Jusztina
11 °C
22 °C
Sport

FINA VB Budapest

Naptár

  • Versenynap
  • Döntő
  • Magyarok

Menetrend

július 26., szerda

  1. 09:30
    ÚSZÁS (női) Női 50 méter hát, Selejtező

    Végeredmény

    1. 28.91
  2. 09:45
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 100 méter gyors, Selejtező

    Végeredmény

    1. 48.87
    2. 48.89
  3. 10:17
    ÚSZÁS (női) Női 200 méter pillangó, Selejtező

    Végeredmény

    1. 2:07.25
    2. 2:07.73
  4. 10:30
    VÍZILABDA (női) Helyosztók, 11. helyért

    Végeredmény

    1. Új-Zéland – Franciao.
    1. 7 - 9
  5. 10:34
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 200 méter vegyes, Selejtező

    Végeredmény

    1. 2:01.54
  6. 10:52
    ÚSZÁS (női) Vegyes 4x100 méter vegyesváltó, Selejtező
    1. Magyar vegyes vegyesváltó
    2. Egyesült Államok vegyes vegyesváltó
  7. 12:00
    VÍZILABDA (női) Helyosztók, 9. helyért

    Végeredmény

    1. Hollandia – Kína
    1. 14 - 7
  8. 13:30
    VÍZILABDA (női) Helyosztók, 5-8. helyért

    Végeredmény

    1. Ausztrália – Olaszo.
    1. 17 - 18
  9. 15:00
    VÍZILABDA (női) Helyosztók, 5-8. helyért

    Végeredmény

    1. Magyaro. – Görögo.
    1. 10 - 9
  10. 17:32
    ÚSZÁS (női) Női 200 méter gyors, Döntő

    Végeredmény

    1. Federica Pellegrini
    2. Katie Ledecky
    3. Emma McKeon
    4. 7. Hosszú Katinka
    1. 1:54.73
    2. 1:55.18
    3. 1:55.18
    4. 1:56.35
  11. 17:41
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 100 méter gyors, Elődöntő
  12. 17:51
    ÚSZÁS (női) Női 50 méter hát, Elődöntő
  13. 18:01
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 200 méter pillangó, Döntő

    Végeredmény

    1. Chad le Clos
    2. Cseh László
    3. Szeto Daija
    4. 4. Kenderesi Tamás
    1. 1:53.33
    2. 1:53.72
    3. 1:54.21
    4. 1:54.73
  14. 18:17
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 50 méter mell, Döntő

    Végeredmény

    1. Adam Peaty
    2. Joao Gomes Junior
    3. Cameron van der Burgh
    1. 25.99
    2. 26.52
    3. 26.60
  15. 18:25
    ÚSZÁS (női) Női 200 méter pillangó, Elődöntő

    Végeredmény

    1. 2:07.37
    2. 2:07.67
  16. 18:45
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 200 méter vegyes, Elődöntő
  17. 19:05
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 800 méter gyors, Döntő

    Végeredmény

    1. Gabrielle Detti
    2. Wojciech Wojdak
    3. Gregorio Paltrinieri
    1. 7:40.77
    2. 7:41.73
    3. 7:42.44
  18. 19:19
    ÚSZÁS (női) Vegyes 4x100 méter vegyesváltó, Döntő

    Végeredmény

    1. Egyesült Államok
    2. Ausztrália
    3. Kanada
    4. Kína
    1. 3:38.56
    2. 3:41.21
    3. 3:41.25
    4. 3:41.25
  19. 20:30
    VÍZILABDA (női) Helyosztók, Elődöntő

    Végeredmény

    1. Egyesült Államok – Oroszo.
    1. 14 - 9
  20. 22:00
    VÍZILABDA (női) Helyosztók, Elődöntő

    Végeredmény

    1. Kanada – Spanyolo.
    1. 10 - 12