 - 20:00 |
Nyitott vagy a világra? A világ is nyitott rád!
Az Infoturné következő állomása a Sziget Fesztivál! |
|
|
17:00 - 20:00 |
Középkori próbatételek: Csirkedobálás |
|
17:00 - 20:00 |
Power Machine |
|
17:00 - 20:00 |
Lótoló verseny |
|
17:00 - 20:00 |
Focizz vissza a középkorba! |
|
17:00 - 20:00 |
Rexfoci |
|
17:00 - 20:00 |
Csocsó Aréna |
|
17:00 - 20:00 |
Vízifoci |
|
17:00 - 20:00 |
Colosseum Karaokeum |
|
17:00 - 20:00 |
Pepsi Remixer |
|
|
17:00 - 20:00 |
Programok: |
|
|
17:00 - 20:00 |
A Sziget egyetlen oázisa: ROXY SunCity ? A ma legjobb arcai itt Szigetelődnek! |
|
|
22:00 - 23:15 |
Válogatás |
|
23:15 - 01:00 |
Gyönyörű mocsokságok /Dirty Pretty Things/ |
|
01:05 - 03:00 |
Se ördög, se angyal /Ni pour, ni contre/ |
|
|
14:00 - 16:00 |
A Sziget Hyde sarka |
|
14:00 - 16:00 |
Sziget reklámok |
|
16:00 - 17:00 |
Reflektorfényben - beszélgetés |
|
17:10 - 18:00 |
Szinkron karaoke |
|
18:00 - 19:00 |
Játék |
|
19:00 - 20:00 |
A Star Wars Fanklub programja |
|
20:00 - 21:30 |
Vetítés |
|
|
14:00 - 16:00 |
Légy csapó! |
|
|
14:00 - 16:00 |
Idén is vár a Sport Sziget (Honvéd üdülő) a Sziget körúton az Elektron Sátor mellett, a medence szomszédságában. |
|
|
14:00 - 16:00 |
Balassi Bálint-emlékév ? ,programok |
|
17:00 - 19:00 |
Misztrál együttes |
|
|
10:00 - 21:00 |
Napozz, pihenj és olvasgass a Sanoma Beach-en! |
|
|
10:00 - 21:00 |
Tájékoztató |
|
|
|
|