|
|
|
16:30 - 18:00 |
Reamonn |
|
18:00 - 19:30 |
In Flames |
|
19:30 - 21:00 |
Tankcsapda |
|
21:30 - 23:00 |
The Rasmus |
|
|
17:00 - 18:00 |
Parno Graszt |
|
18:15 - 19:30 |
Mostar Sevdah Reunion feat. Ljiljana Buttler |
|
19:45 - 21:00 |
Chumbawamba |
|
21:30 - 23:00 |
Misty In Roots |
|
|
16:00 - 17:00 |
Mantra |
|
17:00 - 18:00 |
Fürgerókalábak |
|
18:00 - 19:00 |
Macskanadrág |
|
19:00 - 20:00 |
Ramones Mánia |
|
20:00 - 21:30 |
Wisdom |
|
21:30 - 23:30 |
Amorphis (FIN) |
|
23:30 - 01:00 |
Depresszió |
|
01:00 - 02:30 |
Cyborn |
|
02:30 - 04:00 |
Steal This System |
|
|
16:30 - 17:15 |
Nem Mind1 |
|
17:30 - 18:10 |
MZ/X |
|
18:30 - 19:40 |
Mantra Porno |
|
20:00 - 21:10 |
Dubians (F) |
|
21:30 - 22:40 |
?agar |
|
23:00 - 02:00 |
Talvin Singh & Sangat (UK) |
|
00:50 - 02:00 |
Korai Öröm |
|
02:15 - 03:20 |
Tanu Tuva |
|
|
21:00 - 23:59 |
DJ Rolando (USA)
Stacey Pullen (USA)
Delano (SLO)
Jay Cortez |
|
|
19:30 - 20:30 |
Marot Viki és a Nova Kultúrzenekar |
|
|
23:00 - 04:00 |
Island Breeze Dj Komori &, Hangya + Czibere (kongás) |
|
|
13:00 - 18:00 |
Dave Tipper (UK), Fine Cut Bodies |
|
14:00 - 23:59 |
Transrepro Co., Laki LU Space Devil |
|
18:00 - 22:00 |
Erka, Marvin &, TBGon |
|
22:00 - 02:00 |
Dave Tipper (UK), Fine Cut Bodies, Raster&,Amb |
|
|
15:00 - 23:59 |
A lugasban |
|
15:00 - 23:59 |
A kertben |
|
18:00 - 23:59 |
Trans Repro Co. |
|
09:00 - 14:00 |
Dj Kaszi &, Dj Era |
|
20:00 - 20:50 |
Nyitott zenei kurzus |
|
20:50 - 22:00 |
Hangszínház |
|
22:00 - 23:00 |
Trottel Stereodream Workshop |
|
23:20 - 02:00 |
Chillum Trio |
|
00:40 - 01:00 |
Secta Chameleon |
|
02:00 - 03:00 |
Negro &, Future |
|
03:00 - 09:00 |
Dj Naga |
|
|
23:00 - 02:00 |
R-Go |
|
00:15 - 01:00 |
Emil.RuleZ! |
|
01:45 - 03:00 |
Varga Zsuzsa |
|
|
17:00 - 18:00 |
Csá, Misi! |
|
18:00 - 19:00 |
Műcsarnok |
|
19:00 - 20:00 |
Lada (D) |
|
20:00 - 21:00 |
Ambersmith |
|
21:00 - 22:00 |
Marlboro Man |
|
22:00 - 23:00 |
ef Zámbó Happy Dead Band |
|
23:00 - 02:00 |
Kampec Dolores |
|
00:30 - 02:00 |
Úzgin Űver |
|
02:00 - 04:00 |
Persona Non Grata |
|
|
14:00 - 23:59 |
Jolly Boots of Doom |
|
21:30 - 23:30 |
Hotel North Pole |
|
23:30 - 02:00 |
Gabriel Lehr Live |
|
00:30 - 02:30 |
Isu + Tégla |
|
02:30 - 04:00 |
Dork + Caramel |
|
|
18:00 - 19:00 |
Hot Jazz Band |
|
19:00 - 20:00 |
Grencsó Kollektíva |
|
20:00 - 21:30 |
Vasvári String Trió |
|
21:30 - 23:00 |
Winand Gábor Quartet és Elsa Valle |
|
23:00 - 02:00 |
Indiego |
|
00:30 - 06:00 |
Session |
|
|
12:00 - 23:59 |
Délutáni beszélgetés |
|
19:00 - 20:00 |
Szilvási Gipsy Folk Band (H) |
|
20:15 - 21:15 |
Egri János és barátai (H) |
|
21:30 - 22:45 |
Kal (Szerbia és Montenegró) |
|
23:00 - 02:00 |
Kumpanya Istanbul (Törökország) |
|
00:30 - 03:00 |
Dj Kokalo (world music) + Dj Spag (R?n?B) |
|
|
23:00 - 02:00 |
Takács Tamás Dirty Blues Band |
|
00:45 - 02:15 |
Dr. Valter & the Lawbreakers |
|
02:30 - 04:00 |
Lead Zeppelin |
|
|
16:00 - 17:00 |
G-Jam Project |
|
17:00 - 18:00 |
Ultra Hide |
|
18:00 - 19:00 |
A Gátnál |
|
19:00 - 20:00 |
Solar Scream |
|
20:00 - 21:00 |
Random Deeds |
|
|
20:00 - 21:00 |
Rumi László: STILT! |
|
21:00 - 22:30 |
Everyman (zenés játék egy felvonásban) |
|
22:30 - 01:00 |
Random Dance (UK) ? AtaXia (kortárs tánc) |
|
00:00 - 02:00 |
H.U.D.I.: A kárhozat kertje |
|
|
15:00 - 23:59 |
Állandó programok |
|
15:00 - 23:59 |
Camera Obscura laboratórium |
|
15:00 - 23:59 |
Mászkáló mutatványok |
|
14:00 - 15:00 |
Mikropódium: Stop! |
|
15:00 - 16:00 |
Akrobatika és gúlák |
|
15:00 - 16:00 |
Boka Gábor és barátai: Mutatványos tanulmányok |
|
16:00 - 17:00 |
Olé és Tadam (már!?) megint itt vannak |
|
17:00 - 18:00 |
Fernam Cardama: Itt a posta! |
|
18:00 - 19:00 |
Kavalkád |
|
19:00 - 20:00 |
Zsonglőr kunszt- és trükkmutató |
|
20:00 - 21:30 |
Sunset Open Stage |
|
21:30 - 23:00 |
Fire Time |
|
|
15:00 - 23:59 |
Irodalom |
|
15:00 - 23:59 |
Képzőművészet |
|
15:00 - 23:59 |
Élőkép: Morfománia |
|
15:00 - 23:59 |
Komolyzene |
|
15:00 - 23:59 |
Octogon |
|
15:00 - 23:59 |
Világító Sziget |
|
|
10:00 - 11:00 |
Tai Chi |
|
11:00 - 14:00 |
RitmusDepo |
|
14:00 - 16:00 |
Fúvószene: Future Café |
|
16:00 - 17:00 |
Salto Mortale |
|
17:00 - 18:00 |
SzegényAnyámHaLátna |
|
18:00 - 19:00 |
Fish! |
|
19:00 - 20:00 |
Annabarbi |
|
20:00 - 21:00 |
Galapagos |
|
21:00 - 22:30 |
Heveny Szívlebeny feat. Ezeknek |
|
|
18:00 - 19:50 |
Rece-Fice |
|
19:50 - 21:40 |
Parno Graszt |
|
21:40 - 23:30 |
Méta |
|
23:30 - 01:00 |
Nikola Parov |
|
|
15:00 - 17:00 |
Film: Eleven hús |
|
17:00 - 20:00 |
Talk Show |
|
20:00 - 22:00 |
Dj Mozija, Total Carlos |
|
22:00 - 22:30 |
Koncert: Hangzó anyag Dévényi Ádám estje |
|
22:30 - 06:00 |
Fülledt Éjszakák, Glamour divatszínház |
|
00:00 - 06:00 |
Nelson Reguera (Cuba-AUS) |
|
|
16:00 - 18:00 |
Sanyi |
|
18:00 - 21:00 |
Toonite &, Szetyő |
|
21:00 - 01:00 |
Mada &, Titusz |
|
01:00 - 03:00 |
IDC (UK) |
|
03:00 - 05:00 |
Freakadella |
|
|
12:00 - 16:00 |
Karaoke |
|
14:00 - 19:00 |
Uhrin Benedek és Chippendale show |
|
19:00 - 21:00 |
Sokol 403 együttes |
|
21:00 - 23:00 |
Inka-H együttes |
|
23:00 - 23:30 |
Durex vizespóló-verseny |
|
23:30 - 01:00 |
Komár László és Muck Ferenc |
|
01:00 - 06:00 |
Dj. Paplan |
|
|
14:00 - 23:59 |
14:00-tól: Táncdalfesztivál Kultúrház és Happy Singles Party |
|
|
12:00 - 23:59 |
Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont! |
|
|
11:00 - 19:00 |
Kézműves programok |
|
12:00 - 19:00 |
Tánctanítások |
|
14:00 - 18:00 |
Kulturális programok |
|
23:00 - 23:00 |
African Khaware (afrikai dalok tanítása a tűz körül ? M Baye Ndiaye, Szenegál) |
|
23:00 - 23:00 |
African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése) |
|
19:00 - 19:30 |
Sekwele Basotho Cultural Dance Group |
|
19:30 - 21:00 |
Sly Ashen & the Rooters |
|
21:00 - 21:30 |
Ritmo Latino tánccsoport |
|
21:30 - 23:00 |
Los Gitanos |
|
|
12:30 - 14:00 |
Színház: Villon testamentuma |
|
14:00 - 16:00 |
Színház: Bach: Jonathan Livingston sirály |
|
16:00 - 17:00 |
Bemutató: A Sahaja Jóga egy órája |
|
17:00 - 19:00 |
Színház: Lázár Ervin: A kút |
|
19:00 - 19:30 |
Koncert: Oláh Cumó Trió (kortárs jazz) |
|
19:30 - 21:30 |
Színház: Amese marad |
|
21:30 - 23:00 |
Koncert: Szilvási Gypsy Folk Band |
|
23:00 - 01:00 |
Mozi: India |
|
|
15:00 - 16:00 |
Iszapbirkózás |
|
16:00 - 16:30 |
Holló |
|
16:30 - 17:00 |
Recycling |
|
17:00 - 17:30 |
Spaceboy |
|
17:30 - 18:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
18:00 - 18:30 |
Iszapbirkózás |
|
18:30 - 19:30 |
Dévai Zsófi &, Feyér Zsuzsa divatbemutatója, AIAIÉ |
|
19:30 - 20:00 |
Shake your ass |
|
20:00 - 20:30 |
GAS divatbemutató |
|
20:30 - 21:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
21:00 - 21:30 |
Mavrákulum és a Szabadkézműves Páholy bemutatja: Senarchism (avagy: Tudd hogy Értsd!) |
|
21:30 - 22:00 |
Hair dressed to kill |
|
22:00 - 22:30 |
Iszapbirkózás |
|
22:30 - 23:00 |
Retrock divatbemutató |
|
23:00 - 23:30 |
Tû,zzsonglõ,r bemutató |
|
23:30 - 04:00 |
Souvenier |
|
00:30 - 01:00 |
Free Zoo hajperformance: Változó oltár |
|
|
14:00 - 23:59 |
###### |
|
|
14:00 - 23:59 |
Foci, ahogy még sosem, vizen, földön, levegőben, VÍZSZINTESEN és FÜGGŐLEGESEN! Ismét Grundeszliga a Sziget Fesztiválon! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Nézz be mielőtt leszáll az éj!
Verd le a Sziget porát, és lazíts egyet! De ha izgalomra vágysz, itt azt is megtalálod!
Mit kívánsz? |
|
|
15:00 - 16:30 |
Fölnyomva egy teve seggébe... |
|
16:30 - 18:00 |
Avantgard politika |
|
18:00 - 19:30 |
Mű,vészet a kirakatban! |
|
19:30 - 20:30 |
filmhu filmklub |
|
|
22:00 - 23:00 |
Dolák-Saly Róbert és Litkai Gergely kétszer fél órában |
|
|
14:00 - 23:59 |
A Hegyvidék SE Sakk és Go Szakosztályának szervezésében |
|
|
14:00 - 20:00 |
Az Architects of Air bemutatja: Ixilum ? Luminárium
Ha belépsz, majd nézel! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Idén először találkozhatnak a szigetlakók a Maggi óriáskonyhájával a Nagyszínpaddal szemben. |
|
|
14:00 - 23:59 |
Hucurka Dongóberkenyen nyaralkodik: kreatív, szituációs játékáradat egész héten |
|
14:00 - 23:59 |
Dongóberkenyi Kerek-világ építés |
|
10:00 - 18:00 |
Falu-ovi |
|
|
10:00 - 18:00 |
JÁTÉK : néprajzi kiállítás régi gyerekjátékokból |
|
10:00 - 18:00 |
Kézműves műhelyek: |
|
|
12:00 - 23:59 |
Szirtes András: Filozófia a budoárban |
|
|
14:00 - 12:00 |
Szigetgenerációs regeneráció (kávé, gyógysör) |
|
12:00 - 17:00 |
Országos RODEÓBIKA ülő verseny, |
|
17:00 - 20:00 |
Karaoke |
|
|
17:00 - 20:00 |
Nyitott vagy a világra? A világ is nyitott rád!
Az Infoturné következő állomása a Sziget Fesztivál! |
|
|
17:00 - 20:00 |
Középkori próbatételek: Csirkedobálás |
|
17:00 - 20:00 |
Power Machine |
|
17:00 - 20:00 |
Lótoló verseny |
|
17:00 - 20:00 |
Focizz vissza a középkorba! |
|
17:00 - 20:00 |
Rexfoci |
|
17:00 - 20:00 |
Csocsó Aréna |
|
17:00 - 20:00 |
Vízifoci |
|
17:00 - 20:00 |
Colosseum Karaokeum |
|
17:00 - 20:00 |
Pepsi Remixer |
|
|
17:00 - 20:00 |
Programok: |
|
|
17:00 - 20:00 |
A Sziget egyetlen oázisa: ROXY SunCity ? A ma legjobb arcai itt Szigetelődnek! |
|
|
22:00 - 22:15 |
NEEM ? Ne Bántsd a Nőket! |
|
22:15 - 23:15 |
Válogatás |
|
23:15 - 01:00 |
Kontroll |
|
01:05 - 03:00 |
21 gramm /21 Gramms/ |
|
|
14:00 - 16:00 |
A Sziget Hyde sarka |
|
14:00 - 16:00 |
Sziget reklámok |
|
16:00 - 17:00 |
Reflektorfényben - beszélgetés |
|
17:10 - 18:00 |
Szinkron karaoke |
|
18:00 - 19:00 |
Játék |
|
19:00 - 20:00 |
A Tolkien Tár-saság programja |
|
20:00 - 21:30 |
Vetítés |
|
|
14:00 - 16:00 |
Légy csapó! |
|
|
14:00 - 16:00 |
Idén is vár a Sport Sziget (Honvéd üdülő) a Sziget körúton az Elektron Sátor mellett, a medence szomszédságában. |
|
|
14:00 - 16:00 |
Balassi Bálint-emlékév ? ,programok |
|
15:00 - 17:00 |
Haditorna: Mathias Rex történelmi hagyományőrző egyesülete |
|
17:00 - 19:00 |
Vándor Vokál |
|
|
10:00 - 21:00 |
Napozz, pihenj és olvasgass a Sanoma Beach-en! |
|
|
10:00 - 21:00 |
Tájékoztató |
|
|
|
|