Natália
-3 °C

Egygólos győri vereség Santanderben

2003.07.07. 09:53
A spanyol bajnokság tizenhatodik helyén végzett Santander az Intertotó Kupa második fordulójában 1-0-ra verte a Győrt.
Az első félidőben a hazaiak támadtak többet, de a győriek is vezettek ellentámadásokat, így nagy részt kiegyenlített csatát láthattak a szurkolók. Sebők többször is jól avatkozott játékba, s a védők is megfelelően látták el feladatukat. Ennek ellenére nem sokkal a szünet előtt Lago bal oldali szögletét Coromina a kapu jobb oldalába fejelte (1-0).
A második játékrész elején, a 47. percben a Racing büntetőhöz jutott, Lago lövését a magyar csapat kapusa kiütötte. A santanderiek ezután is az előny növelésére törekedtek, de nem bírtak a jól záró ETO-val. Pedig az utolsó percekben Nyilas húzódás miatt nem játszhatott, így az addigra összes cserelehetőségét kihasználó együttes 10 emberrel fejezte be a találkozót.
A visszavágóra szombaton 19 órától kerül sor Győrött.