|
|
|
16:30 - 17:30 |
Electric Eel Shock |
|
18:00 - 19:00 |
Ash |
|
19:30 - 21:00 |
Európa Kiadó |
|
21:30 - 23:00 |
Basement Jaxx |
|
|
17:00 - 18:00 |
Mardi Gras BB |
|
18:15 - 19:30 |
Justin Adams & The Wayward Sheiks |
|
19:45 - 21:00 |
Besh o droM |
|
21:30 - 23:00 |
Afro Celt Sound System |
|
|
16:00 - 17:00 |
Cross Borns |
|
17:00 - 18:00 |
Cool Head Clan |
|
18:00 - 19:00 |
Dirty Dance |
|
19:00 - 20:30 |
Pokolgép |
|
21:30 - 23:30 |
Saxon (UK) |
|
23:30 - 01:00 |
P. Box |
|
01:00 - 02:30 |
Akela |
|
02:30 - 04:00 |
Stress |
|
|
16:30 - 17:15 |
Fallen into Ashes |
|
17:30 - 18:10 |
Bankrupt |
|
18:30 - 19:40 |
Üllői Úti Fuck |
|
20:00 - 21:10 |
Strong Deformity |
|
21:30 - 22:40 |
Rémember |
|
23:00 - 02:00 |
La Ruda (F) |
|
00:50 - 02:00 |
Alvin és a Mókusok |
|
02:15 - 03:20 |
HétköznaPI CSAlódások |
|
|
21:00 - 23:59 |
Felix Da Housecat (USA)
Electric Indigo (A)
Hot X
Coyote |
|
|
19:30 - 20:30 |
Hooligans |
|
|
23:00 - 04:00 |
Latin thing Dj Wallas &, Danny L. + Czibere (kongás) |
|
|
13:00 - 18:00 |
Negro, Suhaid |
|
14:00 - 23:59 |
Anton, Somito Son, Gerilla |
|
18:00 - 22:00 |
Erik Sumo, Cadik |
|
22:00 - 02:00 |
Bomb The Jazz |
|
|
15:00 - 23:59 |
A lugasban |
|
15:00 - 23:59 |
A kertben |
|
18:00 - 23:59 |
Csontrakéta |
|
09:00 - 14:00 |
Dj XRC &, Dj Dizzy |
|
20:00 - 20:50 |
Nyitott zenei kurzus |
|
21:00 - 21:50 |
Zum (RO) |
|
22:00 - 23:00 |
TranceZenDance |
|
23:20 - 02:00 |
Blackmilk és a FUCCS |
|
00:40 - 01:00 |
Mars (turntables) &, Márkos (cello) |
|
02:00 - 03:00 |
Ethnica Music Project Feat. Mox (RU) |
|
03:00 - 09:00 |
Dj El |
|
|
23:00 - 02:00 |
Back II Black |
|
00:15 - 01:00 |
United |
|
01:45 - 03:00 |
Sub Bass Monster |
|
|
17:00 - 18:00 |
Numb |
|
18:00 - 19:00 |
Someday Baby |
|
19:00 - 20:00 |
Brownfield |
|
20:00 - 21:00 |
Malacka és a Tahó |
|
21:00 - 22:00 |
Kelet-Nyugat |
|
22:00 - 23:00 |
Bert Shaft Orchestra (UK) |
|
23:00 - 02:00 |
Egy Kiss Erzsi Zene |
|
00:30 - 02:00 |
Vidámpark |
|
02:00 - 04:00 |
Flash |
|
|
14:00 - 23:59 |
Lotus Fusion |
|
21:00 - 23:00 |
Görgő |
|
23:00 - 04:00 |
Turbopauza Live Act |
|
00:00 - 01:00 |
Quantum State Live Act |
|
01:00 - 02:00 |
"PsyBaba ""Namaska"" (AUS)" |
|
02:00 - 04:00 |
Oleg + Virág + Fatima + Didjeridoo Men |
|
|
18:00 - 19:00 |
Jazz Steps Band |
|
19:00 - 20:00 |
Nagy János Trió |
|
20:00 - 21:30 |
Tűzkő Csaba Septet |
|
21:30 - 23:00 |
Ad Matai (Izrael) |
|
23:00 - 02:00 |
Nigun |
|
00:30 - 06:00 |
Session |
|
|
12:00 - 23:59 |
Délutáni beszélgetés |
|
19:00 - 20:00 |
Roma Jilo (H) |
|
20:15 - 21:15 |
Terne Čhave (CZ) |
|
21:30 - 22:45 |
Nadara (RO) |
|
23:00 - 02:00 |
Esma Redzepova (MK) |
|
00:30 - 03:00 |
Dj Kokalo (world music) + Dj Spag (R?n?B) |
|
|
23:00 - 02:00 |
Full Blues Session 2004 |
|
00:45 - 02:15 |
Lord Bishop and the Rockadellic Kings (USA) |
|
02:30 - 04:00 |
Chicagói blues gála |
|
|
16:00 - 17:00 |
Nadene |
|
17:00 - 18:00 |
Funkadelic Beat Session |
|
18:00 - 19:00 |
Moliendo Café |
|
19:00 - 20:00 |
Jeffo?s Dream |
|
20:00 - 21:00 |
F&J |
|
|
20:00 - 21:00 |
Méhek |
|
21:00 - 22:30 |
Kortárs Táncszínházi Egyesület estje III. |
|
22:30 - 01:00 |
Georges Momboye Company (F): Tahaman (kortárs afrikai és Hip-Hop tánc) |
|
00:00 - 02:00 |
Ágens: Purcell piknolepszia (kortárs opera) |
|
|
15:00 - 23:59 |
Állandó programok |
|
15:00 - 23:59 |
Camera Obscura laboratórium |
|
15:00 - 23:59 |
Mászkáló mutatványok |
|
14:00 - 15:00 |
Márkuszínház: Mátyás mesék |
|
15:00 - 16:00 |
Akrobatika és gúlák |
|
16:00 - 17:00 |
Tom Magic Show (bűvész) |
|
17:00 - 18:00 |
Pilári Gábor: Vitéz László |
|
18:00 - 19:00 |
Naptársulat: Mesék a lótuszvirágból |
|
19:00 - 20:00 |
Olé és Tadam jól érzik magukat |
|
20:00 - 21:30 |
Sunset Open Stage |
|
21:30 - 23:00 |
Fire Time |
|
|
15:00 - 23:59 |
Irodalom |
|
15:00 - 23:59 |
Képzőművészet |
|
15:00 - 23:59 |
Élőkép: Morfománia |
|
15:00 - 23:59 |
Komolyzene |
|
15:00 - 23:59 |
Octogon |
|
15:00 - 23:59 |
Világító Sziget |
|
|
10:00 - 11:00 |
Tai Chi |
|
11:00 - 14:00 |
RitmusDepo |
|
14:00 - 16:00 |
Fúvószene: Road Six Sax |
|
16:00 - 17:00 |
Jesus Christ Smokes Holy Gasoline (A) |
|
17:00 - 18:00 |
Mind the Gap |
|
18:00 - 19:00 |
Alvilági Mókusok |
|
19:00 - 20:00 |
Doors Emlékzenekar |
|
20:00 - 21:00 |
Egyszercsak |
|
21:00 - 22:30 |
Supernem |
|
|
18:00 - 19:50 |
Karaván |
|
19:50 - 21:40 |
Tatros |
|
21:40 - 23:30 |
Pireusz |
|
23:30 - 01:00 |
Nadara (RO) |
|
|
15:00 - 17:00 |
Film: Tű,sarok |
|
17:00 - 20:00 |
Talk Show |
|
20:00 - 22:30 |
Dj Mozija, Dj Sabda |
|
23:00 - 06:00 |
Andrey Kolotenko (UKR) |
|
|
18:20 - 20:00 |
Jinx |
|
20:00 - 22:00 |
Grasshop |
|
22:00 - 01:00 |
TBGon &, Marvin |
|
01:00 - 03:00 |
Waxman |
|
03:00 - 05:00 |
Kevin |
|
|
12:00 - 16:00 |
Karaoke |
|
19:00 - 21:00 |
Tequila Chicken Brass |
|
21:00 - 23:00 |
Queen emlékzenekar |
|
23:00 - 23:30 |
Durex vizespóló-verseny |
|
23:30 - 01:00 |
Dolly Roll |
|
01:00 - 06:00 |
Dj Paplan |
|
|
14:00 - 23:59 |
14:00-tól: Táncdalfesztivál Kultúrház és Happy Singles Party |
|
|
12:00 - 23:59 |
Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont! |
|
|
11:00 - 19:00 |
Kézműves programok |
|
12:00 - 19:00 |
Tánctanítások |
|
14:00 - 18:00 |
Kulturális programok |
|
23:00 - 23:00 |
African Khaware (afrikai dalok tanítása a tűz körül ? M Baye Ndiaye, Szenegál) |
|
23:00 - 23:00 |
African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése) |
|
19:00 - 19:30 |
Sekwele Basotho Cultural Dance Group |
|
19:30 - 21:00 |
Onyx |
|
21:00 - 21:30 |
Grupo Capoeira Brasil & Samba Brasil |
|
21:30 - 23:00 |
RE-G |
|
|
12:00 - 14:00 |
Beszélgetés: Tűsarok, NEEM? ? A gender szempontok érvényesülése |
|
14:00 - 15:00 |
Beszélgetés: Roma újságírók szerepe a médiában |
|
15:00 - 16:00 |
Film: A kísérlet |
|
16:00 - 17:30 |
Színház: Tényleg szeretsz |
|
17:30 - 18:00 |
Koncert: Komolyzene |
|
18:00 - 19:00 |
Mazs-Haver sátor |
|
19:00 - 20:30 |
Színház: Korszakalkotó |
|
20:30 - 22:00 |
Koncert: Tér (rock) |
|
22:00 - 23:00 |
Koncert: B-terv (világzene) |
|
23:00 - 01:00 |
Mozi: Debra Chasnoff: One Wedding and a Revolution, That |
|
|
15:00 - 16:00 |
Iszapbirkózás |
|
16:00 - 17:00 |
Grease |
|
17:00 - 17:30 |
Guru divatbemutató |
|
17:30 - 18:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
18:00 - 18:30 |
Iszapbirkózás |
|
18:30 - 19:30 |
Chance Divatiskola divatbemutatója |
|
19:30 - 20:00 |
Shake your ass |
|
20:00 - 20:30 |
Frenetic divatbemutató |
|
20:30 - 21:00 |
Krómrudas go-go görl bemutató |
|
21:00 - 21:30 |
Mavrák Erik (Hair Point by Perényi) alternatív haj show |
|
21:30 - 22:00 |
GAS divatbemutató |
|
22:00 - 22:30 |
Iszapbirkózás |
|
22:30 - 23:00 |
tóthvirág divatbemutató |
|
23:00 - 23:00 |
Tû,zzsonglõ,r bemutató |
|
23:00 - 04:00 |
Nagy Fruzsina divatperformance |
|
00:00 - 02:00 |
Lagrimas de Oro táncegyüttes & a Fandango duó |
|
00:30 - 01:00 |
Calzedonia |
|
|
14:00 - 23:59 |
###### |
|
|
14:00 - 23:59 |
Foci, ahogy még sosem, vizen, földön, levegőben, VÍZSZINTESEN és FÜGGŐLEGESEN! Ismét Grundeszliga a Sziget Fesztiválon! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Nézz be mielőtt leszáll az éj!
Verd le a Sziget porát, és lazíts egyet! De ha izgalomra vágysz, itt azt is megtalálod!
Mit kívánsz? |
|
|
15:00 - 16:00 |
A Pető,fi Irodalmi Múzeum programja |
|
16:00 - 17:30 |
Nyolcvanas évek felolvasóest: |
|
17:30 - 19:30 |
Vallai Péter Petri ? estje |
|
19:30 - 20:30 |
filmhu filmklub |
|
|
22:00 - 23:00 |
Galla-parádé |
|
|
14:00 - 23:59 |
A Hegyvidék SE Sakk és Go Szakosztályának szervezésében |
|
|
14:00 - 20:00 |
Az Architects of Air bemutatja: Ixilum ? Luminárium
Ha belépsz, majd nézel! |
|
|
14:00 - 23:59 |
Idén először találkozhatnak a szigetlakók a Maggi óriáskonyhájával a Nagyszínpaddal szemben. |
|
|
14:00 - 23:59 |
Hucurka Dongóberkenyen nyaralkodik: kreatív, szituációs játékáradat egész héten |
|
14:00 - 23:59 |
Dongóberkenyi Kerek-világ építés |
|
10:00 - 18:00 |
Falu-ovi |
|
|
10:00 - 18:00 |
JÁTÉK : néprajzi kiállítás régi gyerekjátékokból |
|
10:00 - 18:00 |
Kézműves műhelyek: |
|
|
14:00 - 23:59 |
Szirtes András: film - Napló - jából |
|
|
14:00 - 12:00 |
Szigetgenerációs regeneráció (kávé, gyógysör) |
|
12:00 - 17:00 |
Országos RODEÓBIKA ülő verseny, |
|
17:00 - 20:00 |
Karaoke |
|
|
17:00 - 20:00 |
Nyitott vagy a világra? A világ is nyitott rád!
Az Infoturné következő állomása a Sziget Fesztivál! |
|
|
17:00 - 20:00 |
Középkori próbatételek: Csirkedobálás |
|
17:00 - 20:00 |
Power Machine |
|
17:00 - 20:00 |
Lótoló verseny |
|
17:00 - 20:00 |
Focizz vissza a középkorba! |
|
17:00 - 20:00 |
Rexfoci |
|
17:00 - 20:00 |
Csocsó Aréna |
|
17:00 - 20:00 |
Vízifoci |
|
17:00 - 20:00 |
Colosseum Karaokeum |
|
17:00 - 20:00 |
Pepsi Remixer |
|
|
17:00 - 20:00 |
Programok: |
|
|
17:00 - 20:00 |
A Sziget egyetlen oázisa: ROXY SunCity ? A ma legjobb arcai itt Szigetelődnek! |
|
|
22:00 - 23:15 |
Válogatás |
|
23:15 - 01:00 |
Kill Bill 1 / Kill Bill: Vol.1/ |
|
01:05 - 03:00 |
Kill Bill 2 / Kill Bill: Vol.2/ |
|
|
14:00 - 16:00 |
A Sziget Hyde sarka |
|
14:00 - 16:00 |
Sziget reklámok |
|
16:00 - 17:00 |
Reflektorfényben - beszélgetés |
|
17:10 - 18:00 |
Szinkron karaoke |
|
18:00 - 19:00 |
Játék |
|
19:00 - 20:00 |
A Tolkien Társaság programja |
|
20:00 - 21:30 |
Vetítés |
|
|
14:00 - 16:00 |
Légy csapó! |
|
|
14:00 - 16:00 |
Idén is vár a Sport Sziget (Honvéd üdülő) a Sziget körúton az Elektron Sátor mellett, a medence szomszédságában. |
|
|
14:00 - 16:00 |
Balassi Bálint-emlékév ? ,programok |
|
15:00 - 16:00 |
Arbeau Táncegyüttes |
|
16:00 - 19:00 |
Reneszánsz táncház |
|
|
10:00 - 21:00 |
Napozz, pihenj és olvasgass a Sanoma Beach-en! |
|
|
10:00 - 21:00 |
Tájékoztató |
|
|
|
|