Judit

Messi se hitte, hogy kifogták a lövését

2016.03.17. 09:18 Módosítva: 2016-03-17 09:20:35

A Barcelona két sima meccsen, kettős győzelemmel lépett túl az Arsenalon a Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőben. A londoni 2-0 után jött a barcelonai visszavágó, ahol Lionel Messi már a 18. percben betalált.

A gól előtti támadás végén viszont David Ospina, az Arsenal kapusa a nap védését mutatta be. Neymar zseniális, hosszú indítással ugratta ki Messit, aki nagyszerűen vette le a labdát, még jól el is lőtte, de Ospina vállát találta telibe. A kapus jól jött ki, a védéssel meglett a jutalma.

Messi se nagyon hitte el, hogy ebből nem lett gól, értetlenül nézett maga elé, aztán kijárt a gratuláció és a pacsi Ospinának az argentintól.

A második félidőben Suarez nagy kapásgólt rúgott, Messi állította be a végeredményt egy emeléssel.