Kinga, Kincső
19 °C
34 °C
Sport

FINA VB Budapest

Naptár

  • Versenynap
  • Döntő
  • Magyarok

Menetrend

július 16., vasárnap

  1. 09:30
    VÍZILABDA (női) A csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Olaszo. – Kanada
    1. 10 - 4
  2. 10:00
    MŰUGRÁS (női) Női szinkron toronyugrás 10 méter, Selejtező
  3. 10:00
    NYÍLTVÍZI ÚSZÁS (női) Női 10 km, Döntő

    Végeredmény

    1. Aurelie Muller
    2. Samantha Arevalo
    3. Arianna Bridi
    4. Ana Marcela Cunha
    5. 8. Olasz Anna
    6. 27. Sömenek Onon Kata
    1. 2:00:13.70
    2. 2:00:17.20
    3. 2:00:17.20
    4. 2:00:17.20
    5. 2:00:28.40
    6. 2:04:41.20
  4. 10:50
    VÍZILABDA (női) A csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Brazília – Kína
    1. 4 - 11
  5. 11:00
    SZINKRONÚSZÁS (női) Technikai gyakorlat, duett, Döntő

    Végeredmény

    1. Alekszandra Packevics, Szvetlana Kolesnyicsenko
    2. Venven Csiang, Tingting Csian
    3. Jelizaveta Jahno, Anna Volosina
    1. 95,052
    2. 94,078
    3. 92,648
  6. 12:10
    VÍZILABDA (női) B csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Új-Zéland – Spanyolo.
    1. 2 - 10
  7. 13:30
    VÍZILABDA (női) B csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Dél-Afrika – Egyesült Államok
    1. 2 - 24
  8. 15:30
    MŰUGRÁS (férfi) Férfi műugrás 1 méter, Döntő

    Végeredmény

    1. Peng Csian-feng
    2. Csao He
    3. Giovanni Tocci
    1. 448,4
    2. 447,2
    3. 444,25
  9. 17:30
    VÍZILABDA (női) C csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Hollandia – Franciao.
    1. 17 - 2
  10. 18:30
    MŰUGRÁS (női) Női szinkron toronyugrás 10 méter, Döntő

    Végeredmény

    1. Zsen Csien, Sze Ja-csie
    2. Kim Mi Rae, Kim Kuk Hjang
    3. Pandelela Pamg, Jun Hoong Cseong
    1. 352,56
    2. 336,48
    3. 328,74
  11. 18:50
    VÍZILABDA (női) D csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Ausztrália – Kazahsztán
    1. 16 - 4
  12. 19:00
    SZINKRONÚSZÁS (női) Technikai gyakorlat, csapat, Selejtező

    Végeredmény

    1. 76,908
  13. 20:10
    VÍZILABDA (női) C csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. 11 - 20
  14. 21:30
    VÍZILABDA (női) D csoport, 1. forduló

    Végeredmény

    1. Oroszo. – Görögo.
    1. 9 - 7