10 °C
28 °C

Kiütötte a Fehárvár a REAC-ot

2009.03.21. 21:23
A labdarúgó NB I szombati játéknapján simán, 4-0-ra nyert a Fehérvár, nehezen az MTK és a Haladás. Hat gól és döntetlen volt Nyíregyházán.

A Fehérvár hazai környezetben gyenge mérkőzésen 4-0-ra nyert a sereghajtó REAC ellen a labdarúgó Soproni Liga 20. fordulójában. A Fehérvár annak ellenére tudott négy góllal nyerni, hogy helyzeteinek csak a töredékét értékesítette.

A Zalaegerszeg hazai környezetben 1-1-es döntetlen játszott a Honvéddal. A hazaiak hiába játszottak fölényben, a Honvéd szerezte meg a vezetést, és Csank János együttesének csak az utolsó pillanatokban sikerült egyenlítenie.

A Debrecen elleni kupabravúr után a Siófok hazai pályán az utolsó pillanatokban kapott góllal szenvedett egygólos vereséget a Haladástól. A vendégek az egész meccs során több ziccert is elhibáztak, az utolsó pillanatokban elvégzett szabadrúgás után szerzett góllal végül nyerni tudtak.

Három gólt szerzett Nyíregyházán a Kecskemét, de így is csak döntetlent ért el. Az első félidőt a hazaiak, a másodikat a vendégek nyerték 2-1-re, így született meg a 3-3.

Az MTK egygólos győzelmet aratott Pakson. A hazaiak hiába játszottak fölényben, az MTK-t Végh bravúrjai megmentették a góltól. Az utolsó percben aztán Kanta a fővárosiaknak szerezte meg a győzelmet.

A Győr hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Kaposvárral. A hazaiak hamar előnybe kerültek, amíg a vendégek csak három kapufát tudtak lőni. A második játékrészben aztán Zsolnai fejjel betalált, így megérdemelten hoztak el egy pontot Győrből.