Jenő
3 °C
8 °C
Sport

FINA VB Budapest

Naptár

  • Versenynap
  • Döntő
  • Magyarok

Menetrend

július 29., szombat

  1. 09:30
    ÚSZÁS (női) Női 50 méter gyors, Selejtező

    Végeredmény

    1. 25.61
  2. 09:51
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 50 méter hát, Selejtező

    Végeredmény

    1. 24.93
    2. 25.56
  3. 10:07
    ÚSZÁS (női) Női 50 méter mell, Selejtező

    Végeredmény

    1. 31.94
  4. 10:21
    ÚSZÁS (női) Vegyes 4x100 méter gyorsváltó, Selejtező

    Végeredmény

    1. 3:25.45
  5. 10:44
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 1500 méter gyors, Selejtező

    Végeredmény

    1. 15:23.87
    2. 15:23.96
  6. 12:00
    ÓRIÁS TORONYUGRÁS (női) Női 20 méter, Döntő

    Végeredmény

    1. Rhiannan Iffland
    2. Adriana Jimenez
    3. Jana Neszcijarava
    1. 320,7
    2. 308,9
    3. 303,95
  7. 12:00
    VÍZILABDA (férfi) Helyosztók, 7. helyért

    Végeredmény

    1. Oroszo. – Ausztrália
    1. 7 - 10
  8. 13:30
    VÍZILABDA (férfi) Helyosztók, 5. helyért

    Végeredmény

    1. Montenegró – Olaszo.
    1. 5 - 4
  9. 15:00
    VÍZILABDA (férfi) Helyosztók, 3. helyért

    Végeredmény

    1. Görögo. – Szerbia
    1. 8 - 11
  10. 17:32
    ÚSZÁS (női) Női 50 méter pillangó, Döntő

    Végeredmény

    1. Sarah Sjoström
    2. Ranomi Kromowidjojo
    3. Farida Osman
    1. 24.60
    2. 25.38
    3. 25.39
  11. 17:39
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 50 méter gyors, Döntő

    Végeredmény

    1. Caeleb Dressel
    2. Bruno Fratus
    3. Benjamin Proud
    1. 21.15
    2. 21.27
    3. 21.43
  12. 17:47
    ÚSZÁS (női) Női 200 méter hát, Döntő

    Végeredmény

    1. Emily Seebohm
    2. Hosszú Katinka
    3. Kathleen Baker
    1. 2:05.68
    2. 2:05.85
    3. 2:06.48
  13. 17:56
    ÚSZÁS (női) Női 50 méter mell, Elődöntő
  14. 18:13
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 100 méter pillangó, Döntő

    Végeredmény

    1. Caeleb Dressel
    2. Milák Kristóf
    3. Joseph Schooling
    4. 5. Cseh László
    1. 49.86
    2. 50.62
    3. 50.83
    4. 50.92
  15. 18:28
    ÚSZÁS (női) Női 50 méter gyors, Elődöntő

    Végeredmény

    1. 1. Sarah Sjoström
    1. 23.67
  16. 18:45
    ÚSZÁS (férfi) Férfi 50 méter hát, Elődöntő

    Végeredmény

    1. 24.88
  17. 18:55
    ÚSZÁS (női) Női 800 méter gyors, Döntő

    Végeredmény

    1. Katie Ledecky
    2. Li Ping-lie
    3. Lash Smith
    4. 5. Kapás Boglárka
    1. 8:12.68
    2. 8:15.46
    3. 8:17.22
    4. 8:24.41
  18. 19:17
    ÚSZÁS (női) Vegyes 4x100 méter gyorsváltó, Döntő

    Végeredmény

    1. Egyesült Államok
    2. Hollandia
    3. Kanada
    4. 6. Magyar vegyesváltó
    1. 3:19.60
    2. 3:21.81
    3. 3:23.55
    4. 3:25.0
  19. 20:30
    VÍZILABDA (férfi) Helyosztók, Döntő

    Végeredmény

    1. 6 - 8