Pepe véletlenül is fájdalmat okoz

2012.12.13. 11:48

A Real Madrid szerda este 2-1re kikapott a Celta Vigo otthonában a Spanyol Kupa nyolcadöntőjének első mérkőzésén. Pepe dühös volt, megint letarolt egy ellenfelet.

A második félidőben Bermejo góljával 1-0-ra vezetett a Celta Vigo, amikor a hazaiak tizenhatosánál Pepe ment egy labdáért, de a partjelző lest intett. A Real portugál hátvédje dühében vissza akarta sarkallni a labdát, de annyira hátralendítette a labdát, hogy érzékeny helyen találta az őt kísérő Celta-védőt, Robert Logót, aki fájdalmas arccal rögtön összeesett.

Pepét ezúttal sem hatotta meg, hogy hatástalanított egy ellenfelet, háborogva sétált el a helyszínről.

A 78. percben Bustos kétgólosra növelte a hazaiak előnyét, Cristiano Ronaldo a 87.-ben szépített, így lett 2-1 a vége. A visszavágot december 19-én rendezik a Real Madrid otthonában.