|
|
|
16:30 - 17:30 |
Scissor Sisters |
|
18:00 - 19:00 |
Seeed |
|
19:30 - 21:00 |
Sex Action |
|
21:30 - 23:00 |
Anthrax |
|
|
17:00 - 18:00 |
Ricardo Lemvo &, Makina Loca |
|
18:15 - 19:30 |
Kíla |
|
19:45 - 21:00 |
Oi Va Voi |
|
21:30 - 23:00 |
Rachid Taha |
|
|
16:00 - 17:00 |
Watch My Dying |
|
17:00 - 18:00 |
Fekete Sereg |
|
18:00 - 19:00 |
Iron Maidnem |
|
19:00 - 20:00 |
Linea 77 (I) |
|
20:00 - 21:30 |
Dying Wish |
|
21:30 - 23:30 |
My Dying Bride (UK) |
|
23:30 - 01:00 |
Nevergreen |
|
01:00 - 02:30 |
Sin Of Kain |
|
02:30 - 04:00 |
Stereochrist |
|
|
16:30 - 17:15 |
Blood Is Fire |
|
17:30 - 18:10 |
Ludditák |
|
18:30 - 19:40 |
Hippikiller |
|
20:00 - 21:10 |
Anselmo Crew |
|
21:30 - 22:40 |
Vopli Vidopliassova (UKR) |
|
23:00 - 02:00 |
ColorStar |
|
00:50 - 02:00 |
Hiperkarma |
|
02:15 - 03:20 |
A kutya vacsorája |
|
|
21:00 - 23:59 |
Junkie XL (NL)
DJ Observer (A)
Slam Jr
Szeifert
Pöli |
|
|
19:30 - 20:30 |
Titusz és a Carbonfools |
|
|
23:00 - 04:00 |
Muzzaik Productions Night Pres. Sullivan &, Belocca &, Danny L. + Czibere (kongás) |
|
|
13:00 - 18:00 |
Cop, Mesterházy (Syrup) |
|
14:00 - 23:59 |
Rio Rokoko, Somito Son, Zden (SK) |
|
18:00 - 22:00 |
Isu + Tégla, Nandee |
|
22:00 - 02:00 |
Palotai, Smash FX (CH), Pedro |
|
|
15:00 - 23:59 |
A lugasban |
|
15:00 - 23:59 |
A kertben |
|
18:00 - 23:59 |
Sfeer |
|
09:00 - 14:00 |
Dj Gelka &, Dj Akasha |
|
20:00 - 20:50 |
Nyitott zenei kurzus |
|
20:50 - 22:00 |
Hangszínház |
|
22:00 - 23:00 |
Interzone Inc. |
|
23:20 - 02:00 |
caracasUnderpop (YV) |
|
00:40 - 01:00 |
ION |
|
02:00 - 03:00 |
mindMap (SK) |
|
03:00 - 09:00 |
Dj Crimson &, Dj Chrom |
|
|
23:00 - 02:00 |
Jamie Winchester &, Hrutka Róbert |
|
00:15 - 01:00 |
Ágnes Vanilla |
|
01:45 - 03:00 |
Sugarloaf |
|
|
17:00 - 18:00 |
Paparazzi |
|
18:00 - 19:00 |
The Odorants |
|
19:00 - 20:00 |
Juff |
|
20:00 - 21:00 |
Insipid |
|
21:00 - 22:00 |
Tundravoice |
|
22:00 - 23:00 |
Nulladik Változat |
|
23:00 - 02:00 |
Pop Iván |
|
00:30 - 02:00 |
Brain of Morbius (UK) |
|
02:00 - 04:00 |
Korog |
|
|
14:00 - 23:59 |
Lee Unflyable |
|
21:00 - 22:30 |
Skunk |
|
22:30 - 04:00 |
Dermot |
|
00:00 - 02:00 |
Copy Con Live |
|
00:30 - 01:00 |
PASO vs. Gimmeshot |
|
01:30 - 02:00 |
Gathkins |
|
02:00 - 03:30 |
Bosi |
|
03:30 - 04:00 |
Áfonya |
|
|
18:00 - 19:00 |
Frankie Látó Djangologhy |
|
19:00 - 20:00 |
Dél-alföldi Szaxofon-együttes |
|
20:00 - 21:30 |
Pege Quartet |
|
21:30 - 23:00 |
Szakcsi Lakatos BélaTrió |
|
23:00 - 02:00 |
Bacsó Kristóf Trió |
|
00:30 - 06:00 |
Session |
|
|
12:00 - 23:59 |
Délutáni beszélgetés |
|
19:00 - 20:00 |
Impro-rom (H) |
|
20:15 - 21:15 |
Kanizsa Csillagai (H) |
|
21:30 - 22:45 |
Romano Drom (H) |
|
23:00 - 02:00 |
Pascual Gallo and the gypsies of Aragon (F/ESP) |
|
00:30 - 03:00 |
Dj Kokalo (world music) + Dj Spag (R?n?B) |
|
|
23:00 - 02:00 |
Török Ádám és a Mini |
|
00:45 - 02:15 |
Ferenczi György Neomatyó Show |
|
02:30 - 04:00 |
Jeff and the Wild Slivovitz (I) |
|
|
16:00 - 17:00 |
Hopika |
|
17:00 - 18:00 |
Stinkyfish Co. |
|
18:00 - 19:00 |
Falcongate |
|
19:00 - 20:00 |
Nexam |
|
20:00 - 21:00 |
Vortex |
|
|
20:00 - 21:00 |
A Kortárs Táncszínházi Egyesület estje I. |
|
21:00 - 22:30 |
44 FEET - A Színház? és Filmmű,vészeti Egyetem másodéves színészhallgatóinak táncelő,adása |
|
22:30 - 01:00 |
Frenák Pál Társulat: KáOsz |
|
00:00 - 02:00 |
A Kortárs Táncszínházi Egyesület estje II. |
|
|
15:00 - 23:59 |
Állandó programok |
|
15:00 - 23:59 |
Camera Obscura laboratórium |
|
15:00 - 23:59 |
Mászkáló mutatványok |
|
14:00 - 15:00 |
Árgyélus Színház: Angyalbárányok |
|
15:00 - 16:00 |
Akrobatika és gúlák |
|
15:30 - 16:00 |
Olé és Tadam parádézni mennek |
|
16:00 - 17:00 |
Boka és cirkusza |
|
16:00 - 17:00 |
Felvonulás: kitörünk a helyszínről! |
|
17:00 - 18:00 |
Fernam Cardama: Itt a posta! |
|
18:00 - 19:00 |
Naptársulat: mesék Mátyás királyrúl |
|
19:00 - 20:00 |
Zsonglőr kunszt- és trükkmutató |
|
20:00 - 21:30 |
Sunset Open Stage |
|
21:30 - 23:00 |
Fire Time |
|
|
15:00 - 23:59 |
Irodalom |
|
15:00 - 23:59 |
Képzőművészet |
|
15:00 - 23:59 |
Élőkép: Morfománia |
|
15:00 - 23:59 |
Komolyzene |
|
15:00 - 23:59 |
Octogon |
|
15:00 - 23:59 |
Világító Sziget |
|
|
10:00 - 11:00 |
Tai Chi |
|
11:00 - 14:00 |
RitmusDepo |
|
14:00 - 16:00 |
Fúvószene: Project 11 |
|
16:00 - 17:00 |
Passage |
|
17:00 - 18:00 |
AB/CD (AC/DC Tribute) |
|
18:00 - 19:00 |
Supersonic |
|
19:00 - 20:00 |
Rage Against The Machine Tribute |
|
20:00 - 21:00 |
Faith No More Tribute |
|
21:00 - 22:30 |
Luca Brasi feat The Idoru |
|
|
18:00 - 19:50 |
Simply English |
|
19:50 - 21:40 |
Shannon |
|
21:40 - 23:30 |
Pravo |
|
23:30 - 01:00 |
Téka |
|
|
15:00 - 17:00 |
Film: Kika |
|
17:00 - 20:00 |
Talk Show |
|
20:00 - 22:30 |
DJ Mozija ? Kenguru ? Dj Blondino |
|
23:00 - 06:00 |
Raphael Kaney & Guillaume Segouin (F) |
|
|
16:00 - 17:00 |
Kanada Káosz |
|
17:00 - 19:00 |
Lee n?Gum |
|
19:00 - 22:00 |
Erik Sumo &, Haze |
|
22:00 - 02:00 |
Infra Ghandi |
|
00:00 - 01:00 |
Mada |
|
01:00 - 03:00 |
Titusz |
|
03:00 - 05:00 |
Negro |
|
|
12:00 - 16:00 |
Karaoke |
|
19:00 - 20:00 |
Zed együttes |
|
20:00 - 21:00 |
Toto Tribute együttes |
|
21:00 - 23:00 |
Hollywood Rose |
|
23:00 - 23:30 |
Durex vizespóló-verseny |
|
23:30 - 01:00 |
Szűcs Judith |
|
01:00 - 06:00 |
Dj Paplan |
|
|
14:00 - 23:59 |
14:00-tól: Táncdalfesztivál Kultúrház és Happy Singles Party |
|
|
12:00 - 23:59 |
Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont! |
|
|
11:00 - 19:00 |
Kézműves programok |
|
12:00 - 19:00 |
Tánctanítások |
|
14:00 - 18:00 |
Kulturális programok |
|
23:00 - 23:00 |
African Khaware (afrikai dalok tanítása a tűz körül ? M Baye Ndiaye, Szenegál) |
|
23:00 - 23:00 |
African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése) |
|
19:00 - 19:30 |
Sekwele Basotho Cultural Dance Group |
|
19:30 - 21:00 |
Dub 4 You |
|
21:00 - 21:30 |
Afro Keguys |
|
21:30 - 23:00 |
Afro Magic |
|
|
10:00 - 14:00 |
Színház: Láthatatlan Színház |
|
14:00 - 15:00 |
Zene: Down Alapítvány Mű,vészeti Mű,hely - magyar slágerek |
|
15:00 - 16:00 |
Gondolatok: Globális felmelegedés kontra atomenergia |
|
16:00 - 17:00 |
Bemutató: AIESEC |
|
17:00 - 18:15 |
Bemutató: Jógabemutató és Bhadzsan koncert |
|
18:15 - 18:30 |
Színház: Dühöm, álmom |
|
18:30 - 20:00 |
Tánc: Roll Dance Kerekesszékes Kombi Táncegyüttes |
|
20:00 - 21:30 |
Koncert: Over The Noise Zsombok Ferenc Emlékzenekar |
|
21:30 - 22:45 |
Koncert: Részemről OK! (blues) |
|
22:45 - 02:00 |
Mozi: Mami Blue |
|
|
15:00 - 16:00 |
Iszapbirkózás |
|
16:00 - 17:00 |
Veszedelmes viszonyok |
|
17:00 - 17:30 |
Levis divatbemutató |
|
17:30 - 18:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
18:00 - 18:30 |
Iszapbirkózás |
|
18:30 - 19:30 |
Bara Marianne kalap- és táskabemutatója / Amnesia divatbemutató |
|
19:30 - 20:00 |
Shake your ass |
|
20:00 - 20:30 |
Jaffa Váci u. 8. divatbemutató |
|
20:30 - 21:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
21:00 - 21:30 |
Hajas László mesterfodrász Wella trend bemutatója |
|
21:30 - 22:00 |
Karmakamikaze |
|
22:00 - 22:30 |
Iszapbirkózás |
|
22:30 - 23:00 |
Prizma - Azonosítatlan fények |
|
23:00 - 23:30 |
Tû,zzsonglõ,r bemutató |
|
23:30 - 04:00 |
Vonzások és taszítások |
|
00:30 - 01:00 |
Women' Secret |
|
|
14:00 - 23:59 |
###### |
|
|
14:00 - 23:59 |
Foci, ahogy még sosem, vizen, földön, levegőben, VÍZSZINTESEN és FÜGGŐLEGESEN! Ismét Grundeszliga a Sziget Fesztiválon! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Nézz be mielőtt leszáll az éj!
Verd le a Sziget porát, és lazíts egyet! De ha izgalomra vágysz, itt azt is megtalálod!
Mit kívánsz? |
|
|
15:00 - 16:30 |
Pornográfia és politika a popköltészetben |
|
16:30 - 17:30 |
A Pető,fi Irodalmi Múzeum programja: |
|
17:30 - 19:00 |
Hermann Zoltán: Kontrafals |
|
19:00 - 20:00 |
Parti Nagy Lajos Sárbogárdi Jolán |
|
|
22:00 - 23:00 |
Szőke András és Badár Sándor mesél |
|
|
14:00 - 23:59 |
A Hegyvidék SE Sakk és Go Szakosztályának szervezésében |
|
|
14:00 - 20:00 |
Az Architects of Air bemutatja: Ixilum ? Luminárium
Ha belépsz, majd nézel! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Idén először találkozhatnak a szigetlakók a Maggi óriáskonyhájával a Nagyszínpaddal szemben. |
|
|
14:00 - 23:59 |
Hucurka Dongóberkenyen nyaralkodik: kreatív, szituációs játékáradat egész héten |
|
14:00 - 23:59 |
Dongóberkenyi Kerek-világ építés |
|
10:00 - 18:00 |
Falu-ovi |
|
|
10:00 - 18:00 |
JÁTÉK : néprajzi kiállítás régi gyerekjátékokból |
|
10:00 - 18:00 |
Kézműves műhelyek: |
|
|
12:00 - 23:59 |
Szirtes András: Tiszta szívvel |
|
|
14:00 - 12:00 |
Szigetgenerációs regeneráció (kávé, gyógysör) |
|
12:00 - 17:00 |
Országos RODEÓBIKA ülő verseny, |
|
17:00 - 20:00 |
Karaoke |
|
|
17:00 - 20:00 |
Nyitott vagy a világra? A világ is nyitott rád!
Az Infoturné következő állomása a Sziget Fesztivál! |
|
|
17:00 - 20:00 |
Középkori próbatételek: Csirkedobálás |
|
17:00 - 20:00 |
Power Machine |
|
17:00 - 20:00 |
Lótoló verseny |
|
17:00 - 20:00 |
Focizz vissza a középkorba! |
|
17:00 - 20:00 |
Rexfoci |
|
17:00 - 20:00 |
Csocsó Aréna |
|
17:00 - 20:00 |
Vízifoci |
|
17:00 - 20:00 |
Colosseum Karaokeum |
|
17:00 - 20:00 |
Pepsi Remixer |
|
|
17:00 - 20:00 |
Programok: |
|
|
17:00 - 20:00 |
A Sziget egyetlen oázisa: ROXY SunCity ? A ma legjobb arcai itt Szigetelődnek! |
|
|
22:00 - 23:15 |
Válogatás |
|
23:15 - 01:00 |
Mix |
|
01:05 - 03:00 |
Szamuráj /Zatoichi/ |
|
|
14:00 - 16:00 |
A Sziget Hyde sarka |
|
14:00 - 16:00 |
Sziget reklámok |
|
16:00 - 17:00 |
Reflektorfényben - beszélgetés |
|
17:10 - 18:00 |
Szinkron karaoke |
|
18:00 - 19:00 |
Játék |
|
19:00 - 20:00 |
A Tolkien Társa-ság programja |
|
20:00 - 21:30 |
Vetítés |
|
|
14:00 - 16:00 |
Légy csapó! |
|
|
14:00 - 16:00 |
Idén is vár a Sport Sziget (Honvéd üdülő) a Sziget körúton az Elektron Sátor mellett, a medence szomszédságában. |
|
|
14:00 - 16:00 |
Balassi Bálint-emlékév ? ,programok |
|
|
10:00 - 21:00 |
Napozz, pihenj és olvasgass a Sanoma Beach-en! |
|
|
10:00 - 21:00 |
Tájékoztató |
|
|
|
|