Miklós
-7 °C

Öngóllal nyert a Fradi

2004.04.07. 20:22
Az NB I 22. fordulójának szerdai, hétközi játéknapján a Ferencváros idegenben verte 1-0-ra a Haladást, így megőrizte vezető helyét a tabellán.

Jó iramú, változatos első félidőben az FTC előtt adódott több lehetőség, de a budapesti zöld-fehérek nem tudtak kihasználni azokat, Gerát egy remek helyzetben kissé meglökték, Botis pedig egy alkalommal nyolc méterről fejelt a kapu mellé.

Szünet még nagyobbá vált a Ferencváros fölénye, és a hajrában meg is szerezték a vezetést a zöld-fehérek, bár egyetlen Fradi-játékos sem tudott betalálni, ugyanis Leandro bal oldali beadása irányt változtatott Czeglédin, becsapta Tóth Ivánt, és a rövid sarokban kötött ki (0-1).

A vendégek így szerencsével, de megérdemelten vitték el mindhárom pontot Szombathelyről.

Lombard FC Haladás-Ferencvárosi TC 0-1 (0-0)
Szombathely, 6000 néző, V: Kassai
gólszerző: Czeglédi (72., öngól)
sárga lap: Jagodic (81.), illetve Lipcsei (75.)