Miklós
-7 °C

A Diósgyőr kiütötte a Kaposvárt

2006.05.19. 21:09

A Diósgyőri VTK három góllal nyert a Kaposvári Rákóczi ellen a labdarúgó Borsodi Liga, 28. fordulójának pénteki mérkőzésén.

Diósgyőri VTK-Kaposvári Rákóczi 5-2 (2-1), Diósgyőr, 2000 néző, V: Solymosi. Gólszerzők: Sipeki (33., 54.), Binder (45., 92.), Jeremiás (71.), illetve Oláh (34., 91.) Sárga lap: Elek (61.), Faggyas (82.), illetve Tereánszki-Tóth (26.), Oláh (48.), Kriston (61.).

A kaposváriak megerősítették védekezésüket és a diósgyőriek sokáig nem találták ennek a harcmodornak az ellenszerét. A félidő hajrájában felpörögtek az események és a többet kezdeményező DVTK megérdemelten jutott vezetéshez.

A szünet után a hazai együttes nagy erőket mozgósított, teljesen magához ragadta az irányítást és két góllal egyértelművé tette fölényes sikerét.