Eufrozina, Kende
8 °C
20 °C
Sport

FINA VB Budapest

Naptár

  • Versenynap
  • Döntő
  • Magyarok

Menetrend

július 28., péntek

  1. 09:30
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 50 méter gyors, Selejtező

    Végeredmény

    1. 22.18
    2. 22.23
  2. 09:56
    ÚSZÁS (női) Női 50 méter pillangó, Selejtező

    Végeredmény

    1. 26.51
  3. 10:10
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 100 méter pillangó, Selejtező

    Végeredmény

    1. 51.23
    2. 51.55
  4. 10:31
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 4x200 méter gyorsváltó, Selejtező

    Végeredmény

    1. 7:11.10
  5. 10:31
    ÚSZÁS (női) Női 200 méter hát, Selejtező

    Végeredmény

    1. 2:07.30
    2. 2:09.86
  6. 11:06
    ÚSZÁS (női) Női 800 méter gyors, Selejtező

    Végeredmény

    1. 8:28.93
    2. 8:32.01
  7. 12:00
    ÓRIÁS TORONYUGRÁS (férfi) Férfi 27 méter, Elődöntő
  8. 12:00
    ÓRIÁS TORONYUGRÁS (női) Női 20 méter, Elődöntő
  9. 12:00
    VÍZILABDA (női) Helyosztók, 7. helyért

    Végeredmény

    1. Ausztrália – Görögo.
    1. 6 - 8
  10. 13:30
    VÍZILABDA (női) Helyosztók, 5. helyért

    Végeredmény

    1. 10 - 8
  11. 15:00
    VÍZILABDA (női) Helyosztók, 3. helyért

    Végeredmény

    1. Oroszo. – Kanada
    1. 11 - 9
  12. 17:32
    ÚSZÁS (női) Női 100 méter gyors, Döntő

    Végeredmény

    1. Simone Manuel
    2. Sarah Sjoström
    3. Pernille Blume
    1. 52.27
    2. 52.31
    3. 52.69
  13. 17:40
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 200 méter hát, Döntő

    Végeredmény

    1. Jevgenyij Rilov
    2. Ryan Murphy
    3. Jacob Pebley
    4. 6. Bernek Péter
    1. 1:53.61
    2. 1:54.21
    3. 1:55.06
    4. 1:55.58
  14. 17:49
    ÚSZÁS (női) Női 200 méter hát, Elődöntő

    Végeredmény

    1. 2:07.51
    2. 2:08.65
  15. 18:09
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 50 méter gyors, Elődömtő

    Végeredmény

    1. 22.05
  16. 18:25
    ÚSZÁS (női) Női 200 méter mell, Döntő

    Végeredmény

    1. Julija Jefimova
    2. Bethany Galat
    3. Si Csing-lin
    1. 2:19.64
    2. 2:21.77
    3. 2:21.93
  17. 18:35
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 100 méter pillangó, Elődöntő

    Végeredmény

    1. 50.77
    2. 51.16
  18. 18:46
    ÚSZÁS (női) Női 50 méter pillangó, Elődöntő
  19. 18:56
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 200 méter mell, Döntő

    Végeredmény

    1. Anton Csupkov
    2. Koszeki Jasuhiro
    3. Vatanabe Ippei
    1. 2:06.96
    2. 2:07.29
    3. 2:07.47
  20. 19:12
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 4x200 méter gyorsváltó, Döntő

    Végeredmény

    1. Nagy-Britannia
    2. Oroszország
    3. Egyesült Államok
    1. 7:01.70
    2. 7:02.68
    3. 7:03.18
  21. 20:30
    VÍZILABDA (női) Helyosztók, Döntő

    Végeredmény

    1. Egyesült Államok – Spanyolo.
    1. 13 - 6