Ez bizony nem ment be

2013.09.11. 10:27

Pocsék estéje volt a koreai másodosztályban szereplő Anjagnak hétfőn, a listavezető Korean Police FC ellen kétszer is fontos helyzetben égtek otthon.

A vendégek már vezettek egy góllal, amikor Dzso Szung Jun került ziccerbe, csapattársa önfeláldozó átadása után annyi lett volna a dolga, hogy másfél méterre az üres kaputól begurítja a labdát. Nem sikerült, olyan szerencsétlenül nyúlt bele, hogy méterekkel a kapu mellé szállt a labda.

Today funny 2 misses from FC Anyang

A hazaiak gyötrelmei a hajrában folytatódtak, még mindig 1-0 volt a Korean Police-nak, a 82. percben az egyik Anjang-védő tizenhatosánál úgy adott haza, hogy kapusát is sikerült átvernie, aki hiába rohant, csak a gólvonal mögött érte utol a labdát.

Ezzel el is dőlt a meccs, hiába szépített az Anjang két perccel később, 2-1-re kikapott.