Stricitanfolyam a Narancsban
További Belföld cikkek
- Több településen is veszélyessé vált a levegő minősége
- Szeptembertől katonák oktatják a vezetést a szolnoki középiskolásoknak
- A rendőrök elől menekülve ugrott ki az M0-son az autójából egy férfi
- A Fidesz–KDNP helyi frakciója is megszólalt a csepeli óvodabezárások miatt
- Jelentős változások a fővárosi parkolásban: jön a teljes digitalizáció, emelkednek a díjak
A nőt havonta verni kell - derül ki az eheti Magyar Narancsból. Mármint ha prostituáltként nekünk dolgozik. A Striciprojekt című riport részletes útmutatással szolgál kezdő vállalkozóknak, hogyan kell lányokat futtatni. A szexipari menedzser fizeti a bérelt lakást, a hirdetéseket, a fotózásokat, a ruhákat és a mobiltelefont, a havi félmilliós bevételből a lányoknál csak költőpénz maradhat. Rizikós biznisz, másfél év letöltendő börtönbüntetéssel sújtható.
Domokos Lászlót, Békés megye 5. számú választókerületének országgyűlési képviselőjét tartja az egyik legjobban kereső magyar politikusnak a Magyar Narancs. A lap számításai szerint a pozícióhalmozó Domokos 1990 óta közéleti munkája ellenértékeként minimum bruttó 200 millió forintot keresett, a pontos számot azonban nem sikerült kideríteni, mert az Országgyűlés Hivatala az adatszolgáltatásért 317 ezer forintot kért volna. Az ügyet az adatvédelmi ombudsman vizsgálja.
Morális pánik sújtja a szingliket, áll a mai Népszabadságban. A magyarok többsége a házasság híve, és a társadalmi értékek veszélyeztetőit látja a szinglikben, noha a többségük nem önként vállalja ezt az életformát. Eközben nő a házasságon kívül született gyerekek száma, a listavezető Veszprém megyei Devecserben 2005-ben három gyerekből kettő házasságon kívül született.
Nyakó István nem hajléktalan, írja a mai Magyar Nemzet. A személyiségi jogi perben vesztes képviselő nem fizetett kártérítést Papcsák Ferencnek, de miskolci lakcíme megszűnt, ezért a végrehajtók nem tudják behajtani a volt képviselőtársának járó pénzt. Nyakó a lapnak azt mondta, most a csereháti Szanticskán lakik. A polgári napilapból kiderül még az is, hogy veszélybe került a hazai mangalicatenyésztés: az ősi fajta egyre kevésbé kelendő a spanyol piacon.