-10 °C
-3 °C

Zalaegerszeg - Sopron 1-3 (1-0)

2003.08.23. 23:17
A ZTE gyorsan megszerezte a vezetést, ettől kezdte a Sopron feladta a védekező harcmodorát. Mindkét kapu előtt bőven adódott lehetőség a gólszerzésre, de mindössze a hazaiak használtak ki egyet. A második félidőre hatalmasat változott a játék képe, a Sopron teljes mértékben átvette a játék irányítását, és megérdemelten győzte le a visszaeső ZTE-t.
10. perc: Gyánó lépett ki a lesre játszó soproni védők közül, s először a kifutó Milintét találta telibe, ám ezt követően 7 méterről a kapu közepébe lőtt (1-0).

73. perc: Csóka a kitörő Sirát lerántotta a 16-os vonalán, ezért a játékvezető jogosan kiállította. 75. perc: Balaskó 17 méterről végezhetett el szabadrúgást, lövése a sorfal mellett a későn vetődő Bardi kezei között a bal alsó sarokba vágódott (1-1).

88. perc: Cseke lépett ki a lesre játszó védők közül, és 12 méterről a kifutó Bardi mellett a kapu közepébe emelt (1-2).

93. perc: Cseke 25 méterről lövésre szánta el magát, labdája a meglepett Bardi kezei közül a hálóba gurult (1-3).