|
|
|
16:30 - 18:00 |
Zdob si Zdub |
|
18:00 - 19:30 |
Soft Cell |
|
19:30 - 21:30 |
Sziámi |
|
21:30 - 23:00 |
Fun Lovin |
|
|
17:00 - 18:00 |
Czilika Gyuszi és Codoban Dorel zenekara Erdélyből |
|
18:15 - 19:30 |
Kolinda |
|
19:45 - 21:00 |
Daniele Sepe |
|
21:30 - 23:00 |
Orchestra Baobab |
|
|
16:00 - 17:00 |
6TEST |
|
17:00 - 18:00 |
Zorall |
|
18:00 - 19:00 |
Auróra |
|
19:00 - 20:00 |
De Facto |
|
20:00 - 21:30 |
Árnyak |
|
21:30 - 23:30 |
The Gathering (NL) |
|
23:30 - 01:00 |
Black-Out |
|
01:00 - 02:30 |
Junkies |
|
02:30 - 04:00 |
Prosectura |
|
|
16:30 - 17:15 |
EZ Basic |
|
17:30 - 18:10 |
Thaifun |
|
18:30 - 19:40 |
Trottel Stereodream Experience |
|
20:00 - 21:10 |
Beef (NL) |
|
21:30 - 22:40 |
Sena First One |
|
23:00 - 02:00 |
Roni Size Live (UK) |
|
00:50 - 02:00 |
Amorf Ördögök |
|
02:15 - 03:20 |
Peet |
|
|
21:00 - 23:59 |
Grooverider + MC Verse (UK)
Adam F + MC-E-LL (UK)
Palotai
Bal
Sizenine vs. Stealth |
|
|
19:30 - 20:30 |
The Perfect Name |
|
|
23:00 - 04:00 |
Funk Phenomena Taylor & Havlik |
|
|
13:00 - 18:00 |
DJ Naga |
|
14:00 - 23:59 |
The Photon Shepperds (UK) |
|
18:00 - 22:00 |
Hotel North Pole |
|
22:00 - 02:00 |
DJ Naga, Beta, Iain Taylor (UK) |
|
|
15:00 - 23:59 |
A lugasban |
|
15:00 - 23:59 |
A kertben |
|
18:00 - 23:59 |
Sfeer |
|
09:00 - 14:00 |
Dj Morcx |
|
20:00 - 20:40 |
Nyitott zenei kurzus |
|
20:40 - 22:00 |
Hangszínház |
|
22:00 - 23:00 |
Tigrics |
|
23:20 - 02:00 |
Kalumet |
|
00:30 - 01:00 |
Pupilla projekt |
|
02:00 - 03:00 |
Abuse (SK) |
|
03:00 - 09:00 |
Dj Oleg |
|
|
23:00 - 02:00 |
Kimnowak |
|
00:15 - 01:00 |
Nyers |
|
01:45 - 03:00 |
Animal Cannibals |
|
|
17:00 - 18:00 |
Fred Astral |
|
18:00 - 19:00 |
Nemtom |
|
19:00 - 20:00 |
Svoboda Mózes és fiai |
|
20:00 - 21:00 |
Gravefruit |
|
21:00 - 22:00 |
Ez a Divat |
|
22:00 - 23:00 |
Brains |
|
23:00 - 02:00 |
Balaton |
|
00:30 - 02:00 |
Children of Picasso (RU?H) |
|
02:00 - 04:00 |
Magura |
|
|
14:00 - 23:59 |
Gördeszkás és graffiti filmek |
|
21:00 - 23:00 |
Koolkasko + Higany + IQ |
|
23:00 - 23:30 |
Ready + A Felkelő Nap Lovagjai |
|
23:30 - 04:00 |
Bobakrome + A Kezdet Phiai + AZA |
|
00:00 - 02:00 |
Muppet Show |
|
00:30 - 01:00 |
Bankos + Norba |
|
01:00 - 01:00 |
N-K-S + Faktorlabor |
|
01:30 - 02:00 |
Az Idő Urai |
|
02:00 - 04:00 |
Vinyl Warriors |
|
|
18:00 - 19:00 |
Topical Transform |
|
19:00 - 20:00 |
Sramkó János Group |
|
20:00 - 21:30 |
Borbély Műhely |
|
21:30 - 23:00 |
Tomasz Stanko Quartet (PL) |
|
23:00 - 02:00 |
Tin Tin Quintet |
|
00:30 - 06:00 |
Session |
|
|
12:00 - 23:59 |
Délutáni beszélgetés |
|
19:00 - 20:00 |
Jávori Sound Machine (H) |
|
20:15 - 21:15 |
Szakcsi-Horváth-Klenyán- Babits Kvartett (H) |
|
21:30 - 22:45 |
Earth-Wheel-Sky Band (Szerbia és Montenegró) |
|
23:00 - 02:00 |
Trio Rosenberg (NL) |
|
00:30 - 03:00 |
Dj Kokalo (world music) + Dj Spag (R?n?B) |
|
|
23:00 - 02:00 |
Deák Bill Blues Band (H) |
|
00:45 - 02:15 |
Hats Off |
|
02:30 - 04:00 |
Visegrádi Négyek |
|
|
16:00 - 17:00 |
Flying TV |
|
17:00 - 18:00 |
Pluside |
|
18:00 - 19:00 |
Raptorz |
|
19:00 - 20:00 |
Dynasztija |
|
20:00 - 21:00 |
ChilZim Entertainment |
|
|
20:00 - 00:00 |
Dunaújváros táncszínháza: A pentelei önkéntes tű,zoltó egylet ritmikus sportgimnaszitkai bemutatója (nagyon éles helyzetben) |
|
21:00 - 00:00 |
Domonkos Csilla és Cakó Ferenc: The story of mind, messages of songs (A tudat története, a dalok üzenetei) |
|
22:30 - 01:00 |
Ballet Preljocaj (F): Near Life Experience ( kortárs tánc) |
|
22:30 - 01:00 |
Theatre Nobodies (BG): Tup Tup (árnyék bábjáték felnő,tteknek) |
|
|
15:00 - 23:59 |
Állandó programok |
|
15:00 - 23:59 |
Camera Obscura laboratórium |
|
15:00 - 23:59 |
Mászkáló mutatványok |
|
14:00 - 15:00 |
Berbencés Vándorszín: Móraházi mesék |
|
15:00 - 16:00 |
Akrobatika és gúlák |
|
16:00 - 17:00 |
Tom Magic Show (bűvész) |
|
17:00 - 18:00 |
Boka Gábor: János Vitéz |
|
18:00 - 19:00 |
Olé és Tadam megint megjönnek |
|
19:00 - 20:00 |
Zsonglőr kunszt- és trükkmutató |
|
20:00 - 21:30 |
Dobtánc |
|
21:30 - 23:00 |
Fire Time |
|
|
15:00 - 23:59 |
Irodalom |
|
15:00 - 23:59 |
Képzőművészet |
|
15:00 - 23:59 |
Élőkép: Morfománia |
|
15:00 - 23:59 |
Komolyzene |
|
15:00 - 23:59 |
Octogon |
|
15:00 - 23:59 |
Világító Sziget |
|
|
10:00 - 11:00 |
Tai Chi |
|
11:00 - 14:00 |
RitmusDepo |
|
14:00 - 15:00 |
Fúvószene: +Pozitiv |
|
15:00 - 16:00 |
Fúvószene: Soulblaster |
|
16:00 - 17:00 |
Hétrét |
|
17:00 - 18:00 |
Tested |
|
18:00 - 19:00 |
Szépülő Városközpont |
|
19:00 - 20:00 |
Pluto |
|
20:00 - 21:00 |
Váczi Eszter & Szörp |
|
21:00 - 22:30 |
SonnyBoy (USA) |
|
|
18:00 - 19:50 |
Técsői Banda |
|
19:50 - 21:40 |
Czilika Gyuszi és Codoban Dorel zenekara (Erdély) |
|
21:40 - 23:30 |
Kolo |
|
23:30 - 01:00 |
Pannonia Klezmer Band |
|
|
15:00 - 17:00 |
Film: Beszélj hozzá! |
|
17:00 - 20:00 |
Talk Show |
|
20:00 - 22:30 |
Dj Mozija |
|
22:30 - 06:00 |
Koncert: Könnyű esti sértés |
|
|
16:00 - 19:00 |
Badihali |
|
19:00 - 21:00 |
Erik Sumo |
|
21:00 - 01:00 |
Cyborg Templar - Infra Ghandi |
|
00:00 - 03:00 |
Pedro |
|
03:00 - 05:00 |
Negro |
|
|
12:00 - 16:00 |
Karaoke |
|
19:00 - 21:00 |
Pink Floyd ? a Hit-Rock előadásában |
|
21:00 - 23:00 |
Sound Track együttes |
|
23:00 - 23:30 |
Durex vizespóló-verseny |
|
23:30 - 01:00 |
Sipos F. Tamás és zenekara |
|
01:00 - 06:00 |
Dj. Paplan |
|
|
14:00 - 23:59 |
14:00-tól: Táncdalfesztivál Kultúrház és Happy Singles Party |
|
|
12:00 - 23:59 |
Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont! |
|
|
11:00 - 19:00 |
Kézműves programok |
|
12:00 - 19:00 |
Tánctanítások |
|
14:00 - 18:00 |
Kulturális programok |
|
23:00 - 23:00 |
African Khaware (afrikai dalok tanítása a tűz körül ? M Baye Ndiaye, Szenegál) |
|
23:00 - 23:00 |
African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése) |
|
18:30 - 19:00 |
Sekwele Basotho Cultural Dance Group |
|
19:00 - 20:00 |
Reggaester |
|
20:00 - 21:30 |
Love Alliance Sound System |
|
21:30 - 23:00 |
Djoliba |
|
|
13:00 - 14:00 |
Koncert: Laár András vezetésével: Bhadzsan koncert |
|
14:00 - 15:00 |
Bemutató: A Gandhi Gimnázium előadása |
|
15:00 - 17:00 |
Gondolatok: Táguló Európa bővülő jogokkal? |
|
17:00 - 18:00 |
Színház: Szentivánéji álom |
|
18:00 - 19:30 |
Színház: Csend művészeti pantomim csoport |
|
19:30 - 21:30 |
Koncert: Hawaii Pop System (világzene) |
|
21:30 - 23:00 |
Koncert: M.W.S (hardcore, metal) |
|
23:00 - 01:00 |
Mozi: Nagyfilmek a kisvilágból |
|
|
15:00 - 16:00 |
Iszapbirkózás |
|
16:00 - 17:00 |
Rotschild Klári Ruhatervező Szakközépiskola divatbemutatója |
|
17:00 - 17:30 |
Persona divatbemutató |
|
17:30 - 18:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
18:00 - 18:30 |
Iszapbirkózás |
|
18:30 - 19:30 |
Beach party divatbemutató |
|
19:30 - 20:00 |
Shake your ass |
|
20:00 - 20:30 |
Zuppa divatbemutató |
|
20:30 - 21:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
21:00 - 21:30 |
Springfield divatbemutató |
|
21:30 - 22:00 |
Ladányi Andrea & a La Dance Company táncprodukciója |
|
22:00 - 22:30 |
Iszapbirkózás |
|
22:30 - 23:00 |
Pipetta divatbemutató |
|
23:00 - 23:30 |
Tû,zzsonglõ,r bemutató |
|
23:30 - 04:00 |
Luminex ? az anyagba szőtt fény |
|
00:00 - 02:00 |
Sivasakti Kalánanda táncszínház |
|
00:30 - 01:00 |
A Nő Négyszer tervezőcsoport divatbemutatója |
|
|
14:00 - 23:59 |
###### |
|
|
14:00 - 23:59 |
Foci, ahogy még sosem, vizen, földön, levegőben, VÍZSZINTESEN és FÜGGŐLEGESEN! Ismét Grundeszliga a Sziget Fesztiválon! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Nézz be mielőtt leszáll az éj!
Verd le a Sziget porát, és lazíts egyet! De ha izgalomra vágysz, itt azt is megtalálod!
Mit kívánsz? |
|
|
15:00 - 16:30 |
Változó emberi gondolkodás |
|
16:30 - 17:30 |
A Pető,fi Irodalmi Múzeum programja |
|
17:30 - 19:00 |
Budapest retro ? ankét |
|
19:00 - 20:00 |
Bereményi Géza: Micsoda útjaim |
|
|
22:00 - 23:00 |
Villon Sziget |
|
|
14:00 - 23:59 |
A Hegyvidék SE Sakk és Go Szakosztályának szervezésében |
|
|
14:00 - 20:00 |
Az Architects of Air bemutatja: Ixilum ? Luminárium
Ha belépsz, majd nézel! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Idén először találkozhatnak a szigetlakók a Maggi óriáskonyhájával a Nagyszínpaddal szemben. |
|
|
14:00 - 23:59 |
Hucurka Dongóberkenyen nyaralkodik: kreatív, szituációs játékáradat egész héten |
|
14:00 - 23:59 |
Dongóberkenyi Kerek-világ építés |
|
10:00 - 18:00 |
Falu-ovi |
|
|
10:00 - 18:00 |
JÁTÉK : néprajzi kiállítás régi gyerekjátékokból |
|
10:00 - 18:00 |
Kézműves műhelyek: |
|
|
12:00 - 23:59 |
Szirtes András: Kedvenc némafilm tekercseim |
|
|
14:00 - 12:00 |
Szigetgenerációs regeneráció (kávé, gyógysör) |
|
12:00 - 17:00 |
Országos RODEÓBIKA ülő verseny, |
|
17:00 - 20:00 |
Karaoke |
|
|
17:00 - 20:00 |
Nyitott vagy a világra? A világ is nyitott rád!
Az Infoturné következő állomása a Sziget Fesztivál! |
|
|
17:00 - 20:00 |
Középkori próbatételek: Csirkedobálás |
|
17:00 - 20:00 |
Power Machine |
|
17:00 - 20:00 |
Lótoló verseny |
|
17:00 - 20:00 |
Focizz vissza a középkorba! |
|
17:00 - 20:00 |
Rexfoci |
|
17:00 - 20:00 |
Csocsó Aréna |
|
17:00 - 20:00 |
Vízifoci |
|
17:00 - 20:00 |
Colosseum Karaokeum |
|
17:00 - 20:00 |
Pepsi Remixer |
|
|
17:00 - 20:00 |
Programok: |
|
|
17:00 - 20:00 |
A Sziget egyetlen oázisa: ROXY SunCity ? A ma legjobb arcai itt Szigetelődnek! |
|
|
22:00 - 23:15 |
Válogatás |
|
23:15 - 01:00 |
Belleville randevú ? Francia rémes / Les Triplettes de Belleville/ |
|
23:15 - 01:00 |
Somlói galuska |
|
01:05 - 03:00 |
A szem /The eye/ |
|
|
14:00 - 16:00 |
A Sziget Hyde sarka |
|
14:00 - 16:00 |
Sziget reklámok |
|
16:00 - 17:00 |
Reflektorfényben - beszélgetés |
|
17:10 - 18:00 |
Szinkron karaoke |
|
18:00 - 19:00 |
Játék |
|
19:00 - 20:00 |
Beszélgetés a Jóbarátok szinkron-hangjaival |
|
20:00 - 21:30 |
Vetítés |
|
|
14:00 - 16:00 |
Légy csapó! |
|
|
14:00 - 16:00 |
Idén is vár a Sport Sziget (Honvéd üdülő) a Sziget körúton az Elektron Sátor mellett, a medence szomszédságában. |
|
|
14:00 - 16:00 |
Balassi Bálint-emlékév ? ,programok |
|
15:00 - 17:00 |
Haditorna: Mathias Rex történelmi hagyományőrző egyesülete |
|
17:00 - 19:00 |
Előadás: Balassi Bálint, a Gyűrű Ura. Előadó: Szentmártoni Szabó Géza |
|
|
10:00 - 21:00 |
Napozz, pihenj és olvasgass a Sanoma Beach-en! |
|
|
10:00 - 21:00 |
Tájékoztató |
|
|
|
|