Kinga, Kincső
19 °C
34 °C
Sport

FINA VB Budapest

Naptár

  • Versenynap
  • Döntő
  • Magyarok

Menetrend

Tegnap - július 23., vasárnap

  1. 09:30
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 400 méter gyors, Selejtező

    Végeredmény

    1. 3:51.35
  2. 09:30
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 100 méter mell, Selejtező

    Végeredmény

    1. 1:00.76
  3. 09:30
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 50 méter pilangó, Selejtező

    Végeredmény

    1. 23.41
  4. 09:30
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 4x100 méter gyorsváltó, Selejtező

    Végeredmény

    1. 3:13.28
  5. 09:30
    ÚSZÁS (női) Női 400 méter gyors, Selejtező

    Végeredmény

    1. 4:05.93
    2. 4:06.48
  6. 09:30
    ÚSZÁS (női) Női 100 méter pillangó, Selejtező

    Végeredmény

    1. 58.00
  7. 09:30
    ÚSZÁS (női) Női 200 méter vegyes, Selejtező

    Végeredmény

    1. 2:07.49
    2. 2:12.10
  8. 09:30
    ÚSZÁS (női) Női 4x100 méter gyorsváltó, Selejtező

    Végeredmény

    1. 3:38.90
  9. 10:30
    VÍZILABDA (férfi) Selejtező, Helyosztók, 13-16. helyért

    Végeredmény

    1. Kanada – Franciao.
    1. 6 - 10
  10. 12:00
    VÍZILABDA (férfi) Selejtező, Helyosztók, 13-16. helyért

    Végeredmény

    1. Dél-Afrika – Egyesült Államok
    1. 4 - 13
  11. 13:30
    VÍZILABDA (férfi) Selejtező, A negyeddöntőbe jutásért

    Végeredmény

    1. Brazília – Ausztrália
    1. 3 - 8
  12. 15:00
    VÍZILABDA (férfi) Selejtező, A negyeddöntőbe jutásért

    Végeredmény

    1. Kazahsztán – Olaszo.
    1. 7 - 12
  13. 17:32
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 400 méter gyors, Döntő

    Végeredmény

    1. Szun Jang
    2. Mack Horton
    3. Gabrielle Detti
    1. 3:41.38
    2. 3:43.85
    3. 3:43.93
  14. 17:42
    ÚSZÁS (női) Női 100 méter pillangó, Elődöntő

    Végeredmény

    1. 57.75
  15. 17:53
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 50 méter pilangó, Elődöntő

    Végeredmény

    1. 23.51
  16. 18:03
    ÚSZÁS (női) Női 400 méter gyors, Döntő

    Végeredmény

    1. Katie Ledecky
    2. Leah Smith
    3. Li Ping-lie
    4. 5. Kapás Boglárka
    5. 6. Késely Ajna
    1. 3:58.34
    2. 4:01.54
    3. 4:03.25
    4. 4:04.77
    5. 4:05.75
  17. 18:21
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 100 méter mell, Elődöntő
  18. 18:32
    ÚSZÁS (női) Női 200 méter vegyes, Elődöntő

    Végeredmény

    1. 2:07.14
    2. 2:11.92
  19. 18:52
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 4x100 méter gyorsváltó, Döntő

    Végeredmény

    1. Egyesült Államok
    2. Brazília
    3. Magyarország
    1. 3:10.06
    2. 3:10.34
    3. 3:11.99
  20. 19:03
    ÚSZÁS (női) Női 4x100 méter gyorsváltó, Döntő

    Végeredmény

    1. Egyesült Államok
    2. Ausztrália
    3. Hollandia
    1. 3:31.72
    2. 3:32.01
    3. 3:32.64
  21. 20:30
    VÍZILABDA (férfi) Selejtező, A negyeddöntőbe jutásért

    Végeredmény

    1. Görögo. – Japán
    1. 14 - 4
  22. 22:00
    VÍZILABDA (férfi) Selejtező, A negyeddöntőbe jutásért

    Végeredmény

    1. Spanyolo. – Oroszo.
    1. 10 - 11