0 - 1
Magyarország
2015.06.13. 16:22
új hír érkezett, kattintson a megtekintéshez!
  • A finnek az elmúlt hat meccsükből ötöt elveszítettek. Különösen fájó a négy nappal ezelőtti, észtek ellen hazai pályán játszott 0-2. A magyar válogatott viszont a legutóbb hat meccséből csak a tavaly novemberben, az oroszok ellen elbukott 1-2 rontja a statisztikát. A mieink Dárdai Pál irányításával háromszor nyertek és kétszer döntetlent játszottak. A finnek ellen 2014. november 11-én 1-0-ra nyertünk a Groupama Arénában, Gera Zoltán a 84. percben fejelte a győztes gólt.

• A magyar meccs mellett este a csoportban 20:45-től Feröer-szigetek Görögországot fogadja, ugyanebben az időpontban játsszák az Észak-Írország–Románia találkozót is.

• Fontos meccs előtt áll a magyar futballválogatott. Amennyiben legyőzi idegenben Finnországot, szinte biztos, hogy meglesz a harmadik hely a Európa-bajnoki selejtezősorozatban. A csoportban jelenleg Románia 13 ponttal vezet a 12 pontos Észak-Írország előtt. Magyarország 8-cal a harmadik, a finneknek négy pontjuk van, majd Feröer-szigetek következik 3 ponttal, utolsó Görögország 2 ponttal.