BL-slágermeccsek, Barca, Atleti továbbjuthat

új hír érkezett, kattintson a megtekintéshez!
  • A kétgólos Eto'o és a szélen remeklő Schürrle is távozik, utóbbi egyébként pont ma ünnepli 23. születésnapját.

• A kihagyott büntetőt egy akciógóllal teszi jóvá az Atlético csatára, 4-0, könnyedén nyernek. Raúl Garcia sarokkal tette oda a brazil-spanyol támadónak, remek megmozdulás volt.

• 3-0 a Chelsea-nek, innen már nincs visszaút a Schalke számára.

Demba Ba Goal - Chelsea vs Schalke 3-0
  • Nagyon sok szépet láttunk ma az argentintól, az akicógól is összejött neki. Fabregastól kapott zseniális labdát Messi, betört a 16-oson belülre és Abbiati fölött a kapuba emelte. Ezzel gyakorlatilag el is dőlt ez a meccs.

Lionel Messi Goal ~ Barcelona vs AC Milan 3:1
  • Az utolsó negyedórában feljött az Arsenal, de még így is a Dortmund volt a veszélyesebb, gólt nem képes azonban lőni.

• Sio a 91. percben lőtte a svájci csapat egyenlítő gólját a Steauának. Basel-Steaua 1-1.

Giovanni Sio FC Basel vs Steaua Bucuresti 1-1
  • De nem sikerült, kikapott a Dortmund.

• Megnyomják a skótok a hosszabbítást az egyenlítésért, de az Ajax fegyelmezetten védekezik. Korábban kellett volna hajrázni.

• E csoport:

FC Basel (svájci)-Steaua Bucuresti (román) 1-1

Chelsea (angol)-FC Schalke 04 (német) 3-0

A csoport állása: 1. Chelsea 9 pont, 2. Schalke 04 6, 3. FC Basel 5, 4. Steaua Bucuresti 2

F csoport:

Borussia Dortmund (német)-Arsenal (angol) 0-1

Napoli (olasz)-Olympique Marseille (francia) 3-2

A csoport állása: 1. Arsenal 9 pont (6-3), 2. Napoli 9 (7-6), 3. Borussia Dortmund 6, 4. Olympique Marseille 0