Jusztina
11 °C
22 °C
Sport

FINA VB Budapest

Naptár

  • Versenynap
  • Döntő
  • Magyarok

Menetrend

július 25., kedd

  1. 09:30
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 50 méter mell, Selejtező

    Végeredmény

    1. 1. Adam Peaty
    2. 43. Financsek Gábor
    1. 26.10
    2. 28.44
  2. 09:30
    VÍZILABDA (férfi) Helyosztók, 15. helyért

    Végeredmény

    1. Kanada – Dél-Afrika
    1. 9 - 6
  3. 09:49
    ÚSZÁS (női) Női 200 méter gyors, Selejtező

    Végeredmény

    1. 1:56.43
    2. 1:59.92
  4. 10:12
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 200 méter pillangó, Selejtező

    Végeredmény

    1. 1:54.08
    2. 1:55.96
  5. 10:31
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 800 méter gyors, Selejtező

    Végeredmény

    1. 8:03.87
  6. 10:50
    VÍZILABDA (férfi) Helyosztók, 13. helyért

    Végeredmény

    1. Franciao. – Egyesült Államok
    1. 8 - 11
  7. 12:10
    VÍZILABDA (férfi) Helyosztók, 9-12. helyért

    Végeredmény

    1. Brazília – Japán
    1. 7 - 9
  8. 13:30
    VÍZILABDA (férfi) Helyosztók, 9-12. helyért

    Végeredmény

    1. Kazahsztán – Spanyolo.
    1. 6 - 18
  9. 14:50
    VÍZILABDA (férfi) Helyosztók, Negyeddöntő

    Végeredmény

    1. Montenegró – Görögo.
    1. 7 - 12
  10. 16:10
    VÍZILABDA (férfi) Helyosztók, Negyeddöntő

    Végeredmény

    1. Szerbia – Ausztrália
    1. 15 - 5
  11. 17:32
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 200 méter gyors, Döntő

    Végeredmény

    1. Szun Jang
    2. Townley Haas
    3. Alekszandr Krasznyih
    4. 6. Kozma Dominik
    1. 1:44.39
    2. 1:45.04
    3. 1:45.23
    4. 1:45.54
  12. 17:40
    ÚSZÁS (női) Női 1500 méter gyors, Döntő

    Végeredmény

    1. Katie Ledecky
    2. Mireia Belmonte
    3. Simona Quadarella
    4. 4. Kapás Boglárka
    5. 8. Késely Ajna
    1. 15:31.82
    2. 15:50.89
    3. 15:53.86
    4. 16:06.27
    5. 16:22.87
  13. 18:11
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 50 méter mell, Elődöntő

    Végeredmény

    1. 1. Adam Peaty
    1. 25.95
  14. 18:21
    ÚSZÁS (női) Női 100 méter hát, Döntő

    Végeredmény

    1. Kylie Masse
    2. Kathleen Baker
    3. Emily Seebohm
    1. 58.10
    2. 58.58
    3. 58.59
  15. 18:36
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 100 méter hát, Döntő

    Végeredmény

    1. Hszü Csia-jü
    2. Matt Grevers
    3. Ryan Murphy
    1. 52.44
    2. 52.48
    3. 52.59
  16. 18:44
    ÚSZÁS (női) Női 200 méter gyors, Elődöntő

    Végeredmény

    1. 1:55.98
  17. 19:04
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 200 méter pillangó, Elődöntő

    Végeredmény

    1. 1:54.22
    2. 1:54.98
  18. 19:17
    ÚSZÁS (női) Női 100 méter mell, Döntő

    Végeredmény

    1. Lilly King
    2. Katie Meili
    3. Julija Jefimova
    1. 1:04.13
    2. 1:05.03
    3. 1:05.05
  19. 20:30
    VÍZILABDA (férfi) Helyosztók, Negyeddöntő

    Végeredmény

    1. 14 - 5
  20. 22:00
    VÍZILABDA (férfi) Helyosztók, Negyeddöntő

    Végeredmény

    1. Horváto. – Olaszo.
    1. 12 - 9