17 °C
22 °C

A Dortmund az utolsó a német bajnokságban

2014.11.29. 17:41

Nyertek a nagyok, és a tök utolsó Werder Bremen is feltámadt, az újonc Padernbornt verte hazai pályán 4-0-ra. De a többi mérkőzésen is sok gól született a német bajnokság 13. fordulójában, kivéve a Bayern München mérkőzésén, a bajnokcsapat a Hertha BSC-t verte Robben góljával 0-1-re.

Akkor jöjjenek a sok gólos meccsek: A Schalke 04 Huntelaar mesterhármasával a Mainzot verte 4-1-re. A Köln a Leverkusen ellen már a 4. percben vezetést szerzett, de aztán 20 perc múlva beindult a Bayer és 5-ig meg sem állt (5-1).

Az Augsburg is fordítani tudott a Hamburg ellen, a második félidőben hármat szerezve 3-1-re nyertek, így a Hamburg maradt az utolsó előtti előtti, ponttal azonos számban a Werderrel, a vasárnap játszó Dortmund lett így az utolsó. A Dortmund vasárnap játszik, Frankfurtba látogat.