Eufrozina, Kende
8 °C
19 °C

Ma kezd el vívni Szilágyi Áron, újra vízbe száll a férfi pólócsapat

2016.08.10. 08:24
Ezek a versenyzők lépnek pályára, vízbe, tatamira, pástra a szerdai olimpiai programban. A versenyek, mérkőzések időpontját magyar idő szerint tüntettük fel.

Cselgáncs

15.00–18.00 óra között: férfi 90 kg-osok előcsatározása és negyeddöntő (Tóth Krisztián), majd

20.30–22.40: férfi 90 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő (Tóth Krisztián?)

Evezés

16.20: férfi egypár C/D középfutam (Pétervári-Molnár Bendegúz)

Sportlövészet

14.00–15.30: férfi szabadpisztoly (Tátrai Miklós), 50 m, alapverseny, 60 lövés

17.00–17.30: férfi szabadpisztoly, 50 m, döntő. (Tátrai Miklós?)

Úszás

18.30: férfi 200 m hát előfutam (Telegdy Ádám)

18.35: férfi 200 m hát előfutam (Földházi Dávid)

18.52: női 200 m mell előfutam (Sztankovics Anna)

18.57: női 200 m mell előfutam (Sebestyén Dalma)

19.19: férfi 200 m vegyes előfutam (Verrasztó Dávid)

19.43: női 4x200 m gyorsváltó (Magyarország)

3.28, 3.37: férfi 200 m hát elődöntő (Földházi Dávid?, Telegdy Ádám?)

4.11, 4.20: női 200 m mell elődöntő (Sebestyén Dalma?, Sztankovics Anna?)

4.29, 4.38: férfi 200 m vegyes elődöntő (Verrasztó Dávid?)

4.55: női 4x200 m gyorsváltó DÖNTŐ (Magyarország?)

Vitorlázás

18.00–22.30: női (Érdi Mária) és férfi (Vadnai Benjámin) laser 5., 6. futam, finn dingi (Berecz Zsombor) 3., 4. futam

Vívás

13.30–21.00: női tőr egyéni (Mohamed Aida, Knapek Edina) és férfi kard egyéni (Szilágyi Áron, Decsi Tamás) a negyeddöntőig

15.00: a 32 között: Knapek Edina–Liu Jong-si (kínai)

15.25: a 32 között: Mohamed Aida–Inesz Bubakri (tunéziai)

18.45: a 32 között: Szilágyi Áron–Julian Ayala (mexikói)

18.45: a 32 között: Decsi Tamás–Nyikolaj Kovaljov (orosz)

22.30 – csütörtök 2.10: női tőr egyéni és férfi kard egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

Vízilabda

15.20: Magyarország–Görögország, férfi csoportmérkőzés, 3. forduló, A csoport.

És ha érdekli a mai teljes program, akkor kattintson ide, ahol az egész olimpia menetrendje olvasható.